Klubové lesní zkoušky slídičů a retrieverů
se zadáním CACT
3.6.2006 Kolence, OMS Jindřichův Hradec


Výsledky
Účastníci a obrazem - foto Ing. jan Horyna
Příspěvek Ing. Jana Horyny
  
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

body

cena titul
1. Dona ze Šilhanova chovu Petr Šilhan NK 4 4 4 4 4 4/9 4 4 3 4 3 4/15 4 4 367 I. CACT
2. Dar z Malé Kamenné Martin Petráň AC 4 3 4 4 4 4/9 4 4 4 4 4 4/10 4 4 352 I. CACT
3. Cesar z Dunajické hory Ing. František Šimeček AC 4 4 4 4 4 4/9 3 4 4 4 3 4/10 4 4 346 I. res. CACT
4. Bára od Kamenné báby Ing. Jaroslav Reisinger ASS 4 4 4 4 4 4/9 4 4 4 4 3 3/10 4 4 344 I. CACT
  
1. Muf Gala z Vinice Miloslav Šafařík LR 4 4 4 4 3 4/5 4 4 4 4 4 4 4 x 228 I. CACT
2. Fellon Libošovská blata Pavel Maxa

LR

4 3 4 4 4 4/5 4 4 4 4 4 4 4 x 227 I. res. CACT
3. Dasty Chlupaté štěstí Simona Alwanová GR 4 4 4 4 4 3/5 4 4 4 4 4 4 4 x 227 I. CACT
4. Bailie Pohoda Petra Otevřelová LR 4 4 4 4 3 3/5 4 4 4 4 4 4 4 x 223 I.  
5. Denis the Best Baron Jaroslav Mach GR 3 3 2 4 4 4/5 4 4 4 4 4 4 3 x 203 I.

res.CACT

6. Caerin Artesia Bohemica Kateřina Zelená GR 4 3 3 4 4 2/5 4 3 4 4 4 1 4 x 197 III.  
7. Centia Čertova stěna

Jiří Pípal

GR 4 4 4 4 2 4/5 1 4 4 4 3 1 2 x 192 III.  
8. Aja Good Breding Ing. Bohumil Honzík LR 4 2 3 4 4 3/5 3 3 4 4 4 1 3 x 189 III.  

Discipliny (slídiči) : 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – nahánění z odložení 9, od nohy 7, 7 - slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení srstnaté, 10 – vlečka se srstnatou, 11 – šoulačka, 12 – barva hlasič, oznamovač 15, vodič 10, 13 – odložení, 14 – klid na stanovišti

Discipliny (retrievři) : 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6 – práce na barvě spárkaté zvěře vodič 5, oznamovač 7, hlasič 8, 7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 – chování po výstřelu, 10 – poslušnost, 11 – vodění psa, 12 – paměť k aportu – marking, 13 – přinášení

Vrchní rozhodčí: Milan Benda

Rozhodčí: Roman Hubek, Jan Erhart, Ing. Irena Erhartová, Ing. Jan Horyna, František Pasák, Ing. Miroslav Studený

 

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák