Klubové lesní zkoušky se zadáním CACT

Hrabová - Dubicko - 12. 6. 2004


Velmi slunečné a přívětivé počasí společně se dvěmi trubačkami přivítalo 7 účastníků na střelnici v Dubicku v sobotu 12. 6. 2004 na lesních zkouškách.

          Po rozlosování se všichni účastníci vydali do přilehlých lesů k provedení zkoušek. Tyto byly velmi dobře organizačně připraveny a prostor, kde disciplíny probíhaly, byl velmi příjemný a umožňoval každému psovi velmi dobře plnit na něm požadované úkony.

          Rozhodcovský sbor posuzoval pod vedením vrchního rozhodčího Aloise Havrlanta v tomto složení : Vaškuj, Vrba - barva a vlečky, Mgr. Strajt a Mgr. Novák - drobné disciplíny.

Vše bylo velmi dobře organizačně zvládnuto a tak mohl vrchní rozhodčí pan Havrlant ve 14. hod. vyhlásit následující výsledky.

Lesní zkoušky slídičů :

Jméno Plemeno Vůdce Cena Body Poznámka
ZINA z Krzáku ASS Štěpaník 1. 360 CACT
MEGI v Větrné paseky ASS Reisinger 1. 352 rCACT
ESSY z Rohozenských Bažin ASS

ing. Studený

1. 344  
ELA ze Šipší ASS Hubek 1. 322  
MIRA z Větrné paseky ASS Michl 2. 305  
CITA z Melichovských Strání WSS ing. Cihlář 1. 351 CACT
CORA z Malé Kamenné AC ing. Šarman 1. 341 CACT
           A. Havrlant
    vrchní rozhodčí

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Section Deutcher Wachtelhund
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák