Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením

PSI - RÜDEN                                     

Baby – Babyklasse

 VN  1

……..     1  Grand Sant Tulip, ČLP/AC/32842,  1/11/2006                                                                   

o.: Argo z Karpentné, m.: Sandra z Lesních chalup

ch.: Drahomíra Konečná, m.:  Ivo+Drahomíra Koneční

 

Dorost - Nachwuchsklasse

VN 1

……..     2  Vandal Brakemon, ČLP/AC/32689,  8/24/2005                                                                  

o.: Percy Brakemon, m.: Joy of My Life Brakemon

ch.: Radmila Popková, m.:  Ivana Nožičková

 

Mladých - Jugendklasse

V1,CAJC

……..     3  Andrýsek Liška od krbu, ČLP/AC/32540,  5/25/2005                                                                      

o.: Carda z Malé Kamenné, m.: Sindy z Lesních chalup

ch.: Jana Stinglová, m.:  Jana Stinglová

VD3

……..     4  Edgar Rosmery, ČLP/AC/32336,  12/25/2004                                                                    

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Inna Rosmery

ch.: Miloš Kašpar, m.:  Milan Schwarzer

V2

……..     5  Glen Black Petrs, ČLP/AC/32633,  8/7/2005                                                                     

o.: Monet Brakemon, m.: Freedom For Black Petrs Izomer

ch.: Petr Studeník, m.:  Blanka Andrýsková

 

Mezitřída - Zwischenklasse

V2,R.CAC

……..     6  Fairychild Dandelion, ÖHZB CS 12965,  10/15/2004                                                                       

o.: Zbillyboy du Domaine d'Haisha, m.: Fee vom Kleinen Wienerberg

ch.: Ing. Barbara Fenzl, m.: Ing. Barbara Fenzl

V1,CAC

……..     7  Victor In Black Golden Janyt, ČLP/AC/32169,  7/23/2004                                                             

o.: Cornbow Limited Edition, m.: Sophy Spry Girl Golden Janyt

ch.: Lucie Trnková, m.:  Eric Pagliosa

 

Otevřená - Offene Klasse

V2

……..     8  Cheron Moravia Mystery, ČLP/AC/31959,  4/21/2004                                                                     

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Ester Moravia Mystery

ch.: Jana Babková, m.:  Hana Gřešková

V1,CAC

……..     9  Earthly Look Black Petrs, ČLP/AC/32283,  10/17/2004                                                                 

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Toya In Red Black Petrs

ch.: Petr Studeník, m.:  Jiří Horák

 

Pracovní - Gebrauchshundeklasse

V1,CAC

……..     10  Smug Boy Robbie Golden Janyt, ČLP/AC/31255,  12/17/2002                                                     

o.: Perrytree A Fine Romance, m.: Enny Bed Girl Golden Janyt

ch.: Lucie Trnková, m.:  Lucie+Jana Trnková

 

 

 

Vítězů - Championklasse

V1,CAC

……..     11  Imperial Of Forest Paradise, ČLP/AC/31663,  7/25/2003                                                             

o.: Bandy z Malé Kamenné, m.: Casablanca Of Forest Paradise

ch.: Darina Kubánková, m.:  Iva Nápravníková

V2,R.CAC

……..     12  Rosmery Simon, ČLP/AC/31316,  2/10/2003                                                                   

o.: Rosmery Erson, m.: Rosmery Fanta Ghiro

ch.: Miloš Kašpar, m.:  Miloš+Radim Kašpar

 

FENY - HÜNDINNEN                                     

 

Baby - Babyklasse

VN1,BIS Puppy III.

……..     13  Arwen od Princezny Kačenky, ČLP/AC/32774,  12/10/2005
               
o.: Percy Brakemon, m.: Blackie Celdak Bohémia

ch.: Andrea Jánová, m.:  Andrea Jánová

 

Dorost - Nachwuchsklasse

VN

……..     14  Delicious dream from Moonlight Valley, ČLP/AC/32704,  9/15/2005                                        

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Accy Ann Black from Moonlight Valley

ch.: Lenka Dorschnerová, m.:  Lenka+Markéta Dorschnerová+Setunská

-

……..     15  Henrieta Celdak Bohémia, ČLP/AC/32707,  9/26/2005                                                                 

o.: Sheerclever Frederik, m.: Flavienne Ben's Romaneto

ch.: MVDr. Ivan Kadlec, m.:  Lucie Beranová

VN1 V1, BIS dorost II.

……..     16  Octavia z Petrovy pálenky, ČLP/AC/32736,  9/14/2005                                                  

o.: Marko z Lesních chalup, m.: Daisy z Petrovy pálenky

ch.: Bc.Petr Tobolka, m.: Bc. Petr Tobolka

   

VN3
……..     17  Olivia z Petrovy pálenky
, ČLP/AC/32738, 9/14/2005                                                                     

o.: Marko z Lesních chalup, m.: Daisy z Petrovy pálenky

ch.: Bc. Petr Tobolka, m.:  Pavel Cepek

VN2

……..     18  Rachelle Schönez, ČLP/AC/32676,  8/17/2005                                                                

o.: Blizzard Black Petrs, m.: Nirvana Schönez

ch.: Zoja Schönigerová, m.:  Zoja Schönigerová

 

Mladých - Jugendklasse

V3

……..     19  Ines Moravia Mystery, ČLP/AC/32491,  5/7/2005                                                                           

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Ester Moravia Mystery

ch.: Jana Babková, m.:  Jana+Rostislav Babkovi

-

……..     20  Iris Moravia Mystery, ČLP/AC/32493,  5/7/2005                                                                            

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Ester Moravia Mystery

ch.: Jana Babková, m.:  Jana+Rostislav Babkovi

V4

……..     21  Ketty z Kančího žlebu, ČLP/AC/32364,  4/10/2005                                                                         

o.: Gallinagos Indiana Jones, m.: Henny z Kančího žlebu

ch.: Jiří Dobrovolný, m.: Ing. Jolana+Ladislav Pelánková+Pelánek

V1,CAC, BIS Junior

……..     22  Lassie z Lesních chalup, ČLP/AC/32476,  4/16/2005                                                                    

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Žanny z Lesních chalup

ch.: Lenka Němcová, m.:  Lenka Němcová

 

 

Mladých - Jugendklasse

V

……..     23  Olivia Clain z Ronovců, ČLP/AC/32488,  4/30/2005                                                                       

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Grainnie z Lesních chalup

ch.: Jiří Blažek, m.:  Jiří Blažek

V2

……..     24  Petunia Marcato Line, ČLP/AC/32414,  3/13/2005                                                                         

o.: Black Dream z Vejminku, m.: Orzi z Černých Bud

ch.: Ivana Růžičková, m.:  Ivana Růžičková
V

……..     25  Xenie Elaicor, ČLP/AC/32249, 10/7/2004                                                                         

o.: Gazpacho Matchpoint's, m.: Carmen z Fusberku

ch.: Marie Vintrlíková, m.:  Marie Vintrlíková

 

Mezitřída - Zwischenklasse

-

……..     26  Connie Mountain Sunbeam, ČLP/AC/32084,  6/10/2004                                               

o.: Chatangee Brakemon, m.: Ashley Mountain Sunbeam

ch.: Jana Páníková, m.:  Kamila+Olga Dvořáková

V1,CAC

……..     27  Dahlia Black Petrs, , PKR 15794, 7/7/2004                                                                      

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Italy Soul Petrs

ch.: Petr Studeník, m.:  Malgorzata Kostecka

V2,R.CAC

……..     28  Faultles Swett of Sant Tulip, ČLP/AC/32109,  6/29/2004                                                              

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Bessy Sant Tulip

ch.: Drahomíra Konečná, m.:  Ivo+Drahomíra Koneční

V4

……..     29  Pret-A-Porté Schönez, ČLP/AC/32279,  10/25/2004                                                                      

o.: Gallinagos Indiana Jones, m.: Roma Schönez

ch.: Zoja Schönigerová, m.:  Ivana Matulová

V3

……..     30  Victorious Sarah Golden Janyt, ČLP/AC/32171,  7/23/2004                                                        

o.: Combow Limited Edition, m.: Sophy Spry Girl Golden Janyt

ch.: Lucie Trnková, m.:  Lucie+Jana Trnková

 

Otevřená - Offene Klasse

V

……..     31  Anny od Bukové studánky, ČLP/AC/31968,  4/21/2004                                                 

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Enny z Vejminku

ch.: Iva Nápravníková, m.:  Iva Nápravníková

V3

……..     32  Bonie z Lesních chalup, ČLP/AC/31404,  3/5/2003                                                                        

o.: Thomas z Lesních chalup, m.: Vianka z Lesních chalup

ch.: Lenka Němcová, m.:  Milada Kupečková
VD

……..     33  Ofelie z Hořenuše, ČLP/AC/32258,  10/11/2004                                                                             

o.: Aro's Beefeater, m.: Lussy z Hořenuše

ch.: Dalibor Šprňa, m.:  Eva Serafinovičová

V1,CAC,Vít.Sp.výstavy, BOB, BIS

……..     34  Raisin Brakemon, ČLP/AC/32207,  8/7/2004                                                                  

o.: Gazpacho Matchpoint's, m.: Hississimo Brakemon

ch.: Radmila Popková, m.:  Radmila Popková

V2

……..     35  Sandra z Lesních chalup, ČLP/AC/30547,  7/10/2001                                                                   

o.: Thomas z Lesních chalup, m.: Vianka z Lesních chalup

ch.: Lenka Němcová, m.:  Ivo+Drahomíra Koneční

 

 

Otevřená - Offene Klasse

V4

……..     36  Valotsara Victoria, LOF 8COC.217358,  4/14/2004                                                                       

o.: Cornbow Limited Edition, m.: Valotsara Shockproof

ch.: Valérie Mathieu, m.:  Eric Pagliosa

 

Pracovní - Gebrauchshundeklasse

V3

……..     37  Andariel Dreamfilla's, ČLP/AC/31099,  6/28/2004                                                                        

o.: Gallinagos Indiana Jones, m.: Utterly Black Petrs

ch.: Leona Jurásková, m.:  Leona Jurásková

V2, R.CAC

……..     38  Jiskra z Petrovy pálenky, ČLP/AC/31803,  11/10/2003                                                                

o.: Extra Boy z Vejminku, m.: Gábi z Petrovy pálenky

ch.: Bc.Petr Tobolka, m.: Bc. Petr Tobolka

V1,CAC

……..     39  Marionetta Schönez, ČLP/AC/31493,  4/18/2003                                                                            

o.: Aro's Beefeater, m.: H.R.H.Hillary Schönez

ch.: Zoja Schönigerová, m.:  Zoja Schönigerová

V4

……..     40  Vanessa D'Amour Golden Janyt, ČLP/AC/32170,  7/23/2004                                                      

o.: Cornbow Limited Edition, m.: Sophy Spry Girl Golden Janyt

ch.: Lucie Trnková, m.:  Lucie+Jana Trnková

 

Vítězů - Championklasse

V1,CAC

……..     41  Frencis Sant Tulip, ČLP/AC/32112,  6/29/2004                                                              

o.: Doubtless Black Petrs, m.: Bessy Sant Tulip

ch.: Drahomíra Konečná, m.:  Tereza Slaninová

V2.R.CAC

……..     42  Kiss The Rain Brakemon, ČLP/AC/30899,  3/22/2002                                                                  

o.: Learned Hooligan, m.: Hississimo Brakemon

ch.: Radmila Popková, m.:  Hana Režná

 

Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní

PSI - RÜDEN                                     

Baby - Babyklasse

VN1

……..     43  Largoš Rosmery, ČLP/AC/32860,  1/22/2006                                                                  

o.: Rosmery Zekon, m.: Rosmery Fanta Ghiro

ch.: Miloš Kašpar, m.:  Milan Schwarzer

-

……..     44  Mathyas Of Forest Paradise, ČLP/AC/32820,  12/31/2005                                                           

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Žofi z Lesních chalup

ch.: Darina Kubánková, m.:  Jan Moravec

 

Mladých - Jugendklasse

V1,CAJC

……..     45  Amulet Flower Kokrus, ČLP/AC/32617,  7/8/2005                                                                         

o.: Charbonnel Desert Gold, m.: Kiss The Rain Brakemon

ch.: Hana Režná, m.:  Hana Režná

VD2

……..     46  Eiko z Malé Kamenné, ČLP/AC/32640,  7/13/2005                                                                         

o.: Lochdene Walk Tall, m.: Víra z Malé Kamenné

ch.: Božena Antonovičová, m.: Mgr. Otomár Kopecký

 

 

 

Mladých - Jugendklasse

VD3

……..     47  Falcon Stars on the Heaven, SPKP 2010,  5/7/2005                                                                         

o.: Gallinhgos Indiana Jones, m.: Anita Stars on the Heaven

ch.: Miroslav Búda, m.:  Miroslav Búda

 

Otevřená - Offene Klasse

V1,CAC

……..     48  Rusty Brakemon, ČLP/AC/32203,  8/7/2004                                                                    

o.: Gazpacho Matchpoint's, m.: Hississimo Brakemon

ch.: Radmila Popková, m.:  Radmila Popková

 

Pracovní - Gebrauchshundeklasse

V1,CAC

……..     49  Omar Fargo Bohemia, ČLP/AC/31120,  8/20/2002                                                                         

o.: Blackamoor Big Ben, m.: Michel Fargo

ch.: Milan Valík, m.:  Vratislav Pytela

V2

……..     50  Victoria's Yeti made in Austria, SPKP 1974, CS 12695, 4/17/2003                                           

o.: Favorite Made in Austria, m.: Korden's Victoria in Red

ch.: Hana Krenn, m.:  Rudolf Petrovský

 

Vítězů - Championklasse

V2,R.CAC

……..     51  Billy z Lesních chalup, SPKP 1921,  3/5/2003                                                                 

o.: Thomas z Lesních chalup, m.: Vianka z Lesních chalup

ch.: Lenka Němcová, m.:  Jana Lančaričová

V1,CAC

……..     52  Zekon Rosmery, ČLP/AC/31821, 11/12/2003                                                                  

o.: Chairman Petrs, m.: Sophia Cora Rosmery

ch.: Miloš Kašpar, m.:  Miloš+Radim Kašpar

 

FENY - HÜNDINNEN                                     

 

Dorost - Nachwuchsklasse

-

……..     53  Renée Schönez, ČLP/AC/32674,  8/17/2005                                                                     

o.: Blizzard Black Petrs, m.: Nirvana Schönez

ch.: Zoja Schönigerová, m.:  Libuše Jursová

 

Mladých - Jugendklasse

V2

……..     54  Anuschka Princess Kokrus, ČLP/AC/32620,  7/8/2005                                                               

o.: Charbonnel Desert Gold, m.: Kiss The Rain Brakemon

ch.: Hana Režná, m.:  Hana Režná

V3

……..     55  Carolain z Chalupecké louky, ČLP/AC/32401,  3/26/2005                                                           

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Paloma z Lesních chalup

ch.: Milada Kupečková, m.:  Milada+Rostisla Kupečková+Kubík Mgr.

vd

……..     56  Corina z Chalupecké louky, ČLP/AC/32404,  3/26/2005                                               

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Paloma z Lesních chalup

ch.: Milada Kupečková, m.:  Jiří Maršala
V4

……..     57  Elektra z Malé Kamenné, ČLP/AC/32642,  7/13/2005                                                                   

o.: Lochdene Walk Tall, m.: Víra z Malé Kamenné

ch.: Božena Antonovičová, m.:  Adéla Lukuvková

 

 

Mladých - Jugendklasse

V1,CAC

……..     58  Lakky z Lesních chalup, ČLP/AC/32478,  4/16/2005                                                                    

o.: Cent z Malé Kamenné, m.: Žany z Lesních chalup

ch.: Lenka Němcová, m.:  Ivana Růžičková

diskvAlifikována

……..     59  Pretty Želivská perla, ČLP/AC/32443,  4/9/2005                                                                            

o.: Argo Pekelec, m.: Daggy Želivská perla

ch.: Karel Novosád, m.:  Michaela Šejnohová

v

……..     60  Xira Elaicor, ČLP/AC/32247,  10/7/2004                                                                          

o.: Gazpacho Matchpoint's, m.: Carmen z Fusberku

ch.: Marie Vintrlíková, m.:  Marie Vintrlíková

 

Mezitřída - Zwischenklasse

V1,CAC

……..     61  Cayenne Billy zo Zámockého parku, SPKP1994, 11/1/2004                                                         

o.: Billy z Lesních chalup, m.: Vasa z Malé Kamenné

ch.: Jana Lančaričová, m.:  Jana Lančaričová

-

……..     62  Christie z Lesních chalup, ČLP/AC/32199,  7/26/2004                                                                 

o.: Thomas z Lesních chalup, m.: Gwendy z Lesních chalup

ch.: Lenka Němcová, m.:  Jiřina Vychodilová

 

Otevřená - Offene Klasse

-

……..     63  Alex z Černého Slezska, ČLP/AC/31863,  1/24/2004                                                                    

o.: Chairman Petrs, m.: Fatty Moravia Mystery

ch.: Lenka Hakalová, m.:  Jakub+Libuše Jursa+Jursová

VD2

……..     64  Axa z Černého Slezska, ČLP/AC/31864,  1/24/2004                                                                      

o.: Chairman Petrs, m.: Fatty Moravia Mystery

ch.: Lenka Hakalová, m.:  Ivan Dvořáček
V1,CAC

……..     65  Dorien z Čertorájů, ČLP/AC/31981,  4/21/2004                                                                             

o.: Chairman Petrs, m.: Kessi z Hořenuše

ch.: Ivana Matulová, m.:  František+Věra Novák+Špačková

 

Pracovní - Gebrauchshundeklasse

V1,CAC

……..     66  Citra z Malé Kamenné, ČLP/AC/31194,  9/13/2002                                                                        

o.: Lochdene Walk Tall, m.: Víra z Malé Kamenné

ch.: Božena Antonovičová, m.: Ing. Zdeněk Antonovič

-

……..     67  Fantasia Sable z Petrovy pálenky, ČLP/AC/30845,  1/21/2002                                                     

o.: Thomas z Lesních chalup, m.: Cher Jizutoji

ch.: Bc.Petr Tobolka, m.: Bc. Petr Tobolka

 

Vítězů - Championklasse

-

……..     68  Nirvana Schönoz, ČLP/AC/31488,  4/22/2003                                                                  

o.: Blackamoor Big Ben, m.: Roma Schönez Black Petrs

ch.: Zoja Schönigerová, m.:  Zoja Schönigerová

 

 

 

 

 

Anglický kokršpaněl - vícebarevní

PSI - RÜDEN                                     

Dorost - Nachwuchsklasse

VN1

……..     69  Wigo z Mendlova náměstí, ČLP/AC/32746,  10/25/2005                                                

o.: Leading-Light Phenomenan, m.: Sally z Mendlova náměstí

ch.: MVDr.Jindra Bendová, m.:  Petr Štancl

 

Mladých - Jugendklasse

V2

……..     70  Aliveron Brakemon Wamakaskan, ČLP/AC/32589,  6/18/2005                                                  

o.: Obby De Vaccares, m.: Tapioka's Chevelle

ch.: Jaroslav Kupčák, m.:  Radmila Popková

D

……..     71  Antonio alla Vaniglia, ČLP/AC/32381,  3/2/2005                                                                            

o.: Leding-Light Phenomenan, m.: Vinie in Blue Black Petrs

ch.: Jitka Bílková, m.:  M.+Jitka Brunclíková+Bílková

VD

……..     72  Artuš King z Chlumeckého zátiší, ČLP/AC/32385,  3/5/2005                                                     

o.: Backhills I Like It, m.: Ginger ze Záluží

ch.: Martina Králová, m.:  Miroslav Kolouch
VD

……..     73  Blesk z Růžového Barvínka, ČLP/AC/32405,  3/14/2005                                                              

o.: Calderón Katmir Bohemia, m.: Sára z Růžového Barvínka

ch.: Bohuslav Grepl, m.:  Bohuslav Grepl

VD

……..     74  Foster In Blue Black Petrs, ČLP/AC/32429,  3/11/2005                                               

o.: Backhills I Like It, m.: Very Blue Black Petrs

ch.: Petr Studeník, m.:  Rudolf Petrovský

V3

……..     75  Gainly Tan Black Petrs, ČLP/AC/32664,  8/7/2005                                                                       

o.: Monet Brakemon, m.: Freedom For Black Petrs Izomer

ch.: Petr Studeník, m.:  Alena Joklová

V1,CAJC

……..     76  Midnight Dream Spektrum, ČLP/AC/32498,  4/22/2005                                               

o.: Aro's Flower Man, m.: Silver Light Of Spektrum

ch.: MVDr.Ladislav Svatoš, m.: MVDr. Ladislav Svatoš

Diskv.

……..     77  My Lord Orange Skar-Line Colour Range, ČLP/AC/32644,  7/5/2005                                      

o.: Eros Skar-Line Colour Range, m.: Dream Light Skar-Line Colour Range

ch.: Ladislav Škarek, m.:  Jaroslava Blažková

 

Mezitřída - Zwischenklasse

VD

……..     78  Hugo Boy Pepinos, ČLP/AC/32137,  6/24/2004                                                               

o.: Sam z Růžového Barvínka, m.: Yoko Boy Pepinos

ch.: Josef Ouzký, m.: Ing. Lenka Poláková

V1,CAC

……..     79  Shaggy Brakemon, ČLP/AC/32332,  12/2/2004                                                              

o.: Backhills I Like It, m.: Elisabeth Skar-Line Colour Range

ch.: Radmila Popková, m.:  Petra Lichá

 

Otevřená - Offene Klasse

V2,R.CAC

……..     80  Caribian Blue Black Petrs, ČLP/AC/32031,  4/20/2004                                                               

o.: Backhills I Like It, m.: Very Blue Black Petrs

ch.: Petr Studeník, m.:  Aneta Kocmanová

 

Otevřená - Offene Klasse

V1,CAC,Vít.Spec.Výstavy

……..     81  Codger In Blue Black Petrs, ČLP/AC/32340,  4/20/2004                                                             

o.: Backhills I Like It, m.: Very Blue Black Petrs

ch.: Petr Studeník, m.:  Andrea Koubková

V3

……..     82  Levis Skar-Line Colour Range, ČLP/AC/31683,  8/11/2003                                                        

o.: Lynwater Shiant, m.: Eleonora Skar-Line Colour Range

ch.: Ladislav Škarek, m.:  Ladislav Škarek

VD

……..     83  Piccolo Picasso of Waltz Dream, ÖHZB CZ  12807,  9/22/2003                                                  

o.: Lochdene Time Keeper, m.: Just For Joy of Waltz Dream

ch.: Sylvia Handl, m.:  Sylvia Handl

V4

……..     84  Prince Charming of Waltz Dream, ÖHZB CZ 12803,  9/22/2003                                

o.: Lochdene Time Keeper, m.: Just For Joy of Waltz Dream

ch.: Sylvia Handl, m.:  Sylvia Handl

 

Pracovní - Gebrauchshundeklasse

V1,CAC

……..     85  Phil Maris Dandy Devon, SPKP 1983,  1/29/2004                                                                           

o.: Phil Maris Gavroche, m.: Phil Maris Driada

ch.: M.Malchevskaya, m.: Dr. Eva Felszeghyová

 

Vítězů - Championklasse

V1,CAC

……..     86  Leading-Light Phenomenan, ČLP/AC/31254, FIN44975/02, 10/9/2002                                                    
              
o.: Backhill's Garibaldi, m.: Leading-Light Some Like It Hot

ch.: Satu Laitinen, m.:  Vlasta Hartmannová

 

FENY - HÜNDINNEN                                     

 

Dorost - Nachwuchsklasse

VN 1

……..     87  Joanne z Fusberku, ČLP/AC/32770,  10/24/2005                                                                           

o.: Backhills I Like It, m.: Victory In Blue Black Petrs

ch.: Petr Sapák, m.: Ing. Lenka Poláková

VN3

……..     88  Wally z Mendlova náměstí, ČLP/AC/32747,  10/25/2005                                               

o.: Leading-Light Phenomenan, m.: Sally z Mendlova náměstí

ch.: MVDr.Jindra Bendová, m.: PhDr. Renáta Ševčíková


VN 2

……..     89  Wanda z Mendlova náměstí, ČLP/AC/32748, 10/25/2005                                                              

o.: Leading-Light Phenomenan, m.: Sally z Mendlova náměstí

ch.: MVDr.Jindra Bendová, m.: MVDr. Jindra Bendová

 

Mladých - Jugendklasse

´V2

……..     90  Ancona Alla Vaniglia, ČLP/AC/32383,  3/2/2005                                                                           

o.: Leading-Light Phenomenan, m.: Vinie In Blue Black Petrs

ch.: Jitka Bílková, m.:  Jitka Bílková

V1,CAJC

……..     91  Anpetuwi Wamakaskan, ČLP/AC/32593,  6/18/2005                                                                     

o.: Obby De Vaccares, m.: Tapiokas Chevelle

ch.: Mgr.Jaroslav Kupčák, m.:  Dušan Spáčil

 

 

 

Mladých - Jugendklasse

V4

……..     92  Asteria z Chlumeckého zátiší, ČLP/AC/32387,  3/5/2005
               
o.: Blackhills I Like It, m.: Ginger ze Záluží

ch.: Martina Králová, m.:  Martina Králová

-

……..     93  Elly Kering, ČLP/AC/32890, SK-SPKP2001, 11/1/2005                                                               

o.: Leading-Light Phenomenan, m.: Jasmina z Lackoviec

ch.: Ing.Erich Koćner, CSc., m.:  Petr Hoskovec

-

……..     94  Flower In Blue Black Petrs, ČLP/AC/32430,  3/11/2005                                               

o.: Backhills I Like It, m.: Very Blue Black Petrs

ch.: Petr Studeník, m.:  Jana+Rostislav Babkovi

V3

……..     95  Moonlight Skar-Line Colour Range, ČLP/AC/32646,  7/5/2005                                                 

o.: Eros Skar-Line Colour Range, m.: Dream Light Skar-Line Colour Range

ch.: Ladislav Škarek, m.:  Ladislav Škarek

 

Mezitřída - Zwischenklasse

V1,CAC

……..     96  Savanna Brakemon, ČLP/AC/32334,  12/2/2004                                                                             

o.: Backhills I Like It, m.: Elizabeth Skar-Line Colour Range

ch.: Radmila Popková, m.:  Radmila Popková

 

Otevřená - Offene Klasse

-

……..     97  Ester Skar-Line Colour Range, ČLP/AC/30581,  7/15/2001                                                        

o.: Lochdene Bagpiper, m.: Riky Skar-Line

ch.: Ladislav Škarek, m.:  Ladislav Škarek

V2,R.CAC

……..     98  Silver Light of Spektrum, ČLP/AC/30872,  3/4/2002                                                                     

o.: Freshman Sentyment, m.: Happy Go Lucky Spektrum

ch.: MVDr.Ladislav Svatoš, m.: MVDr. Ladislav Svatoš

V1,CAC

……..     99  Vinie In Blue Black Petrs, ČLP/AC/30875,  3/15/2002                                                                 

o.: Craigleith Harvestmoon, m.: Ocean Skar-Line

ch.: Petr Studeník, m.:  Jitka Bílková

 

Pracovní - Gebrauchshundeklasse

V3

……..     100  Ginger ze Záluží, ČLP/AC/30542,  7/14/2001                                                               

o.: Jack Misantos, m.: Amálka ze Záluží

ch.: Lenka Kurcová, m.:  Martina Králová

v1,CAC

……..     101  Iris Skar-Line Colour Range, ČLP/AC/31103,  7/11/2002                                                         

o.: Atkia Barbalou, m.: Tinlevy Skar-Line Colour Range

ch.: Ladislav Škarek, m.:  Lucie+Jana Trnková

V2,R.CAC

……..     102  Snoopy's Tiramisu, ČLP/AC/31918, 1390/03, 11/21/2003                                                         

o.: Snoopy's Napoleon, m.: Snoopy's Inka

ch.: Karin Gerhard, m.: Bc. Petr Tobolka

 

Vítězů - Championklasse

V2,R.CAC

……..     103  Oliviana z Blatova, ČLP/AC/31521,  5/21/2003                                                                             

o.: Castanea King's Ransome, m.: Isis z Blatova

ch.: Josef Smrž, m.:  Lenka Dušková

 

Vítězů - Championklasse

V1,CAC

……..     104  Riky Skar-Line, ČLP/AC/27578,  10/15/1997                                                               

o.: Lynwater Shiant, m.: Elsa Skar-Line

ch.: Ladislav Škarek, m.:  Ladislav Škarek

 

Veteráni - Veteranklasse

V1,BIS Veterán

……..     105  Jenny's Julietta of Waltz Dream, ÖHZB CZ 11649,  3/14/1997                                

o.: Top Secret v. Österreichring, m.: Octopussy v.Österreichring

ch.: Silvia Handl, m.:  Sylvia Handl