Speciální výstava slídičů - Brno 1.5.2004  


 Obrazem

Anglický Kokršpaněl

PSI - RÜDEN Dorost - Nachwuchsklasse Kruh – Ring:2

 

1 ANGEL MARTAKE, ČLP/AC/31761, , 10/18/2003

VN 1

o.: BARLOW BRAKEMON, m.: ARABELA CELDAK BOHEMIA

 

ch.: Markéta Březinová, m.: Markéta+Františ Březinová+Novoný

 

 

PSI - RÜDEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:2

 

2 BARNY Z POZALESÍ, ČLP/AC/31269, , 1/20/2003

V 2

o.: ICH.THOMAS Z LESNÍCH CHALUP, m.: CH.GEMMA Z VEJMINKU

 

ch.: Lenka Kučerová, m.: Lenka+Lída Kučerová+Kořínková

 

 

3 IMPERIAL OF FOREST PARADISE, ČLP/AC/31663, , 7/25/2003

V 3

o.: BANDY Z MALÉ KAMENNÉ, m.: CASABLANCA OF FOREST PARADISE

 

ch.: Darina Kubánková, m.: Iva Nápravníková

 


 

4 SIMON ROSMERY, ČLP/AC/31316, , 2/10/2003

V 1, CAJC

Tituly: Zkoušky:

 

o.: ROSMERY ERSON, m.: CH.ROSMERY FANTY GHIRO

 

ch.: Miloš Kašpar, m.: Miloš Kašpar

 


 

PSI - RÜDEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:2


 

5 AKIM Z DUBÉ, ČLP/AC/30972, , 5/19/2002

V 2

Tituly: JCH.ČR Zkoušky:

 

o.: BLACK DREAM Z VEJMINKU, m.: AYRIN ATMA OD NĚMCÁKU

 

ch.: Miroslava berková, m.: Tereza Slaninová

 


 

6 LADRON BRAKEMON, ČLP/AC/31225, , 11/6/2002

V 1,CAC

o.: CH.RED VELVET OF WILLIAM'S, m.: CH.BRAINY BASPE BRAKEMON

 

ch.: Radmila Popková, m.: Radmila Popková

 


 

PSI - RÜDEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

7 ARNOLD BREDY LINE, ČLP/AC/31149, , 9/10/2002

VD 3

o.: THOMAS Z LESNÍCH CHALUP, m.: JOLA OD DOMINIKY

 

ch.: Pavel Bretšnajdr, m.: Pavel Bretšnajdr

 


 

8 GALLINAGOS INDIANA JONES, ČLP/AC/31336, , 1/8/2003

V 1,CAC

o.: QUETTADENE WILD OATS, m.: GALLINAGOS CLASSY BABY

 

ch.: Duško Piljevič, m.: Petr+Ivana Sapákovi

 


 

9 KRONOS BRAKEMON, ČLP/AC/30895, , 3/22/2002

V 2,R.CAC

o.: LEARNED HOOLIGAN, m.: ICH.HISSISSIMO BRAKEMON

 

ch.: Radmila Popková, m.: Maria Salm

 


 

FENY - HÜNDINNEN Baby - Babyklasse Kruh – Ring:1


 

10 JISKRA Z PETROVY PÁLENKY, ČLP/AC/31803, , 11/10/2003

VN 1

o.: EXTRA BOY Z VEJMINKU, m.: GÁBI Z PETROVY PÁLENKY

 

ch.: Bc.Petr Tobolka, m.: Bc. Petr Tobolka

 


 

FENY - HÜNDINNEN Dorost - Nachwuchsklasse Kruh – Ring:1


 

11 ALYSSA MARTAKE, ČLP/AC/31763, , 10/18/2003

N

o.: BARLOW BRAKEMON, m.: ARABELA CELDAK BOHEMIA

 

ch.: Markéta Březinová, m.: Markéta+Iva Březinová+Kudličková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:1


 

12 HIGH TOUCH Z FUSBERKU, ČLP/AC/31535, , 5/14/2003

VD

o.: GAZPACHO MATCHPOINT'S, m.: EIMY DUCKY Z FUSBERKU

 

ch.: Petr Sapák, m.: Blanka Gregrová

 


 

13 JESSICA Z KANČÍHO ŽLEBU, ČLP/AC/31497, , 5/4/2003

V 3

o.: FIDOR ROSMERY, m.: HENNY Z KANČÍHO ŽLEBU

 

ch.: Jiří Dobrovolný, m.: Evžen Koláček

 


 

14 MARIONETTA SCHÖNEZ, ČLP/AC/31493, , 4/18/2003

V 2

o.: ICH ARO'S BEEFEATER, m.: ICH.H.R.H. HILLARY SCHÖNEZ

 

ch.: Zoja Schönigerová, m.: Zoja Schönigerová

 


 

15 MIMI MARCATO LINE, ČLP/AC/31248, , 3/11/2003

V 1,CAJC,BOB,BIS Junior,BIS

o.: CH.BLACK DREAM Z VEJMINKU, m.: KYLIE IN BLACK PETRS

 

ch.: Ivana Růžičková, m.: D.+J. Čečová+Fortunová

 


 

16 ROZINKA Z VEJMINKU, ČLP/AC/31588, , 6/5/2003

VD

o.: QUETTADENE ONCE MORE, m.: AMANDA Z VEJMINKU

 

ch.: Pavel Šulcek, m.: Dagmar Maroušková

 


 

17 UNCHAIN MY HEART VALOTSARA, ČLP/AC/31834, LOF/213327, 7/12/2003

V 4

o.: MULTICHAMP. CORNBOW INTERNATIONAL, m.: WINTER PRINCESS DE INFIESTA

 

ch.: Mathieu Valerie, m.: Jana+Lucie Trnková

 


 

18 VIKI ELAICOR, ČLP/AC/31657, , 7/25/2003

Nedostatečná

o.: ARO'S BEEFEATER, m.: CARMEN Z FUSBERKU

 

ch.: Marie Vintrlíková, m.: Petra Dohnálková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:1


 

19 NOSTALGIA Z VEJMINKU, ČLP/AC/31211, , 10/19/2002

V 1,CAC

o.: QUETTADENE ONCE MORE, m.: DARLING Z VEJMINKU

 

ch.: Pavel Šulcek, m.: Lada+Petr Pavláskovi

 


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:1


 

20 BYSTRA Z MALÉ KAMENNÉ, ČLP/AC/30436, , 4/29/2001

V 2,R.CAC

o.: QUETTADENE ONCE MORE, m.: SISI Z MALÉ KAMENNÉ

 

ch.: Božena Antonovičová, m.: Jana Lančarovičová

 


 

21 UTTERLY BLACK PETRS, ČLP/AC/30771, , 12/27/2001

V 1,CAC

o.: ÁROS Z FUSBERKU, m.: GAILY LIVE PETRS

 

ch.: Petr Studeník, m.: Leona Jurásková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:1


 

22 ARANKA Z POZALESÍ, ČLP/AC/30129, , 1/22/2001

V 2,R.CAC

Tituly: CH. ČR Zkoušky: ZV I.c

 

o.: ICH.BLACK DREAM Z VEJMINKU, m.: CH.ARMÍNA Z ROZCESTÍ

 

ch.: Lenka Kučerová, m.: Jitka+Lenka Kučerová

 


 

23 EIMY DUCKY Z FUSBERKU, ČLP/AC/28996, , 6/17/1999

V 1,CAC

Tituly: JCH., CH. CZ Zkoušky: ZV III.c

 

o.: ÁROS Z FUSBERKU, m.: DAINTY MARCATO PETRS

 

ch.: Petr+Ivana Sapákovi, m.: Petr+Ivana Sapákovi

 


 

24 PRETTY GIRL GOLDEN JANYT, ČLP/AC/30643, , 9/11/2001

VD 3

Tituly: Zkoušky: ZV II.c

 

o.: CH.QUETTADENE ONCE MORE, m.: CH.ENNY BED GIRL GOLDEN JANYT

 

ch.: Lucie Trnková, m.: Lucie Trnková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:1


 

25 INSPECTOR LIZ Z VEJMINKU, ČLP/AC/30078, , 12/31/2000

V 1,CAC

Tituly: Klubová vítězka 2003 v Č.B. Zkoušky:

 

o.: ICH. QUETTADENE ONCE MORE, m.: ETNA Z VEJMINKU

 

ch.: Pavel Šulcek, m.: Pavel Šulcek

 


 

26 KISS THE RAIN BRAKEMON, ČLP/AC/30899, , 3/22/2002

V 2,R.CAC

Tituly: JCH., CH. ČR Zkoušky:

 

o.: LEARNED HOOLIGAN, m.: HISSISSIMO BRAKEMON

 

ch.: Radmila Popková, m.: Hana Režná

 


 

Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní


 

PSI - RÜDEN Baby - Babyklasse Kruh – Ring:2


 

27 ZEKON ROSMERY, ČLP/AC/31821, , 11/12/2003

Nedostavil se

o.: ICH.CHAIRMAN PETRS, m.: SOPHIA CORA ROSMERY

 

ch.: Miloš Kašpar, m.: Miloš + Radim Kašpar + Ing.Horák

 


 

PSI - RÜDEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:2


 

28 BILLY Z LESNÍCH CHALUP, ČLP/AC/1921, , 3/5/2003

V 1,CAJC

o.: THOMAS Z LESNÍCH CHALUP, m.: VIANKA Z LESNÍCH CHALUP

 

ch.: Lenka Němcová, m.: Jana Lančarovičová

 


 

PSI - RÜDEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:2


 

29 ZOR Z LESNÍCH CHALUP, ČLP/AC/31142, , 8/29/2002

D

o.: THOMAS Z LESNÍCH CHALUP, m.: ROSMERY MILKY WAY Z LESNÍCH CHALUP

 

ch.: Lenka Němcová, m.: Robert Vlk

 


 

PSI - RÜDEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

30 CENT Z MALÉ KAMENNÉ, ČLP/AC/31193, , 9/13/2002

V 1,CAC

Tituly: JCH. Zkoušky:

 

o.: CH.LOCHDENE WALK TALL, m.: CH.VÍRA Z MALÉ KAMENNÉ

 

ch.: Božena Antonovičová, m.: Darina Kubánková

 


 

31 COUDY Z OCHOZSKÝCH LESŮ, ČLP/AC/30960, , 4/21/2002

V 3

o.: BLACKAMOOR BIG BEN, m.: HELLA Z AKREDU

 

ch.: Magda Luštíková, m.: Pavlína Šebelová

 


 

32 DASTY ŽELIVSKÁ PERLA, ČLP/AC/30800, , 1/2/2002

VD 4

o.: MARCO BOY PEPINOS, m.: QUEEN ELISABETH Z VEJMINKU

 

ch.: Karel Novosád, m.: Šárka Neřimová

 


 

33 ROKY ELAICOR, ČLP/AC/30698, , 10/31/2001

V 2

o.: FÜZBERKI MORAVENNY BACK TO BASIC, m.: COLIN Z FUSBERKU

 

ch.: Mrie Vintrlíková, m.: Jana Sojková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:1


 

34 BONNA Z ČERTORÁJŮ, ČLP/AC/31314, , 2/19/2003

VD

o.: ICH.CHAIRMAN PETRS, m.: KESSI Z HOŘENUŠE

 

ch.: Ivana Matulová, m.: Ivana+Radovan Matulovi

 


 

35 HONEY TONGUED Z FUSBERKU, ČLP/AC/31536, , 5/14/2003

VD

o.: GAZPACHO MATCHPOINT'S, m.: EIMY DUCKY Z FUSBERKU

 

ch.: Petr+Ivana Sapákovi, m.: Petr+Ivana Sapákovi

 


 

36 CHRISTINNE Z PETROVY PÁLENKY, ČLP/AC/31461, , 4/2/2003

V 2

o.: URAGAN Z VEJMINKU, m.: ARANCHA SANCHEZ DANAKO

 

ch.: Bc.Petr Tobolka, m.: Bc. Petr Tobolka

 


 

37 KESSI Z PODŠVÁBÍ, ČLP/AC/31411, , 3/23/2003

D

o.: ÁROS BEEFEATER, m.: CHITA Z PODŠVÁBÍ

 

ch.: Jaroslav Chaloupka, m.: Petr Chaloupka

 


 

38 NIRVANA SCHÖNEZ, ČLP/AC/31488, , 4/22/2004

V 1,CAJC

o.: CH.BLACKAMOOR BIG BEN, m.: ROMA SCHÖNEZ BLACK PETRS

 

ch.: Zoja Schönigerová, m.: Zoja Schönigerová

 


 

39 TENA ELAICOR, ČLP/AC/31307, , 1/16/2003

VD

o.: FÜZBERKI MARAVENNY BACK TO BASIC, m.: COLIN Z FUSBERKU

 

ch.: Marie Vintrlíková, m.: Marie Vintrlíková

 


 

40 ZORA Z BOROVÉ SAMOTY, ČLP/AC/31354, , 2/20/2003

V 3

o.: CHAIRMAN PETRS, m.: VIKTORKA Z BOROVÉ SAMOTY

 

ch.: Jan Šlachta, m.: Jan Šlachta

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:1


 

41 ORA FARGO BOHEMIA, ČLP/AC/31122, , 8/20/2002

V 1,bez titulu

o.: BLACKAMOOR BIG BEN, m.: MICHEL FARGO

 

ch.: Milan Valík, m.: Radka Motyčková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:1


 

42 ATIA OD OSTRAVSKÉHO KAHANU, ČLP/AC/30614, , 9/1/2001

VD

o.: FIDOR ROSMERY, m.: DEA Z RADVANSKÉHO VRCHU

 

ch.: Jiří Tomica, m.: Jiří Tomica

 


 

43 GÁBI Z PETROVY PÁLENKY, ČLP/AC/30854, , 1/24/2002

VD

o.: ICH. ARO'S BEEFEATER, m.: CH.ODETA BOY PEPINOS

 

ch.: Bc.Petr Tobolka, m.: Bc. Petr Tobolka

 


 

44 GALLINAGOS ENVOY TO PETRS, ČLP/AC/31062, JR76866Kš, 4/7/2002

VD

o.: CH.QUETTADENE WILD OATS, m.: CH.GALLINAGOS DANA SCULLY

 

ch.: Eva Brázdová, m.: Eva Brázdová

 


 

45 INNA ROSMERY, ČLP/AC/30525, , 7/3/2001

Nedodtavila se

Tituly: JCH. ČR Zkoušky:

 

o.: ICH.ARO'S GOLDEN ARROW, m.: ICH.GIA-ROSMERY Z LESNÍCH CHALUP

 

ch.: Miloš Kašpar, m.: Miloš Kašpar

 


 

46 QUINTA Z LESNÍCH CHALUP, ČLP/AC/30303, , 4/8/2001

Nedostavila se

Tituly: JCH. ČR Zkoušky:

 

o.: THOMAS Z LESNÍCH CHALUP, m.: ROSMERY MILKY WAY

 

ch.: Lenka Němcová, m.: Iva Nápravníková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:1


 

47 CITA Z OCHOZSKÝCH LESŮ, ČLP/AC/30962, , 4/21/2002

V 2,R.CAC

Tituly: Zkoušky: ZV, PZ II.c

 

o.: BLACKAMOOR BIG BEN, m.: HELLA Z AKREDU

 

ch.: Magda Liškutínová, m.: Aleš Sedlák

 


 

48 CORA Z MALÉ KAMENNÉ, ČLP/AC/31195, , 9/13/2002

V 1,CAC

Tituly: Zkoušky: ZV I.c

 

o.: LOCHDENE WALK TALL, m.: VÍRA Z MALÉ KAMENNÉ

 

ch.: Božena Antonovičová, m.: Ing. Jaroslav Šarman

 

 

 

Anglický kokršpaněl –vícebarevní

 

PSI - RÜDEN Dorost - Nachwuchsklasse Kruh – Ring:2


 

49 PEDRO Z BLATOVA, ČLP/AC/31768, , 10/9/2003

VN 1

o.: CARDAMINE CREAM SODA, m.: LINDA LEVANTA Z BLATOVA

 

ch.: Josef Smrž, m.: Dana+Josef Smržovi

 


 

PSI - RÜDEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:2


 

50 ESEX MA-ZU-KA, ČLP/AC/31644, , 7/14/2003

V 2

o.: LOVERBOY PETRS, m.: DOROTA MA-ZU-KA

 

ch.: Antonín Kotrla, m.: Antonín Kotrla

 


 

51 MONET BRAKEMON, ČLP/AC/31594, , 6/6/2003

V 1,CAJC

o.: FRANCINI'S ETIENNE NAVARRE, m.: ELISABETH SKAR-LINE COLOUR RANGE

 

ch.: Radmila Popková, m.: Alena Boráková

 


 

52 ORGAN Z BLATOVA, ČLP/AC/31517, , 5/21/2003

V 3

o.: CASTANEA KING'S RANSONE, m.: ISIS Z BLATOVA

 

ch.: Josef Smrž, m.: Dana+Josef Smržovi

 


 

53 ZANY IN BLUE BLACK PETRS, ČLP/AC/31537, , 5/9/2003

V 4

o.: LYNWATER RING THYME, m.: OCEAN SKAR-LINE

 

ch.: Petr Studeník, m.: Marie Munduchová

 


 

PSI - RÜDEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:2


 

54 CANDY OD OSTRAVSKÉHO KAHANU, ČLP/AC/31213, , 10/29/2002

VD 2

o.: ARO'S SALUTE, m.: BEAUTY DELF

 

ch.: Jiří Tomica, m.: Jiří Tomica

 


 

55 LEADING LIGHT PHENOMENAN, ČLP/AC/31254, FIN44975/02, 10/9/2002

V1,CAC,Vítěz Speciální výstavy

Tituly: JCH ČR, SK Zkoušky:

 

o.: BACKHILLS GARIBALDI, m.: LEADING-LIGHT SOMELIKE IT HOT

 

ch.: Satu Laitinen, m.: Vlasta Hartmannová

 


 

PSI - RÜDEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

56 CEDRIK Z HORNÍ LIPY, ČLP/AC/30234, , 3/8/2001

V 1,bez titulu

o.: ARO'S SPECIAL SOUND, m.: FLORA Z FALENKY

 

ch.: Vlastimil Švancara, m.: Veronika Švancarová

 


 

PSI - RÜDEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:2


 

57 LION SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/26522, , 6/10/1996

V 1,bez titulu

Tituly: CH ČR Zkoušky: ZV III.c

 

o.: CH. LYNWATER SHIANT, m.: CH.ARO'S MARY

 

ch.: Ladislav Škarek, m.: Ladislav Škarek

 


 

FENY - HÜNDINNEN Baby - Babyklasse Kruh – Ring:1


 

58 SNOOPY'S TIRAMISU, ČLP/AC/31918, 1390/03, 11/21/2003

VN 1,BIS puppy

o.: SNOOPY'S NAPOLEON, m.: SNOOPY'S INKA

 

ch.: Karin Grhard, m.: Bc. Petr Tobolka

 


 

FENY - HÜNDINNEN Dorost - Nachwuchsklasse Kruh – Ring:1


 

59 LESLEY SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/31687, , 8/11/2003

VN 2

o.: LYNWATER SHIANT, m.: ELEONORA SKAR-LINE COLOUR RANGE

 

ch.: Ladislav Škarek, m.: Ladislav Škarek

 


 

60 PERENA Z BLATOVA, ČLP/AC/31771, , 10/9/2003

VN 1

o.: CARDAMINE CREAM SODA, m.: LINDA LEVANTA Z BLATOVA

 

ch.: Josef Smrž, m.: Dana+Josef Smržovi

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:1


 

61 ADINA Z BZENECKÝCH HÁJŮ, ČLP/AC/31322, , 2/14/2003

VD

o.: STARKADS SYSROS, m.: GOOFY ZE STŘÍBRNÉ ULIČKY

 

ch.: Jiří Ševčík, m.: Luděk Soldán

 


 

62 ANDA Z BZENECKÝCH HÁJŮ, ČLP/AC/31321, , 2/14/2003

VD

o.: STARKADS SYROS, m.: GOOFY ZE STŘÍBRNÉ ULIČKY

 

ch.: Jiří Ševčík, m.: Jiří Ševčík

 


 

63 FATA MORGÁNA KATMIR BOHEMIA, ČLP/AC/31437, , 4/10/2003

Nedostavila se

o.: STARKADS SYROS, m.: AURA KATMIR BOHEMIA

 

ch.: Hana Bejvlová, m.: Jiří Sedliský

 


 

64 FORTUNA KATMIR BOHEMIA, ČLP/AC/31474, , 4/10/2003

Nedostavila se

o.: STARKADS SYROS, m.: AURA KATMIR BOHEMIA

 

ch.: Hana Bejvlová, m.: Ivana Brožová

 


 

65 I'M STARLIGHT OF SPEKTRUM, ČLP/AC/31514, , 5/1/2003

V 1,CAJC

o.: EXCALIBER SPEKTRUM, m.: KISS ME FACE SPEKTRUM

 

ch.: MVDr.Ladislav Svatoš, m.: MVDr. Ladislav Svatoš

 


 

66 KASSANDRA SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/31569, , 4/22/2003

VD

o.: ATKIA BARBALOU, m.: ESTER SKAR-LINE COLOUR RANGE

 

ch.: Ladislav Škarek, m.: Jana Švancarová

 


 

67 KETTY SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/31568, , 4/22/2003

Nedostavila se

o.: ATKIA BARBALOU, m.: ESTER SKAR-LINE COLOUR RANGE

 

ch.: Ladislav 3karek, m.: Ladislav Škarek

 


 

68 MS.ANGELIKA LADY ANARION, ČLP/AC/31364, , 2/21/2003

V 2

o.: ARO'S SALUTE, m.: FLOSSY SENTYMENT

 

ch.: Dana Lišková, m.: Dana Lišková

 


 

69 OLIVIANA Z BLATOVA, ČLP/AC/31521, , 5/21/2003

V 3

o.: CASTANEA KING'S RANSOME, m.: ISIS Z BLATOVA

 

ch.: Josef Smrž, m.: Lenka Dušková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:1


 

70 A'NNI HAREDATO, ČLP/AC/31013, , 5/29/2002

V 1,bez titulu

o.: FLEK Z RŮŽOVÉHO BARVÍNKY, m.: LUCKY LADY PETRS

 

ch.: Hana Havrlantová, m.: Hana Hadrabová

 


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:1


 

71 ELEN ŽELIVSKÁ PERLA, ČLP/AC/30806, , 1/3/2002

D

o.: ARMUS Z BLATOVA, m.: QUINY ŽELIVSKÁ PERLA

 

ch.: Karel Novosád, m.: Jana Jílková

 


 

72 ELEONORA SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/30579, , 7/15/2001

V 2,R.CAC

o.: LOCHDENE BAGPIPER, m.: RIKY SKAR-LINE

 

ch.: Ladislav Škarek, m.: Ladislav Škarek

 


 

73 KAMILKA Z BLATOVA, ČLP/AC/30465, , 5/27/2001

V

o.: BENCLEUCH BRUICHLADICH, m.: HARIGA Z BLATOVA

 

ch.: Josef Smrž, m.: Mgr. Hana Bejvlová

 


 

74 NINA RICCI Z BLATOVA, ČLP/AC/312294, , 1/5/2003

V 1,CAC,Vítěz spec.výstavy

o.: STARKADS SYROS, m.: HARIGA Z BLATOVA

 

ch.: Josef Smrž, m.: Dana+Josef Smržovi

 


 

75 SILVER LIGHT OF SPEKTRUM, ČLP/AC/30872, , 3/4/2002

VD

Tituly: JCH ČR Zkoušky:

 

o.: FRESHMAN SENTYMENT, m.: HAPPY GO LUCKY SPEKTRUM

 

ch.: MVDr.Ladislav Škarek, m.: MVDr. Ladislav Svatoš

 


 

76 VICTORY IN BLUE BLACK PETRS, ČLP/AC/30874, , 3/15/2002

V 3

o.: CRAIGLEITH HARVESTMOON, m.: OCEAN SKAR-LINE

 

ch.: Petr Studeník, m.: Petr+Ivana Sapákovi

 


 

77 VINIE IN BLUE BLACK PETRS, ČLP/AC/30875, , 3/15/2002

V 4

o.: GRAIGLEITH HARVESTMOON, m.: OCEAN SKAR-LINE

 

ch.: Petr Studeník, m.: Jitka Bílková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:1


 

78 DOROTA MA-ZU-KA, ČLP/AC/30461, , 5/21/2001

V 2,R.CAC

Tituly: Zkoušky: ZV, PZ

 

o.: FLEK Z RŮŽOVÉHO BARVÍNKY, m.: DOLLY Z JAMNÍKA

 

ch.: Antonín Kotrla, m.: Antonín Kotrla

 


 

79 RIKY SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/27578, , 10/15/1997

V 1,CAC

Tituly: CH.ČR Zkoušky:

 

o.: LYNWATER SHIANT, m.: ELSA SKAR-LINE

 

ch.: Ladislav Škarek, m.: Ladislav Škarek

 


 

FENY - HÜNDINNEN Veteráni - Veteranklasse Kruh – Ring:1

 

 

80 AURA KATMIR BOHEMIA, ČLP/AC/25578, , 10/21/1995

V 2

o.: ONE BLUE SELECTION V.MONDANOU, m.: ARETA JANAKO

 

ch.: Mgr.Hana Bejvlová, m.: Mgr. Hana Bejvlová

 


 

81 FLORA Z FALENKY, ČLP/AC/25148, , 5/31/1995

V 3

Tituly: Zkoušky: ZV,LZ

 

o.: LYNWATER SHIANT, m.: FATTY Z MENDLOVA NÁMĚSTÍ

 

ch.: Alena Jílková, m.: Vlastimil Švancara

 


 

82 HOPPETY SKAR-LINE COLOUR RANGE, ČLP/AC/24574, , 10/19/1994

V 1,BIS Veteran

Tituly: CH.ČR Zkoušky:

 

o.: ONE BLUE SELECTION V.MONDANOU, m.: MARLEES KOSOVSKÝ RÁJ

 

ch.: Ladislav Škarek, m.: Ladislav Škarek

 


 

Anglický špringršpaněl


 

PSI - RÜDEN Dorost - Nachwuchsklasse Kruh – Ring:2


 

83 INDIANA JONES VOM SPRINGER-CLAN, JSK1250/03, , 10/13/2003

VN 1

o.: BEAUTELLE RAZZLE DAZZLE, m.: BEAUTELLE MISTIE STAR

 

ch.: Tanja Schewe, m.: Tanja Schewe

 


 

PSI - RÜDEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:2


 

84 SPRINGDALE POT OF TRICKS, ČLP/ASS/4714, , 9/2/2002

V 1,CAC

o.: STREAMSIDE'S KINGFISCHER, m.: SPRINGDALE KIND OF DREAM

 

ch.: Nurmiranta Ritta, m.: Ing. František Siladi

 


 

PSI - RÜDEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

85 BUD SPENCER GALAXY BOHEMIA, ČLP/ASS/4539, , 7/2/2001

Nedostavil se

o.: CALVDALE EYE WITNESS, m.: CLODIN Z DOKTŮRKU

 

ch.: Ing.Roman Tydlita, m.: Ing. František Kadlec

 


 

86 NIMBLEWHIT PASS WORD TO HEAVEN, JSK1260/01, , 1/29/2001

V 1,CAC

Tituly: DT.CH.VDH U CLUB NL.CH.CLUB WINNER CZ 03 Zkoušky:

 

o.: MOMPESSOM HAVE FUN, m.: NIMBLEWHIT EASTER HAPPINESS

 

ch.: Karin Lökken, m.: Tanja Schewe

 


 

87 PAMIS Z RAJŠLU, ČLP/ASS/4648, , 3/25/2002

VD 2

o.: GUY ODERSKÁ NIVA, m.: COLLETE Z RAJŠLU

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Ludmila Bicanová

 


 

PSI - RÜDEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:2


 

88 BEAUTELLE RAZZLE DAZZLE, JSK 1247/03, , 7/30/1999

V 1,CAC,Vít.Spec.výstavy

Tituly: NZ+2UXCH. Zkoušky:

 

o.: PENITA BOBBY DAZZLER, m.: BEAUTELLE DESERT QUEEN

 

ch.: J.Wraith, m.: Tanja Schewe

 


 

FENY - HÜNDINNEN Baby - Babyklasse Kruh – Ring:2


 

89 MARMADE GALLANT ANGEL, 10869/04, , 12/28/2003

VN 1

o.: SWEETIE-PIE SINBAD THE SAILAR, m.: MARMADE EXTREMELY KIND

 

ch.: Maarit Nurmia, m.: Tanja Schewe

 


 

FENY - HÜNDINNEN Dorost - Nachwuchsklasse Kruh – Ring:2


 

90 INDIAN SPIRIT VOM SPRINGER-CLAN, JSK 1252/03, , 10/13/2003

VN 1

o.: BEAUTELLE RAZZLE DAZZLE, m.: BEAUTELLE MISTIC STAR

 

ch.: Tanja Schewe, m.: Tanja Schewe

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:2


 

91 ATHENA Z PÍSKOVÉ DOLINY, ČLP/ASS/4827, , 5/30/2003

Nedostavil se

o.: CHAMIR Z KŘÍŽOVÝCH ALEJÍ, m.: ALLISON MAGIC STREET

 

ch.: Ladislav Dudla, m.: Ladislav Dudla

 


 

92 HEAREN'S EXTRAVAGANZA VOM SPRINGER-CLAN, JSK 0658/03, , 5/29/2003

V 1,CAJC

o.: NIMBLEWHIT PASSWORD TO HEAVEN, m.: ONE LOOK'S EXTRAVAGANZA

 

ch.: Tanja Schewe, m.: Tanja Schewe

 


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

93 BEAUTELLE MISTIC STAR, JSK 1076/02, , 12/12/2001

V 1,CAC

Tituly: DT.JCH.B.-JSCH.LUX.LH Zkoušky:

 

o.: CHUAN CHABLAIS AT LYNDORA, m.: PENITA OUT OF THE MIST

 

ch.: J.Wraith, m.: Tanja Schewe

 


 

FENY - HÜNDINNEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:2

 

 

94 HANNAH RÚT, ČLP/ASS/4367, , 11/6/1999

V 1 CAC

o.: RWYN EXCALIBUR, m.: ROMMY Z LOVPARKU

 

ch.: Eva Madziová, m.: Eva Madziová

 


 

FENY - HÜNDINNEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:2


 

95 BARECHO GOLD PIECE, JSK 1189/00, , 4/23/2000

V 1,CAC,Vít.Spec.výstavy,BOB

Tituly: DT.JCH.DT.CH.VDH.U.CLUB Zkoušky:

 

o.: MELVERLY MYSTERY MAKER, m.: BARECHO WHATEVER IT TAKES

 

ch.: Helene Bjökman, m.: Tanja Schewe

 


 

Clumber Spaniel


 

PSI - RÜDEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:1


 

96 ARNE BIG BEARS OD VENDULKY, ČLP/CS/178, , 5/8/2003

V 1,CAJC

o.: HOG SENT Z RAJŠLU, m.: MIRA CETI Z RAJŠLU

 

ch.: Zdeněk Koura, m.: Petr Kastl

 


 

PSI - RÜDEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:1


 

97 KING HELLULAND Z RAJŠLU, ČLP/CS/93, , 2/16/2000

V 2

o.: BALU BOHEMIA CLUMBER, m.: ETHEL CALAMITY Z RAJŠLU

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Aleš Kotas

 


 

98 KORADO Z VAJSBACHU, ČLP/CS/150, , 9/1/2001

V 1,Vítěz Spec.výstavy

o.: PANDA BEARS ARNOLD, m.: BRAIEN BOHEMIA CLUMBER

 

ch.: Romana Konvalinková, m.: Milan Klupák

 


 

PSI - RÜDEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:1


 

99 REMUS ELEGANS Z RAJŠLU, ČLP/CS/162, , 9/30/2002

V 1,CAC

Tituly: Zkoušky: ZV I.c

 

o.: MARCUS ASTERIUS Z RAJŠLU, m.: ETHEL CALAMITY Z RAJŠLU

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Jiří Hanzlík

 


 

FENY - HÜNDINNEN Baby - Babyklasse Kruh – Ring:1


 

100 AIDA Z HARBECHU, ČLP/CS/184, , 11/3/2003

VN 1

o.: KING HELLULAND Z RAJŠLU, m.: HAPPINESS GLORIA Z RAJŠLU

 

ch.: Aleš Kotas, m.: Aleš Kotas

 


 

101 ALBI Z HARBECHU, ČLP/CS/183, , 11/3/2003

Nedostavila se

o.: KING HELLULAND Z RAJŠLU, m.: HAPPINESS GLORIA Z RAJŠLU

 

ch.: Aleš Kotas, m.: Jana Češková

 


 

102 ALSA Z HARBECHU, ČLP/CS/182, , 11/3/2003

VN 2

o.: KING HELLULAND Z RAJŠLU, m.: HAPPINESS GLORIA Z RAJŠLU

 

ch.: Aleš Kotas, m.: Aleš Kotas

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:1


 

103 CHERVOOD'S SNOWSTAR, ČLP/CS/179, DKK/11933/2003, 6/4/2003

V 1,CAJC

o.: DON'S HOP ON THE BUS GUS, m.: TRADDLES MARCHIONESS

 

ch.: Rita Frahm og anne ernst, m.: Radka Vondrová

 


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:1


 

104 HAPPINESS GLORIA Z RAJŠLU, ČLP/CS/83, , 9/20/1999

VD

o.: CAESAR PEJŠAR, m.: BELLA CALAMITY Z RAJŠLU

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Aleš Kotas

 

 

 

105 ORA URSA MAIOR ALBA Z RAJŠLU, ČLP/CS/137, , 5/4/2001

V 2,R.CAC

o.: ICH.PANDA BEARS ARNOLD, m.: ICH.BRAINE BOHEMIA CLUMBER

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Josef Svoboda

 


 

106 QUENDOLINA LADY Z RAJŠLU, ČLP/CS/160, , 6/18/2002

V 1 CAC

Tituly: JCH., KV Zkoušky:

 

o.: PANDA BEARS ARNOLD, m.: BRAINE BOHEMIA CLUMBER

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Jaroslav Vlček

 


 

FENY - HÜNDINNEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:1


 

107 QUEEN OF CLUMBER Z RAJŠLU, ČLP/CS/159, , 6/18/2002

V 1,CAC,Vítěz Spec výstavy,BOB

Tituly: JCH. PL Zkoušky: ZV

 

o.: ICH.PANDA BEARS ARNOLD, m.: ICH.BRAINE BOHEMIA CLUMBER

 

ch.: Radka Vondrová, m.: Radka Vondrová

 


 

FENY - HÜNDINNEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:1


 

108 BRIANA BOHEMIA CLUMBER, ČLP/CS/60, , 7/26/1998

V 1,CAC

Tituly: CH ČR, SK Zkoušky: ZV

 

o.: TWYNSTAR OF TIMISHAMING, m.: COMPLEMENT MORMING ROSE

 

ch.: Olga Bradelová-Černá, m.: Stanislava Forejtová

 


 

Sussex španěl


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

109 EQUISETA PEJŠAR, ČLP/SS/7, , 12/21/2000

V 1,CAC,Vít.Spec.výstavy,BOB

o.: CRESWELSHAW TRAPPER OF OLDFIELD, m.: DOMINIKA PEJŠAR

 

ch.: Hana Hrušková, m.: Michal Klein

 


 

Welššpringršpaněl


 

PSI - RÜDEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:2


 

110 ARGO OD DOUGLASEK, ČLP/WSS/3901, , 3/21/2003

V 1,CAJC

o.: FINN SEYLES, m.: DAISY OD JASLŮVKY

 

ch.: Jiří Pondělíček, m.: Bc. Pavel Soukup

 


 

111 DAN NA TIŠNOVSKÉ, ČLP/WSS/3922, , 6/8/2003

VD 2

o.: DAR OD JASLŮVKY, m.: DEISY Z VYHNALOVA

 

ch.: Dana Večeřová, m.: Igor Pavúček

 


 

PSI - RÜDEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:2


 

112 AJAX Z OSTRATY, ČLP/WSS/3863, , 6/13/2002

VD 2

o.: FARAVEL SEYLES, m.: ARKA Z MELICKÝCH STRÁNÍ

 

ch.: Miroslav Juřik, m.: Stanislav Langer

 

 

 

113 CRYS Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ, ČLP/WSS/3860, , 7/2/2002

V 1,Titul nezadán

Tituly: JCH. ČR Zkoušky: KZV III.c, SVP I.c., KPZ II.c

 

o.: FINN SEYLES, m.: HONEY Z OHRÁDEK

 

ch.: Václav Procházka, m.: Václav Procházka

 


 

PSI - RÜDEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

114 BENGY OD ŠURÉ SKÁLY, ČLP/WSS/3816, , 4/6/2002

V 2,R.CAC

Tituly: CH ČR Zkoušky: PZ I.c, KPZ

 

o.: FINN SEYLES, m.: VESNA Z HEJLÍČKU

 

ch.: Antonín Sklenář, m.: Petra Šimerdová

 


 

115 EASTFARM'S DYNAMITE DUCK, ČLP/WSS/3789, FIN 24953/01, 4/26/2001

V 1,CAC

Tituly: JCH ČR, CH ČR, SK Zkoušky: JZV, BZ, PZ

 

o.: BENTON EVERYBODY DUCK, m.: RWYN JACQUELINE

 

ch.: Carlson Malin, m.: Ing. Bohuslav Zemánek

 


 

PSI - RÜDEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:2


 

116 FARAVEL SEYLES, ČLP/WSS/3635, , 3/17/2000

V 2,R.CAC

Tituly: CH ČR, SK Zkoušky: ZV, PZ, BZ, SZVP

 

o.: LATHYRUS OF THE YASMIN GARDEN, m.: CASSIA SEYLES

 

ch.: Sylvie Sedlářová, m.: Sylvie Sedlářová

 


 

117 FINN SEYLES, ČLP/WSS/3638, , 3/17/2000

V 1,CAC,Vítěz Spec.výstavy,BOB

Tituly: JCH ČR, CH ČR, SK, ICH. Zkoušky: PZ,LZ,VZLSVP,MMŠ

 

o.: LATHYRUS OF THE YASMIN GARDEN, m.: CASSIA SEYLES

 

ch.: Sylvie Sedlářová, m.: JUDr. Bohumil Hotař

 


 

PSI - RÜDEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:2


 

118 CIL Z ČENSKÉ, ČLP/WSS/3309, , 4/29/1997

VD 2

Tituly: ICH Zkoušky: ZV,BZ,PZ,LZ,VZ

 

o.: ZORO JIFEX, m.: DITA Z LIPSKA

 

ch.: Ing.Jiří Brychta, m.: Marie Uhrová

 


 

119 DAR OD JASLŮVKY, ČLP/WSS/3515, , 2/21/1999

V 1,CAC

Tituly: ICH., CH ČR, SK Zkoušky: ZV,PZ,BZ

 

o.: ARTIS SANS GENE, m.: LORA BESÉNEK

 

ch.: Ing.Dana Bouzková, m.: Ing. Anděla Matiášová

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mladých - Jugendklasse Kruh – Ring:2

 

120 AMBRA OD DOUGLASEK, ČLP/WSS/3903, , 3/21/2003

V

o.: FINN SEYLES, m.: DAISY OD JASLŮVKY

 

ch.: Jiří Pondělíček, m.: Ing. Dana Bouzková

 


 

121 BENTON MINNESOTA STORM, ČLP/WSS/3913, FIN20638/03, 3/11/2004

V 1,CAJC

o.: BENTON EVERYBODY DUCK, m.: BENTON IN MY REAMS

 

ch.: Jaakkola Marjo, m.: Marie Uhrová

 


 

122 CLAUDIA OD MRAČSKÉ TVRZE, ČLP/WSS/3933, , 7/17/2003

V 3

o.: FARAVEL SEYLES, m.: IRA Z VOJÍŘOVSKÉ MYSLIVNY

 

ch.: Miloš Dvořák, m.: Sylvie Sedlářová

 


 

123 COTTY OD ŠURÉ SKÁLY, ČLP/WSS/3920, , 6/1/2003

V 2

o.: FINN SEYLES, m.: VESNA Z HEJLÍČKU

 

ch.: Antonín Sklenář, m.: Antonín Sklenář

 


 

124 DITA NA TIŠNOVSKÉ, ČLP/WSS/3924, , 6/8/2003

Nedostavila se

o.: DAR OD JASLŮVKY, m.: DEISY Z VYHNALOVA

 

ch.: Dana Večeřová, m.: Dana Večeřová

 


 

125 PRINCEZNÁ PYRET JANKINA ZÁHRADA, ČLP/WSS/3914, SPKP/994, 4/4/2003

V 4

o.: FINN SEYLES, m.: LINDA JANKINA ZÁHRADA

 

ch.: Janekovi L'udovít MUDr., +Jana,Mgr., m.: Ing. Dana Bouzková

 


 

FENY - HÜNDINNEN Mezitřída - Zwischenklasse Kruh – Ring:2


 

126 CONEY Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ, ČLP/WSS/3855, , 7/2/2002

VD 1

Tituly: Zkoušky: KZV III.c

 

o.: FINN SEYLES, m.: HONEY Z OHRÁDEK

 

ch.: Václav Procházka, m.: Václav Procházka

 


 

FENY - HÜNDINNEN Otevřená - Offene Klasse Kruh – Ring:2


 

127 DITA OD RADECHOVKY, ČLP/WSS/3746, , 2/10/2001

V 1,CAC

o.: BART OD JASLŮVKY, m.: ASTRA OD RADECHOVKY

 

ch.: Josef Havel, m.: Antonín Komárek

 


 

FENY - HÜNDINNEN Pracovní - Gebrauchshundeklasse Kruh – Ring:2


 

128 BORKA Z MELICKÝCH STRÁNÍ, ČLP/WSS/3782, , 5/23/2001

V 2

Tituly: Zkoušky: ZV III., ZV I., BZ II., LZ III.

 

o.: CIL Z ČENSKÉ, m.: BELA EBURG

 

ch.: Pavel Všetula, m.: Jaromír Kratochvíl

 


 

129 CINDY Z CHOTUCKÝCH ALEJÍ, ČLP/WSS/3854, , 7/2/2002

V 1,CAC,Vít.Spec.výstavy

Tituly: JCH. ČR Zkoušky: KZV II.c, SVP I.c, KPZ I.c

 

o.: FINN SEYLES, m.: HONEY Z OHRÁDEK

 

ch.: Václav procházka, m.: Václav Procházka

 


 

FENY - HÜNDINNEN Veteráni - Veteranklasse Kruh – Ring:2


 

130 CASSIA SEYLES, ČLP/WSS/3197, , 3/31/1996

V 1

Tituly: ICH., CH ČR, SK Zkoušky: ZV, BZ, PZ

 

o.: OGAR Z HEJLÍČKU, m.: ELA Z PODHOŘÍ

 

ch.: Sylvie Sedlářová, m.: Sylvie Sedlářová

 


 

Irský vodní španěl


 

FENY - HÜNDINNEN Vítězů - Championklasse Kruh – Ring:2


 

131 FUGA Z ROHATECKÝCH LUK, ČLP/IWS/219, , 5/10/2001

V 1,CAC,Vít.Spec.výstavy,BOB

o.: BROWN BARNICLE OF THE STOKKEM FERRY, m.: ARNA MOHARY

 

ch.: Luděk Soldán, m.: Luděk Soldán