XXI. MEMORIÁL MILENY ŠTĚRBOVÉ

MEZINÁRODNÍ VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY
LOVECKÝCH SLÍDIČŮ
Chrudim
Chrast – Dřenice - Bylany
24. - 26. září 2004

Výsledková listina
jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6a 6b 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17a 17b 18 19 body cena titul
Iris z Březnického Balkánu  Mgr. Radka Edrová AC 4 4 4 4 4 4 x 4 4 4 4 2 3 4 4 4 4 x 4 4 4 482 I. CACT
Finn Seyles  JUDr. Bohumil Hotař WSS 4 4 4 4 4 4 x 4 4 4 4 3 3 4 4 4 3 x 4 4 4 482 I. res. CACIT, CACT
Kelly z Březnického Balkánu Martin Petráň AC 4 4 4 4 4 x 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 x 3 4 4 476 I. res. CACT
Goya od Lesního rohu  Jaroslav Šembera ASS 4 4 4 4 4 x 3 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 x 4 4 4 471 I. CACT
Megi z Větrné paseky  Jaroslav Reisinger ASS 4 3 4 4 4 4 x 4 3 4 4 3 4 3 3 4 4 x 4 4 4 465 I. res. CACT
Diego vom Jägerbrünnlein  Karin Kühner ASS 4 4 4 4 4 3 x 4 4 4 4 4 3 3 4 4 2 x 4 4 3 463 I.  
Chips vom Rönnautal  Herbert Wolters ASS 4 3 3 4 4 x 4 4 4 4 4 3 3 4 4 3 4 x 4 4 4 459 I. les
Zina z Krzáku Josef Štěpáník ASS 4 4 4 4 4 4 x 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 x 2 4 4 474 II. pole
Cora z Malé Kamenné  Ing. Jaroslav Šarman AC 4 4 4 4 4 4 x 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 x 2 4 4 468 II.  
Asta z Šilhanova chovu  Petr Šilhan NK 4 4 4 4 4 4 x 4 4 4 4 3 4 4 3 3 4 x 2 4 4 458 II.  
Race of Sun Darrem Canis  Ing. Miroslav Studený ASS 4 3 4 4 4 3 x 4 3 4 3 4 3 2 4 4 4 x 4 3 3 443 II.  
Dina vom Jägerbrünnlein  Georg Spaniel ASS 4 2 4 4 3 4 x 4 4 4 4 2 3 3 3 3 4 x 2 4 3 417 II.  
Ben Turhober  Václav Turhober AC 3 3 4 4 4 3 x 4 4 3 4 3 3 4 2 3 4 x 2 4 3 406 II.  
Cil z Čenské  Ladislav Sláma WSS 4 2 3 4 4 3 x 2 3 4 4 4 4 4 4 2 3 x 2 4 3 401 II.  
Andy z Červených vršků  MVDr. Karel Dočkal AC 4 4 4 4 3 2 x 4 4 4 4 1 4 4 3 4 4 x 2 4 4 433 III.  
Aron z České Bělé  Petr Major AC 3 2 4 4 4 4 x 3 4 4 3 4 3 4 4 1 4 x 4 4 3 425 III.  
Grainnie z Lesních chalup  Jiří Blažek AC 4 1 3 4 4 x 4 2 3 4 4 4 1 2 4 4 4 x 2 4 3 386 III.  
Crys z Chotuckých alejí  Václav Procházka WSS 3 1 3 4 4 3 x 3 3 3 4 3 2 4 4 4 4 x 2 3 3 384 III.  
Bengy od Šuré skály  Josef Soukup WSS 4 4 3 4       4 4 4 0 3 1 4 2 4 4 x 3   3 Neobstál
Aron z Kozojedského vršku Ing. Jan Horyna ASS 4 3 3 4       3 4 4   0                   Neobstál
Ryn z Lipových dolin  Marcela Brothánková ASS                             2 0           Neobstál
Cindy z Chotuckých alejí  Václav Procházka WSS                                           Nenastoupila
Jumambe's Bateia  Heinz Becker AC                                           Nenastoupila
LEGENDA:
1 Nos 7 Slídění 14 Slídění v rákosí
2 Hlasitost 8 Stopa živé zvěře 15 Dohledávka kachny pohoz. v rákosí
3 Poslušnost a ovladatelnost 9 Dohledávka a přinášení pernaté zvěře 16 Šoulačka
4 Chování po výstřelu 10 Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře 17a Barva - hlasič, oznamovač
5 Vodění na řemeni 11 Vlečka se srstnatou zvěří 17b Barva - vodič
6a Nahánění z odložení 12 Vlečka s pernatou zvěří 18 Odložení
6b Nahánění od nohy           13 Přinášení kachny z hluboké vody 19 Klid na stanovišti

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák