Klub chovatelů loveckých slídičů
Speciální výstava slídičů a vodních psů
Třeboň 8.5.2005

Kompletní výsledky
Vítězové
Obrazem foto M. Šírová
Obrazem foto S. Forejtová

English cocker spaniel - psi černí a černí s pálením - Mrs. Hana Ahrens - A

231 AC1 dorost
FRANKIE CEDLAK BOHEMIA
Cent z Malé Kamenné x Bella Cedlak Bohemia
Nová Tereza VN1

232

AC1

mladých

AND SO ON DREAMFILLA´S
Gallinagos Indiana Jones x Utterly Black Petrs

Vrána Miroslav

VD4

233

AC1

mladých

EDGAR HENRY DOBKOV
Áron z České Bělé x Cora Henry Doubkov

Krčmářová Alena

VD3

234

AC1

mladých

PERCY BRAKEMON
Beloved Child Domesday x Kashtanak Brakemon

Popková Radmila

V1, CAJC

235

AC1

mladých

SHEERCLEVER FREDERIK
Waterwod Forever Happy x Sheerclever Game Over

Kadlec Ivan

VD2

236

AC1

mezitřída

ALEC BLACK PETRS
Charbonnel Star Wars x Olivia in Black Petrs

Studeník Petr + Kriszt Brigite

V2

237

AC1

mezitřída

EGON Z LESNÍCH CHALUP
Joky z Malé Kamenné x Jiskra z Lesních Chalup

Tomášková Petra

V1, CAC

238

AC1

mezitřída

IMPERIAL OF FOREST PARADISE
Bandy z Malé Kamenné x Casablanca of Forest Paradise

Nápravníková Iva

V3

239

AC1

otevřená

FREEMAN BLACK PETRS IZOMER
Loverboy Petrs x Italy Soul Petrs

Adamová Alena + Studeník Petr

VD1

240

AC1

pracovní

GALLINAGOS INDIANA JONES
Quettadende Wild Oats x Gallinagos Classy Baby

Sepákovi

V1, CAC

241

AC1

vítězů

DOUBTLESS BLACK PETRS
Charbonnel Star Wars x Doubtles Mad Mosqvito

Studeník Petr

V1, CAC, VSV

English cocker spaniel - feny černé a černé s pálením - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

242

AC1

dorost

IVORY COAST Z FUSBERKU
Gallinagos Indiana Jones x Final Fantasy z Fusberku

Sapákovi Petr a Ivana

VN1

243

AC1

dorost

PRET - A - PORTE SCHONEZ
Gallinagos Indiana Jones x Roma Schones Black Petrs

Matulkovi Ivana a Radovan

VN2

244

AC1

mladých

AGÁTA OD BUKOVÉ STUDÁNKY
Cent z Malé Kamenné x Endy z Vejminku

Kubánková Darina

VD

245

AC1

mladých

ANNY Z OŘECHOVÉHO VRCHU
Thomas z Lesních Chalup x Georgia z Vejminku

Nossbergrová Hana

VD

246

AC1

mladých

BIA BLAZE BLACK FROM MOONLIGHT VALLEY
King Ensign Golden Janyt x Cheasy z Lesních Chalup

Sedláková Marie

VD

247

AC1

mladých

DAEMONIC GIRL BLACK PETRS
Doubtless Black Petrs x Italy Soul Petrs

Studeník Petr

V1, CAJC

248

AC1

mladých

DREAMFILLA´S ANDARIEL
Gallinagos Indiana Jones x Utterly Black Petrs

Jurásková Leona

VD

249

AC1

mladých

FRENCIS SANT TULIP
Doubtless Black Petrs x Bessy Sant Tulip

Slaninová Tereza

V4

250

AC1

mladých

MELINDA CLAIN Z ROHOVCŮ
Rosmery Fidor x Grainnie z Lesních chalup

Blažek Jiří

V3

251

AC1

mladých

REISIN BRAKEMON
Matchpoints Gazpacho x Hississimo Brakemon

Popková Radmila

V2

252

AC1

mladých

VALENTINE Z VEJMINKU
Quettadene Once More x Jozelah Words And Music

Šulcek Pavel

VD

255

AC1

mladých

GIPSY Z LESNÍCH CHALUP
Thomas z Lesních Chalup x Vianka z Lesních chalup

Lukuvková Daniela + Adéla

absence

253

AC1

mezitřída

SABINA Z VEJMINKU
Quettadene Once More x Etna z Vejminku

Šulcek Pavel

V1, CAC

254

AC1

otevřená

ACCY ANN BLACK FROM MOONLIGHT VALLEY
Black Dream z Vejminku x Cheasy z Lesních Chalup

Dorschnerová Lenka + Kratochvíl Milan

V1

256

AC1

pracovní

MARIONETTA SCHÖNEZ
Aros Beefeater x Hillary Schönez

Schönigerová Zoja

V1, CAC

257

AC1

vítězů

YAP BLACK PETRS
Matchpoints Gazpacho x Eared Emily Petrs

Studeník Petr

V1, CAC, VSV, BOB, BIS

English cocker spaniel - psi ostatní jednobarevní - Mrs. Hana Ahrens - A

258

AC2

dorost

FLINT CELDAK BOHÉMIA
Cent z Malé Kamenné x Bella Cedlak Bohemia

Backová Romana

absence

259

AC2

mladých

BEETLE BILLY FROM MOONLIGHT VALLEY
Iling Ensign Golden Janyt x Cheasy z Lesních Chalup

Dorschnerová Lenka+Váňová Veronika

V1, CAJC

260

AC2

mezitřída

ZÁVIŠ ROSMERY
Chairman Petrs x Sophia Cora Rosmery

Novosádovi Z.+K.

V1, CAC

261

AC2

otevřená

HEMINGWAY BEN´S ROMANETO
Alan Blue Glade x Giulietta Ben´S Romaneto

Švambergová Šárka

V1, CAC

262

AC2

vítězů

CENT Z MALÉ KAMENNÉ
Lochdene Walk Tall x Víra z Malé Kamenné

Kubánková Darina

V1, CAC

263

AC2

veteránů

EARL GRAY SCHONEZ
Aros Beefeater x Blithe Virgin Schonez

Doležalová Anna

V1

English cocker spaniel - feny ostatní jednobarevné - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

264

AC2

mladých

AMY Z PŘEDPOLÍ
Cent z Malé Kamenné x Amanda z Pozálesí

Setunská Markéta

VD1

265

AC2

mladých

AXA Z ČERNÉHO SLEZSKA
Chairman Petrs x Fatty Moravia Mystery

Dvořáček Ivan

VD2

266

AC2

mladých

DORIS Z MALÉ KAMENNÉ
Lochdene Cassius x Víra z Malé Kamenné

Jandová Jana + Černý Jakub

absence

267

AC2

mladých

ZENNA CORA ROSMERY
Chairman Petrs x Sophia Cora Rosmery

Janotová Jaroslava

VD3

268

AC2

mezitřída

LACKY ŽELIVSKÁ PERLA
Argo Pekelec x Zoja Želivská Perla

Novosádovi Z.+K.

absence

269

AC2

pracovní

CITRA Z MALÉ KAMENNÉ
Lochdene Walk Tall x Vika z Malé Kamenné

Antonovič Zdeněk ing.

absence

270

AC2

veteránů

DROWSY DOT BRAKEMON
Rosmery Hilmen x Aris z Jantarové hory

Buršíková Alexandra

VD1

English cocker spaniel - psi vícebarevní - Mrs. Hana Ahrens - A

271

AC3

mladých

ARTUR Z RŮŽOVÉHO BARVÍNKA
Leading - Light Phenomenan x Ura z Růžového Barvínka

Indráková Kateřina

VD4

272

AC3

mladých

CARIBIAN BLUE BLACK PETRS
Backhills I Like It x Very Blue Black Peters

Kocmanová Aneta

V2

273

AC3

mladých

CODGER IN BLUE
Backhills I Like It x Very Blue Black Peters

Koubková Andrea

V3

274

AC3

mladých

KYLE ZE ZÁLUŽÍ
Caefardre Ticktock x Fame ze Záluží

Kurcová Lenka + Borovský Jiří

V1, CAJC

275

AC3

mezitřída

MONET BRAKEMON
Francini´s Etiennenavarre x Elisabeth Skar-Line Colour Range

Boráková Alena

V, CAC

276

AC3

mezitřída

PEDRO Z BLATOVA
Cardamine Cream Soda x Linda Levanta z Blatova

Smrž Josef

V2, res. CAC

277

AC3

otevřená

BACKHILLS I LIKE IT
Midnight Train von Rauhen Holz x Backhills Doris Day

Studeník Petr

V1, CAC

278

AC3

otevřená

LOTRANDO Z BLATOVA
Raitis Hurrican von Der Hohen Veitsch x Grace z Blatova

Juránková Miroslava

V2, res. CAC

279

AC3

pracovní

KORUND Z BLATOVA
Bencleuch Bruichladdich x Hariga z Blatova

Smržovi Dana a Josef

V1, CAC

280

AC3

pracovní

LEADING -LIGHT PHENOMENAN
Backhills Garibaldi x Leading - Light Somehke It Hot

Hartmannová Vlasta

V2, res. CAC

English cocker spaniel - feny vícebarevné - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

281

AC3

mladých

KATIE ZE ZÁLUŽÍ
Caefardre Ticktock x Fame ze Záluží

Kurcová Lenka

absence

282

AC3

mladých

ROXY Z BLATOVA
Starkads Syros x Hariga z Blatova

Dušan Milan

VD1

283

AC3

mezitřída

OLIVIANA Z BLATOVA
Castanea King´S Ransome x Isis z Blatova

Dušková Lenka

VD2

284

AC3

mezitřída

PERENA Z BLATOVA
Cardamine Cream Soda x Linda Levanta z Blatova

Smržovi Dana a Josef

V1, CAC

285

AC3

pracovní

ELISABETH SKAR - LINE COLOUR RANGE
Lochdene Bagpiper x Riky Skar - Line

Popková Radmila

V1, CAC

286

AC3

veteránů

ARTÉ BOHEMIA ACER
Fernan Misantos x Lesly z Potůčku

Kurcová Lenka

V1

287

AC3

veteránů

HETRIN ŽELIVSKÁ PERLA
Dick Cisar Jana x Cira z Želečských Lesů

Švambergová Šárka

absence

288

AC3

veteránů

VIKTORKA Z BLATOVA
Oskar z Blatova x Meggy z Blatova

Smržovi Dana a Josef

V2

 

English springer spaniel - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

289 ASS mladých
JOINT RUTHLESS
Springdale Pot of Tricks x Harriet Rút
Madziová Eva + Rychtarová Irena RNDr. VD3

290

ASS

mladých

JUNIOR POT OF TRICKS RUTHLESS
Springdale Pot of Tricks x Harriet Rút

Madziová Eva

V2

291

ASS

mladých

VICTOLIUS Z LOVPARKU
Springdale Pot of Tricks x Lommy z Lovparku

Skála Karel

V1, CAJC

292

ASS

mezitřída

ACTION MAN Z PÍSKOVÉ DOLINY
Chamir z Křížových alejí x Allison Magic Street

Němeček Miroslav, Ing.

VD1

293

ASS

otevřená

PICABO´S BLUE HOPE
Picabo´s Cutty Sark x Astrospring´S Philyra

Michlová Dita

V1, CAC

294

ASS

otevřená

SPRINGDALE POT OF TRICKS
Streamside Kind Kingfisher x Springdale Kind of Dream

Siladi Fr., ing

V2, res. CAC

295

ASS

vítězů

BUD SPENCER GALAXY BOHEMIA
Calvdale Eye Witness x Clodin z Doktůrku

Kadlec Fr., Ing.

V1, CAC, VSV

296

ASS

veteránů

AJAX Z OBŘÍHO DOLU
Set z Libockého Dolu x Alma od Svatého Bavora

Severová Michaela

V1

297

ASS

štěňat

FELI Z JINDŘICHOVSKÝCH LUK
Rascal z Lovparku x Kindly Kitty Darrem Canis

Kobylková Radka

VN1

298

ASS

dorost

ELEGANCE MAGIC STREET
Springdale Pot of Tricks x Celebrity Magic Street

Zahajská Naďa a Pešlová Věra

VN2

299

ASS

dorost

ELIŠKA Z JINDŘICHOVSKÝCH LUK
Springdale Pot of Tricks x Tanya z Lovparku

Cigániková Iveta

absence

300

ASS

dorost

EMMA Z JINDŘICHOVSKÝCH LUK
Springdale Pot of Tricks x Tanya z Lovparku

Kobylková Radka

VN1

301

ASS

mladých

AJA OD KAMENNÉ BÁBY
Amberside Action Man x Megi z Větrné paseky

Reisinger Jaroslav

absence

302

ASS

mladých

JUDITH RUTHLESS
Springdale Pot of Tricks x Harriet Rút

Tetřevová Renáta

V2

303

ASS

mladých

WOODNOB EXPRESS TOUR SELF
Mistily´S Transcontinentel x Trollangens Smile for You

Severová Michaela

V1, CAJC, BOB

304

ASS

pracovní

DONA Z REVÍRU KOLENCE
Chamir z Křížových alejí x Cira z Rajšlu

Konečný Milan

VD1

305

ASS

vítězů

HARRIET RÚT
Ewyn Excaliber x Rommy z Lovparku

Madziová Eva

V1, CAC, VSV

 

Clumber spaniel - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

307

CS

pracovní

ARNE BIG BEARS OD VENDULKY
Hog Sent z Rajšlu x Mira Ceti z Rajšlu

Kastl Petr

V1, CAC, VSV

308

CS

vítězů

QUICK STEP DU BOIS DES AMOURETTES
Valentino of Blue Silver Shadow x Sunsets Serenade De La Infiesta

Šeráková Lucie

V1, CAC

309

CS

veteránů

PANDA BEARS ARNOLD
Malmberg´s Florian x Frejakalgens´ Cassiopeja

Vondrová Radka

V1

310

CS

štěňat

BERNADETA POMPADUR Z JARENSJARU
Andre Magic Siola Fantazie x Alison Darling z Jirkovské Osady

Forejt Alois

VN1

311

CS

mezitřída

CHERVOOD´S SNOWSTAR
Dons´ Hop on The Bus Gus x Traddles Marchioness

Vondrová Radka

V1, CAC, VSV, BOB, BIS2

306

CS

otevřená

QUENDOLINA LADY Z RAJŠLU
Panda Bears Arnold x Braine Bohemia Clumber

Vlček Jaroslav

V1, CAC

312

CS

pracovní

RADIANT RÁNÍ Z RAJŠLU
Marcus Asterius z Rajšlu x Ethel Calamity z Rajšlu

Macák Libor

V1, CAC

 

Portugalský vodní pes - Mrs. Hana Ahrens - A

313 PVP mladých
AJAJGABOZELENAJ OD EMY DESTINOVÉ
Abedessan´s Caffé Doppio x Seamaid Do Lusiadas
Vazdová Pavlína V1, CAJC

314

PVP

mladých

ALBUS BRUMBÁL OD EMY DESTINOVÉ
Abedessan´s Caffé Doppio x Seamaid Do Lusiadas

Babicová Adriana

V3

315

PVP

mladých

ATAKDÁLE OD EMY DESTINOVÉ
Abedessan´s Caffé Doppio x Seamaid Do Lusiadas

Večeřová Hana + Vazdová Pavlína

V2

316

PVP

mladých

ALOTRIA - ALGARVE OD EMY DESTINOVÉ
Abedessan´s Caffé Doppio x Seamaid Do Lusiadas

Podvesilá Kateřina

V1, CAJC, BOB

317

PVP

otevřená

SENSI MAUI VAN DE DUCA VALLEI
L´Homme Ysatis van de Duca Vallei x Deewal Cocktailsń Dreams

Kubicová Zuzana

V1, CAC, VSV

 

Welsh springer spaniel - Mrs. Hana Ahrens - A

318

WSS

mladých

BRIX Z RAKOVKY
Finn Seyles x Dora Jifex

Touš Václav

V1, CAJC

319

WSS

mladých

HANS Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ
Finn Seyles x Honey z Ohrádek

Chludil Josef, Ing.

VD2

320

WSS

otevřená

EIS JIFEX
Brit od Černých vrchů x Dita Jifex

Kalafut Jan

V1, CAC

321

WSS

pracovní

CRYS Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ
Finn Seyles x Honey z Ohrádek

Procházka Václav

V1, CAC, VSV, BOB, BIS3

322

WSS

vítězů

DAR OD JASLŮVKY
Artis Sans Gene x Lora Besánek

Matiášová Anděla, Ing.

V1, CAC

323

WSS

vítězů

EASTFARM´S DYNAMITE DUCK
Benton Everybody Duck x Rwyn Jacqueline

Zemánek Bohuslav, Ing.

V2, res. CAC

324

WSS

veteránů

CIL Z ČENSKÉ
Zoro Jifex x  Dita z Lipska

Uhrová Marie

V2

325

WSS

veteránů

ERNY JIKRAN
Adar z Koupilky x Darka Grunda

Šilbergerovi Petra a Zdeněk

V1

326

WSS

štěňat

GIRA IVANČICE
Bor z Třeboňského vrchu x Cira Jifex

Šilberger Zdeněk

VN1

327

WSS

mladých

AXA HAN - ENDE
Brit od Černých vrchů x Blessing z Herocké návsi

Burian Ivo

VD3

328

WSS

mladých

HAIDY Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ
Finn Seyles x Honey z Ohrádek

Mudra Václav

V1, CAJC

329

WSS

mladých

HELA Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ
Finn Seyles x Honey z Ohrádek

Procházka Václav

V2

330

WSS

mezitřída

CATTY OD ŠURÉ SKÁLY
Finn Seyles x Vesna z Hejlíčku

Sklenář Antonín

VD1

331

WSS

mezitřída

FATTY JIFEX
Artis Sans Gene x Cita Jifex

Pfauser Jan

VD2

332

WSS

otevřená

BIANKA OD FERIANCI
Radar z Demanovskej x Arna Chelbar

Slaná Ivana

V1, CAC

333

WSS

otevřená

CILKA NA TIŠNOVSKÉ
Art Evženovo Údolí x Deisy z Vyhnalova

Rainiš Jiří

absence

334

WSS

pracovní

CINDY Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ
Finn Seyles x Honey z Ohrádek

Procházka Václav

V1, CAC, VSV

335

WSS

pracovní

PRINCEZNÁ PYRET JANKINA ZÁHRADA
Finn Seyles x Linda Jankina záhrada

Bouzková Dana Ing.

V2, res. CAC

336

WSS

vítězů

BENTON MINNESOTA STORM
Benton Everybody Duck x Benton In My Dreams

Uhrová Marie

V1, CAC

337

WSS

veteránů

VESNA Z HEJLÍČKU
Erg De La Font Da Se x Pegy z Hejlíčku

Sklenář Karel

V1

 
Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák