Klubové podzimní zkoušky slídičů  a retrieverů
se zadáním titulu CACT, Res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Nové Jirny 22.10.2005


Výsledková listina
Obrazem... foto M. Šírová
 
 

Anglický kokršpaněl

jméno psa vůdce 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. body cena % titul
Pedro z Blatova Josef Smrž Ing. 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 x 241 I. 95,63% CACT
Ellisa z Lesních chalup Bohuslava Bezová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 x 240 II. 95,24%   
Georgia z Vejminku Hana Nossbergrová 4 4 4 4 4 4 4 2 1 4 x 220 III. 87,30%  

Anglický špringršpaněl

Victorious Wind Darrem Canis Eva Laubeová Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 x 252 I. 100,00% CACT

Flat coated retriever

Ajax z Klenovské stráně Jan Friedl 4 4 4 4 4 4 3 4 4 2 4 253 I. 93,01% CACT
Ada ze Svrženských luhů Zdena Šrenková 4 3 4 4 4 3 4 4 3 3 4 244 I. 89,71% res. CACT

Chesapeake bay retriever

Bakyr z Vlčích luk Olga Medková 4 4 4 4 4 3 3 4 3 3 3 237 I. 87,13% CACT

Golden retriever

Brigitte of Dream Team Radka Bursíková 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I. 100,00% CACT
Anička z Milíšovských hájů Ivana Zimová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I. 100,00% res. CACT
Denis The Best Baron Jaroslav Mach 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I. 100,00%  
Annie ze Sechova Zuzana Mandelová 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 268 I. 98,53%  
Eliane The Best Gold Radka Bursíková 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 265 I. 97,43%  
Herbert ze Štěkotu Jindra Hermanová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 264 I. 97,06%  
Arny ze Sechova Kateřina Kýrová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 264 I. 97,06%  
Akim z Královských teras Jarmila Pokorná 4 4 4 4 4 4 2 4 2 4 4 244 II. 89,71%  
Cherubin Sv. Huberta Iveta Petrusková 3 1 3 4 3 1 1 4 4 4 4 188 III. 69,12%  

Labrador retriever

Kit-Clever Fox Bohemia Bras Petr Pražan 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 258 I. 94,85% CACT
Bonie z Melicharova pole Eva Píchová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 252 I. 92,65% res. CACT
Anne Lulu Chaseland´s Radka Ulmannová 4 3 4 4 4 3 2 4 3 4 4 236 II. 86,76%   
Rosanan Just A Rose Petr Pražan 4 3 4 4 4 2 2 4 4 4 3 228 II. 83,82%  
Carromer´s Hurricane Joe Petr Pražan 4 3 4 4 4 2 2 4 3 4 3 221 II. 81,25%  
Aimee Circinus Pavel Špik 3 3 3 4 4 2 2 4 3 3 2 193 II. 70,96%  
Bailie Pohoda Petra Otevřelová Mgr. 4 3 4 4 4 2 1 4 2 2 3 195 III. 71,69%  
Aragorn Calenzana Helena Kotasová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 0 4 248 neuspěl
Discipliny: 1 – nos, 2 – hlasitost (retrieveři - vrozená chuť k práci), 3 – poslušnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka pernaté zvěře (retrieveři - stopa vůdce), 9 – vlečka se srstnatou zvěří, retrieveři - dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 –přinášení kachny z hluboké vody, retrieveři -  přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli, 11 – přinášení kachny z hluboké vody - pouze retrieveři
Vrchní rozhodčí: JUDr. Blahoslav Jindřichovský
Rozhodčí: Ing. Zdena Havlová, Ing. Jarmila Jindřichovská, Jindřich Vágner, Branko Danielovský, Pavel Vladyka, Jaroslav Schejbal, Josef Veselý, Jiří Veselý.

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák