Speciální výstava španělů 2007 / Speciál Show Spaniel 2007

26.5.2007 Praha - Háje

 Výsledky
Soutěže - foto S. Forejtová
 
Kruh č. 1       Mrs Carolyn Muirhead (Shipden) Anglie

Anglický kokršpaněl černý a černý s pálením

Třída: mladých   //     pes   //    rueden
1
Arrigo Waging Tail    
O: Vitoria‘s Yeti Made in Austria                              
M: Nelly z Hořenuše
chov: Jakubíková Silvie Mgr.
maj:  Tvarůžková Jarmila
ČLP/A32998

22/06/2006

V
2
Farao z Vejminku                   
O: Vitoria‘s Yeti Made in Austria
M: Nostalgia z Vejminku
chov: Šulcek Pavel
maj:  Pavláskovi Lada a Petr
ČLP/AC/33077

10/07/2006 

V4
3
Joshua Black Petrs         
O: Grandsiegenur vom Schloss Hellenstein 
M: Yap Black Petrs
chov: Petr Studeník
maj: Ing. Seres Pavol
SPKP/2093

13/06/2006 

V3
4
Tabasco Marcato Line
O: Endy Excellent Tan z Petrovy pálenky
M: Angela Marcanto Jantarová hvězda
chov: Růžičková Ivana
maj: Růžičková Ivana
ČLP/AC/32916

18/03/2006

V2
5
Weelee Brakemon
O: Vitoria‘s Yeti Made in Austria                                                 
M: Hississimo Brakemon
chov: Popková Radmila
maj: Solčanský M.+ Petrovský Rudolf
SPKP/2082

20/04/2006

V1, CAJC, VSV ml.

 

Třída: mezitřída   //     pes   //    rueden
6
Antracite Lover Boy Kokrus                                 
O: Charbonnel Desert Gold 
M: Kiss The Rain Brakemon
chov: Režná Hana Ing.
maj: Skutecká Andrea
ČLP/AC/32615

08/07/2005 

V2
7
Bastien z Vejminku
O: Asquanne‘s Grapelli 
M: Valentine z Vejminku
chov: Šulcek Pavel
maj: Čečová Dagmar
ČLP/AC/32785

16/12/2005 

V1, CAC, VSV, BOB, BIG I.
8
Grand Sant Tulip                                                                
O: Argo z Karpentné
M: Sandra z Lesních chalup
chov: Konečná Drahomíra
maj:  Koneční Drahomíra a Ivo
ČLP/AC/32842

11/01/2006

V3
9
Merlin Of Forest Paradise
O: Cent z Malé kamenné
M: Žofi z Lesních chalup
chov: Kubánková Darina
maj:  Kvízová Kateřina
ČLP/AC/32819

31/12/2005  

VD4
Třída: otevřená //  Pes   //    Rueden
10
Andrýsek Liška od Krbu
O: Carda z Malé Kamenné
M: Sindy z Lesních chalup
chov: Stinglová Jana
maj:  Stinglová Jana
ČLP/AC/32540

25/05/2005

V1, CAC
Třída: pracovní  //     Pes   //    Rueden
11
Dick Wilden zo Zámockého parku
O:Cézar Stars on the Heaven
M: Bystra z Malé Kamenné
chov: Lančaričovci Jana a Vít
maj:  Ing. Seres Pavol
SPKP/2002/06

27/04/2005

V1, CAC, BIS I pracovní

 

Třída: Vítězů  //     Pes   //    Rueden
12
Imperial Of Forest Paradise 
O: Bandy z Malé Kamenné 
M: Casablanca Of Forest Paradise
chov: Kubánková Darina
maj:  Nápravníková Iva
ČLP/AC/31663/2004

25/07/2003

V1, CAC
Třída: Veteránů   //     Pes   //    Rueden
13
Black Dream z Vejminku
O: Asquanne´sGreeves
M: Extra Music z Vejminku
chov: Šulcek Pavel
maj:  Růžičková Ivana
ČLP/AC/28269/2000

06/06/1998

V1
Třída: Mladých //     fena  //    Huendinnen
14
Briketka z Vejminku
O: Asquanne´s Grapelli
M: Valentine z Vejminku
chov: Šulcek Pavel
maj:  Zemanová Alexandra
ČLP/AC/32788

16/12/2005 

V4
15
Cilka od Bukové studánky
O: Imperial Of Forest Paradise                                                   
M: Quinta z Lesních Chalup
 chov: Nápravníková Iva
maj:  Nápravníková Iva
LP/AC/32969

15/05/2006

V1, CAJC, VSV ml.
16
Cindy Solar Valley
O: Cent z Malé Kamenné
M: Rozinka z Vejminku
chov: Maroušková Dagmar
maj:  Bahníková Eva
ČLP/AC/32974

25/05/2006

VD
17
Chance on Changes Black Petrs
O: Doubtless Black Petrs
M: Very Blue Black Petrs
chov: Studeník Petr
maj:  Studeník Petr
ČLP/AC/32904

22/03/2006

V2
18
Idea Black Petrs
O: Codger in Blue Black Petrs
M: Freedom For Black Petrs Izomer
chov: Studeník Petr
maj:  Šimůnková Radka
ČLP/AC/33063

13/06/2006

VD
19
Sonique Schönez 
O: Doubtless Black Petrs
M: H.R.H.Hillary Schönez
chov: Schönigerová Zoja
maj:  Schönigerová Zoja
ČLP/AC/33047

21/06/2006

V3
Třída: Mezitřída  //     fena  //    Huendinnen
20
Delicious Dream From Moonlight Valley
O: Cent z Malé Kamenné
M: Accy Ann Black From Moonlight Valley
chov: Dorschnerová Lenka
maj:  Dorschnerová Lenka
ČLP/AC/32704

15/09/2005

V3
21
Octavia z Petrovy pálenky
O: Marko z Lesních chalup
M: Daisy z Petrovy pálenky
chov:  Tobolka Petr
maj:   Tobolka Petr
ČLP/AC/32736

14/09/2005

V1, CAC
22
Violet Brakemon 
O: Percy Brakemon
M: Joy of My Lite Brakemon
chov: Popková Radmila
maj:   Popková Radmila
ČLP/AC/32693

24/08/2005

V2, r.CAC
Třída: otevřená  //     fena  //    Huendinnen
23
Lassie z Lesních chalup
O: Cent z Malé Kamenné
M: Žanny z Lesních chalup
chov: Němcová Lenka
maj:  Němcová Lenka
ČLP/AC/32476

16/04/2005

V2, r.CAC
24
Nelly z Hořenuše
O: Aro‘s Beefeater
M: Lussy z Hořenuše
chov: Sprňa Dalibor
maj:  JUDr. Jakubíková Silvie
ČLP/AC/31707/2006

23/08/2003

V1, CAC, VSV
Třída: pracovní  //     fena  //    Huendinnen
25
Anny z Ořechového vrchu
O: Thomas z Lesních chalup
M: Georgia z Vejminku
chov: Nossbergrová Hana
maj:  Nossbergrová Hana
ČLP/AC/31811/2006

19/11/2003

V1, CAC
26
Dahlia Black Petrs
O: Doubteles Black Petrs
M: Italy Soul Petrs
chov: Studeník Petr
maj: Malgorzata Kostecka
PKR VIII- 15794

07/07/2004

V2, r.CAC
27
Kiss The Rain Brakemon
O: Leamed Hooligan
M: Hississimo Brakemon
chov: Popková Radmila
maj:  Režná Hana Ing.
ČLP/AC/30899/2005

22/03/2002

V4
28
Vanessa D´Amour Golden Janyt
O: Combow Limited Edition
M: Sophy Spry Girl Golden Janit
chov: Trnková Lucie
maj:  Trnková Jana a Lucie
ČLP/AC/32170

23/07/2004

V
93
Rachelle Schönez
O: Blizzard Black Petrs
M: Nirvana Schönez
chov: Schöningerová Zoja
maj:  Schönigerová Zoja
ČLP/AC/32676

17/08/2005

V3
Třída: vítězů //     fena  //    Huendinnen
29
Faultles Sweet of  Sant Tulip
O: Doubteles Black Petrs
M: Bessy Sant Tulip
chov: Konečná Drahomíra
maj:  Koneční Darhomíra a Ivo
ČLP/AC/32109

29/06/2004

V1, CAC
30
Petunia Marcato Line 
O: Black Dream Z Vejminku
M: Orzi z Černých Bud
chov: Růžičková Ivana
maj:  Růžičková Ivana
ČLP/AC/32414

13/03/2005

V2, r.CAC
31
Victorious  Sarah Golden Janyt
O: Cornbow Limited Edition
M: Sophy Spry Girl Golden Janyt
chov: Trnková Lucie
maj:  Trnková Jana a Lucie
ČLP/AC/32171

23/07/2004

V3
Třída: veteránů //     fena  //    Huendinnen
32
H.R.H.Hillary Schönez
O: Quenttadene Keeping Faith
M: Emily Gold Star Schönez
chov: Schöningerová Zoja
maj:  Schöningerová Zoja
ČLP/AC/28495/2001

14/09/1998

V1
Anglický kokršpaněl – vícebarevní
Třída: Mladých  //     Pes   //    Rueden
60
Bassco Royal Antidotum
O: Leading-Light Phenomenan
M: Gafa Galida
chov: Gargul-Bukowska Anna
maj:  Gargul-Bukowska Anna
PKR VIII-18379

03/01/2006

V1, CAC
61
Orange Devil Skar-Line Colour Range
O: Lion Skar-Line 
M: Ester Skar-Line
chov: Škarek Ladislav
maj:  Blažková Jaroslava
ČLP/AC/33147

14/07/2006

V3
62
Yetti z Blatova 
O: Korund z Blatova
M: Perena z Blatova
chov: Smrž Josef
maj:  Folková Karolína
ČLP/AC/3280

29/12/20056

V4
63
Zen z Blatova 
O: Claudio V.D. Schönow
M: Ninna Ricci z Blatova
chov:  Smrž Josef
maj:  Smržovi Dana a Josef
ČLP/AC/32809

31/12/2005

V2
Třída: Mezitřída   //     Pes   //    Rueden
64
Gainly Tan Black Petrs
O: Monet Brakemon  
M: Freedom For Black Petrs Izomer
chov: Studeník Petr
maj:  Joklová Alena
ČLP/AC/32664

07/08/2005

V1, CAC
65
My Lord Orange Skar-Line Colour Range
O: Eros Skar-Line Colour Range
M: Dream Light Skar-Line Colour Range
chov: Škarek Ladislav
maj:  Blažková Jaroslava
ČLP/AC/32644

05/07/2005 

V2
Třída: Otevřená  //     Pes   //    Rueden
66
Caribian Blue  Black Petrs
O: Backhills I Like It
M: Very Blue Black Petrs
chov: Studeník Petr
maj:  Kochmanová Aneta
ČLP/AC/32031/05

20/04/2004 

V2, r.CAC
67
Hemzi ze Stříbrné uličky
O: Cristo z Růžového Barvínka
M: Cindy ze Stříbrné uličky
chov: Opatřilová Květa
maj:  Ing. Indrová Kateřina
ČLP/AC/30924

17/04/2002 

VD4
68
Midnight Dream Spektrum
O: Aro‘s Flower Man
M: Silver Light Of Spektrum
chov: Svatoš Ladislav MVDr.
maj: Svatoš Ladislav MVDr.
ČLP/AC/32498

22/04/2005

V1, CAC
69
Tripol´s Disquys Dalimit
O: Westerner Moon Away
M: Tripol´s Rose-Mary
chov: A.E. Borges-Dam
maj: A.E. Borges-Dam a Škarek Jaroslav
N.H.S.B. 2342700

31/01/2001

V3

Třída: Pracovní  //     Pes   //    Rueden

70
Foster in Blue Black Petrs
O: Backhills I Like It
M: Very Blue Black Petrs
chov: Studeník Petr
maj:  Petrovský Rudolf
SPKP/2077

11/03/2005

V3
71
Phil Maris Dandy Devon
O: Phil Maris Gavroche
M: Phil Maris Driada
chov: M. Malchevskaya
maj:  MUDr. Felszeghyová Eva
SPKP/1983

29/01/2004

V1, CAC, BIS III. pracovní
72
Yatagan z Blatova
O: Korund z Blatova
M: Perena z Blatova 
chov: Smrž Josef
maj:  Smržová Dana
ČLP/AC/32804

29/12/2005

V2, r.CAC
Třída: Vítězů   //     Pes   //    Rueden
73
Blesk z Růžového Barvínka
O: Calderon Katmir Bohemia
M: Sára z Růžového Barvínka
 chov: Grepl Bohuslav
maj:  Grepl Bohuslav
ČLP/AC/32405/2006

14/03/2006

absence
74
Hugo Boy Pepinos
O: Sam z Růžového Barvínka
M: Yoko Boy Penios
chov: Josef Ouzký
maj: Ing. Lenka Poláková
ČLP/AC/32137/2006

24/06/2004

V2, r.CAC
75
Leading-Light Phenomenan
O: Backhills Garibaldi
M: Leading-Light Somelike It Hot
chov: Laitinen Satu
maj: Hartmannová  Vlasta
ČLP/AC/31254/2003

09/10/2002

V3
76
Monet Brakemon
O: Francini‘s Etiennenavarre
M: Elizabeth Skar-Line Colour Range
chov: Popková Radmila
maj: Boráková Alena
ČLP/AC/32594/2005

06/06/2003

V1, CAC
Třída: Veteránů  //     Pes   //    Rueden
77
Griffin ze Steknického zámku
O: Tadeusz z Blatova
M: Connie ze Steknického zámku
chov: Goldfussová Anna
maj:  Goldfussová Anna
ČLP/AC/26041/1998

27/04/1996

V3
78
Loverboy Petrs
O: Conni ze Stříbrné uličky
M: Ocean Skar-Line
chov: Studeník Petr
maj:  Veselá Markéta
ČLP/AC/28381/2000

09/08/1998

V1
79
Mark od Nezdického potoka
O: Carry Kajan
M: Ornela Regent
chov: Polák Milan
maj:  Králová Martina
ČLP/AC/28611

24/11/1998

V2
Třída: Mladých//     fena   //    Huendinnen
80
Bela z Blatova
O: Pedro z Blatova
M: Oxana z Blatova
chov: Smrž Josef
maj:  Názler Václav
ČLP/AC/32870

22/02/2006

VD4
81
Doly z Růžového Barvínka
O: Blesk z Růžového Barvínka
M: Henrieta Boy Pepinos
chov: Grepl Bohuslav
maj:  Grepl Bohuslav
ČLP/AC/33136

23/08/2006

V3
82
I´M Freedom Black Petrs
O: Godger In Blue Black Petrs
M: Freedom For Blak Petrs Izomer
chov: Studeník Petr
maj:  Sprňa Dalibor
ČLP/AC/33062

13/06/2006

V1, CAJC
83
Nice Freckly Queen Skar-Line Colour Range
O: Tripol‘s Disquys Dalimit
M: Eleonora Skar.Line Colour Range
chov: Škarek Ladislav
maj:  Škarek Ladislav
ČLP/AC/33157

07/08/2006

V2
Třída: Mezitřída  //     fena   //    Huendinnen
84
Anpetuwi Wamakaskan
O: Obby De Vaccares                      
M: Tapioka‘s Chevelle
chov: Kupčák Jaroslav Mgr.
maj:  Spáčil Dušan
ČLP/AC/32593

18/06/2005

V2, r.CAC
85
Joanne z Fusberku
O: Backhills I Like It
M: Victory In BLue Black Petrs
chov: Sapák Petr
maj:  Ing. Poláková Lenka
ČLP/AC/32770

24/10/2005

absence
86
Pretty Woman of Spektrum
O: Castanea King‘s Ransome
M: Now Go Lady Spektrum
chov: MVDr. Svatoš Ladislav
maj:  MVDr. Svatoš Ladislav
ČLP/AC/32751

15/10/2005

V1, CAC
Třída: Otevřená  //     fena   //    Huendinnen
87
Adéla z Růžového Barvínka
O: Leading-Light Phenomenan
M: Ura z Růžového Barvínka
chov: Grepl Bohuslav
maj:  Gorčíková Štěpánka
ČLP/AC/32176

05/08/2004

V2, r.CAC
88
Ancona alla Vaniglia
O: Leading-Light Phenomenan
M: Vinie In Blue Black Petrs
chov: Bílková Jitka
maj:  Bílková Jitka
ČLP/AC/32383

02/03/2005

V4
89
Elly Kering
O: Leading-Light Phenomenan
M: Jasmina z Lackoviec
chov: Ing. Kočner Erich CSc.
maj:  Hoskovec Petr
ČLP/AC/32890

11/01/2005

V1, CAC
90
Lesley Skar-Line Colour Range
O: Lynwater Shiant
M: Eleonora Skar-Line Colour Range  
chov: Škarek Ladislav
maj:  Škarek Ladislav
ČLP/AC/31687

11/08/2003

V3
Třída: Pracovní  //     fena   //    Huendinnen
91
Asteria z Chlumeckého zátiší
O: Backhills I Like It
M: Ginger ze Záluží
chov: Králová Martina
maj:  Králová Martina
ČLP/AC/32387

05/03/2005

V3
92
Iris Skar-Line Colour Range
O: Atkia Barbalou
M: Tinleyy Skar-Line Colour Range
chov: Škarek Ladislav
maj: Trnková Jana a Lucie
ČLP/AC/31103

11/07/2002

V1, CAC
94
Zita z Blatova
O:Claudio V.D. Schönow
M: Ninna Ricci z Blatova
chov:  Smrž Josef
maj:  Smržovi Dana a Josef
ČLP/AC/32814

31/12/2005

V2, r.CAC
Třída: Vítězů   //     fena   //    Huendinnen
95
Eleonora Skar-Line Colour Range
O: Lochdene Bagpipper
M: Riki Skar-Line Colour Range
chov: Škarek Ladislav
maj:  Škarek Ladislav
ČLP/AC/30579/2003

15/07/2001

V1, CAC
96
Gaffa Galida 
O: Leopold vom Riesengbirge
M: Fantazja Galida
chov: Grzegorz Dobrowolska
maj:  Gargul-Bukowska Anna
PKR VIII-11368

29/07/2002

V3
97
Vinie in Blue Black Petrs
O: Craigleith Harvestmoon
M: Ocean Skar-Line 
chov: Studeník Petr
maj:  Bílková Jitka
ČLP/AC/30875

15/03/2002

V2, r.CAC
Třída: Veteránů   //     fena   //    Huendinnen
98
Grace z Blatova
O: Armus z Blatova
M: Viktorka z Blatova
chov: Smrž Josef
maj:  Smržová Dana
ČLP/AC/28166/2001

30/05/98

V1, BIS II. VETERÁN

 

99
Riky Skar-Line Colour Range
O: Lynwater Shiant
M: Elsa Skar-Line
chov: Škarek Ladislav
maj:  Škarek Ladislav
ČLP/AC/27578/2001

15/10/1997

V2
Kruh č. 2      Mr Colin Muirhead (Shipden) //Anglie/
Anglický kokršpaněl  ostatní jednobarevní
Třída: MLADÝCH  //     PES   //    RUEDEN
33
Ciro od Bukové studánky
O: Imperial of Forest Paradise
M: Quentina z Lesních chalup
chov: Nápravníková Iva
maj:  Nápravníková Iva
ČLP/AC/32965

15/05/2006

V3
34
Eric z Vejminku
O: Asquanne‘s Grapelli
M: Odeta z Vejminku
chov: Šulcek Pavel
maj: Šulcek Pavel
ČLP/AC/33008

22/06/2006

V2
35
Tadeas  Marcato Line
O: Endy Excelent Tan z Petrovy pálenky
M: Agela Marcato Jantarová hvězda
chov: Růžičková Ivana
maj: Sýkorová Lucie
ČLP/AC/32918

18/03/2006

V1, CAC
36
Wayne Brakemon
O: Vitoria‘s Yeti Made in Austria
M: Hississimo Brakemon
chov: Popková Radmila
maj: Grebík Jan
ČLP/AC/32922

20/04/2006

V4
Třída: mezitřída  //     Pes   //    Rueden
37
Cowboy z Vejminku
O: Asquannes Grapelli 
M: Inspector Liz z Vejminku
chov: Šulcek Pavel
maj:  Šulcek Pavel
ČLP/AC/32825

01/01/2006

V1, CAC
Třída: Otevřená  //     Pes   //    Rueden
38
Alf Liška od krbu
O: Carda z Malé Kamenné
M: Sindy z lesních chalup
chov: Stinglová Jana
maj:  Mgr. Jelínek Petr
ČLP/AC/32539

25/05/2005

V1, CAC
39
Amulet Flower Kokrus
O: Charbonnel Desert Gold
M: Kiss The Rain Brakemon
chov: Ing. Režná Hana
maj: Ing. Režná Hana
ČLP/AC/32617

08/07/2005

absence
Třída: pracovní   //     Pes   //    Rueden
40
Dar z Malé Kamenné
O: Lochdene Cassius
M: Víra z Malé Kamenné
chov: Antonovičová Božena
maj:  Petráň Martin
ČLP/AC/31910

08/03/2004

V1, CAC
41
Omar Fargo Bohemia
O: Blackamoor Big Ben
M: Michel Fargo
chov: Valík Milan
maj:  Pytela Vratislav
ČLP/AC/31120

20/08/2002

V2, r.CAC
42
Rusty Brakemon
O: Gazpacho Matchpoint‘s
M: Hississimo Brakemon
chov: Popková Radmila
maj:  Popková Radmila
ČLP/AC/32203/2006

07/08/2004

V3
Třída: VÍTĚZŮ  //     PES   //    RUEDEN
43
Cliff Sant Tulip
O: Rosmery Fidor
M: Elza z Henčové Hůrky
chov: Konečná Drahomíra
maj:  Koneční  Drahomíra a Ivo
ČLP/AC/31049

21/06/2002

V1, CAC
44
Victoria´s  Yeti Made in Austria
O: Favorite made in Austria
M: Korden‘s Victoria In Red
chov: Hana Kern
maj: Petrovský Rudolf
SPKP/1974

17/04/2003

V2, r.CAC
Třída: Mladých   //     fena   //    Huendinnen
45
Alka z Nezdřevské obory
O: King Ensign Golden Janit
M: Fellow z Lesních chalup
chov: Chlandová Marcela Bc.
maj:  Kabíčková Hana
ČLP/AC/33053

20/07/2006

absence
46
Anastasia Waging Tail
O: Victoria‘s Yeti Made in Austria
M: Nelly z Hořenuše
chov: Jakubíková Silvie Mgr.
maj:  JUDr.Jakubíková Silvie
ČLP/AC/33000

22/06/2006

V4
47
Dona Rafaella z Vejminku 
O: Ventura z Vejminku
M: Sabina z Vejminku
chov: Pavel Šulcek
maj:  Martina Dvořáková
ČLP/AC/32995

01/06/2006

V3
48
Francis z Vejminku
O: Victoria‘s Yeti Made in Austria
M: Nostalgia z Vejminku
chov: Pavel Šulcek
maj:  Pavel Šulcek
ČLP/AC/33081

10/07/2006

V2
49
Lara Rosmery
O: Zekon Rosmery
M: Fanta Ghiro Rosmery
chov: Kašpar Miloš
maj:  Pytelovi Vratislav a Pavlína
ČLP/AC/32861

22/01/2006

V
50
Queen Victory z Petrovy pálenky
O: Marko z Lesních chalup
M: Jiskra z Petrovy pálenky
chov: Tobolka Petr Bc.
Maj:  Tobolka Petr Bc.
ČLP/AC/33097

04/07/2006

V1, CAJC
Třída MEZITŘÍDA //     fena   //    Huendinnen
51
Elektra z Malé Kamenné
O: Lochdene Walk Tall
M: Víra z Malé Kamenné
chov: Antonovičová Božena
maj:  Lukuvková Adéla
ČLP/AC/32642

13/07/2005

V2, r.CAC
52
Honey Black Petrs
O: Gazpacho Matchpoint´s
M: Olivia In Black Petrs
chov: Studeník
maj:  Studeník Petr
ČLP/AC/32670

10/08/2005

V1, CAC
Třída: Otevřená  //     fena   //    Huendinnen
53
Anuschka Princess Kokrus
O: Charbonnel Desert Gold
M: Kiss The Rain Brakemon
chov: Ing. Režná Hana
maj:  Ing. Režná Hana
ČLP/AC/32620

08/07/2005

V3
54
Carolain z Chalupecké louky
O: Cent z Malé Kamenné
M: Paloma z Lesních chalup
chov: Kupečková Milada
maj:  Kupečková Milada
ČLP/AC/32401

26/03/2005

V4
55
Corina z Chalupecké louky
O: Cent z Malé Kamenné
M: Paloma z Lesních chalup
chov: Kupečková Milada
maj:  Maršala Jiří
ČLP/AC/32404

26/03/2005

V2, r.CAC
56
Debbie z Čertorájů
O: Chairman Petrs
M: Kessi z Hořenuše
chov: Matulová Ivana
maj:  Pikešová Petra
ČLP/AC/31978

21/04/2004

V
57
Lakky z Lesních chalup
O: Cent z Malé Kamenné
M: Žanny z Lesních chalup
chov: Němcová lenka
maj:  Růžičková Ivana
ČLP/AC/32478

16/04/2005

V1, CAC
Třída: Pracovní  //     fena   //    Huendinnen
58
Bonna z Čertorájů
O: Chaiman Petrs
M: Kessi z Hořenuše
chov: Matulová Ivana
maj: Matulovi Ivana a Radovan
ČLP/AC/31314/2005

19/02/2003

V1, CAC
Třída: VETERÁNů  //     fena   //    Huendinnen
59
Cheasy z Lesních chalup
O: Thomas z Lesních chalup
chov: Němcová Lenka
maj: Dorchnerová Lenka
M: Melinda z Lesních chalup
ČLP/AC/28920

17/04/1999

V1
Anglický špringr španěl
Třída: Mladých    //     Pes   //    Rueden
100
Alhambra Peter Kay
O: Beautelle Th Vigneron CD
M: Alhambra Julie Walters
chov: Kate and Michael Keely
maj:  Ing Darina Mervová
ČLP/ASS/5367

18/06/2006

V1, CAJC, VSVml., 
BIS III. MLADÝ

 

101
Bee Smiling Tamaam
O: Trollängens Blues Man
M: Glowing Pride Darrem Canis
chov: Banaszak-Kulka Agnieszka
maj:  Chrástný Jiří
ČLP/ASS/5266

22/03/2006

V3
102
New Pot of Tricks z Czarnego Dwora
O: Mompesson PerfectPartner
M: Harriet Rut
chov: Wojciech Burski
maj:  Burski Wojciech a Madziová Eva
PKR. VIII-18911

21/08/2006

VD
103
Nielson-Ruthless z Czarnego Dwora
O: Mompesson PerfectPartner 
M: Harriet Rut
chov: Wojciech Burski
maj:  Burski Wojciech a Madziová Eva
PKR. VIII -18862

21/08/2006

V2
Třída: OTEVŘENÁ  //     PES   //    RUEDEN
104
Artur z Janovy paseky
O: Ergo z Želečské doliny
M: Astra z Urbanovských Strání
chov: Hausnerová Sylva
maj:  Hausnerová Pavla a Ing. Bilý Jan
ČLP/ASS/4861

12/08/2003

V4
105
Bogaloo´s Undercover
O: Roqfolly Orient Expres
M: Fairsky Murder She Worte
chov: Humell Maria
maj:  Madziová Eva
ČLP/ASS/5153

07/05/2005

V2, r.CAC
106
Culík z Křížových alejí
O: Gir z Libockého dolu
M: Verona z Křížových alejí
chov: Erhart Jan
maj:  Erhartovi Irena a Jan
ČLP/ASS/5085

16/03/2005

V3
107
Eddy vom Jägerbrünnlein
O: Ryn z Lipových  Dolin
M: Bonny vom Rönnautal
chov: Spaniel Georg a Stefan
maj:  Brothánková Marcela
ČLP/ASS/5194

27/03/2005

V
108
Just Fortune Darrem Canis
O: Rascal z Lovparku
M: Barecho Just My Style
chov: Ing. Mervová Darina
maj:  Smutná Martina
ČLP/ASS/5093

21/03/2005

V1, CAC
Třída: Pracovní   //     Pes   //    Rueden
109
Action Man z Pískové Doliny
O: Chamir z Křížových alejí
M: Alison Magic Street
chov: Dudla Jaroslav
maj:  Ing. Němeček Miroslav
ČLP/ASS/4821

30/05/2003

V2, r.CAC
110
Dino od Stroupinského potoka
O: Vitorius Wind Darem Canis
M: Aki od Horáčků
chov: Sojka Josef
maj:  Prouzová Eva
ČLP/ASS/5020/2007

20/04/2004

V4
111
Lancelot Ruthless
O: Bogatoo´s Nostradamus
M: Harriet Rút
chov: Madziová Eva
maj:  Juchelková Pavla
ČLP/ASS/5154

22/06/2005

V3
112
Victorius z Lovparku
O: Pot of Tricks Springdale
M: Rommy z Lovparku
chov: Jašková Jana
maj:  Skála Karel
ČLP/ASS/4998

12/06/2004

V1, CAC
Třída: Vítězů  //     Pes   //    Rueden
113
Picabo´s  Blue Hope
O: Picabo´s Cutty Sark
M: Astrospring´s Philyra
chov: Larson Benita a Maria
maj:  Michlová Dita
ČLP/ASS/4855/2005

24/05/2003

V1, CAC, VSV
Třída: Veteránů //     Pes   //    Rueden
114
Rascal z Lovparku
O: Adamant‘s Superman
M: Rwyn Heaven Can Wait                                                      
chov: Janka Jašková
maj:  Darina Mervová
ČLP/ASS/3970

05/10/1996

V1, BOB, BIS II. SVS
BIS I. VETERÁN
115
Ryn z Lipových dolin
O: Baron z Kolenec
M: Asta od Nešpanu
chov: Benda Milan
maj:  Brothánková Marcela
ČLP/ASS/4323

23/05/1999

V2
Třída: Mladých   //     fena   //    Huendinnen
116
High Score Reach-Your-Dreams
O: Trollängens My Buddy Marlon
M: High Score Imagine-Me
chov: Öhman Susanne a Annsofie
maj:  Severová Michaela
ČLP/ASS/5258

30/04/2006 

V3
117
Nikita Ruthless z Czarnego Dwora
O: Mompeson Perfect Partner
M: Harriet Rut
chov: Burski Wojciech
maj:  Burski Wojciech a Madziová Eva
PKR. VIII -18912

21/08/2006

V2
118
With Touch Meadow Mint
O: Calvdale Partners In Crime
M: With Touch Irish Rose
chov: Lindh Anna
maj:  Michlová Dita
ČLP/ASS/5249

14/01/2006

V1, CAJC, VSV ml.
Třída: Mezitřída  //     fena   //    Huendinnen
119
Bogaloo´s X-Mas Surprise
O: Newmix Cosworth
M: Stardom Show Stopper
chov: Humell Maria
maj:  Madziová Eva
ČLP/ASS/5248

22/12/2005

V1, CAC
Třída: Otevřená   //     fena   //    Huendinnen
120
Cecilka z Křížových alejí
O: Gir z Libockého dolu
M: Verona z Křížových alejí
chov: Erhart Jan
maj:  Erhartovi Irena a Jan
ČLP/ASS/5086

16/03/2005

absence
121
Jasmína z Libockého dolu
O: Springdale Pot Of Tricks
M: Erita Z Libockého dolu
chov: Siladi František
maj:  Vicena Lukáš
ČLP/ASS/5101

09/05/2005

V1, CAC
Třída: Pracovní   //     fena   //    Huendinnen
122
Barecho Just My Style
O: Whisborne Inferno
M: Bachero One In A Million
chov: Bjorkman Helene a David
maj:  Ing. Mervová Darina
ČLP/ASS/4593

24/02/2001

V1, CAC, VSV
BIS II. PRACOVNÍ
Třída: Vítězů   //     fena   //    Huendinnen
123
Azalea of Klamar Garden
O: Picabo´s Blue Hope
M: Ciboulette de Syringa
chov: Děkánková Markéta
maj:  Čapková Nora
ČLP/ASS/5165

29/07/2005

V2, r.CAC
124
Lorelai Ruthless
O: Bogaloo‘s Nostradamus
M: Hariet Rút
chov: Madziová Eva
maj:  Madziová Eva
ČLP/ASS/5157

22/06/2005

V1, CAC
Clumber španiel
Třída: Mezitřída   //     Pes   //    Rueden
125
Aiakos Sylvains z Vinného Gruntu
O: Quick Step du Bois des Amourettes
M: Radiant Rání z Rajšlu
chov: Macák Libor
maj:  Běláčová Ivana
ČLP/CS 226

18/12/2005

V1, CAC
126
Alex Ice Boys z Vlčího dvora
O: Quick Step du Bois des Amourettes
M: Quendolina Lady z Rajšlu
chov: Vlček Jaroslav
maj:  Vlčková Markéta
ČLP/CS/215

10/10/2005

V2, r.CAC
Třída: Otevřená   //     Pes   //    Rueden
127
Apolon Patricián z Rajšlu
O: Marcus Asterius z Rajšlu
M: Cherwood´s Snowstar
chov: Vondrová Radka
maj:  Rusnáková Pavla
ČLP/CS/232

14/12/2005

V2, r.CAC
128
Dance in the Dark of the Sandy Soil
O: Wymeswold Clyde Doodles
M: Gone To Far From Brimwaja Lodge
chov: Judith Van Wegen
maj:  H.Stuliil-Sameil
N.H.S.B.2585036

16/11/2005

V1, CAC
Třída: Pracovní  //     Pes   //    Rueden
129
Abel Daarbjerg
O: Cherwood´s Snowwolf
M: Finda Dream From Brimwaja Lodge
chov: Henriksen Winni
maj:  Macák Libor
ČLP/CS/212

09/07/2005

V1, CAC
130
Arne Big Bears od Vendulky
O: Hog Sent z Rajšlu
M: Mira Ceti z Rajšlu
chov: Koura Zdeněk
maj:  Kastl Petr
ČLP/CS/178/2005

08/05/2003

V2, r.CAC
131
Athos Ice Boys z Vlčího dvora
O: Quick Step du Bois des Amourettes
M: Quendolina Lady z Rajšlu
chov: Vlček Jaroslav
maj:  Hanzlíkovi  Alena a Josef
ČLP/CS/214

10/10/2005 

V3
Třída: Vítětů  //     Pes   //    Rueden
132
Alerro Ray Siola Fantazie
O: Egir Bears z Rajšlu
M: Briana Bohemia Clumber
chov: Forejtová Stanislava
maj:  Jersákovi Štěpánka a Adolf
ČLP/CS 123/2001

08/09/2000

V2, r.CAC
133
Arty Loyal friend od Vendulky
O: Hog Sent z Rajšlu
M: Mira Ceti z Rajšlu
chov: Koura Zdeněk
maj:  Koura Zdeněk
ČLP/CS/177/2005

08/05/2003

V1, CAC, VSV, BOB
Třída:  Mladých   //     fena   //    Huendinnen
134
Aletta Oreada z Vinného gruntu
O: Quick Step du Bios des Amourettes
M: Radiant Rání z Rajšlu
chov: Macák Libor
maj:  Rajsnerová Jaroslava
ČLP/CS/229

18/12/2005

V1, CAJC, VSV ml.
BIS I. Mladý
Třída:  mezitřída   //     fena   //    Huendinnen
135
Dewy Eyed of the Sandy Soil
O: Wymeswold Clyde Doodles
M: Gone To Far From Brimwaja Lodge
chov: Judith Van Wegen
maj:  Piotr Tram
PKR VIII-17657

16/11/2005

V1, CAC, VSV
Třída:  Otevřená  //     fena   //    Huendinnen
136
Kiara Helluland z Rajšlu
O: Balů Bohemia Clumber
M: Ethel Calamity z Rajšlu
chov: Vondrová Radka
maj:  Nováková Lucie
ČLP/CS/100

16/02/2000

V1, CAC
Třída:  Pracovní  //     fena   //    Huendinnen
137
Chaira Calamity z Rajšlu                                             
O: Panda Bears Arnold
M: Beryl Calamity Trias
chov: Vondrová Radka
maj:  Jersákovi Štěpánka a Adolf
ČLP/CS/88/2004

03/08/1999

V1, CAC
Field Spaniel
Třída: Vítězů  //     Pes   //    Rueden
138
Boo-Boo Big Box Nanga Parbat
O: Periwinkle‘s Doc Bartolo
M: Dora Berlottan
chov: Horčička Václav
maj:  Horčička Václav
ČLP/FS/4

25/07/2003

absence
Třída: Vítězů   //     fena   //    Huendinnen
139
Berlottan Dora
O: Huricane’s You Touch Me
M: Iitu-Marin Sandra
chov: Vahekoski Kari & Karvala Matti
maj:  Horčička Václav
ČLP/FS/1

20/02/2000

V1, CAC, VSV, BOB
Sussex Spaniel
Třída: Mladý  //     Pes   //    Rueden
140
Cliff Boysson Bohemia
O: Backstreet Boy v. Birkenrain
M: Lovjed´s Cherryl
chov: Klein Michal
maj:  Klein Michal
ČLP/SS/17

27/01/2006

VD
Třída: veteránů //     Pes   //    Rueden
141
Backstreet Boy v. Birkenrain
O: My-Boy van de Volmolen
M: Chilsham Rhonwen
 chov: Feuz Katharina
maj:  Klein Michal
ČLP/SS/3/99

08/11/1996

V1, BOB, BIS III. VETERÁN
Welššpringr španiel
Třída: Mladých   //     Pes   //    Rueden
142
Gars od Jaslůvky                                                        
O: Dar od Jaslůvky
M: Princezná Pyret Jankina záhrada
chov: Bouzková Dana Ing
maj:  MUDr. Doležalová Ilona
ČLP/WSS/4155

05/06/2006

V2
143
Monty z Chotuckých alejí
O: Car Jifex
M: Cindy Z Chotuckých alejí
chov: Procházka Václav
maj:  Sulovská Soňa
ČLP/WSS/4151

03/05/2006

V1, CAJC, VSV ml.
Třída: Mezitřída   //     Pes   //    Rueden
144
Aris Merylic
O: Cil z Čenské
M: Benton Minnesota Storm
chov: Mgr. Uhrová Marie
maj:  Mgr. Uhrová Marie
ČLP/WSS/4101

18/12/2005

V2, r.CAC
145
Ralf Jankina záhrada
O: Eastfarm‘s Dynamite Duck
M: Madiken Jankina záhrada
chov: Mgr. Janeková Jana a MUDr. Janek Ľudovít
maj:  Mgr. Janeková Jana a MUDr. Janek Ľudovít
SPKP/1059

14/10/2005

V1, CAC
Třída: Pracovní  //     Pes   //    Rueden
146
Amor od Rychnova
O: Finn Seyles
M: Dita od Radechovky
chov: Komárek Antonín
maj:  JUDr. Hotař Bohumil
ČLP/WSS/4073

31/05/2005

V1
Třída: Vítězů   //     Pes   //    Rueden
147
Eastfarm´s Dynamite Duck
O: Benton Everybody Duck
M: Rwyn Jacqueline
chov: Malin Carlsson
maj:  Ing. Zemánek Bohuslav
ČLP/WSS/3789/2003

26/04/2001

V1, CAC, VSV, BOB
Třída: Veteránů  //     Pes   //    Rueden
148
Dar od Jaslůvky
O: Artis Sans Gene
M: Lora Besének
chov: Bouuzková Dna
maj: Ing.Matiášová Anděla
ČLP/WSS/3515

21/02/1999

V1
Třída:  Mladých  //     fena   //    Huendinnen
149
Freja born in Sweden Pelydryns
O: Yxsjostugans Ikaros
M: Pelydrys Aurora
chov: Kindstrand + Samuelsson
maj:  Mgr. Janeková Janka
SPKP/1066

19/08/2006

V1, CAJC, VSV ml.

 

Třída:  otevřená //     fena   //    Huendinnen
150
Arlen Han-Ende
O: Brit z Černých vrchů
M: Blesing z Herodské návsi
chov: Konečná Hana Mgr.
maj: Pečenka Jaroslav
ČLP/WSS/3957

02/03/2004

V1, CAC
151
Gira Ivančice
O: Bor z Třebouňského vrchu
M: Cira Jifex
chov: Šilberger Zděněk
maj:  Šilberger Zděněk
ČLP/WSS/4016

23/11/2004

absence
Třída:  Pracovní  //     fena   //    Huendinnen
152
Aylla od Křetínky
O: Dar od Jaslůvky
M: Dita Eburg
chov: Ing.Hradský Vladimír
maj:  Ing.Hradský Vladimír
ČLP/WSS/4023

22/01/2005

V1, CAC
Třída:  Vítězů  //     fena   //    Huendinnen
153
Benton Minnesota Strom
O: Benton Everybody Duck
M: Benton In My Dreams
chov: Jaakkola Marjo
maj:  Mgr. Uhrová Marie
ČLP/WSS/3913/2005

11/03/2003

 

V2, r.CAC
154
Madiken Jankina zahrada
O: Luffsen Pelydryns
M: Jeny Jankina záhrada
chov: Mgr. Janeková Jana a MUDr. Janek Ľudovít
maj:  Mgr. Janeková Jana a MUDr. Janek Ľudovít
SPKP/947/2005

31/05/2001

V1, CAC, VSV
Kruh č. 3 Marián Novák     //Slovensko// 
Anglický kokršpaněl černý a černý s pálením
Třída: DOROSTU  //     fena   //    Huendinnen
155
Anna Maria Golden Janyt
O: King Ensign Golden Janyt
M: Valotsara Unchain My Heard
chov: Trnková Lucie
maj: Urban Michal
ČLP/AC/33218

10/09/2006

VN
156
Bravo Sweetie Golden Janyt
O: Los Ombues Forever-Incognito
M: Vanessa D‘ Amour Golden Janyt
chov: Trnková Lucie
maj:  Dorschnerová Lenka
ČLP/AC/33222

22/09/2006

VN
Anglický kokršpaněl  ostatní jednobarevní 
Třída: DOROSTU  //     fena   //    Huendinnen
157
Amour De Ma Vie Golden Janyt
O: King Ensign Golden Janyt
M: Valotsara Unchain My Heard
chov: Trnková Lucie
maj: Trnková Lucie
ČLP/AC/33219

10/09/2006

VN
158
Fidorka z Chalupecké louky
O: Imperial Of Forest Paradise
M: Bonie z Lesních chalup
chov: Kupečková Milada
maj:  Kupečková Milada
ČLP/AC/33205

21/09/2006

VN, BIS I. DOROST
Anglický kokršpaněl – vícebarevní
Třída: Baby  //     Pes   //    Rueden
159
Bastien z Chlumeckého zátiší
O: Kyle ze Záluží
M: Ginger ze Záluží
chov: Králová Martina
maj:  Vildová Jaroslava
ČLP/AC/33288

11/12/2006

VN
Třída: Baby //     fena   //    Huendinnen
160
Blueberry z Chlumeckého zátiší
O: Kyle ze Záluží
M: Ginger ze Záluží
chov: Králová Martina
maj:  Králová Martina
ČLP/AC/33291

11/12/2006

VN
161
Ray of Starlight Spektrum
O: Number One Spectrum
M: I‘m Starlight Of  Spectrum
chov: MVDr. Svatoš Ladislav
maj:  MVDr. Svatoš Ladislav
ČLP/AC/33328

28/12/2006

VN, BIS III. BABY
Anglický špringr španěl
Třída: DOROSTU  //     PES   //    RUEDEN
162
Heartbreaker Crownmaple
O: Livingdale‘s Harkquin Man
M: Sweetie-Pie Eloise
chov: Vahtraäe Kaja
maj:  Procházková Markéta Ing. PhDr.
ČLP/ASS/5342

01/09/2006

VN
163
Garp z Rohozenských Bořin
O: Springdale Pot of  Tricks
M: Essy z Rohozenských Bořin
chov: Ing. Studený Miroslav
maj:  Jitka Dědinová
ČLP/ASS/5287

28/08/2006

VN, BIS II. DOROST
Třída: DOROSTU  //     fena   //    Huendinnen
164
Freedom Magic Street
O: Picabo‘s Blue Hope
M: Celebrity Magic Street
chov: Zahajská Naďa
maj: Zahajská Naďa
ČLP/ASS/5314

13/09/2006

VN
165
Zarja z Lovparku
O: Guy Oderská Niva
M: Tarja z Lovparku
chov: Jašková Jana
maj:  Dvořák Jan
ČLP/ASS/5397

04/11/2006

VN
Clumber španiel
Třída: Baby   //     Pes   //    Rueden
166
D´artagnan z Rajšlu                                                     
O: Hog Sent z Rajšlu
M: Queen Of Clumber z Rajšlu
chov: Vondrová Radka
maj:  Hana Piňosová
ČLP/CS/248

06/02/2007

VN
Sussex španiel
Třída: Baby  //     fena   //    Huendinnen
167
Tornegårde´s  Celtic Dream
O: Farin‘s Ken– Trucker
M: Tornegården‘s Aliance  April Hope
chov: Lydeking Anne
maj:  Klein Michal
ČLP/SS/18

28/12/2006

VN
Welššpringr španiel
Třída: Baby  //     fena   //    Huendinnen
168
Halina od Jaslůvky
O: Hammalgärdens Don‘T Forget Me
M: Ambra z Douglasek
chov: Bouzková Dana Ing.
maj:  Jelečková Marie
ČLP/WSS/4185

25/12/2006

VN
169
Hyvinkää od Jaslůvky
O: Hammalgärdens Don‘T Forget Me
M: Ambra z Douglasek
chov: Bouzková Dana Ing.
maj:  Bouzková Dana Ing.
ČLP/WSS/4188

25/12/2006

VN, BIS II. BABY

 

Americký vodní španiel
Třída: MLADÝCH  //     PES  //    RUEDEN
170
Carrey Jim z Rajšlu
O: Chief Pontiac Of Swan Lake
M: Rama ze Stramchýho
chov: Vondrová Radka
maj:  Ing. Kaas Pavel
ČLP/AWS/80

15/08/2006

V1, CAJC, VSV ml., BOB
BIS II. Mladý
Třída: Mladý  //     fena   //    Huendinnen
171
Claudia Schiffer z Rajšlu
O: Chief Pontiac Of Swan Lake
M: Rama ze Stramchýho
chov: Vondrová Radka
maj:  Svobodovi Jana a František
ČLP/AWS/81

15/08/2006

V1, CAJC, VSV ml.
Třída: Pracovní //     fena   //    Huendinnen
172
Beta ze Stramchýho
O: Chief Pontiac Of Swan Lake
M: Little Brown Nies Cheyene
chov: Jiří Fiala
maj:  Levora Antonín
ČLP/AWS/72

04/07/2004

V1, CAC, VSV
Portugalský vodní pes
Třída: BABY//     PES   //    RUEDEN
173
Ree Life Blacililing 
O: Reellifr Porte‘s Promise
M: Tornegården‘s Aliance  April Hope
chov:
maj:  C.Harris a Podveská Kateřina
WS209168

00/00/2007

VN, BIS I. BABY
Třída: DOROST //     PES   //    RUEDEN
174
Alwin z Kasétek
O: Parisade Maravilhaso
M: Alotria-Algarve od Emy Destinové
chov: Podveská Kateřina
maj:  Baumrukrová Šárka
ČLP/PVP/27

09/09/2006

VN, BIS III. DOROST
Třída: VÍTĚZů//     PES   //    RRUEDEN
175
Albus Brumbál od Emy Destinové
O: Abadessan’s Caffé Doppio
M: Seamaid Do Lusiadas
chov: Vazdová Pavlína
maj: Markovičová Lenka a Babicová Adriana
ČLP/PVP/4

19/02/2004

V1, CAC, VSV, BOB, 
BIS III. SVS
Třída: Dorostu //     fena   //    HuendinneN
176
Ambra z Kasétek
O: Parisade Maravilhaso
M: Alotria-Algarve od Emy Destinové
chov: Podveská Kateřina
maj:  Wlčková Kateřina
ČLP/PVP/36

09/09/2006

VN
Třída: MlAdýCH  //     fena   //    Huendinnen
177
Amarela Tinta Mokrý Bandita
O: Unistars Brave Heart
M: Sensi Maul V.D. Duca Valei
chov: Kubicová Zuzana
maj:  Vaňková Kamila
ČLP/PVP/24

15/06/2006

V1, CAJC, VSV ml.
Třída: Otevřená //     fena   //    Huendinnen
178
Buřička od Emy Destinové
O: Abadessan’s Caffé Doppio
M: Seamaid Do Lusiadas
chov: Vazdová Pavlína
maj:  Velemanovi Jitka a Miloslav
ČLP/PVP/17

28/01/2005

V1, CAC, VSV
Třída: Vítězů //     fena   //    Huendinnen
179
Alotria-Algarve od Emy Destinové
O: Abadessan‘s Caffé Doppio
M: Seamaid Do Lusiadas
chov: Vazdová Pavlína
maj:  Podveská Kateřina
ČLP/PVP/8

19/02/2004

V1, CAC
180
Bradlafouska od Emy Destinové
O: Abadessan‘s Caffé Doppio
M: Seamaid Do Lusiadas
chov: Vazdová Pavlína
maj:  Markovičová Lenka a Babicová Adriana
ČLP/PVP/15

28/01/2005

V2, r.CAC
Německý křepelák
Třída: MLADÝCH //     PES  //    RUEDEN
181
Largo z Březenských revirů
O: Cyr od Zelené chaty
M: Gita z Ostrůvku
chov: Benda Jindřich
maj:  Studýnka Jiří + Skoupá Lucie
ČLP/NK/2205

14/04/2006

V1

  

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák