Klubové podzimní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT, Res. CACT
Nové Jirny 8.10.2006
vrchní rozhodčí - JUDr. Blahoslav Jindřichovský


Výsledky
Obrazem - foto L. Ton
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1R. Airin Black Brilliance  Blanka Procházková FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. CACT
2R. Ila z Vlčích luk Mgr. Jaroslava Eisertová FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. res. CACT
3R. Collete Mahikan Jaroslav Mach GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. CACT
4R. Bartoloměj od Dívčího skoku  Markéta Zelenková GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. res. CACT
5R. Atrey Tangaroa  Pavla Benešová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.    
6R. Monty Black Sable Blues  Barbora Pánková LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 182 I. CACT
7R. Aerin Circinus  Petr Pavlík LR 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 174 II.  
8R. Bruce of Dream Team  Marie Šustová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
9R. Argo Bohemian Jewel  Denisa Sečová LR 4 4 4 2 4 4 3 4 1 4 164 III.  
10R. Asan z Trnitých akátů Bc. Michaela Jůzová LR 4 4 1 4 4 4 4 3 1 3 149 III.  
  Aramis od Dívčího skoku  Luboš Ton GR   4   0         1   odstoupil pro indispozici psa
     Akim Dynasty Anah  Petra Doleželová GR   2               0 neobstál
   A’Michelle Excellent Étincelant  Pavla Koukolová GR     0 4             neobstála
  Cassidy Chip z Říčanských luk Monika Kocurová GR                     odstoupila pro indispozici psa
  Dasty od Štiřínského zámku Jolana Dusilová LR   2 4 0         4   neobstál
1S. Alan u Srbské studánky J.Melechovský ASS 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. CACT
2S. Cesar z Dunajické hory Ing. František Šimeček AC 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. CACT
3S. Alli Svatoborský revír Josef Radina NK 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 249 I. CACT
4S. Andy Bohemia Jewellery Petra Golinovská ASS 4 4 4 4 4 3 4 3 1 4 219 III.  
   Dino od Stroupinského potoka Eva Prouzová ASS   4     4   4   1   odstoupila
  Georgia z Vejminku H. Nossbergrová AC   4     4   4       odstoupila
  Anny z Ořechového vrchu H. Nossbergrová AC   4     4 3 4   0   odstoupila

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Disciplíny - slídiči - 1. nos, 2. hlasitost, 3. poslušnost a ovladatelnost, 4. chování po výstřelu, 5. vodění na řemeni, 6. slídění, 7. stopa živé zvěře, 8. dohledávka a přinášení srstnaté, 9. vlečka se srstnatou zvěří, 10. přinášení kachny z hluboké vody

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák