Memoriál Richarda Šrámka
Klubové Speciální zkoušky vodní práce 

na Novojičínsku  7. 8. 2004


Hlas lesních rohů mladých trubačů a velmi pochmurné počasí přivítalo účastníky SVP v Albrechtičkách, které opět probíhaly jako součást známého Memoriálu Richarda Šrámka.
           Po rozlosování se účastníci pustili do zdolávání disciplín. Tyto probíhaly v dobře zazvěřeném rybníce, což ani toto nepomohlo mnohým psům k lepším výkonům v disciplíně nahánění v rákosí.
 
           Rozhodcovský sbor pracoval pod vedením vrchního rozhodčího pana Havrlanta ve složení : ing. Morbicer, Mgr. Vitásek, Volný a Šichor. Sbor posuzoval, jak se na memoriál sluší, zodpovědně, přísně a nestranně.
 
           Během celé soutěže nejlepší výsledky vykazovala a nakonec zvítězila fenka angl. špringla Zina z Krzáku vedená p. Štěpaníkem a převzala i velmi hodnotné ceny.

Jméno Plemeno Vůdce Cena Body Poznámka
Zina z Krzáku ASS Štěpaník 1. 80 CACT
O´Sofinas Play The Game LR Linduška 1. 73 CACT
Lakeshore Bob Vl. Luka CHBR

Kordová

1. 69 CACT
Demi od Kladinských Lip LR Junaštíková 3. 46  
Tomík Libošovská Blata FCR Vychron odstoupil 
Aura Sirius Pro CHBR Linduška odstoupil 
Lake z Vlčích luk CHBR Ing. Korda odstoupil
           Hodnotíme-li průběh zkoušek, můžeme říci, že vše ze strany organizátorů bylo velmi dobře připraveno a MS Petřvald společně s OMS Nový Jičín vše velmi dobře zvládlo. 
Pro účastníky bylo připraveno hodně cen a škoda, že je nakonec skoro nebylo komu předat. Za to je nutno poděkovat hlavně sponzorům, jmenovitě ing. Gadasovi, řediteli Loany Rožnov, ing. Pavelkovi a dalším.
 
Havrlant Alois
vrchní rozhodčí

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Section Deutcher Wachtelhund
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák