Speciální výstava španělů
Brno 13.4.2002
Anglický Kokršpaněl 
Rozhodčí: Maria Hutsteiner (A), Pavel Šulcek

Psi – černí a černí s pálením
Tř.baby
VN                                   - Acroy Atte Tan From Moonligth Valley (Ch. Black Dream z Vejminku, Jch. Cheasy z Lesních chalup)
Tř.mladých
V1, CAJC, nejlepší ml. pes - Bandy z Malé Kamenné (Ich. Quettadene Once More, Sisi z Malé Kamenné)
V2                          - Kennedy Schonez (Ch. Blac Dream z vejminku, H.R.H. Hillary Schonez)
Mezitřída
V1, CAC               - Clif Rosmery (Rosmery Erson, Rosmery Peggy)
V2, r. CAC            - Marko z Lesních chalup (Ich. Thomas z Lesních chalup, Vianka z Lesních chalup)
VD3                       - Argo z Karpentné (Quettadene Once More, Rosmery Ulli)
Tř. pracovní
V1, CAC               - Andy z Červených vršků (Ich. Quettadene Once More, Tera Redwood)
V2, r. CAC            - Arcano Meocammeo (Chairman Petrs, Fascination Fede Brakemon)
Tř. vítězů
V1, CAC, Speciální vítěz - CH. Black Dream z Vejminku (Asquanne´s Greeves, Extra Music z Vejminku)
VD2                       - King Ensing Golden Janyt (Cornbow Ensing, Enny Bed Girl Golden Janyt)
 
Feny – černé a černé s pálením
Tř.baby
VN, nejlepší dorost             - Accy Anne Black From Moonligth Valley (Ch. Black Dream z Vejminku, Jch. Cheasy z Lesních chalup)
Tř. dorostu
VN                         - Eimi z Petrovy pálenky (Ich. Thomas z Lesních chalup, Adina z Petrovy pálenky)
VN                         - Pretty Girl Golden Janyt (Quettadene Once More, Enny Bed Girl Golden Janyt)
Tř.mladých
V1, CAJC              - Kalifornia Schonez (Black Dream z Vejminku, H.R.H. Hillary Schonez)
V2                          - Black Velvet Genesis Moravia (Barlow Brakemon, Gensis Moravia Petrs)
V3                          - Beautiful Beatrice Domesday (Charbonnel Glenmartin, Evelyn Brakemon)
V4                          - Bianca Hannah of Silesia (Ich. Quettadene Once More, Berry Moravia Mystery)
V                            - Aranka z Pozalesí (Black Dream z Vejminku, Armína z Rozcestí)
V                            - June´s Cherry Brakemon (Marko Boy Pepinos, Brainy Baspe Brakemon)
VD                         - Arnika z Karpentné (Quettadene Once More, Rosmery Ulli)
VD                         - Bystra z Malé Kamenné (Quettadene Once More, Sisi z Malé Kamenné)
VD                         - Daisy z Petrovy pálenky (Ich. Quettadene Once More, Cher Jizutoji)
VD                         - Lussy z Hořenuše (Fredie Mercury Schonez, Ola z Akredu)
VD                         - Viktorka z Borové Samoty (Quettadene Once More, Nika z Borové Samoty)
Mezitřída
V1, CAC               - Touch Me Black Petrs (Aro´s Beefeater, Italy Soul Petrs)
V2, r. CAC            - Doggie Cora Rosmery (Rosmery Fidor, Gia Rosmery z Lesních chalup)
VD3                       - Helene z Radvanského vrchu (Edgy Easpirit Brakemon, Arina z Radvanského vrchu)
VD4                       - Fatty Moravia Mystery (Bozotligeti Jumping Jack, Arnie Moravia Mystery)
Tř. otevřená
V1, CAC               - Gemma z Vejminku (Black Dream z Vejminku, Xera z Vejminku)
V2, r.CAC             - Arrnel z Olšanských hájů (Ich. Aro´s Golden Arrow, Felon Rosmery)
V3                          - Georgia z Vejminku (Black Dream z Vejminku, Xera z Vejminku)
Tř. pracovní
V1, CAC               - Eimy Ducky z Fusberku (Aros z Fusberku, Dainty Marcato Petr)
Tř. vítězů
V1, CAC, Speciální vítěz, BOB         - CH. Gia Rosmery z Lesních chalup (Quettadene Once More, Vianka z Lesních chalup)
V2, r.CAC                            - Dirty Night of Forest Paradise (Joky z Malé Kamenné, Kempli Flying Flamingo)
 
 
Psi – ostatní jednobarevní
Mezitřída
V1, CAC                - Gaston z Nových Haltýřů (Niky z Borové samoty, Daily Joy Petrs)
V2, r. CAC            - Derric Rosmery (Rosmery Fidor, Gia Rosmery z Lesních chalup)
Tř. pracovní
V1, CAC               - Uscho Boy Pepinos (Luis z Vejminku, Xantipa z Vejminku)
 
Feny – ostatní jednobarevné
Tř. baby
VN                         - Daggy Želivská Perla (Marco Boy Pepinos, Queen Elisabeth z Vejminku)
Tř.mladých
V1, CAJC, nejlepší ml. fena              - Fanta Ghiro Rosmery (Fidor Rosmery, Peggy Rosmery)
V2                          - Bessy Sant Tulip (Fidor Rosmery, Elza z Henčové hůrky)
V3                          - Belinda z Petrovy pálenky (Ich. Aro´s Beefeater, Odeta Boy Pepinos)
V4                          - Quinta z Lesních chalup (Ich. Thomas z Lesních chalup, Rosmery Milky Way)
VD                         - Anita Palima (Rosmery Fidor, Besi z Polaneckých rybníků)
VD                         - Fergie Rosmery (Rosmery Fidor, Rosmery Peggy)
D                            - Feliny Rosmery (Rosmery Fidor, Rosmery Peggy)
Mezitřída
V1, CAC               - Changalane Brakemon (Ich. Aro´s Beefeater, Ch. Brainy Baspe Brakemon)
VD2                       - Toya in Red Black Petrs (Ich. Aro´s Beefeater, Ch. Italy soul Petrs)
VD3                       - Zora Želivská perla (Marco Boy Pepinos, Queen Elisabeth z Vejminku)
VD4                       - Bianka z Petrovy pálenky (Aro´s Beefeater, Odeta Boy Pepinos)
VD                         - Kessi z Hořenuše (Fuzberki Moravenny Back to Basic, Agi z Hořenuše)
VD                         - Zoja Želivská perla (Marco Boy Pepinos, Queen Elisabeth z Vejminku)
Tř. otevřená
V1, CAC               - Víra z Malé Kamenné (Birchen Bandit, Lega z Malé Kamenné)
V2, r.CAC             - JCh. Cheasy z Lesních chalup (Ich. Thomas z Lesních chalup, Ich. Melinda z Lesních chalup)
V3                          - Sanny Red Black Petr (Aro´s Beefeater, Bed Girl Petrs)
VD4                       - Zoja z Malé Kamenné (Birchen Bandit, Lega z Malé Kamenné)
D                            - Ola Boy Pepinos (Aro´s Martin, Iris Pepinos)
Tř. pracovní
V1 -                       - Isabel Golden Janyt (Ich. Aro´s Beefeater, Linda z Malé Kamenné)
V2 -                       - Vasa z Malé Kamenné (Birchen Bandit, Lega z Malé Kamenné)
Tř. vítězů
V1, CAC               - CH. Enny Bed Girl Golden Janyt (Aro´s Beefeater, Linda z Malé Kamenné)
Tř. veteránů
V1                          - Beauty Rosmery (Aro´s Golden Arrow, Ornela Rosmery)
 
Psi – vícebarevní
Tř.mladých
V1, CAJC              - Starkads Syros (Lynanns Blue Jack, Leavenworth Mixed Flowers)
V2                          - Eros Skar-Line (Lochdene Bagpiper, Riky Skar-Line)
VD3                       - Cedrik z Horní lipky (Aro´s Special Sound, Flory z Falenky)
VD4                       - Tony z Mendlova náměstí (Rufus v. Mondanou, Lucy z Mendlova náměstí)
D                            - Gofre ze Stříbrné uličky (Flek z Růžového barvínka, Cindy ze Stříbrné uličky)
Mezitřída
V1, CAC               - Jester z Blatova (Tadeusz z Blatova, Oktáva z Blatova)
VD2                       - Lord z Falenky (Flek z Růžového barvínka, Fatty z Falenky)
VD3                       - Jarin z Blatova (Tadeusz z Blatova, Oktáva z Blatova)
Tř. otevřená
V1, CAC               - X-Axis Skar-line Colour Range (Rufus v. Mondanou, Navy Night Skar Line)
VD2                       - Reno z Jamníka Těškovice (Moody Skar Line, Midi z Jamníka Těškovice)
Tř. pracovní
V1, CAC               – Christo z Růžového barvínka (One Blue Selection v. Mondanou, Arra z Růžového barvínka)
V2 -                       - Man z Růžového barvínka (Jasan z Růžového barvínka, Vara z Barvínka)                             
Tř. vítězů
V1, CAC               - Lion Skar Line (Lynwater Shiant, Aro´s Mary)
V2, r.CAC             - Ch. Fieldstone Music Star (Ch. Westerner Marching Order, Ch. Trupence Fieldstone Victoria)
V3                          - Flek z Růžového barvínka (Largo z Mendlova náměstí, Arra z Růžového barvínka)
Tř. veteránů
V1                          - Himzohazi Le Marron (Lindridge Dark Shadow, Bozotligeti Blue Emotion)
 
Feny – vícebarevné
Tř. baby
VN1                       -  Joyous Ney Year Lady Anarion (Aro´s Salute, Flossy Sentyment)
VN2                       -  Jovial Ney Year Lady Anarion (Aro´s Salute, Flossy Sentyment
Tř.mladých
V1, CAJC              - Dream Light Skar-line Colour Range (Lynwater Shiant, Karoline Skar Line)
V2                          - Ever Nice Skar-Line (Lochdene Bagpiper, Riky Skar-Line)

                Petr Tobolka – chovná stanice anglických kokršpanělů z Petrovy pálenky

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Section Deutcher Wachtelhund
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák