Klubové podzimní zkoušky slídičů  a retrieverů
se zadáním titulu CACT, Res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Horní Kněžeklady 15.10.2005


Výsledková listina
Obrazem... - foto M. Šírová a L. Hančarová
poř. jméno psa vůdce rasa 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. body cena % titul
1. AKIM z Královských teras Jarmila Pokorná GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00% Vítěz zkoušek, CACT
2. CHRIS z Vavřineckých rákosin Květoň Pavel LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00% CACT
3. CONNY od Hradu Veveří Monika Schusserová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00% res. CACT
4. FELLON Libošovská blata Pavel Maxa LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00% res. CACT
5. ANASTASIA Vetcare Bohemia Marta Šnajdarová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00%  
6. ARGO od Husí hory Jan Vašík LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00%  
7. HURÓN z Vlčích luk Ing. František Korda FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00% CACT
8. ARON Týnská hora František Kubeš GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 1 100,00%  
9. ABE z Vlčí stepi Zdeněk Průša FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 266 1 97,79% res. CACT
10. CESAR z Dunajické hory František Šimeček AC 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 x 246 1 97,62% CACT
11. AKIRA od Pokranu Dana Čižinská GR 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 258 1 94,85%  
12. ELIANE The Best Gold Iveta Harčariková GR 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 258 1 94,85%  
13. ASH Amazing Frace Jarmila Horníčková LR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 257 1 94,49%  
14. PAMIS z Rajšlu Ludmila Bicanová ASS 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 x 238 1 94,44% CACT
15. AMBRA Amazing Frace Andrea Krobová LR 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 3 253 1 93,015%  
16. WERRA Misantos Bursíková Radka GR 4 4 4 4 3 3 3 4 4 3 4 248 1 91,18%  
17. ANGELO z Botičských Meandrů Jakub Havle GR 4 4 4 4 4 3 4 3 4 3 3 247 1 90,81%  
18. ENRY Tohočinsky Ing. František Korda GR 4 4 4 4 3 4 4 4 3 3 3 247 1 90,81%  
19. ANGIE Štědrý potok Bohumil Oborný CBR 4 4 4 4 3 4 4 4 2 3 2 232 1 85,29% CACT
20. KING KONG z Vlčí stepi Jana Kordová CCR 3 3 4 4 4 3 4 4 3 3 3 226 1 83,09% CACT
21. GOUDY ze Šipší Ing. Petr Nemrava ASS 4 4 4 4 4 4 4 4 3 2 x 234 2 92,86%  
22. A-SPEEDY Amazing Frace Gabriela Pavlová LR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 3 243 2 89,34%  
23. BRENDA ze Suchého Vrbného Ing. Jan Špaček LR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 3 3 237 2 87,13%  
24. CAIRA ANDROS Aurea Rosa Soňa Turková GR 3 3 4 3 4 2 3 4 4 3 4 224 2 82,35%  
25. BONNIE z Říčanských luk Lucie Hančarová GR 3 4 4 4 4 4 4 3 3 1 1 209 2 76,84%  
26. CHICORY Sv. Huberta Kateřina Dupáková GR 3 2 3 4 4 2 2 4 3 4 4 207 2 76,10%  
27. HARRIETT ze Smolinky Jana Kotrčová LR 4 3 4 4 3 3 2 4 3 3 1 202 2 74,26%  
28. CINTIA Čertova stěna Jiří Pípal GR 3 4 4 3 4 4 3 3 1 2 2 199 2 73,16%  
29. ARGO ze Šidláku Eliška Hrabálková FCR 4 2 4 2 4 1 3 4 4 4 3 214 3 78,68%  
  ARGO Bohemian Jewel Denisa Sečová LR 3 3 3 4 4 3 1 3 4 0 4 194   71,32% neuspěl
  USTINA z Lesních chalup Miroslav Klíma AC 4 2 4 4   4 4     0 x 148   58,73% neuspěl
  BUDDY z Vlachnovické obory Ivan Dobeš LR 3 3 4 4 4 3 1 4 1 0 1 157   57,72% neuspěl
  ALF od Dubenských rybníků Vlastimil Charvát FCR   4 4 4   4 4 4 3 0    153   56,25% neuspěl
  AJAX z Klenovské stráně Jan Friedl FCR                 4 0   28   10,29% neuspěl
  BRUCE of Dream Team Marie Šustová GR                 4 0   28   10,29% neuspěl
  DYNA z Kladinských lip Josef Slabý LR                 3 0   21   7,72% neuspěl
Discipliny: 1 – nos, 2 – hlasitost (retrieveři - vrozená chuť k práci), 3 – poslušnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka pernaté zvěře (retrieveři - stopa vůdce), 9 – vlečka se srstnatou zvěří, retrieveři - dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 –přinášení kachny z hluboké vody, retrieveři -  přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli, 11 – přinášení kachny z hluboké vody - pouze retrieveři
Vrchní rozhodčí: MVDr. Františe Šimek
Rozhodčí: Vladimír Procházka, Vladimír Kolín, Radka Vondrová, Jana Dvořáková, Zdeněk Peřan, Karel Štěpán, Pavel Šablatura, Petr Prázný, Václav Tůma, Lucie Šeráková, Josef David, František Pasák

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák