Klubová výstava španělů 2008
31.5.2008 Konopiště

SOUTĚŽE

V1, CAJC, KV mladých, BOB, BIS Junior, BIS Gallinagos Smooth Operator
V1, CAJC, KV mladých, BOB, BIS Junior, BIS Gallinagos Smooth Operator

Anglický kokršpaněl
rozhodčí: Sue Young (GB) - psi, Philip Young (GB) - feny

ČERNÍ A ČERNÍ S PÁLENÍM

Psi třída dorostu

VN1 Eliot Dermott (Bastien z Vejminku x Absolute Chocolate Dermott)

Psi třída mladých

V1, CAJC, KV mladých, BOB, BIS Junior, BIS Gallinagos Smooth Operator (Los Ombues Forever Incognito x Gallinagos Loosing My Religion)

V2 Athina's Product Fixed Surprise (Los Ombues Forever Incognito x Athina´s Product Dancing Girl)

V3 Sendy z Lesních chalup (Black Dream z Vejminku x Jiskra z Lesních chalup)

V4 Dolittle's Charlie Chaplin (Victoria's Yeti Made in Austria x Maxmiliane vom Schlohdorn)

V Gallinagos The Ace of Space (Canyonn Classic Style x Gallinagos Great Gift)

V Lancaster z Vejminku (Black Dream z Vejminku x Jozelah Words and Music)

VD Ziziko Brakemon (Aliveron Brakmon Wamakaskan x Joy of My Life Brakemon)

Psi mezitřída

V1,CAC Five O'Clock Dance Adam (Canyonn Classic Style x Wisewin Bright Star)

V2,r.CAC Don Pedro z Vejminku (Venture z Vejminku x Sabina z Vejminku)

V3 Farlow z Malé kamenné (Black Dream z Vejminku x Citra z Malé kamenné)

V4 Fronn z Chalupecké louky (Imperial of Forest Paradise x Bonie z Lesních chalup)

Psi třída otevřená

V1,CAC Wisewin Black Benjamin (Canyonn Celtic Prince x Canyonn Candice)

V2,r.CAC Claramand Serious Black (Claramand Up Front x Fendrove I'm No Angel of Claramand)

V3 Tabasco Marcato Line (Endy Excellent Tan z Petrovy pálenky x Angela Marcato Jantarová hvězda)

V4 Anthracite Lover Boy Kokrus (Charbonnel Desert Gold x Kiss The Rain Brakemon)

V César od Bukové studánky (Imperial of Forest paradise x Quinta z Lesních chalup)

Psi třída pracovní

V1,CAC Wheelee Brakemon (Victoria's Yeti Made in Austria x Gussussuni Brakemon)

V2,r.CAC Black Lord's Smashing Lad (Moonshadow's Red Sombrero x Victory of Don Carlos County)

V3 Dick Wilden zo Zámockého parku (Cézar Stars on the Heaven x Bystra z Malé kamenné)

V4 Arrigo Waging Tail (Victoria's Yeti Made in Austria x Nelly z Hořenuše)

Psi třída vítězů

V1,CAC Earthly Look Black Petrs (Doubtless Black Petrs x Toya In Red Black Petrs)

V2,r.CAC Imperial of Forest Paradise (Bandy z Malé kamenné x Casablanca of Forest Paradise)

V3 Joshua Black Petrs (Grandseigneur vom Schloss Hellenstein x Yap Black Petrs)

Feny třída štěňat

VN1 BIS BABY2 Cannbera z Černého Slezska (Earthly Look Black Petrs x Fatty Moravia Mystery)

N2 Cassiopea z Černého Slezska (Earthly Look Black Petrs x Fatty Moravia Mystery)

Feny třída dorostu

VN1 Elizabeth Dermott (Bastien z Vejminku x Absolute Chocolate Dermott)

VN2 Hanelle z Čertorájů (Doubtless Black Petrs x Kessi z Hořenuše)

N3 Blackberry Brakemon (Aliveron Brakemon Wamakaskan x Violet Brakemon)

Feny třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Daffy od Bukové studánky (Imperial of Forest Paradise x Anny od Bukové studánky)

V2 Qida z Březnického Balkánu (Earthly Look Black Petrs x Iris z Březnického Balkánu)

V3 Unique Black Soffi z Petrovy pálenky (Egon z Lesních chalup x Fantasia Sable z Petrovy pálenky)

V4 Five O'Clock Dance Follow Me (Canyonn Classic Style x Nirvana de Porolissum)

V Gallinagos Touch The Stars (Canyonn Classic Style x Gallinagos Great Gift)

V Lada z Vejminku (Black Dream z Vejminku x Jozelah Words and Music)

VD Dolly od Bukové studánky (Imperial of Forest Paradise x Anny od Bukové studánky)

VD Excellence Ebi From Moonlight Valley (Imperial of Forest Paradise x Bay Berry Black From Moonlight Valley)

VD Lea z Vejminku (Black Dream z Vejminku x Jozelah Words and Music)

Feny mezitřída

V1,CAC Black Beauty Golden Janyt (Los Ombues Forever Incognito x Vanessa D'Amour Golden Janyt)

V2,r.CAC Bravo Sweetie Golden Janyt (Los Ombues Forever Incognito x Vanessa D'Amour Golden Janyt)

V3 Fanny z Malé Kamenné (Black Dream z Vejminku x Citra z Malé kamenné)

VD4 Fanny z Chalupecké louky (Imperial of Forest Paradise x Bonie z Lesních chalup)

Feny třída otevřená

V1,CAC Violet Brakemon (Percy Brakemon x Joy of My Life Brakemon)

V2,r.CAC Octavia z Petrovy pálenky (Marko z Lesních chalup x Daisy z Petrovy pálenky)

V3 Black Lord's Secret Plan (Sent z Malé Kamenné x Black Scarf-Shaw of Don Carlos County)

V4 Cilka od Bukové studánky (Imperial of Forest Paradise x Quinta z Lesních chalup)

Feny třída pracovní

V1,CAC, BIS Working3 Anny z Ořechového vrchu (Thomas z Lesních chalup x Georgia z Vejminku)

V2,r.CAC Black Lord's Tamaya (Black Lord's Joshua x Beatrice)

V3 Sonique Schönez (Doubtless Black Petrs x H.R.H.Hillary Schönez)

V4 Victorious Sarah Golden Janyt (Cornbow Limited Edition x Sophy Spry Girl Golden Janyt)

Feny třída vítězů

V1,CAC,KV Briketka z Vejminku (Asquanne's Grapelli x Valentine z Vejminku)

V2,r.CAC Gallinagos Lossing My Religion (Charbonnel Glenmartin x Gallinagos Example of Elegance)

V3 Faultles Sweet of Sant Tulip (Doubtless Black Petrs x Bessy Sant Tulip)

Feny třída veteránů

V1 Gallinagos Classy Baby (Quattadene Glengarry x Doubtless I'm So Funny)

V2 Georgia z Vejminku (Black Dream z Vejminku x Xera z Vejminku)

OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ

Psi třída dorostu

VN1 Ceazar od Princezny Kačenky (Rusty Brakemon x Arwen od Princezny Kačenky)

Psi třída mladých

V1,CAJC Iron Man z Vejminku (Grassland Ghost x Jozelah Words and Music)

V2 Ex Amino Mine from Moonlight Valley (Imperial of Forest Paradise x Bay Berry Black From Moonlight Valley)

Psi mezitřída

V1,CAC Keen z Fusberku (Athina's Product Sweet Dream Choice x Ivory Coast z Fusberku)

V2,r.CAC Quíz Clain z Ronovců (Cent z Malé Kamenné x Jessie Clain z Ronovců)

V3 Tip Off Schönez (Aro's Beefeater x Nirvana Schönez)

VD4 Endy z Chalupecké louky (Cent z Malé Kamenné x Paloma z Lesních chalup)

Psi třída otevřená

V1,CAC Yatagan z Vejminku (Charbonnel Gold Dust x Inspector Liz z Vejminku)

V2,r.CAC Wayne Brakemon (Victoria's Yeti Made in Austria x Hississimo Brakemon)

V3 Largoš Rosmery (Zekon Rosmery x Fanta Ghiro Rosmery)

V4 Tadeas Marcato Line (Endy Excellent Tan z Petrovy pálenky x Angela Marcato Jantarová hvězda)

V Beetle Billy Red from Moonlight Valley (King Ensign Golden Janyt x Cheasy z Lesních chalup)

V Herry Rosmery (Zekon Rosmery x Rosmery Fanta Ghiro)

V Kent z Lesních chalup (Cent z Malé Kamenné x Jiskra z Lesních chalup)

V Portos Clain z Ronovců (Cent z Malé Kamenné x Jessie Clain z Ronovců)

Psi třída pracovní

VD1 Omar Fargo Bohemia (Blackamoor Big Ben x Michel Fargo)

Psi třída vítězů

V1,CAC,KV Victoria's Yeti Made in Austria (Favorite Made in Austria x Korden's Victoria in Red)

V2,r.CAC Cliff Sant Tulip (Fidor Rosmery x Elza z Henčové Hůrky)

V3 Grassland Ghost (Grassland Lancelot x Grassland Voyager)

Feny třída štěňat

N1 Cadhén Argo ze země Pipikel (Argo z Karpentné x Gipsy z Lesních chalup)

Feny třída dorostu

VN1 Irinne Sant Tulip (Grand Sant Tulip x Felicie Sant Tulip)

N2 Vivianne Marcato Line (Venture z Vejminku x Lakky z Lesních chalup)

N3 Cassie od Princezny Kačenky (Rusty Brakemon x Arwen od Princezny Kačenky)

Feny třída mladých

V1,CAJC Uschie of Raitis von der Hohen Veitsch (Yason vom Habichtsstein x Goldengey della Giuliana)

V2 Five O'Clock Dance Free Style (Canyonn Classic Style x Nirvana de Porollisum)

V3 Aisha Hollydale (Cent z Malé Kamenné x High Touch z Fusberku)

V4 Aprilline Brakemon (Victoria's Yeti Made in Austria x Kashtanka Brakemon)

V Arwen Silk Beauty (Rusty Brakemon x Axa z Černého Slezska)

V Gina z Chalupecké louky (Dar z Malé Kamenné x Bonie z Lesních chalup)

V Judy z Vejminku (Cowboy z Vejminku x Valentine z Vejminku)

V Qenn z Březnického Balkánu (Earthly Look Black Petrs x Iris z Březnického Balkánu)

VD Adele Silk Beauty (Rusty Brakemon x Axa z Černého Slezska)

VD Ulinda Želivská perla (Visitor z Vejminku x Lacky Želivská perla)

D Asia Shanti Navaro (Edgar Henry Dobkov x Alex z Černého Slezska)

Feny mezitřída

V1,CAC Dona Rafaella z Vejminku (Venture z Vejminku x Sabina z Vejminku)

V2,r.CAC Amour De Ma Vie Golden Janyt (King Ensign Golden Janyt x Valotsara Unchain My Heart)

VD3 Emily z Chalupecké louky (Cent z Malé Kamenné x Paloma z Lesních chalup)

VD4 Alchemy The North Moravia (Rosmery Simon x Betty Mountain Sunbeam)

Feny třída otevřená

V1,CAC Fidorka z Chalupecké louky (Imperial of Forest Paradise x Bonie z Lesních chalup)

V2,r.CAC Bonna z Čertorájů (Chairman Petrs x Kessi z Hořenuše)

V3 Bonny z Černého Slezska (Rosmery Zekon x Fatty Moravia Mystery)

V4 Debbie z Čertorájů (Chairman Petrs x Kessi z Hořenuše)

Feny třída pracovní

V1,CAC, BIS Working2 Anuschka Princess Kokrus (Charbonnel Desert Gold x Kiss The Rain Brakemon)

V2,r.CAC Gallinagos One For Quettadene (Quettadene Wild Oats x Gallinagos Classy Baby)

Feny třída veteránů

VD1 Cheasy z Lesních chalup (Thomas z Lesních chalup x Melinda z Lesních chalup)

VÍCEBAREVNÍ

Psi třída dorostu

VN1, BIS PUPPY Bufone Alla Vaniglia (Gainly Tan Black Petrs x Ancona Alla Vaniglia)

VN2 Rony Skar-Line Colour Range (Tripol's Dasquys Dalimit x Fifi Skar-Line Colour Range)

Psi třída mladých

V1,CAJC Yulko Brakemon (Aliveron Brakemon Wamakaskan x Elisabeth Skar-line Colour Range)

V2 Bastien z Chlumeckého zátiší (Kyle ze Záluží x Ginger ze Záluží)

Psi mezitřída

V1,CAC Black Lord's Born To Be Wild (Backhill's I Like It x Black Lord's New Sensation)

V2,r.CAC Cevin Clain Lastug (Backhill's I Like It x Malacay Blue Capra)

V3 Nickel and Dimes Dutch Dakota (Valet De Carreau de Quadragant x Symbiosis Classic Moods)

V4 Buffalo Wamakaskan (Monet Brakemon x Tapioka's Chevelle)

V Orange Devil Skar-Line Colour Range (Lion Skar-line x Ester Skar-line Colour Range)

Psi třída otevřená

V1,CAC Midnight Dream Spektrum (Aro's Flower Man x Silver Light of Spektrum)

V2,r.CAC Yetti z Blatova (Korund z Blatova x Perena z Blatova)

V3 My Lord Skar-line Colour Range (Eros Skar-line Colour Range x Drem Light Skar-line Colour Range)

V4 Wigo z Mendlova náměstí (Leading-Light Phenomenan x Sally z Mendlova náměstí)

Psi třída pracovní

V1,CAC Levis Skar-Line Colour Range (Lynwater Shiant x Eleonora Skar-Line Colour Range)

Psi třída vítězů

V1,CAC Leading-Light Phenomenan (Backhill's Garibaldi x Leading-Light Somelike It Hot)

V2,r.CAC Gainly Tan Black Petrs (Monet Brakemon x Freedom for Black Petrs Izomer)

V3 Phil Maris Dandy Devon (Phil Marich Gavroche x Phil Maris Driada)

V4 Yatagan z Blatova (Korund z Blatova x Perena z Blatova)

Psi třída veteránů

V1, BIS VETERAN Bencleuch's Border Reiver (Lennoxgrove Ole at Palacecraig x Bencleuch By Return)

V2 Loverboy Petrs (Conni ze Stříbrné uličky x Ocean Skar-Line)

Feny třída štěňat

VN1, BIS BABY Black Lord's Fast'N'Furious (Phil Maris Dandy Devon x Black Lord's Wilful)

VN2 Amálka od Modřínku (Ingrid's Claudio of Classic Line x Adéla z Růžového Barvínka)

VN3 Karola's Undercover Girl (Carlo of Raitis von der Hohen Veitsch x Viola z Blatova)

N4 Karola's Unique (Carlo of Raitis von der Hohen Veitsch x Viola z Blatova)

Feny třída dorostu

VN1 Bambola Alla Vaniglia (Gainly Tan Black Petrs x Ancona Alla Vaniglia)

VN2 Nora ze Záluží (Bencleuch's Border Reiver x Los Ombues Kavanna)

VN3 Della Fiumana Deep Blue (Francinis Ettiennenavarre x Della Fiumanas Art Attack)

VN4 ZZ Top Maiden Lady Anarion (Gainly Tan Black Petrs x Joyous New Year Lady Anarion)

Feny třída mladých

V1,CAJC Ray of Starlight Spektrum (Number One Spektrum x I'm Starlight of Spektrum)

V2 Jasmine Jazz Moravia Mystery (Phil Maris Dandy Devon x Flower in Blue Black Petrs)

V3 Dixie Blue En (Organ z Blatova x Bonie Blue En)

V4 Jannys Moravia Mystery (Phil Maris Dandy Devon x Flower in Blue Black Petrs)

V Freny z Růžového Barvínka (Blesk z Růžového Barvínka x Henrieta Boy Pepinos)

V Jess z Horních Jirčan (Organ z Blatova x Chery z Horních Jirčan)

V Jimmie Moravia Mystery (Phil Maris Dandy Devon x Flower in Blue Black Petrs)

V Karola's Step by Step (Armani of Raitis von der Hohen Veitsch x Viola z Blatova)

V Queen Marry Skar-Line Colour Range (Tripol's Disquys Dalimit x Ester Skar-Line Colour Range)

V Silver Spark z Petrovy pálenky (Monaca's By The Book x Snoopy's Tiramisu)

Feny mezitřída

V1,CAC Silver Star z Petrovy pálenky (Monaca's By The Book x Snoopy's Tiramisu)

V2,r.CAC Bonanza Wamakaskan (Monet Brakemon x Topika's Chevelle)

V3 Terry Želivská perla (Organ z Blatova x Quendy Želivská perla)

Feny třída otevřená

V1,CAC Ketty Skar-Line Colour Range (Atkia Barbalou x Ester Skar-Line Colour Range)

V2,r.CAC Viola z Blatova (Starkads Syros x Oxana z Blatova)

V3 Adéla z Růžového Barvínka (Leading-Light Phenomenan x Ura z Růžového Barvínka)

V4 True Winter Awake Lady Anarion (Backhill's I Like It x Joyous New Year Lady Anarion)

V Bela z Blatova (Pedro z Blatova x Oxana z Blatova)

V Karola's Pfifikus (Queen's First Love vom Österreichring x Karola's Oh! La La)

V Karola's Quality Line (Royal Friend Invisible Results x Karola's Oh! La La)

V Tessa Želivská perla (Organ z Blatova x Quendy Želivská perla)

Feny třída pracovní

V1,CAC Zita z Blatova (Claudio von der Schönow x Ninna Ricci z Blatova)

V2,r.CAC Xandra z Blatova (Starkads Syros x Hariga z Blatova)

Feny třída vítězů

V1,CAC Vinie In Blue Black Petrs (Craigleith Harvestmoon x Ocean Skar-Line)

Feny třída veteránů

V1 Riky Skar-Line (Lynwater Shiant x Elza Skar-Line)

 

 

V3 Ch. Grassland Ghost (right) & V1,CAJC Iron Man z Vejminku (left)

 

V3 Ch. Grassland Ghost (right) & V1,CAJC Iron Man z Vejminku (left)

 

V3 Ch. Grassland Ghost

V3 Grassland Ghost

V1,CAJC Iron Man z Vejminku

V1,CAJC Iron Man z Vejminku


V1,CAC,KV, BOB, BIS2 Barecho Just My Style
V1,CAC,KV, BOB, BIS2 Barecho Just My Style

Anglický špringršpaněl
Rozhodčí Frank Whyte

Psi třída dorostu

N1 Eduard z Úpatí džbánu (Victourious Wind Darrem Vaniš x Dina z Úpatí džbánu)

Psi třída mladých

V1,CAJC,KV mladých, BIS Junior2 Buxus of Klamar Garden (Petranella Perfick x Ciboulette de Syringa)

V2 Garry od Stroupinského potoka (Victorious Wind Darrem Canis x Corry od Stroupinského potoka)

V3 Art Dragons Manor (Trollängens Blues Man x Judith Ruthless)

V4 Avennicus Tiferet (Whisborne Latin Lover x Woodnob Express Your Self)

VD Darney z Pískové doliny (Goya od Lesního rohu x Allison Magic Street)

Psi mezitřída

V1,CAC Alhambra Peter Kay (Beautelle Th Vigneron x Alhambra Julie Walter)

V2,r.CAC Frin od Stroupinského potoka (Picabo´s Blue Hope x Bret od Stroupinského potoka)

VD3 Brix z Lovoše (Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky)

VD4 Crownmaple Heartbreaker (Livingdale´s Harlequin Man x Sweetie-Pie Eloise)

Psi třída otevřená

V1,CAC Faro od Stroupinského potoka (Picabo´s Blue Hope x Bret od Stroupinského potoka)

V2,r.CAC Argus z Větrné paseky (Picabo´s Blue hope x Rendy z Větrné paseky)

V3 Exy z Jindřichovských luk (Springdale Pot of Tricks x Tanya z Lovparku)

V4 Snooker Shalimar (Pascal z Lovparku x Breaking the Rules)

VD Áres Bohemia Jewellery (Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí)

VD Jimi Rochňovec (Paris z Křížových alejí x Caty z Jindřichovských luk)

VD Just Fortune Darrem Canis (Rascal z Lovparku x Barecho Just My Style)

Psi třída pracovní

V1,CAC Acer of Klamar Garden (Picabo´s Blue Hope x Ciboulette de Syringa)

V2,r.CAC Benjamin od Kamenné báby (Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky)

V3 Azzy Bohemia Jewellery (Aron z Kozojedského vršku x Arina z Jesenického údolí)

VD4 Eman z Křížových alejí (Chamr z Křížových alejí x Pamela z Křížových alejí)

Psi třída vítězů

V1,CAC KV Primrose Highlander (Sieger´s Halloween x Primrose Elipse)

V2,r.CAC Falco z Chotára (Samiad z Lovparku x Asta od Dubia)

Psi třída veteránů

VD1 Aran od Stroupinského potoka (Chamir z Křížových alejí x Aki od Horáčků)

VD2 Victorious Wind Darrem Canis (Rascal z Lovparku x Linda z Lovparku)

Feny třída dorostu

VN1 Adina od Jakubského rybníka  (Picabo´s Blue Hope x Brita z Chvatelského dolíku)

Feny třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Arabica Tiferet (Whisborne Latin Lover x Woodnob Express Your Self)

V2 Aprilica Tiferet (Whisborne Latin Lover x Woodnob Express Your Self)

V3 Alexis Dragons Manor (Trollängens Blues Man x Judith Ruthless)

V4 Chandra z Křížových alejí (Vasco z Lovparku x Verona z Křížových alejí)

VD Charm Me Truly Tamaan (Stardom Stair Way to Heaven x Glowing Pride Darrem Canis)

Feny mezitřída

V1,CAC Bellis z Lovoše (Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky)

V2,r.CAC Felis od Stroupinského potoka (Picabo´s Blue Hope x Bret od Stroupinského potoka)

VD3 Celly od Kamenné báby (Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky)

Feny třída otevřená

V1,CAC Primrose Hoyden (Sieger ´s Halloween x Primrose Eclipse)

V2,r.CAC High Score Reach-Your-Dreams (Trollängens My Buddy Marlon x High Score Imagine-Me)

V3 Acacia of Klamar Garden (Picabo´s Blue Hope x Ciboulette de Syringa)

V4 Jasmína z Libockého dolu (Springdale Pot of Tricks x Erita z Libockého dolu)

VD Amálka z Větrné paseky (Picabo´s Blue Hope x Rendy z Větrné paseky)

VD Cita od Kamenné báby (Paris z Křížových alejí x Megi z Větrné paseky)

Feny třída pracovní

V1,CAC,KV, BOB, BIS Working, BIS2 Barecho Just My Style (Whisborne Inferno x Barecho One in A Milion)

V2,r.CAC Whith Touch Meadow Mint (Calvdale Partners in Crime x Whith Touch Irish Rose)

V3 Freedom Magic Street (Picabo´s Blue Hope x Celebrity Magic Street)

V4 Xara z Větrné paseky (Aron z Kozojedského vršku x Karin z Větrné paseky)

VD Arka z Lovoše (Aran od Stroupinského potoka x Ora z Větrné paseky)

VD Brita z Chvatelského dolíku (Victorious Wind Darrem Canis x Cyndy z Bedřichovské rýhy)

Feny třída vítězů

V1,CAC Woodnob Express Your Self (Mistily´s Transcontinentel x Trollängens Smile for You)

V2,r.CAC Azalea of Klamar Garden (Picabo´s Blue Hope x Ciboulette de Syringa)

V3 Trebron Corvey (Gorse Halloween Pupkin Lad x Trebron Arosa)

 

Psi třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Buxus of Klamar Garden, V2 Garry od Stroupinského potoka, V3 Art Dragons Manor
V1, CAJC, KV mladých, BIS Junior2 Buxus of Klamar Garden, V2 Garry od Stroupinského potoka, V3 Art Dragons Manor
Psi mezitřída
V1, CAC Alhambra Peter Kay, V2, r.CAC Frin od Stroupinského potoka
V1, CAC Alhambra Peter Kay, V2, r.CAC Frin od Stroupinského potoka
Psi třída otevřená
V1, CAC Faro od Stroupinského potoka, V2, r.CAC Argus z Větrné paseky
V1, CAC Faro od Stroupinského potoka, V2, r.CAC Argus z Větrné paseky
Psi třída pracovní
V1, CAC Acer of Klamar Garden, V2, r.CAC Benjamin od Kamenné báby
V1, CAC Acer of Klamar Garden, V2, r.CAC Benjamin od Kamenné báby
Psi třída vítězů
V1, CAC, KV Primrose Highlander, V2, r.CAC Falco z Chotára
V1, CAC, KV Primrose Highlander, V2, r.CAC Falco z Chotára
Psi třída veteránů
VD1 Aran od Stroupinského potoka, VD2 Victorious Wind Darrem Canis
VD1 Aran od Stroupinského potoka, VD2 Victorious Wind Darrem Canis
V1, CAC, KV Primrose Highlander
V1, CAC, Klubový vítěz  Primrose Highlander
Feny třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Arabica Tiferet, V2 Aprilica Tiferet
V1, CAJC, KV mladých Arabica Tiferet, V2 Aprilica Tiferet
Feny mezitřída
V1, CAC Bellis z Lovoše, V2, r.CAC Felis od Stroupinského potoka
V1, CAC Bellis z Lovoše, V2, r.CAC Felis od Stroupinského potoka
Feny třída otevřená
V1, CAC Primrose Hoyden, V2, r.CAC High Score Reach-Your-Dreams
V1, CAC Primrose Hoyden, V2, r.CAC High Score Reach-Your-Dreams
Feny třída pracovní
V1, CAC, KV, BOB, BIS2 Barecho Just My Style, V2, r.CAC Whith Touch Meadow Mint
V1, CAC, KV, BOB, BIS Working, BIS2 Barecho Just My Style , V2, r.CAC Whith Touch Meadow Mint 
Feny třída vítězů
V1, CAC Woodnob Express Your Self, V2, r.CAC Azalea of Klamar Garden
V1, CAC Woodnob Express Your Self, V2, r.CAC Azalea of Klamar Garden

 

V1, CAC, KV, BOB Pelydryns Freja born in Sweden
V1, CAC, KV, BOB Pelydryns Freja born in Sweden

Welššpringršpaněl
Rozhodčí Frank Whyte

Psi třída štěňat

VN1 Indy z Hvězdy naděje (Aron z Montseratského lesa x Cita z Melických strání)

Psi třída dorost

VN1 BIS PUPPY2 Twigle Noor (Chateau Climents AV Vettin x Benton Quit Talkin)

Psi třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Hammalgardens Top Collection (Timere´s Destiny x Hammalgardens Square Collection)

Psi třída otevřená

VD1 Gars od Jaslůvky (Dar od Jaslůvky x Princezná Pyret Jankina Záhrada)

VD2 Brit z Ostraty  (Eastfarm´s  Dynamite Duck x Ajka z Ostraty)

VD3 Amis z Hlubockého podzámčí (Bor z Třebouňského vrchu x Polly z Vojířovské myslivny)

Psi třída pracovní

V1,CAC Ajax od Rychnova  (Finn Seyles x Dita od Radechovky)

VD2 Ben od Jezárek (Lord z Vojířovské myslivny x Frisia Seyles)

Psi třída vítězů

V1,CAC KV  Ralf Jankina zahrada (Eastfarm´s Dynamite Duck x Rwyn Jacqueline)

V2,r.CAC Aris Merylic (Cil z Čenské x Benton Minnesota Storm)

V3 Eastfarm´s Dynamite Duck (Benton Everybody Duck x Rwyn Jacqueline)

Psi třída veteránů

V1 Luffsen Pelydryns (Rappe Pelydryns x Pyret Pelydrins)

V2 Faravel Seyles (Lathyrus of The Yasmin Garden x Cassia Seyles)

Feny třída štěňat

VN1 BIS BABY3, Sherryl Jankina záhrada (Benton Lookin´for Duck x Madiken Jankina záhrada)

VN2 Sabrina Jankina záhrada (Benton Lookin´for Duck x Madiken Jankina záhrada)

Feny třída dorostu

N1 Charlota od Jaslůvky  (Brak My Heart Welsh of Salt and Pepper x Princezná Pyret Jankina záhrada)

N2 Cwrtafon Cerian (Pennylock Owen x Cwrtafon Hafwen)

N3 Cilla Han-Ende (Tares z Debowej Równiny x Blessing z Herocké návsi)

N4 Isabelle Seyles (Vigo Vimbarg x Claudia od Mračcké tvrze)

Feny třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Cita z Mladého boru (Faravel Seyles x Axa od Ferianci)

V2 Tigress Hopes Adea (Tares z Debowej Równiny x Ajrin od Kretinky)

VD3 Quincy z Chotuckých alejí (Brit od Černých vrchů x Cindy z Chotuckých alejí)

Feny mezitřída

V1,CAC,KV, BOB Pelydryns Freja born in Sweden (YXJoStugans Ikaros x Pelydryns Autota)

V2,r.CAC Ora z Chotuckých alejí (Car Jifex x Diana Eburg)

VD3 Halina od Jaslůvky (Hamalgarden´s Don´t Forget Me x Ambra od Douglasek)

Feny třída otevřená

V1,CAC Annie Merylic (Cil z Čenské x Benton Minnesota Strom)

V2,r.CAC Betty Merilyc (Cil z Čenské x Benton Minnesota Storm)

V3 Arlen Han-Ende (Brit od Červených vrchů x Blessing z Herocké návsi)

VD Betty od Jezárek (Lord z Vojířovské myslivny x Erisia Seyles)

VD Bona z Hlubockého podzámčí (Lord z Vojířovské myslivny x Polly z Vojířovské myslivny)

Feny třída pracovní

VD1 Girlie od Jaslůvky (Dar od Jaslůvky x Princezná Pyret Jánkina záhrada)

Feny třída vítězů

V1,CAC Eli z Dačického háje (Finn Seyles x Aneta z Dačických rybníků)

 

Psi třída štěňat Psi třída dorostu
VN1 Indy z Hvězdy naděje VN1 BIS PUPPY2 Twigle Noor
VN1 Indy z Hvězdy naděje VN1 BIS PUPPY2 Twigle Noor
Psi třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Hammalgardens Top Collection
V1, CAJC, KV mladých Hammalgardens Top Collection
Psi třída otevřená
VD1 Gars od Jaslůvky VD2 Brit z Ostraty
VD1 Gars od Jaslůvky VD2 Brit z Ostraty
VD3 Amis z Hlubockého podzámčí
VD3 Amis z Hlubockého podzámčí
Psi třída otevřená
Psi třída otevřená
Psi třída pracovní
V1, CAC Ajax od Rychnova VD2 Ben od Jezárek
V1, CAC Ajax od Rychnova VD2 Ben od Jezárek
Psi třída pracovní
Psi třída pracovní
Psi třída vítězů
V1, CAC KV  Ralf Jankina zahrada V3 Eastfarm´s Dynamite Duck
V1, CAC KV  Ralf Jankina zahrada V3 Eastfarm´s Dynamite Duck
Psi třída vítězů
Psi třída vítězů
Psi třída veteránů
Psi třída veteránů
Psi třída veteránů
Feny třída štěňat
VN1 BIS BABY3 Sherryl Jankina záhrada VN2 Sabrina Jankina záhrada
VN1 BIS BABY3 Sherryl Jankina záhrada VN2 Sabrina Jankina záhrada
Feny třída štěňat
Feny třída štěňat
Feny třída dorostu
N1 Charlota od Jaslůvky  N2 Cwrtafon Cerian
N1 Charlota od Jaslůvky  N2 Cwrtafon Cerian
N3 Cilla Han-Ende N4 Isabelle Seyles
N3 Cilla Han-Ende N4 Isabelle Seyles
Feny třída dorostu
Feny třída dorostu
Feny třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Cita z Mladého boru V2 Tigress Hopes Adea
V1, CAJC, KV mladých Cita z Mladého boru V2 Tigress Hopes Adea
VD3 Quincy z Chotuckých alejí
VD3 Quincy z Chotuckých alejí
Feny třída mladých
Feny třída mladých
Feny mezitřída
V1, CAC, KV, BOB Pelydryns Freja born in Sweden V2, r.CAC Ora z Chotuckých alejí
V1, CAC, KV, BOB Pelydryns Freja born in Sweden V2, r.CAC Ora z Chotuckých alejí
VD3 Halina od Jaslůvky
VD3 Halina od Jaslůvky
Feny třída otevřená
V1, CAC Annie Merylic V2, r.CAC Betty Merilyc
V1, CAC Annie Merylic V2, r.CAC Betty Merilyc
V3 Arlen Han-Ende VD Betty od Jezárek
V3 Arlen Han-Ende VD Betty od Jezárek
VD Bona z Hlubockého podzámčí
VD Bona z Hlubockého podzámčí
Feny třída otevřená
Feny třída otevřená
Feny třída pracovní
VD1 Girlie od Jaslůvky
VD1 Girlie od Jaslůvky

Dance In The Dark of The Sandy Soil - V1,CAC KV, BOB
Dance In The Dark of The Sandy Soil - V1, CAC, KV, BOB

Clumber španěl
Rozhodčí Hana Ahrens

Psi třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Badyan Medvědí smečka (Belecrum Billy The Kid x Spice Twice Bohemia Rapsody)

V2 Bradley Medvědí smečka (Belecrum Billy The Kid x Spice Twice Bohemia Rapsody)

VD3 Bady Prince z Vinného gruntu (Bastien Bohemia Clumber x Radiant Rání z Rajšlu)

Psi mezitřída

VD1 D´artagnan z Rajšlu (Hog Sent z Rajšlu x Queen of Clumber z Rajšlu

Psi třída otevřená

V1, CAC Aiakos Sylvains z Vinného gruntu (Quick Step du Bois des Amourettes x Radiant Rání z Rajšlu)

V2, res CAC Apolon Patricián z Rajšlu (Marcus Asterius z Rajšlu x Cherwood´s Snowstar)

Psi třída pracovní

V1,CAC Abel Daarbjerg  (Cherwood´s Snowwolf x Finda Dream From Brinwaja Lodge)

Psi třída vítězů

V1,CAC KV, BOB, BIS3 Dance In The Dark of The Sandy Soil (Wymeswold Clyde Doodles x Gone to Far from Brimwaja Lodge)

V2,r.CAC Arne Big Bears od Vendulky (Hog Sent z Rajšlu x Mira Ceti z Rajšlu)

Feny třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost, Shogun´s Boop-A-Doop Girl (D´Signer R Lil´Luv Muffin Luggies x Shogun´s Thurly Modern Millie)

Feny třída mladých

V1,CAJC, KV mladých, BIS Junior3 Babylonia Princesse z Vinného gruntu (Bastien Bohemia Clumber x Radiant Rádí z Rajšlu)

Feny mezitřída

V1,CAC Damantha Dalia z Rajšlu (Hog Sent z Rajšlu x Queen of Clumber z Rajšlu)

Feny třída otevřená

VD1 Finger Ginger z Jirkovské osady (Cairo Bohemia Clumber x Ginger Snap from Brimwaja Lodge)

Feny třída vítězů

V1,CAC, KV  Spice Twice Bohemia Rapsodie (Cairo Bohema Clumber x Karlux Doris Day

 

Psi třída mladých
V1, CAJC, KV mladých - Badyan Medvědí smečka V2 Bradley Medvědí smečka
V1, CAJC, KV mladých Badyan Medvědí smečka V2 Bradley Medvědí smečka
VD3 Bady Prince z Vinného gruntu
VD3 Bady Prince z Vinného gruntu
Psi mezitřída Psi třída otevřená
VD1 D´artagnan z Rajšlu V1, CAC Aiakos Sylvains z Vinného gruntu
VD1 D´artagnan z Rajšlu V1, CAC Aiakos Sylvains z Vinného gruntu
Psi třída pracovní
V1, CAC Abel Daarbjerg
V1, CAC Abel Daarbjerg
Psi třída vítězů
V1,CAC KV, BOB, BIS 3 Dance In The Dark of The Sandy Soil V2, r. CAC Arne Big Bears od Vendulky
V1,CAC KV, BOB, BIS3 Dance In The Dark of The Sandy Soil V2, r. CAC Arne Big Bears od Vendulky
Feny třída dorostu Feny třída mladých
VN1 Shogun´s Boop-A-Doop Girl V1, CAJC, KV mladých Babylonia Princesse z Vinného gruntu
VN1, Nejlepší dorost Shogun´s Boop-A-Doop Girl V1, CAJC, KV mladých, BIS Junior3 Babylonia Princesse z Vinného gruntu
Feny mezitřída Feny třída otevřená
V1,CAC Damantha Dalia z Rajšlu VD1 Finger Ginger z Jirkovské osady
V1,CAC Damantha Dalia z Rajšlu VD1 Finger Ginger z Jirkovské osady
Feny třída vítězů
V1, CAC, KV  Spice Twice Bohemia Rapsodie
V1, CAC, KV  Spice Twice Bohemia Rapsodie

V1, CAC, KV, BOB - Carrey Jim z Rajšlu
V1, CAC, KV, BOB - Carrey Jim z Rajšlu

Americký vodní španěl
Rozhodčí Hana Ahrens

Psi třída pracovní

V1,CAC, KV, BOB Carrey Jim z Rajšlu (Chief Pontiac of Swan Lake x Rama ze Stramchýho)

Feny mezitřída

V1,CAC, KV Claudia Schiffer z Rajšlu (Chief Pontiac of Swan Lake x Rama ze Strámchýho)

Feny třída otevřená

V1, CAC Campbell Naomi z Rajšlu (Chief Pontiac of Swan Lake x Rama ze Strámchýho)

 

Feny mezitřída Feny třída otevřená
V1, CAC, KV Claudia Schiffer z Rajšlu V1, CAC Campbell Naomi z Rajšlu
V1, CAC, KV Claudia Schiffer z Rajšlu V1, CAC Campbell Naomi z Rajšlu 
 feny o Klubového vítěze

V1,CAC, KV, BOB Fanny z Rohateckých luk
V1,CAC, KV, BOB Fanny z Rohateckých luk

Irský vodní španěl
Rozhodčí Hana Ahrens

Feny třída otevřená

V1,CAC, KV, BOB Fanny z Rohateckých luk (Brown Barnicle of The Stokkem Ferry x Arna Mohary)

 

 


V1, CAC, KV, BOB Oskar z Košickej
V1, CAC, KV, BOB Oskar z Košickej

Německý křepelák
Rozhodčí Hana Ahrens

Psi třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Baron z Radinova Dvora (Brix Žďárský rybník x Alli Svatoborský Revír)

Psi mezitřída

V1, CAC, KV, BOB Oskar z Košickej (Cyr od Zelené chaty x Gábi Hamlichov)

Feny třída mladých

V1,CAJC, KV mladých Orina z Březenských revírů (Jacek z Březenských revírů x Gita z Ostrůvku)

VD2 A– Zoya Ja-Sta Czech (Eso z Čerchovky x Arka od Žďárského rybníka)

Feny mezitřída

V1,CAC, KV Airin z Pavlíčkova dvora (Archie z Lovoše x Cira ze Štětské vinice)

Feny třída pracovní

V1, CAC Arina z Radinova dvora (Brix od Žďárského rybníka x Alli Svatoborský revír)

V2, res CAC Ajka Černohorský kout  (Alan ze Šilingholce x Gera Jezbořice)

 

V1, CAC, KV, BOB Oskar z Košickej, V1,CAC, KV Airin z Pavlíčkova dvora
V1, CAC, KV, BOB Oskar z Košickej, V1,CAC, KV Airin z Pavlíčkova dvora
V1,CAC, KV Airin z Pavlíčkova dvora
V1,CAC, KV Airin z Pavlíčkova dvora

V1, CAC, KV, BOB Ambra z Kasétek
V1, CAC, KV, BOB Ambra z Kasétek

Portugalský vodní pes
Rozhodčí Hana Ahrens

Psi třída mladých

V1,CAJC,KV mladých Reel Life Black King (Reel Life Porter´s Promise x Reel Life´s Golda My Heir)

Feny třída štěňat

VN 1, nejlepší štěně Bubbles z Kasétek (Extra Ordinary Shahi V.D. Duca Vallei x Alotria-Algarve od Emy Destinové)

Feny třída mladých

V1,CAJC, KV mladých Cadamostos Janis Joplin (Parisade Bucelas x Cadamostos Atlanta)

Feny mezitřída

V1,CAC, KV, BOB Ambra z Kasétek (Parisade Maravilhaso x Alotria-Algarve od Emy Destinové)

Feny třída otevřená

V1, CAC Ajša z Kasétek (Paradise Maravilhaso x Alotria-Algarve od Emy Destinové)

 

Psi třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Reel Life Black King
V1, CAJC, KV mladých Reel Life Black King
Feny třída štěňat Feny třída mladých
VN 1, nejlepší štěně Bubbles z Kasétek V1, CAJC, KV mladých Cadamostos Janis Joplin
VN 1, nejlepší štěně Bubbles z Kasétek V1, CAJC, KV mladých Cadamostos Janis Joplin
Feny mezitřída Feny třída otevřená
V1, CAJC, KV mladých Cadamostos Janis Joplin V1, CAC Ajša z Kasétek
V1, CAC, KV, BOB Ambra z Kasétek V1, CAC Ajša z Kasétek

V1, BOB Berlottan Dora
V1, BOB Berlottan Dora

Field španěl
Rozhodčí Hana Ahrens

Feny třída mladých

VD1 Eschra of Bloodline (Winterbourne Kings Ransom x Rana of Bloodline)

Feny třída veteránů

V1, BOB Berlottan Dora (Huricane´s Youch Touch Me x Litu-Marin Sandra)

 

Feny třída mladých Feny třída veteránů
VD1 Eschra of Bloodline
VD1 Eschra of Bloodline V1, BOB Berlottan Dora

V1, Nejlepší veterán BOB Backstreet Boy v.Birkenrain
V1, Nejlepší veterán BOB,  Backstreet Boy v.Birkenrain

Sussex španěl
Rozhodčí Hana Ahrens

Psi třída otevřená

V1, CAC, KV Cliff Boysson Bohemia (Backstreet Boy v.Birkenrain x Lovjed´s Cherryl)

Psi třída veteránůt

V1, Nejlepší veterán BOB Backstreet Boy v.Birkenrain  (My-Boy van de Vomolen x Chilsham Rhonwen)

Feny mezitřída

V1,CAC, KV Tornegárden´s Celtic Dream (Farin´s Ken-Trucker x Tornegárden´s Alliance April Hope)

 

Psi třída otevřená Feny mezitřída
V1, CAC, KV Cliff Boysson Bohemia V1,CAC, KV Tornegárden´s Celtic Dream
V1, CAC, KV Cliff Boysson Bohemia V1, CAC, KV Tornegárden´s Celtic Dream
o BOB
o BOB

V1, CAC, KV, BOB Fiadohugo My Big Dream
V1, CAC, KV, BOB Fiadohugo My Big Dream

Španělský vodní pes
Rozhodčí Hana Ahrens

Psi mezitřída

V1, CAC, KV, BOB Fiadohugo My Big Dream (Ringo de la Galea x My Big Dream Chayennah)

Feny mezitřída

V1, CAC, KV Aqua Canis Marinus  (Zorrazo Ufano x Zorrazo Espinoza)

 

Psi mezitřída Feny mezitřída
V1, CAC, KV, BOB Fiadohugo My Big Dream V1, CAC, KV Aqua Canis Marinus
V1, CAC, KV, BOB Fiadohugo My Big Dream V1, CAC, KV Aqua Canis Marinus

Foto: Stanislava Forejtová, Jaroslav Adamec a Ing. Dana Pospíšilová

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák