Klub chovatelů loveckých slídičů
a ČMMJ - Okresní myslivecký spolek Kutná Hora

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ

dne  5. května 2007
v honitbě MS Malešov

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto MVDr. Zuzana Návělková
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1.S NK Largo z Březenských revírů Jiří Studýnka 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2.S ASS With Touch Meadow Mint Bc. Ladislav Michl 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3.S AC Carolain z Chalupecké louky Mgr. Rostislav Kubík 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I. CACT
4.S AC Amulet Flower Kokrus Ing. Hana Režná 4 3 4 4 4 3 4 4 x 176 I. res. CACT
5.S CS Fantasy Free z Jirkovské osady Andrea Vertési 4 4 4 4 3 4 3 2 x 174 I. CACT
6.S ASS Brita z Pískové doliny Ing. Vladimír Ševcov 4 2 3 4 4 4 4 4 x 171 II.   
7.S AC Anuschka Princess Kokrus Ing. Hana Režná 4 2 4 4 4 3 4 2 x 160 II.   
8.S ASS Argo od Malešovské přehrady Mgr. Bedřich Hoferek 4 1 4 4 4 3 4 3 x 156 III.    
9.S AC Zita z Blatova Dana Smržová 4 1 4 4 4 3 3 3 x 149 III.   
10.S AC Yatagan z Blatova Dana Smržová 4 1 4 4 4 2 3 4 x 145 III.   
  CS Borran Giant z Jarensjaru Bedřich Chamr 4 4 4 4 x 3 4 0 x neobstál
  ASS Mompesson Thunder Ing. Miroslav Studený 4 x 4 4 4 3 x 0 x neobstál
  WSS Aylla od Křetinky Ing. Vladimír Hradský x x x 3 x 2 x x x odstoupil pro ind. vůdce
  AC Kiss The Rain Brakemon Ing. Hana Režná 4 0 4 4 x 4 4 x x odstoupil pro ind. feny
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1.R GR Gino od Hradu Veveří RNDr. Karel Zelníček 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2.R GR Bols Blue Vetcare Bohemia Monika Kocurová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
3.R GR Anička z Milíšovských hájů Ivana Zimová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
4.R FCR Dixie od Krásné paní Angelika Houdková 4 4 4 4 4 4 4 3 4 169 I.  
5.R LR Dara od Zeleného smrku Kateřina Hunkesová 4 4 3 4 4 4 4 4 4 168 I.  
6.R LR Iber z Kulíkova Marcela Sedláčková 4 4 4 4 4 4 4 2 4 166 I.  
7.R GR Dorris Aurea Rosa Eva Píchová 4 4 4 4 3 4 3 3 4 160 I.   
8.R GR Diamond Aurea Rosa Ondřej Klouček 4 3 4 4 3 4 4 3 4 159 I.  
9.R LR Bonny z Kunštátského panství Pavlína Procházková 4 4 4 4 4 4 3 2 3 155 I.  
10.R LR Falco z Ročkova David Holub 4 3 3 4 4 4 4 3 3 153 I.  
11.R GR Bernie z Botičských meandrů Michaela Jursová 4 4 4 4 2 4 4 2 3 152 I.  
12.R GR Deborah the Dream Team Radka Štencelová 3 3 4 4 4 4 4 4 3 152 I.    
13.R GR Cassidy Chip z Říčanských luk Milan Kocur 3 3 4 4 4 4 3 2 3 141 I.  
14.R LR Ixi z Kostelce u Jihlavy Jiří Bárta 4 1 3 4 3 4 4 2 3 134 III.  
   LR Attractive Black Slate Stanislava Horníčková x 0 x x x x x x x neobstál
  GR Chelsy Rudolfovská skála Libuše Horníčková x 0 x x 1 x x x x odstoupil pro ind. vůdkyně
  NSR Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká x 0 x x x x x x x neobstál

Discipliny - slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

- retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák