KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHLS 2004

České Budějovice 30.10.2004

Soutěže
Kompletní výsledky
Obrazem

Anglický kokršpaniel  - psi - černí a černí s pálením - Mrs. Maria Hutsteiner - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

1

Benjamin Black Boy from Moonlight Valley

ČLP/AC/31983

štěňat

Dorschnerová Lenka

King Ensign Golden Janyt

Cheasy z Lesních chalup

absence





2

Best Black Boy from Moonlight Valley

ČLP/AC/31984

štěňat

Dorschnerová Lenka

King Ensign Golden Janyt

Cheasy z Lesních chalup

absence





3

Sheerclever Frederik

ČLP/AC/32037

dorost

Kadlec Ivan MVDr.

Waterwood Forever Happy

Sheerclever Game Over

VN1





4

Angel Martake

ČLP/AC/31761

mladých

Březinová Markéta + Novotný František

Barlow Brakemon

Arabela Celdak Bohémia

VD





5

Egon z Lesních chalup

ČLP/AC/31739

mladých

Tomášková Petra

Joky z Malé Kamenné

Jiskra z Lesních chalup

V1

CAJC

KVM

 


6

Imperial Of Forest Paradise

ČLP/AC/31663

mladých

Nápravníková Iva

Bandy z Malé Kamenné

Casablanca Of Forest Paradise

V2





7

Melvin Marcato Line

ČLP/AC/31431

mezitřída

Stibůrková Naděžda

Black Dream z Vejminku

Kylie in Black Petrs

V2

res. CAC




8

Simon Rosmery

ČLP/AC/31316

mezitřída

Kašpar Miloš

Rosmery Erson

Rosmery Fanta Ghiro

V1

CAC




9

Akim z Dubé

ČLP/AC/30972

otevřená

Slaninová Tereza

Black Dream z Vejminku

Ayrin Atma od Němcáku

V1

CAC




10

Freeman Black Petrs Izomer

ČLP/AC/31415

otevřená

Adamová Alena a Studeník Petr

Loverboy Petrs

Italy Soul Petrs

V2

res. CAC




11

Ar Arrow Black from Moonlight Valley

ČLP/AC/30712/04

pracovní

Jandová Jana

Black Dream z Vejminku

Cheasy z Lesních chalup

V1

CAC




12

Argo z Karpentné

ČLP/AC/30120/02

vítězů

Lukuvková Daniela

Quettadene Once More

Rosmery Ulli

V1

CAC




Anglický kokršpaniel  - feny - černé a černé s pálením - Dr. Tamas Jakkel - H

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

13

Andariel Dreamfilla´s

ČLP/AC/32099

štěňat

Jurásková Leona

Gallinagos Indiana Jones

Utterly Black Petrs

VN1

 




14

Arina z Liščího pelíšku

ČLP/AC/32025

štěňat

Liška Miloslav JUDr.

Quettadene Once More

Felli Clain z Ronovců

VN3





15

Bia Blaze Black from Moonlight Valley

ČLP/AC/31987

štěňat

Sedláková Marie

King Ensign Golden Janyt

Cheasy z Lesních chalup

VN4





16

Frencis Sant Tulip

ČLP/AC/32112

štěňat

Slaninová Tereza

Doubtless Black Petrs

Bessy Sant Tulip

VN2





17

Vanessa D´Amour Golden Janyt

ČLP/AC/32170

štěňat

Trnková Lucie a Jana

Cornbow Limited Edition

Sophy Spry Girl Golden Janyt

absence





18

Victorious Sarah Golden Janyt

ČLP/AC/32171

štěňat

Trnková Lucie a Jana

Cornbow Limited Edition

Sophy Spry Girl Golden Janyt

absence





19

Agáta od Bukovské studánky

ČLP/AC/31966

dorost

Kubánková Darina

Cent z Malé Kamenné

Enny z Vejminku

absence





20

Breeze Black Petrs

ČLP/AC/31894

dorost

Studeník Petr

Waterwood the Diplomat

Freedom For Black Petrs Izomer

VN1

 

 

 

BIS PUPPY

21

Brigitte Dajkiry

ČLP/AC/31874

dorost

Vinklárková Radana

Rosmery Fidor

Dajkiry Danako

absence





22

Melinda Clain z Ronovců

ČLP/AC/31899

dorost

Blažek Jiří

Rosmery Fidor

Grainnie z Lesních chalup

VN3





23

Organza Schönez

ČLP/AC/31906

dorost

Damborská Ivana

Gazpacho Matchpoint´s

H.R.H.Hillary Schönez

VN2





24

Anny z Ořechového vrchu

ČLP/AC/31811

mladých

Nossbergrová Hana

Thomas z Lesních chalup

Georgia z Vejminku

V2





25

Bety z České Bělé

ČLP/AC/31619

mladých

Major Petr

Aremon Cheiron

Rosmery Olivie

VD





26

Jiskra z Petrovy pálenky

ČLP/AC/31803

mladých

Tobolka Petr Bc.

Extra Boy z Vejminku

Gábi z Petrovy pálenky

VD





27

Rozinka z Vejminku

ČLP/AC/31588

mladých

Maroušková Dagmar

Quettadene Once More

Amanda z Vejminku

VD





28

Sabina z Vejminku

ČLP/AC/31718

mladých

Šulcek Pavel

Quettadene Once More

Etna z Vejminku

V1

CAJC

KVM

BOB


29

Valotsara Unchain my Heart

ČLP/AC/31834

mladých

Trnková Lucie

Cornbow International

Winter Princess De La Infiesta

VD3





30

Beth z Pozalesí

ČLP/AC/31272

mezitřída

Váňová Veronika

Thomas z Lesních chalup

Gemma z Vejminku

V4





31

Bonie z Lesních chalup

ČLP/AC/31404

mezitřída

Kupečková Milada

Thomas z Lesních chalup

Vianka z Lesních chalup

V3





32

High Touch z Fusberku

ČLP/AC/31535

mezitřída

Gregrová Blanka

Gazpacho Matchpoint´s

Eimy Ducky z Fusberku

VD





33

Mimi Marcato Line

ČLP/AC/31428

mezitřída

Čečová D., Fortunová J., Růžičková I.

Black Dream z Vejminku

Kylie in Black Petrs

V2

res. CAC




34

Yap Black Petrs

ČLP/AC/31503

mezitřída

Studeník Petr

Gazpacho Matchpoint´s

Eared Emily Petrs

V1

CAC




35

Accy Ann Black from Moonlight Valley

ČLP/AC/30714

otevřená

Dorschnerová Lenka

Black Dream z Vejminku

Cheasy z Lesních chalup

V3





36

Arabela Celdak Bohémia

ČLP/AC/30370

otevřená

Březinová Markéta

Gino Zlaté Karáty

Flavienne Ben´s Romaneto

VD4





37

Barunka z Trojského zámku

ČLP/AC/30735

otevřená

Kratochvílová Kamila a Štěpánková Alena

Arcano Meocammeo

Rozárka z Borové samoty

VD





38

Marionetta Schönez

ČLP/AC/31493

otevřená

Schönigerová Zoja

Aro´s Beefeater

H.R.H.Hillary Schönez

V1

CAC




39

Žofi z Lesních chalup

ČLP/AC/31244

otevřená

Kubánková Darina

Bandy z Malé Kamenné

Jiskra z Lesních chalup

V2

res. CAC




40

Aranka z Pozalesí

ČLP/AC/30129

pracovní

Kučerová Jitka a Lenka

Black Dream z Vejminku

Armína z Rozcestí

V2

res. CAC




41

H.R.H.Hillary Schönez

ČLP/AC/28495/01

pracovní

Schönigerová Zoja

Quettadene Keeping Faith

Emily Gold Star Schönez

V1

CAC




42

Gia - Rosmery z Lesních chalup

ČLP/AC/28423/03

vítězů

Kašpar Miloš

Quettadene Once More

Vianka z Lesních chalup

V1

CAC




43

Kiss The Rain Brakemon

ČLP/AC/30899

vítězů

Režná Hana

Leamed Hooligan

Hississimo Brakemon

V2

res. CAC




44

Charlin z Litomyšle

ČLP/AC/22774/95

veteránů

Jindřichovská Jarmila Ing.

Flint z Litomyšle

Beta z Litomyšle

absence





Anglický kokršpaniel  - psi - ostatní jednobarevní - Mrs. Maria Hutsteiner - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

45

Beetley Billy Red from Moonlight Valley

ČLP/AC/31982

štěňat

Váňová Veronika a Dorschnerová Lenka

King Ensign Golden Janyt

Cheasy z Lesních chalup

VN1





46

Aris od Bukové studánky

ČLP/AC/31965

dorost

Pávková Hana

Cent z Malé Kamenné

Enny z Vejminku

absence





47

Zekon Rosmery

ČLP/AC/31821

mladých

Kašpar Miloš

Chairman Petrs

Sophia Cora Rosmery

V1

CAJC




48

Karmino Brakemon

ČLP/AC/30894/04

otevřená

Boráková Alena

Leamed Hooligan

Hississimo Brakemon

V1

CAC




49

Andy Queen Hesed

ČLP/AC/27686

vítězů

Zemanová Alexandra

Aro´s Beefeater

Heda Hrdelská luka

V2

res. CAC




50

Cent z Malé Kamenné

ČLP/AC/31193

vítězů

Kubánková Darina

Lochdene Walk Tall

Víra z Malé Kamenné

V1

CAC




Anglický kokršpaniel  - feny - ostatní jednobarevné - Dr. Tamas Jakkel - H

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

51

Absolute Chocolate Dermott

ČLP/AC/32104

štěňat

Zemanová Alexandra

Sheerclever Out Of Reach

June´s Cherry Brakemon

VN1





52

Amy z Předpolí

ČLP/AC/32093

štěňat

Setunská Markéta

Cent z Malé Kamenné

Amanda z Pozalesí

VN2





53

Aneli Solar Valley

ČLP/AC/31954

dorost

Maroušková Dagmar

Uscho Boy Pepinos

Affra z Czekoladowej Chatki

N





54

Anny Solar Valley

ČLP/AC/31951

dorost

Lepší Zuzana

Uscho Boy Pepinos

Affra z Czekoladowej Chatki

absence





55

Doris z Malé Kamenné

ČLP/AC/31914

dorost

Jandová Jana a Černý Jakub

Lochdene Cassius

Víra z Malé Kamenné

N





56

Alex z Černého Slezska

ČLP/AC/31863

mladých

Jursová Libuše a Jursa Jakub

Chairman Petrs

Fatty Moravia Mystery

D





57

Zena Cora Rosmery

ČLP/AC/31826

mladých

Janotová Jaroslava

Chairman Petrs

Sophia Cora Rosmery

VD1





58

Dorothea od Rubínek

ČLP/AC/30672

otevřená

Jindřichovská Jarmila Ing.

Leamed Hooligan

Charlin z Litomyšle

absence





59

Inna Rosmery

ČLP/AC/30525

otevřená

Kašpar Miloš

Aro´s Golden Arrow

Gia - Rosmery z Lesních chalup

V1

CAC




60

Sanda z Husína junior

ČLP/AC/30968

otevřená

Macáková Ilona

Aris z Emkvídu

Ola z Husína junior

D





61

Citra z Malé Kamenné

ČLP/AC/31194

pracovní

Antonovič Zdeněk Ing.

Lochdene Walk Tall

Víra z Malé Kamenné

V4





62

Cora z Malé Kamenné

ČLP/AC/31195

pracovní

Šarman Jaroslav Ing.

Lochdene Walk Tall

Víra z Malé Kamenné

V2

res. CAC




63

Iwory z Lesních chalup

ČLP/AC/29188/01

pracovní

Šístková Jaroslava Ing.

Thomas z Lesních chalup

Rosmery Milky Way

V3





64

Quinta z Lesních chalup

ČLP/AC/30303

pracovní

Nápravníková Iva

Thomas z Lesních chalup

Rosmery Milky Way

V1

CAC




65

Cheasy z Lesních chalup

ČLP/AC/29820/01

vítězů

Dorschnerová Lenka

Thomas z Lesních chalup

Melinda z Lesních chalup

V1

CAC




Anglický kokršpaniel  - psi - vícebarevní - Mrs. Maria Hutsteiner - A

katč

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

66

Barnabáš od Trpešského potoka

ČLP/AC/32045

štěňat

Fojtlová Jana

Jack Misantos

Rexa z Růžového Barvínka

VN4





67

Bastiaan od Trpešského potoka

ČLP/AC/32047

štěňat

Fojtlová Jana

Jack Misantos

Rexa z Růžového Barvínka

VN1

 




68

Benjamin od Trpešského potoka

ČLP/AC/32048

štěňat

Fojtlová Jana

Jack Misantos

Rexa z Růžového Barvínka

VN3





69

Nico Marcato Line

ČLP/AC/32153

štěňat

Rosolová Lenka

Fieldstone Music Star

Bonanza od Voznického potoka

VN2





70

Cyprus od Švihovské vody

ČLP/AC/32019

dorost

Grégrová Petra

Armus z Blatova

Brixi od Švihovské vody

absence





71

Jonatán ze Záluží

ČLP/AC/31734

mladých

Kurcová Lenka

Loverboy Petrs

Arté Bohemia Acer

VD2





72

Phil Maris Dandy Devon

SPKP 1983

mladých

Felszeghy Eva a Alexander

Phil Maris Gavroche

Phil Maris Driada

V1

CAJC




73

Faust Katmir Bohemia

ČLP/AC/31468

mezitřída

Švecová Michaela

Stakards Syros

Aura Katmir Bohemia

VD3





74

Ken Skar - Line Colour Range

ČLP/AC/31567

mezitřída

Škarek Ladislav

Atkia Barbalou

Ester Skar - Line Colour Range

VD2





75

Monet Brakemon

ČLP/AC/31594

mezitřída

Boráková Alena

Francini´s Etienne Navarre

Elisabeth Skar - Line Colour Range

V1

CAC

KV



76

Leading - Light Phenomenan

ČLP/AC/31254/03

pracovní

Hartmannová Vlasta

Backhills Garibaldi

Leading- Light Somelike it Hot

V1

CAC




77

Calderón Katmir Bohemia

ČLP/AC/28570/01

vítězů

Bejvlová Magdalena

Armus z Blatova

Aura Katmir Bohemia

V1

CAC




78

Craigleith Harvestmoon

CS 11630

vítězů

Hawelec Inge

Lochdene Orpheus At Sorbrook

Craigleith Merry Widow Waltz

V2

res. CAC




79

Eros Skar - Line Colour Range

ČLP/AC/30584/03

vítězů

Škarek Ladislav

Lochdene Bagpiper

Riky Skar - Line

V3





80

Fieldstone Music Star

ČLP/AC/26897/98

veteránů

Rosolová Lenka

Westerner Marching Order

Trupence Fieldstone Victoria

V2





81

Lion Skar - Line

ČLP/AC/26522/98

veteránů

Škarek Ladislav

Lynwater Shiant

Aro´s Mary

V3





82

Oskar z Blatova

ČLP/AC/22515/93

veteránů

Smržovi Josef a Dana

Wonderful Love

Kyveta z Blatova

V1

 

 

 

BIS VETERAN

Anglický kokršpaniel  - feny - vícebarevné - Dr. Tamas Jakkel - H

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

83

Hight My Hope Of Spektrum

ČLP/AC/32141

štěňat

Svatoš Ladislav MVDr.

Excaliber Spektrum

Kiss Me Face Spektrum

absence





84

Perena z Blatova

ČLP/AC/31771

mladých

Smržovi Josef a Dana

Cardamine Cream Soda

Linda Levanta z Blatova

V1

CAJC




85

Snoopy´s Tiramisu

ČLP/AC/31918

mladých

Tobolka Petr Bc.

Snoopy´s Napoleon

Snoopy´s Inka

VD





86

Adina z Bzeneckých hájů

ČLP/AC/31322

mezitřída

Soldán Luděk

Stakards Syros

Goofy ze Stříbrné uličky

VD3





87

Ketty Skar - Line Colour Range

ČLP/AC/31568

mezitřída

Škarek Ladislav

Atkia Barbalou

Ester Skar - Line Colour Range

VD2





88

Oliviana z Blatova

ČLP/AC/31521

mezitřída

Dušková Lenka

Castanea King´s Ransome

Isis z Blatova

V1

CAC




89

Anda z Bzeneckých hájů

ČLP/AC/31321

otevřená

Soldán Luděk

Stakards Syros

Goofy ze Stříbrné uličky

V4





90

Daily Winner Skar - Line Colour Range

ČLP/AC/30585

otevřená

Bejvlová Magdalena

Lynwater Shiant

Karoline Skar - Line

VD





91

Eleonora Skar - Line Colour Range

ČLP/AC/30579/03

otevřená

Škarek Ladislav

Lochdene Bagpiper

Riky Skar - Line

V2





92

Kamilka z Blatova

ČLP/AC/30465/04

otevřená

Bejvlová Hana Mgr.

Bencleuch Bruichladdich

Hariga z Blatova

VD





93

Lussy Kajan z Baštin

ČLP/AC/30182

otevřená

Macáková Ilona

Ajax od Zámku Kratochvíle

Dora Kajan

absence





94

Rexa z Růžového Barvínka

ČLP/AC/30378/04

otevřená

Fojtlová Jana

Jasan z Barvínka

Vara z Barvínka

VD





95

Silver Light of Spektrum

ČLP/AC/30872

otevřená

Svatoš Ladislav MVDr.

Freshman Sentyment

Happy Go Lucky Spektrum

absence





96

Tapioka´s Chevelle

ČLP/AC/31432

otevřená

Kupčák Jaroslav Mgr.

Carillo Cloud Nine

Westerner Tellin Stories

V3





97

Very Blue Black Petrs

ČLP/AC/30873

otevřená

Studeník Petr

Craigleith Harvestmoon

Ocean Skar - Line

V1

CAC

KV



98

Fame ze Záluží

ČLP/AC/30535

pracovní

Kurcová Lenka

Loverboy Petrs

Arté Bohemia Acer

absence





99

Riky Skar - Line

ČLP/AC/27578/01

vítězů

Škarek Ladislav

Lynwater Shiant

Elsa Skar - Line

V1

CAC




100

Arté Bohemia Acer

ČLP/AC/25171/97

veteránů

Kurcová Lenka

Fernan Misantos

Lesly z Potůčku

absence





101

Aura Katmir Bohemia

ČLP/AC/25578/98

veteránů

Bejvlová Hana Mgr.

One Blue Selection v. Mondanou

Areta Janako

V





102

Hoppety Skar - Line

ČLP/AC/24574/97

veteránů

Škarek Ladislav

One Blue Selection v. Mondanou

Marlees Kosovský ráj

absence





103

Viktorka z Blatova

ČLP/AC/23965/98

veteránů

Smržovi Josef a Dana

Oskar z Blatova

Meggy z Blatova

V1





Anglický špringršpaněl  - psi - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

104

Junior Pot Of Tricks Ruthless

ČLP/ASS/4979

štěňat

Madziová Eva

Springdale Pot Of Tricks

Harriet Rút

VN1





105

Victorius z Lovparku

ČLP/ASS/4998

štěňat

Skála Karel

Springdale Pot Of Tricks

Rommy z Lovparku

VN2





106

Art z Lánského hrubí

ČLP/ASS/4898

dorost

Jareš Filip

Paris z Křížových alejí

Kora z Větrné paseky

N1





107

Adam od Kamenné báby

ČLP/ASS/4881

mladých

Domitreková Jana Ing.arch.

Amberside Action Man

Megi od Větrné paseky

VD1





108

Action Man z Pískové doliny

ČLP/ASS/4821

mezitřída

Němeček Miroslav

Chamir z Křížových alejí

Allison Magic Street

VD2





109

Cir od Stroupinského potoka

ČLP/ASS/4798

mezitřída

Hladká Martina

Amberside Action Man

Aki od Horáčků

absence





110

Vigo z Křížových alejí

ČLP/ASS/4761

mezitřída

Večeř Jiří

Amberside All Razzamatazz

Nika z Křížových alejí

V1

CAC




111

Foogel Mr Moonlight

SHSB/LOS 615108

otevřená

Thomas Catherine

Springdale New Trick

Adamant´s Estee Lauder

V1

CAC

KV



112

Nik z Ledenických zahrad

ČLP/ASS/4451

otevřená

Hrdinová Lucie

Weeping Willow´s Rook

Era z Ledenických zahrad

D





113

Picabo´s Blue Hope

ČLP/ASS/4855

otevřená

Michlová Dita

Picabo´s Cutty Sark

Astrospring´s Philyra

V2

res. CAC




114

Springdale Pot Of Tricks

ČLP/ASS/4714

otevřená

Siladi František Ing.

Streamside´s Kingfisher

Springdale Kind of Dream

V3





115

Gir z Libockého dolu

ČLP/ASS/4443/02

pracovní

Siladi František Ing.

Rocco z Lovparku

Erita z Libockého dolu

V1





116

Tim z Lipových dolin

ČLP/ASS/4686/03

pracovní

Jelínek Zdeněk

Race of Sun Darrem Canis

Romy z Lipových dolin

VD3





117

Victorius Wind Darrem Canis

ČLP/ASS/4347/01

pracovní

Laubeová Eva Ing.

Rascal z Lovparku

Linda z Lovparku

V2





118

Aran od Stroupinského potoka

ČLP/ASS/4390/03

vítězů

Golinovská Petra

Chamir z Křížových alejí

Aki od Horáčků

V2

res. CAC




119

Bud Spencer Galaxy Bohemia

ČLP/ASS/4539

vítězů

Kadlec František Ing.

Calvdale Eye Witness

Clodin z Doktůrku

V1

CAC




Anglický špringršpaněl  - feny - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

120

Judith Ruthless

ČLP/ASS/4981

štěňat

Tetřevová Renáta

Springdale Pot Of Tricks

Harriet Rút

VN1





121

Mary Jane aus der Gerberstadt

Zb-Nr.0637/04

štěňat

Schleicher Renate a Dietmar

Calvdale Eye Witness

Justitia aus der Gerberstadt

absence





122

Trebron Alloa

ČLP/ASS/4989

štěňat

Vondrová Radka

Beautelle Razzle Dazzle

Stardom Summer Spell

VN2





123

Woodnob Express Your Self

ČLP/ASS/4997

štěňat

Severová Michaela

Mistily´s Transcontinentel

Trollängens Smile For You

absence





124

Alma od Kozákova jezu

ČLP/ASS/4915

dorost

Jonášová Dana

Amberside All Razzamatazz

Doris Dianin kámen

N2





125

Any z Lánského hrubí

ČLP/ASS/4900

dorost

Kozák Martin

Paris z Křížových alejí

Kora z Větrné paseky

N3





126

Luvely aus der Gerberstadt

ÖHZB ESS0415/04

dorost

Schleicher Renate a Dietmar

Of Skyway Vagabond

High Society aus der Gerberstadt

absence





127

Trollängens Blues Lower

S34875/2004

dorost

Illenschitz Barbara

Barecho Fun for the Future

Trollängens No Doubt

VN1





128

Brita z Chvatelského dolíku

ČLP/ASS/4831

mladých

Smutná Martina

Victorious Wind Darrem Canis

Cyndy z Bedřichovské rýhy

V1





129

Cybel de Syringa

SHSB/LOS 600355

otevřená

Thomas Catherine

Calvdale Eye Witness

Eureka de Syringa

V1

CAC

KV

BOB


130

Destiny de Syringa

SHSB/LOS 614568

otevřená

Thomas Catherine

Foogel Spotlight

Anouchka de Syringa

V2

res. CAC




131

Justitia aus der Gerberstadt

SpZb 1139/02

otevřená

Schleicher Renate a Dietmar

Semperidem vom Schloss Hellenstein

Cassandra aus der Gerberstadt

absence





132

Ciboulette de Syringa

SHSB/LOS 600352

pracovní

Thomas Catherine

Calvdale Eye Witness

Eureka de Syringa

V1

CAC




133

Hannah Rút

ČLP/ASS/4367

pracovní

Madziová Eva

Rwyn Excalibur

Rommy z Lovparku

V2





134

Zina z Krzáku

ČLP/ASS/4698

pracovní

Štěpáník Josef

Aron z Kozojedského vršku

Atlanta Magic Street

VD3





135

Anouchka de Syringa

SHSB/LOS 576490

vítězů

Thomas Catherine

Calvdale Eye Witness

Eureka de Syringa

V2

res. CAC




136

Barecho Just My Style

ČLP/ASS/4593

vítězů

Mervová Darina Ing.

Whisborne Inferno

Barecho One In A Million

V1

CAC




137

Hight Society aus der Gerberstadt

SpZb 0781/00

vítězů

Schleicher Renate a Dietmar

Mompesson Perfect Partner

Debanza Society Belle

absence





138

Kingly Kim Darrem Canis

ČLP/ASS/3952/98

vítězů

Kadlecová Mirka

Hazelwood´s Egoiste

Linda z Lovparku

VD3





139

Cassandra aus der Gerberstadt

SpZB:0827/95

veteránů

Schleicher Renate a Dietmar

Strathnaver Barley Wine

Debanza Society Belle

absence





Chesapeake Bay Retriever - psi - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

140

Aaron Adisson Kelečský poklad

ČLP/CBR/310

dorost

Sieberovi Iva a Radim

Valiand z Vlčích luk

Aura Sirius Pro

VN1





141

Baryk z Vlčích luk

ČLP/CBR/255

mladých

Škavrada Michal Ing.

Lake z Vlčích luk

Rockycreeks Amberside Sunset

VD1





142

Valda z Ledenických zahrad

ČLP/CBR/219

mezitřída

Malý Michal

Lakeshore Jakub Vlci luka

Cartagane z Vlčích luk

VD1





143

Waif z Vlčích luk

ČLP/CBR/142

otevřená

Liškovec David

Lakeshore Bob Vlci luka

Aranka z Vlčích luk

V1

CAC




144

Vagar z Ledenických zahrad

ČLP/CBR/218

pracovní

Šeráková Lucie

Lakeshore Bob Vlci luka

Cartagane z Vlčích luk

V1

CAC




145

Lakeshore Bob Vlci luka

ČLP/CBR/79/02

vítězů

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Gunners Lakeshore Rocket

Gunners Lakeshore Copper

V1

CAC

KV

BOB

BIS

Chesapeake Bay Retriever - feny - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

146

Uria z Vlčích luk

HR10000CBR

mezitřída

Mirela Nikolič

Lake z Vlčích luk

Cilka z Vlčích luk

absence





147

Wallet z Vlčích luk

ČLP/CBR/152

otevřená

Prusenovská Veronika

Lakeshore Bob Vlci luka

Aranka z Vlčích luk

VD1





148

Finetta Golden Erinor

ČLP/CBR/139

pracovní

Vilimovský František

Cheslabben Jackpot

Cheslabben Impeccable

V1

CAC

KV



485

Aura Sirius Pro

ČLP/CBR/115/03

vítězů

Sehnalíková Soňa

Penrose Navigator

Abigeil Akja Moravia

V1

CAC

 

 

 

Curly Coated Retriever - psi - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

149

King - Kong z Vlčí stepi

ČLP/CCR/104

mezitřída

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Capercaille´s Hermes

Fanto-Heimen ´s Bouvet Excellence

V1

CAC

KV

BOB


150

Ursus z Ledenických zahrad

ČLP/CCR/103

otevřená

Šeráková Lucie

Capercaille´s Hermes

Eli z Vlčích luk

VD1





Clumberspaniel  - psi - Mrs. Maria Hutsteiner - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

151

Arne Big bears od Vendulky

ČLP/CS/178

mladých

Kastl Petr

Hog Sent z Rajšlu

Mira Ceti z Rajšlu

V1

CAJC

KVM


BIS JUNIOR

152

Chervood´s Snowbear

ČLP/CS/180

mladých

Návělkovi Zuzana a Vojtěch

Don´s Hop On the Bus Gus

Traddles Marchioness

VD2





153

Arty Loyal friend od Vendulky

ČLP/CS/177

mezitřída

Koura Zdeněk

Hog Sent z Rajšlu

Mira Ceti z Rajšlu

V1

CAC




154

Aiwin Miracle z Jarensjaru

ČLP/CS/156/03

otevřená

Rajsnerová Jaroslava

Hog Sent z Rajšlu

Alison Darling z Jirkovské ohrady

V2

res. CAC




155

Dracula z Jirkovské osady

ČLP/CS/141

otevřená

Horčička Václav

Andrew Royal z Jirkovské osady

Ginger Snap From Brimwaja Lodge

V1

CAC




156

Qadar Qiss z Rajšlu

ČLP/CS/158

otevřená

Langer Martin

Panda Bears Arnold

Braine Bohemia Clumber

absence





157

Alerro Ray Siola Fantazie

ČLP/CS/123/01

pracovní

Jersákovi Štěpánka a Adolf

Egir Bears z Rajšlu

Briana Bohemia Clumber

V1

CAC




158

Remus Elegans z Rajšlu

ČLP/CS/162

pracovní

Hanzlík Jiří

Marcus Asterius z Rajšlu

Ethel Calamity z Rajšlu

VD2





159

Cairo Bohemia Clumber

ČLP/CS/73/2000

vítězů

Návělkovi Zuzana a Vojtěch

Caesar Pejšar

Complement Morming Rose

V2

res. CAC




160

Marcus Asterius z Rajšlu

ČLP/CS/115/02

vítězů

Vondrová Radka

Panda Bears Arnold

Braine Bohemia Clumber

V1

CAC

KV

BOB


161

Andrew Royal z Jirkovské osady

ČLP/CS/24/99

veteránů

Horčička Václav

Topjoys I´ve Tried My Best

Agata Queen Trias

absence





Clumberspaniel  - feny - Mrs. Maria Hutsteiner - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

162

Spice Twice Bohemiarapsodie

FIN28870/04

štěňat

Návělkovi Zuzana a Vojtěch

Cairo Bohemia Clumber

Karlux Doris Day

VN1

 




163

Chervood´s Snowstar

ČLP/CS/179

mladých

Vondrová Radka

Don´s Hop On the Bus Gus

Traddles Marchioness

VD1





164

Agata Queen Two Nanga Parbat

ČLP/CS/175

mezitřída

Slunečková Jana

Andrew Royal z Jirkovské osady

Braien Bohemia Clumber

D





165

Adelayde Doll Siola Fantazie

ČLP/CS/121

otevřená

Rosypalová Eva

Egir Bears z Rajšlu

Briana Bohemia Clumber

D





166

Chaira Calamity z Rajšlu

ČLP/CS/88/04

otevřená

Jersákovi Štěpánka a Adolf

Panda Bears Arnold

Beryl Calamity Trias

VD3





167

Mira Ceti z Rajšlu

ČLP/CS/112/03

otevřená

Koura Zdeněk

Panda Bears Arnold

Braine Bohemia Clumber

V1

CAC




168

Quendolina z Rajšlu

ČLP/CS/160

otevřená

Vlček Jaroslav

Panda Bears Arnold

Braine Bohemia Clumber

V2

res. CAC




169

Radiant Rání z Rajšlu

ČLP/CS/166

pracovní

Macák Libor

Marcus Asterius z Rajšlu

Ethel Calamity z Rajšlu

VD1





170

Briana Bohemia Clumber

ČLP/CS/60

vítězů

Forejtová Stanislava

Twynstar of Timiskaming

Complement Morming Rose

V2

res. CAC




171

Queen of Clumber z Rajšlu

ČLP/CS/159

vítězů

Vondrová Radka

Panda Bears Arnold

Braine Bohemia Clumber

V1

CAC

KV



172

Agnes Smal z Jirkovské osady

ČLP/CS/26

veteránů

Forejtová Stanislava

Topjoys I´ve Tried My Best

Agata Queen Trias

VD1





173

Anna Carolina Trias

ČLP/CS/5/95

veteránů

Podracká Monika

Vitus vom Falkenhorst

Yoanah vom Falkenhorst

absence





Flat Coated Retriever - psi - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

174

Adrien ze Svrženských luhů

ČLP/FCR/938

mladých

Smolík Jaroslav

Emanon Crays

Ada ze Šidláku

V2





175

Black Amandas To Damn Good

ČLP/FCR/947

mladých

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Carriena's Thrirtyfour-Four

Almanza Heaven Or-Hell

V1

CAJC

KVM



176

Hurón z Vlčích luk

ČLP/FCR/832

mezitřída

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Emanon Crays

Mix Up Mix Up of Fundy Bay´s Naid

VD1





177

Lanson z Vlčí stepi

ČLP/FCR/589

otevřená

Podzimková Alena

Cyrano z Vlčích luk

Mix Up Mix Up of Fundy Bay´s Naid

V3





178

Raid z Vlčích luk

ČLP/FCR/714

otevřená

Rytichová Radka

Black Amandas Jolly Good Fellow

Blatnice z Vlčích luk

V1

CAC




179

Ricci od Velké vody

ČLP/FCR/760

otevřená

Součková Jana

Argo Lakam Silver

Hejdy z Nadkoutí

V2

res. CAC




180

Ajax z Klenovské stráně

ČLP/FCR/495/2002

pracovní

Friedl Jan

M´rub A Dub Styl of Fundy Bay´s Naiad

Charka od Kletecké hráze

V1

CAC




181

Argo Lakam Silver

ČLP/FCR/398

vítězů

Makal Jiří

Jenky vom Retrieverzwinger

Nela Anisok

V1

CAC

KV

BOB


Flat Coated Retriever - feny - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

182

Alaska z Chmelového dvora

ČLP/FCR/1024

štěňat

Fialová Pavla

Yetti z Vlčích luk

Nána z Vlčí stepi

VN1





183

Betty Lakam Silver

ČLP/FCR/1011

dorost

Adámková Pavla

Yetti z Vlčích luk

Nela Anisok

N2





184

Evening Star Bonny Dux

ČLP/FCR/982

dorost

Fantová Alena

Yetti z Vlčích luk

Bessy Lenfir

VN1





185

Abi z Vlčí stepi

ČLP/FCR/926

mladých

Váhala Jiří Ing.

Black Amandas Jolly Good Fellow

Erica z Vlčích luk

V1

CAJC

KVM



186

Amanda z Maxovského kapradí

ČLP/FCR/946

mladých

Litošová Jitka

Black Amandas Jolly Good Fellow

Equisetum z Vlčích luk

VD2





187

Fagy z Vlčích luk

ČLP/FCR/807

mezitřída

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Emanon Crays

Garregwen Cascade

absence





188

Gina z Kroukátí

ČLP/FCR/819

mezitřída

Maryška Jaroslav

Emanon Crays

Fara z Kroukátí

V1

CAC




189

Amy z Borového vršku

ČLP/FCR/709

otevřená

Kotíková Petra

Black Amandas Jolly Good Fellow

Fera Tichý Ruland

VD3





190

Magria z Vlčích luk

ČLP/FCR/704

otevřená

Pávek Vladimír

Black Amandas Jolly Good Fellow

J´Cheer Up For Me Of Fundy Bay´s Naid

V1

CAC




191

Tiffany Libošovská blata

ČLP/FCR/744

otevřená

Vychronovi Michaela a Aleš

Melody Makers Hope of Liberty

Liza z Vlčích luk

VD2





192

Bina ze Soutockého luhu

ČLP/FCR/798

pracovní

Václavský Miroslav Ing.

Emanon Crays

Sylva z Vlčích luk

absence





193

Magnia z Vlčích luk

ČLP/FCR/703

pracovní

Mašek Jiří MVDr.

Black Amandas Jolly Good Fellow

J´Cheer Up For Me Of Fundy Bay´s Naid

absence





194

Bessy Lenfir

ČLP/FCR/646/04

vítězů

Fantová Alena

Black Amandas Jolly Good Fellow

Tessy Anisok

V1

CAC

KV



Field spaniel  - psi - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

195

Benjamin Elegans Nanga Parbat

ČLP/FS/3

mezitřída

Horčička Václav

Periwinkle´s Doc Bartolo

Dora Berlottan

VD1





Golden Retriever - psi - Mrs. Sandy Lane - GB

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

196

Archie Vetcare Bohemia

ČLP/GR/8886

štěňat

Jirásková Martina MVDr. + Chvojkovi Markéta a Jiří

Gunmarsh Zachary

Brigitte of Dream Team

VN2





197

Arisco Vetcare Bohemia

ČLP/GR/8887

štěňat

Rajmonová Andrea Mgr.

Gunmarsh Zachary

Brigitte of Dream Team

N4





198

Bruno z Říčanských luk

ČLP/GR/8909

štěňat

Řeháková Klára

Chain Golden Erinor

Laura Slapská alej

VN3





199

Cassidy Chip z Říčanských luk

ČLP/GR/8913

štěňat

Kocurová Monika

Bady z Hájku

Cyra ze Zásmuk

VN1





200

Denny Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9115

štěňat

Mišková Dana

High Rival Golden Erinor

Madelaine Chlupaté štěstí

N





201

Atrey Tangaroa

ČLP/GR/8650

dorost

Benešová Pavla

Alex od Hradu Veveří

Tilia z Vlčí stepi

N3





202

Blue Storm Dynasty Anah

ČLP/GR/8784

dorost

Kařízek Robert

Famous Viking April Storm Asgard

Bailey od Hradu Veveří

VN2





203

Terra Antyda Sani Bicco

EST-00911/04

dorost

Jarońska - Gawlik Monika

Kerrien Raleigh

Majik Greensleeves

VN1





204

Amorous Passion Goldy Forever

ČLP/GR/8197

mladých

Čápovi Tereza a Petr

Paudell Pure Passion

Adora z Tvaroženských hájů

V





205

Andy Zlaté Palomino

ČLP/GR/8152

mladých

Jůzlová Jana

Aleksi Santeri Scandinavia Finland

Bonie Zlatý písek

VD





206

Arki z Vlčích luk

ČLP/GR/8045

mladých

Boguaj Stanislav

Melody Makers Willow

Helvetia z Vlčích luk

V





207

Astral Passion Goldy Forever

ČLP/GR/8199

mladých

Blaháková Milena Mgr.

Paudell Pure Passion

Adora z Tvaroženských hájů

V3





208

Aubero Bear from Danako

ČLP/GR/8327

mladých

Tomášová Petra

Xanthos Blaze Of Glory

Sasquehanna Slomka

V





209

Baddy Krásná Petrona

ČLP/GR/8238

mladých

Pfefrček Michal Ing.

Amilcare

Belisa od Vltavské stráně

VD





210

Car Gregor Artesia Bohemica

ČLP/GR/8229

mladých

Haken Robert

Arny od Zábělského dubu

Amálka Artesia Bohemica

VD





211

Casper Artesia Bohemica

ČLP/GR/8230

mladých

Navrátilová Lucie

Arny od Zábělského dubu

Amálka Artesia Bohemica

absence





212

Derick the Dream Team

SPKP 1420

mladých

Rémesová Kristína Ing. a Šustová Marie

Inassicas Song of Song

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

D





213

Dewmist Sablefella

ČLP/GR/8555

mladých

Hubíková Eva

Rossmix Rugger

Dewmist Serenella

V4





214

Dyr z Vlčích luk

ČLP/GR/8399

mladých

Pruška Luděk

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Geda z Vlčí stepi

VD





215

Erny od Hradu Veveří

ČLP/GR/8061

mladých

Stránský Josef

Karvin Avalanche

Cora Scandinavia Finland

V1

CAJC

KVM

BOB


216

Fabio the Best Baron

ČLP/GR/8341

mladých

Kučerová Markéta

Baron Elva Bohemia

Amye Bohemian Champagne

VD





217

Gryffindor Junior the Best Baron

ČLP/GR/8544

mladých

Chvalovská Helena Ing.

Xanthos Gryffindor

Timeless Golden Amy my Love

VD





218

Honey Bear the Best Baron

ČLP/GR/8536

mladých

Doleček Zdeněk

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Cathrine Happy Sacadar

VD





219

Huckleberry the Best Baron

ČLP/GR/8537

mladých

Krótká Miroslava

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Cathrine Happy Sacadar

absence





220

Moondust Legendary Snowflake

PKR VIII -13705

mladých

Dzierzyslaw Dzik

Xanthous Cantona

Moondust Emma

V2





221

Oran z Javořických kopců

ČLP/GR/8003

mladých

Maříková Iva

Alex od Hradu Veveří

Amálka od Dívčího skoku

VD





222

Aramis ze Svrženských luhů

ČLP/GR/7343

mezitřída

Chmelař Jan

Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve

Brenda od Rajské struhy

VD2





223

Denis the Best Baron

ČLP/GR/7879

mezitřída

Mach Jaroslav

Stanroph School Bpy

Jenny Gold Libošovská blata

VD3





224

Ekro z Vlčí stepi

ČLP/GR/7232

mezitřída

Blažek Tomáš

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Iluse z Vlčích luk

VD1





225

Argos Artesia Bohemica

ČLP/GR/5943

otevřená

Vlček Daniel

Etien Sonak

Artesia Gaia od Pramene Satiny

V4





226

Daimon Golden Happy

ČLP/GR/6323

otevřená

Vlachová Lenka

Xanthos Apple Jack

Funny Fiona Golden Erinor

VD





227

Dongo Golden Happy

ČLP/GR/6327

otevřená

Jedličková Renata

Xanthos Apple Jack

Funny Fiona Golden Erinor

VD





228

Garon Sv.Huberta

ČLP/GR/6541

otevřená

Hájek Petr

Alex od Hradu Veveří

Aga Sv.Huberta

V





229

Karvin Xtra Friendly

ČLP/GR/8609/03

otevřená

Halabalová Jana

Kerrien Raleigh

Goldensmile Joy Of Mine

V2

res. CAC




230

Kenn od Šustráku

ČLP/GR/5328

otevřená

Hošková Milena

Melody Makers Memory of Louis

Erna z Okřeštických luk

VD





231

Sag z Vlčí stepi

ČLP/GR/6746

otevřená

Smolík Jindřich Ing.

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Erika z Hradišťských skal

V1

CAC




232

Silver od Kletecké hráze

ČLP/GR/5544

otevřená

Popadič Antonín

Cedrik z Pořádí

Fara z Vlčích luk

VD





233

Vasco Valentino Bohemia

ČLP/GR/5971

otevřená

Ryplová Renata Mgr.

Karvin Basic Instinct Of Gáláns

Primrose Blazing Eyes

V3





234

Andy z Karlova chovu

ČLP/GR/7593

pracovní

Sulek Miroslav

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Trýzelka z Vlčích luk

VD





235

Aron Ericsean

ČLP/GR/4615

pracovní

Melionová Vlasta

Blade Bodie of Blue Erinor

Cathy Jotýr

V2

res. CAC




236

Ashbury Touch the Sky

ČLP/GR/7439/04

pracovní

Blaháková Milena Mgr.

Styal Santa Baloo

Ashbury Peace and Love

V1

CAC




237

Athos od Dívčího skoku

ČLP/GR/5173

pracovní

Novák Jan

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

VD





238

Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve

ČLP/GR/6095/02

pracovní

Halabalová Jana

Private Dancer v.d. Beerse Hoeve

Bibi-Blues of the Hellacious Acres

VD3





239

Caesar od Hradu Veveří

ČLP/GR/5630/03

pracovní

Šnajdarová Marta

Deril Zlaté slnko

Cora Scandinavia Finland

VD4





240

Alex od Hradu Veveří

ČLP/GR/3658/00

vítězů

Mäki Risto

Karvin Basic Instinct Of Gáláns

Cora Scandinavia Finland

V1

CAC

KV



241

Aramis od Dívčího skoku

ČLP/GR/5171/03

vítězů

Tonová Šárka a Jarka

Amor von der Awarenmark

Asta z Radlických luk

V4





242

Bruce of Dream Team

ČLP/GR/7039

vítězů

Šustová Marie

Karvin Zaicca

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

V2

res. CAC




243

Fabio Golden Erinor

ČLP/GR/3158/2000

vítězů

Mach Jaroslav

Garbank Lislone Jackpot

Baronessa of Blue Erinor

V3





244

Baron Elva Bohemia

ČLP/GR/1216/98

veteránů

Melion Vladimír Ing.

Hayjoy Signia To Araukarity

Belinda Luk

V1

 

 



Golden Retriever - feny - Mrs. Sandy Lane - GB

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

245

Adéla Garlic Fields

ČLP/GR/9007

štěňat

Kočková Romana

Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve

Daisy od Kamenné hradby

VN2





246

Anastasia Vetcare Bohemia

ČLP/GR/8888

štěňat

Šnajdarová Marta

Gunmarshh Zachary

Brigitte of Dream Team

N





247

Angie od Rybníka Kamenný

ČLP/GR/8686

štěňat

Švrček Miroslav

High Rival Golden Erinor

Lency Chlupaté štěstí

N





248

Athea Bismilláhi

ČLP/GR/8924

štěňat

Jursová Libuše a Kolesík Jiří

Alex od Hradu Veveří

Aisi Ray Dór

VN





249

Audrin Vetcare Bohemia

ČLP/GR/8890

štěňat

Bursíková Radka

Gunmarsh Zachary

Brigitte of Dream Team

VN1





250

Bonnie z Říčanských luk

ČLP/GR/8908

štěňat

Hančarová Lucie

Chain Golden Erinor

Laura Slapská alej

N





251

Caitu-Gold Rudolfovská skála

ČLP/GR/8716

štěňat

Hanzl Josef

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Ambra Golden Hesie

N





252

Carolaine Chlupaté štěstí

ČLP/GR/9105

štěňat

Vlasová Helena

High Rival Golden Erinor

Conny Hradecký poklad

VN4





253

Clarissa z Říčanských luk

ČLP/GR/8915

štěňat

Nová Miluše

Baddy z Hájku

Cyra ze Zásmuk

VN3





254

Ambra Bohemian Ariston

ČLP/GR/8722

dorost

Pein Markéta

Bob

Carmen the Best Gold

N





255

Avendy Bohemian Ariston

ČLP/GR/8723

dorost

Bezoušková Pavlína

Bob

Carmen the Best Gold

VN2





256

Caira Andros Aurea Rosa

ČLP/GR/8600

dorost

Turková Soňa

Xanthos Gryffindor

Aare Sarah Scandinavia Finland

N3





257

Cathia Nerdanel Aurea Rosa

ČLP/GR/8601

dorost

Došková Šárka

Xanthos Gryffindor

Aare Sarah Scandinavia Finland

absence





258

Celsea od Krásné paní

ČLP/GR/8616

dorost

Reilová Dita

Tombo z Vlčích luk

Lyra Slapská alej

N4





259

Kornelie Sv.Huberta

ČLP/GR/8661

dorost

Plačkovi Petra a Jiří

Aaro Samuel Scandinavia Finland

Aga Sv.Huberta

absence





260

Stanroph Stare and Desire

ČLP/GR/8701

dorost

Tomášová Petra

Stanroph So It Had To Be

Stanroph Stop and Glance

VN1





Golden Retriever - feny - Mr. Robert Lane - GB

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

261

Adélka Chlupaté štěstí

ČLP/GR/8371

mladých

Cvach Václav

High Rival Golden Erinor

Jessy Chlupaté štěstí

V





262

Ally Godd Augury

ČLP/GR/8435

mladých

Gregorová Bohuslava

Caesar od Hradu Veveří

Fleur the Best Gold

VD





263

Attractive Passion Goldy Forever

ČLP/GR/8203

mladých

Blaháková Milena Mgr.

Paudell Pure Passion

Adora z Tvaroženských hájů

V





264

Beautiful z Havlova dvora

ČLP/GR/8484

mladých

Rada Pavel

High Rival Golden Erinor

Bessy z Veselských luk

absence





265

Bellis Krásná Petrona

ČLP/GR/8243

mladých

Nováková Milada MUDr.

Amilcare

Belisa od Vltavské stráně

V





266

Bennie Krásná Petrona

ČLP/GR/8244

mladých

Čápová Jana Ing.

Amilcare

Belisa od Vltavské stráně

V4





267

Byropa z Vlčí stepi

ČLP/GR/8041

mladých

Velková Květuše

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Diona z Vlčích luk

VD





268

Carlotta Scandinavia Finland

ČLP/GR/8025

mladých

Havlová Jana

Dream Max Drop Zone

Dora Scandinavia Finland

V2





269

Clara Artesia Bohemica

ČLP/GR/8235

mladých

Kratochvílová Věra

Arny od Zábělského dubu

Amálka Artesia Bohemica

VD





270

Darcy the Dream Team

SPKP 1418

mladých

Jirásková Martina MVDr. + Rémesová Kristína Ing.

Inassicas Song of Song

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

V1

CAJC

KVM



271

Deborah the Dream Team

ČLP/GR/8424

mladých

Štencelová Radka

Inassicas Song of Song

Ördöghegyi-Berni Eni Tara

VD





272

Elis od Hradu Veveří

ČLP/GR/8063

mladých

Sedláková Martina

Karvin Avalanche

Cora Scandinavia Finland

VD





273

Everlasting Happines the Best Baron

ČLP/GR/8056

mladých

Nováčková Kateřina

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Charming Sweety Golden Erinor

VD





274

Felon the Best Baron

ČLP/GR/8344

mladých

Kánský Petr

Baron Elva Bohemia

Amye Bohemian Champagne

V





275

Funny Girl the Best Baron

ČLP/GR/8338

mladých

Melion Vladimír Ing.

Baron Elva Bohemia

Amye Bohemian Champagne

absence





276

Henny - Britney Sonak

ČLP/GR/7806

mladých

Čížková Vlastimila

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Arinka Hašlerka

VD





277

Highness Mexi the Best Baron

ČLP/GR/8541

mladých

Melion Vladimír Ing.

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Cathrine Happy Sacadar

VD





278

Oxana z Javořických kopců

ČLP/GR/8006

mladých

Nešporová Stanislava

Alex od Hradu Veveří

Amálka od Dívčího skoku

V3





279

Victoria Chlupaté štěstí

ČLP/GR/7922

mladých

Maříková Iva

High Rival Golden Erinor

Blondie Chlupaté štěstí

V





280

Aida ze Svrženských luhů

ČLP/GR/7337

mezitřída

Laibl Roman Ing.

Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve

Brenda od Rajské struhy

absence





281

Akira od Pokranu

ČLP/GR/7396

mezitřída

Čižinská Dana

Silver Mist Rescator

Bonnie z Dražovského hájku

V1

CAC




282

C I´m Magic Is Friendly

ČLP/GR/7875

mezitřída

Halabalová Jana

Paudell Pure Passion

Karvin Kind of Magic

absence





283

Candy Floss Dream Team

ČLP/GR/7790

mezitřída

Křesala Josef Ing. Csc.

Karvin Zaicca

Ördöghegyi-Berni Eni Vanessa

VD





284

Cintia Čertova stěna

ČLP/GR/7307

mezitřída

Pípal Jiří

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Zuzana z Vlčí stepi

VD





285

Chicory Sv.Huberta

ČLP/GR/7712

mezitřída

Dupáková Kateřina

Alex od Hradu Veveří

Aga Sv.Huberta

V3





286

Roja z Vlčích luk

ČLP/GR/7769

mezitřída

Kubeš Jan Ing. a Korda František Ing.

Gembek´s Knight Of Music

Dioné z Vlčích luk

absence





287

Talisa Poklad Doubravky

ČLP/GR/7731

mezitřída

Pleskač Vlastislav

Xeivin v.Kopfrein

Brita Poklad Doubravky

V4





288

Valentýnka Libošovská blata

ČLP/GR/7515

mezitřída

Jedličkovi Jana a Karel

Melody Makers Willow

Aranka z Drahotěšic

absence





289

Xena Slapská alej

ČLP/GR/7280

mezitřída

Boštíková Veronika

Gáláns Valentin

Brendy Valentino Bohemia

V2

res. CAC




290

Ailin ze Zlínských strání

ČLP/GR/4806/2003

otevřená

Hlásková Petra

High Endeavour´s Active Royal Dutch

Daisy Bohemian Gold

V3





291

Anita z Karlova chovu

ČLP/GR/7594

otevřená

Attl Karel JUDr.

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Trýzelka z Vlčích luk

VD





292

Ariana Žluté slunce

ČLP/GR/5265

otevřená

Beránek Jiří

Fargo Rescator

Arina od Kudlovského mlýna

V





293

Ary z Vlčí stepi

ČLP/GR/7057

otevřená

Sochorová Jana

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Diona z Vlčích luk

V





294

Beauty Queen Scandinavia Finland

ČLP/GR/6444

otevřená

Hubíkovy Eva a Veronika

Lorinford Harlequin

Dora Scandinavia Finland

V1

CAC




295

Britney od Jakuba Krčína

ČLP/GR/6754

otevřená

Holanová Vladimíra

Farmer Hill´s Loveday Bongo

Nelly Gold Rescator

VD





296

Catkin Magic Is Friendly

ČLP/GR/7874

otevřená

Halabalová Jana

Paudell Pure Passion

Karvin Kind of Magic

V2

res. CAC




297

Cayenne od Hradu Veveří

ČLP/GR/5627

otevřená

Číhala Marek a Hlaváčková Lucie

Deril Zlaté slnko

Cora Scandinavia Finland

absence





298

Ellis Golden Prestige

ČLP/GR/6974

otevřená

Bláha Bořivoj

Fortune Teller Golden Erinor

Lassie Golden Luk

absence





299

Jenny Gold Libošovská blata

ČLP/GR/3147/2000

otevřená

Melion Vladimír Ing.

Blade Bodie of Blue Erinor

Galanty z Vlčí stepi

V4





300

Olivia Poklad Doubravky

ČLP/GR/6943

otevřená

Tureničová Ludmila

Xeivin v.Kopfrein

Jalla Poklad Doubravky

VD





301

Pretty Chlupaté štěstí

ČLP/GR/6608

otevřená

Marková Tereza

High Rival Golden Erinor

Jessy Chlupaté štěstí

absence





302

Xaxana Valentino Bohemia

ČLP/GR/7288

otevřená

Ryplová Renata Mgr.

Zento-Fellow v. Lärchenbruch

Felicitas Valentino Bohemia

VD





303

Adora z Tvaroženských hájů

ČLP/GR/5424/2003

pracovní

Blaháková Milena Mgr.

Gembek´s Knight Of Music

Debora Marty

V3





304

Ammy od Rajské struhy

ČLP/GR/4493/02

pracovní

Stránský Josef

Melody Makers Willow

Diana Elva Bohemia

V





305

Arabela Zelené jazerá

ČLP/GR/7481

pracovní

Sieberová Iva

Indus Garvale Slapská alej

Gita z Chřibských vrchů

V4





306

Arinka Hašlerka

ČLP/GR/3481/02

pracovní

Špottová Romana

Daimond Sonak

Berenica of Blue Erinor

V1

CAC

KV



307

Eliane the Best Gold

ČLP/GR/6774

pracovní

Harčariková Iveta Mgr.

Medalian Man Rescator

Barunka the Best Gold

VD





308

Era od Hradu Veveří

ČLP/GR/8064

pracovní

Jiskrová Pavla a Sedlinský Jiří

Karvin Avalanche

Cora Scandinavia Finland

VD





309

Summertime of the Hellacius Acres

PKR VIII-11161

pracovní

Prokesz Judyta a Stepinski Andrej

Garbank Lislone Jackpot

Bows of the Hellacious Acres

V2

res. CAC




310

Aare Sarah Scandinavia Finland

ČLP/GR/4814

vítězů

Píchová Eva

Karvin Testarossa

Dora Scandinavia Finland

V2

res. CAC




311

Aimee od Hradu Veveří

ČLP/GR/3661/2002

vítězů

Hubíková Eva

Karvin Basic Instinct Of Gáláns

Cora Scandinavia Finland

V1

CAC




312

Funny Fiona Golden Erinor

ČLP/GR/3163/2001

vítězů

Jedličková Renata

Garbank Lislone Jackpot

Baronessa of Blue Erinor

V3





313

Timeless Golden Amy my Love

ČLP/GR/8543

vítězů

Melionová Michaela

Sunbeam Gentle D.J. Evening Star

Remington Romantic Amy

V4





314

Aisa Ru - Slan

ČLP/GR/1863/93

veteránů

Špottová Romana

Dorion Belaja

Cedra Golden Araukarity

V2





315

Blondie Chlupaté štěstí

ČLP/GR/1071/99

veteránů

Maříková Iva

Fantastic Golden v. Axenfels

Aida z Tlukoče

V3





316

Jenny Golden Araukarity

ČLP/GR/374/96

veteránů

Píchová Eva

High Endeavour´s Active Royal Dutch

Fairy Golden Araukarity

V1

 

 



Labrador Retriever - psi - Marlene Hepper - GB

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

317

Apollo Harmony Line

ČLP/LR/17127

štěňat

Hos Libor

Royal Standard Tankaram

Ráchel Bri-Col Black and White

VN1





318

Apolo Talinky

ČLP/LR/17230

štěňat

Laxa David

Kit - Clever Fox Bohemia Bras

Dori z Bouškova dvora

VN3





319

Ares Harmony Line

ČLP/LR/17125

štěňat

Astalošová Jana

Royal Standard Tankaram

Ráchel Bri-Col Black and White

VN2





320

Axis Harmony Line

ČLP/LR/17124

štěňat

Javorčák Adam

Royal Standard Tankaram

Ráchel Bri-Col Black and White

VN4





321

Angel z Trojánku

ČLP/LR/17073

dorost

Šlechta Roman

Brownboy of Brownbank Cottage

Kelby´s Adinachoco

N





322

Carromer´s Hurricane Joe

AE01679801

dorost

Reynolds Carol a Mervyn a Pražanovi Petr a Zuzana

Carromer´s Hurricane

Tissalian Mattisse by Carromer

N





323

Istar z Vavřineckých rákosin

ČLP/LR/16666

dorost

Zatoukal Michal

Istar Górska Fantazja

Gira Gala Black

VN





324

King´s Right Bohemia Bras

ČLP/LR/17173

dorost

Krutská Alena a Machač Miroslav

Rosanan Elvis Presley

Viking - Countess Bohemia Bras

absence





325

King´s Word Bohemia Bras

ČLP/LR/17174

dorost

Špičáková Dagmar

Rosanan Elvis Presley

Viking - Countess Bohemia Bras

VN2





326

Marco od Petrovických pláňat

ČLP/LR/16895

dorost

Hubalová Hana

Strongline´s Original

Feith Draco Minor

VN





327

Ossian Sable Blues

ČLP/LR/16840

dorost

Bárta Petr

Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper

Debora Gala Black

VN4





328

Rendez Vous Tankaram

ČLP/LR/16768

dorost

Nosek Josef MVDr.

Lab Treasure´s Born to be Wild

Believe In Love Tankaram

VN3





329

United Kingdom Tankaram

ČLP/LR/17089

dorost

Janěvová Jana

Royal Standard Tankaram

Follies Polly Thepistol

VN1





330

A - Speedy Amazing Frace

ČLP/LR/16285

mladých

Pavlová Gabriela

Royal Standard Tankaram

Yesterday´s Bohemia Bras

absence





331

Alwin od Spešovské skály

ČLP/LR/15874

mladých

Machalíková Jana

Istar Górska Fantazja

Victoria Day Bohemia Bras

neposouzen - bázlivost





332

Amberside Forget Me Not

ČLP/LR/16565

mladých

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Lewisan Linford

Narnia Precious Pearl at Amberside

V3





333

Angel z Havlova dvora

ČLP/LR/16475

mladých

Peřina Jiří

Vitality of Tankaram

Ambrosia z Českomoravské vysočiny

VD





334

Arwen Samvara Origin

ČLP/LR/16441

mladých

Procházka Roman

Bubbbling Picasso

Xavy Tankaram

absence





335

Ash Amazing Frace

ČLP/LR/16286

mladých

Horníčková Jarmila Mgr.

Royal Standard Tankaram

Yesterday´s Bohemia Bras

V1

CAJC

KVM



336

Best of Royal Standard

ČLP/LR/16086

mladých

Fialová Martina Mgr.

Vitality of Tankaram

Upward Star Tankaram

absence





337

Buck ze Suchého Vrbného

ČLP/LR/15839

mladých

Šašek Václav

Tsarodej Killykeen

Aimy ze Suchého Vrbného

D





338

Buddy z Vlachovické obory

ČLP/LR/15768

mladých

Ivan Dobeš

Amberside Another Rumpus

Valerie z Dubské Lhoty

V





339

Cir z Temné jeskyně

ČLP/LR/16481

mladých

Hrušková Vendulka

Cezar z Hamerského vrchu

Gira z Kladských slatí

V





340

Eroz z Vlčích luk

ČLP/LR/16406

mladých

Růžička Vlastislav

Strongline´s Original

Iberka z Vlčí stepi

V





341

Flanders Pride Cabbana

PKR VIII 13855

mladých

Dowgiallo Monika

Farbourne´s Glamour Boy

Flanders Pride Zoe

V





342

My Faith Tankaram

ČLP/LR/15831

mladých

Nosek Josef MVDr.

Lab Treasure´s Born to be Wild

Anyan of Great Pleasure

V4





343

Never - Ending Tankaram

ČLP/LR/16361

mladých

Modráček Slavomil

Vitality of Tankaram

Romantic Love Tankaram

absence





344

Orin z Voldušského vrchu

ČLP/LR/15914

mladých

Kolářová Jiřina

Sretlaw Never Smoke Again

Cita z Voldušského vrchu

V





345

Oskar z Voldušského vrchu

ČLP/LR/15916

mladých

Pojerová Markéta

Sretlaw Never Smoke Again

Cita z Voldušského vrchu

V





346

Pearl Gate Tankaram

ČLP/LR/16546

mladých

Bártovi Gabriela a Martin

Lab Treasure´s Born to be Wild

Trendmaker´s Treasure

V2





347

Zeri z Vlčí stepi

ČLP/LR/15811

mladých

Fišrová Bohuslava

Tsarodej Killykeen

Cindy z Velkých louk

V





348

Back z Temné jeskyně

ČLP/LR/14909

mezitřída

Báchor Radek

Brian Chyšská Buš

Gira z Kladských slatí

absence





349

Boss Ja - Sta Czech

ČLP/LR/15501

mezitřída

Kolářová Jiřina

Elvis Chocolate Górska Fantazja

Janet z Javořických lesů

V





350

Bubbling Yves

FIN 35816/03

mezitřída

Swanljung Maria a Lenka Malíková

Rosanan Earl of Roses

Bubbling Sheba

V1

CAC




351

D´Artagnan Černý klenot

ČLP/LR/15014

mezitřída

Stanická Soňa a Sýkora Tomáš

Mardas Harvest Reaper

Aeneas Černý klenot

V





352

Happy Day Of Bohemia Bras

ČLP/LR/15535

mezitřída

Uriánkovi Jana a Stanislav

Mardas Harvest Reaper

Quincy Bohemia Bras

V3





353

Champion Of Tankaram

ČLP/LR/15067

mezitřída

Bártovi Gabriela a Martin

Tsarodej Snowstorm

My Love Tankaram

V2

res. CAC




354

Child of Fortune Bohemia Bras

ČLP/LR/1566

mezitřída

Krutská Alena a Čeněk Petr

Sretlaw Never Smoke Again

Kimi Nice Memory Bohemia Bras

D





355

It´s Show Time Tankaram

ČLP/LR/15443

mezitřída

Nehasilová Vlasta Mgr.

Unforgettable Tankaram

Paradise Pearl Tankaram

V4





356

Argo Bohemian Jewel

ČLP/LR/14495

otevřená

Sečová Olga

Royal Standard Tankaram

Ambra od Staré plovárny

VD





357

Benjamine Miss Tonny

ČLP/LR/12783

otevřená

Vildmanová Vladimíra

Amberside Another Rumpus

Tony od Koterovského mlýna

V4





358

Cat z Vlčí stepi

ČLP/LR/14594

otevřená

Holbová Michaela

Strongline´s Original

Dana z Vlčí stepi

D





359

Erny Alimraj

ČLP/LR/14584

otevřená

Sulovská Soňa

Amberside Another Rumpus

Gina od Řeky Zlatnice

V





360

Indigo z Muchovy Boudy

ČLP/LR/14318

otevřená

Krejčí Renata

Rocheby Smokescreen

Darwby z Muchovy boudy

V1

CAC

KV

BOB


361

Iron Man Draco Minor

ČLP/LR/15669

otevřená

Klečková Alena

Samson du Taillis Madame

Storie du Bois des Lilas

V3





362

Tuxedo of Tintagel Winds

ČLP/LR/14176

otevřená

Lahodová Gabriela

Carromer´s Charlie Chalk

Lasting Memory of Tintagel Winds

V2

res. CAC




363

Xenés z Vlčích luk

ČLP/LR/10667

otevřená

Křivohlavý Jiří

Amberside Another Rumpus

Wadí z Vlčí stepi

VD





364

Ashley Chaseland´s

ČLP/LR/14647

pracovní

Vítková Iva

Power Chocolate

Yvana Fairywood´s

V3





365

Atrey Ja - Sta Czech

ČLP/LR/13301/03

pracovní

Uriánkovi Jana a Stanislav

Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper

Janet z Javořických lesů

absence





366

Casper Černý klenot

ČLP/LR/13096/04

pracovní

Horníčková Stanislava

Istar Górska Fantazja

Aeneas Černý klenot

V1

CAC




367

Diamond of Tankaram

ČLP/LR/14573/04

pracovní

Nosek Josef MVDr.

Unforgettable Tankaram

Dia z Trčkových lesů

VD4





368

Hargitaváraljai Amaretto

ČLP/LR/15797/03

pracovní

Průšová Marie

Rijan Rangers Email

Hargitaváraljai Kolett

D





369

O´Sofinas Play the Game

ČLP/LR/13241/04

pracovní

Fialová Martina Mgr. + Čerešňáková Eva MVDr.

Winnie´s Madison

O´Sofinas the Magic One

V2

res. CAC




370

Saturday Night Fever of Tintagel Winds

PKR VIII-9780

pracovní

Dowgiallo Monika

Carromer´s Charlie Chalk

Marywell of Tintagel Winds

D





371

Eternal Treasure Tankaram

ČLP/LR/14576/04

vítězů

Nosek Josef MVDr.

Birchbrook Paddington Bear

Romantic Love Tankaram

V1

CAC




372

Hemonthy od Petrovických Pláňat

ČLP/LR/12279/03

vítězů

Planý Marcel Ing. a Jaroslava

Cedrik Draco Minor

Cora od Pláňat

V4





373

Chataway Bohemia Bras

ČLP/LR/6820/99

vítězů

Brož Václav

Minimaxin Quite A Hero

Zia Golden Erinor

absence





374

Unforgettable Tankaram

ČLP/LR/11566/02

vítězů

Kotěborský Zdeněk

Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper

Trendmaker´s Treasure

V2

res. CAC




375

Verner z Vlčích luk

ČLP/LR/12186

vítězů

Kubeš Jan Ing. a Korda František Ing.

Rocheby Smokescreen

Gilia z Vlčích luk

V





376

Vitality of Tankaram

ČLP/LR/12350/03

vítězů

Fialová Martina Mgr. + Čerešňáková Eva MVDr.

Birchbrook Paddington Bear

Paradise Pearl Tankaram

V3





377

Marcus Erinor

ČLP/LR/2490/94

veteránů

Krutská Alena

Quanto - Wander von Lärchenbruch

Janeta z Veverova

V1

 

 



Labrador Retriever - feny - Mr. David Hepper - GB

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

378

A Snow White Rose Kinglines

ČLP/LR/17297

štěňat

Havířová Lucie

Tsarodej Taylor Made

Deboram z Leskavy

absence





379

Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy

ČLP/LR/17188

štěňat

Brom Jan

Hargitaváraljai Amaretto

Darka z Javořických lesů

N4





380

Cella Ja - Sta Czech

ČLP/LR/17149

štěňat

Uriánkovi Jana a Stanislav

Istar Górska Fantazja

Akki Ja - Sta Czech

VN3





381

Valentine Girl Tankaram

ČLP/LR/17414

štěňat

Stránský Josef

O´Sofinas Play The Game

King Treasure Tankaram

VN2





382

Witchcraft Of Tankaram

ČLP/LR/17420

štěňat

Nosek Josef MVDr.

O´Sofinas Play The Game

Romantic Love Tankaram

VN1

 

 


BIS BABY

383

Ann - Marie ze Dvora Osterházi

ČLP/LR/16939

dorost

Lorenc Ivo

Cyrus z Dančí stráně

Bella z Vírského údolí

N4





384

Annabela z Trojánku

ČLP/LR/17078

dorost

Šlechta Roman

Brownboy of Brownbank Cottage

Kelby´s Adinachoco

VN3





385

Arin Chuchelský háj

ČLP/LR/16699

dorost

Čurda Přemysl

Ayellowboy of Brownbank Cottage

Dona z Úročnice

VN2





386

Fara z Proutku

ČLP/LR/16720

dorost

Klečková Alena

Istar Górska Fantazja

Dina z Proutku

VN1





387

Ambra Amazing Frace

ČLP/LR/16287

mladých

Doksanská Andrea

Royal Standard Tankaram

Yesterday´s Bohemia Bras

VD





388

Angee z Červeného potoka

ČLP/LR/16173

mladých

Kučera Jaroslav

Amberside Another Rumpus

Elis z Pískovny

VD





389

Barbie z Vlachnovické obory

ČLP/LR/15774

mladých

Zatoukal Michal

Amberside Another Rumpus

Valerie z Dubské Lhoty

V





390

Beaty od Všenorské princezny

ČLP/LR/16107

mladých

Pišnová Hana

Adolf of Brownbank Cottage

Lada od Kletecké hráze

V





391

Born for Royal Standard

ČLP/LR/16093

mladých

Číla Miroslav

Vitality of Tankaram

Upward Star Tankaram

V1

CAJC

KVM



392

I´m Your Safety Bohemia Bras

ČLP/LR/16299

mladých

Krutská Alena

Sretlaw Never Smoke Again

Therapy For Soul Bohemia Bras

V





393

Kathleen Draco Minor

ČLP/LR/16280

mladých

Bártová Ilona

Sretlaw Never Smoke Again

Caren Draco Minor

V





394

Morning Star Tankaram

ČLP/LR/15834

mladých

Nosek Josef MVDr.

Lab Treasure´s Born to be Wild

Anyan of Great Pleasure

V2





395

Native Beauty Tankaram

ČLP/LR/16364

mladých

Janěvová Jana

Vitality of Tankaram

Romantic Love Tankaram

V4





396

Tany z Vlčích luk

ČLP/LR/15795

mladých

Vyžrálek Jan

Strongline´s Original

California z Vlčí stepi

absence





397

Thurbajen´s Contrary Mary

PKR VIII 13250

mladých

Dowgiallo Monika

Carpenny Anchormen

Thubajen´s Internal Affair

VD





398

Unetta z Kostelce u Jihlavy

ČLP/LR/15903

mladých

Tůmová Alena

Vitality of Tankaram

Cora z Vinice

V3





399

Vera Čoko z Kostelce u Jihlavy

ČLP/LR/16146

mladých

Sieger Karel Ing.

Gordy Gala Black

Darka z Javořických lesů

absence





400

Ziza z Vlčích luk

ČLP/LR/15822

mladých

Fišrová Bohuslava

Strongline´s Original

Falcaria z Vlčí stepi

absence





401

Airin z Bouřné

ČLP/LR/15427

mezitřída

Srnka Martin MUDr.

Unforgettable Tankaram

Elsa od Byšiček

VD





402

Anne Catharina Chaseland´s

ČLP/LR/14650

mezitřída

Vítková Iva

Power Chocolate

Yvana Fairywood´s

V2

res. CAC




403

Besi z Peříčka

ČLP/LR/14885

mezitřída

Kulhánek Josef

Zakan of Brownbank Cottage

Frona Bohemia Lediny

VD





404

Bianka Black Bellus Margo

ČLP/LR/16022

mezitřída

Singerová Helena

Tsarodej Snowstorm

Easy Black od Himalájského cedru

absence





405

Gale of Bohemia Bras

ČLP/LR/14698

mezitřída

Šeráková Lucie

Woody Black of Golden Erinor

Kimi Nice Memory Bohemia Bras

V1

CAC




406

Hany Regent Plus

ČLP/LR/15181/04

mezitřída

Rytíř Martin Ing.

Strongline´s Kernel

Dolly Regent Plus

VD





407

Chastle Girl of Bohemia Bras

ČLP/LR/15870

mezitřída

Krutská Alena a Vostruha S.

Sretlaw Never Smoke Again

Kimi Nice Memory Bohemia Bras

absence





408

Jasika z Vlčí stepi

ČLP/LR/15123

mezitřída

Čichovský Ondřej

Strongline´s Original

Óda z Vlčích luk

V4





409

Jedry z Vlčích luk

ČLP/LR/14923

mezitřída

Bureš Martin

Strongline´s Original

Xantipa z Vlčích luk

VD





410

Joy Of Tankaram

ČLP/LR/15452

mezitřída

Bártovi Gabriela a Martin

Unforgettable Tankaram

Follies Polly Thepistol

V3





411

Arka Via Brunensis

ČLP/LR/12090

otevřená

Pichanič Stanislav

Might Be A Show Dog of Tintagel Winds

Aneta Lví dvůr

VD





412

Believe In Love Tankaram

ČLP/LR/13575/04

otevřená

Nosek Josef MVDr.

Birchbrook Paddington Bear

Follies Polly Thepistol

V





413

Bessie z Bohyne lovu

ČLP/LR/12645

otevřená

Liška Luděk Ing.

Pearl Diver Tankaram

Hanny z Bohyne lovu

VD





414

Cassie Rescue

ČLP/LR/11655

otevřená

Foltýn Stanislav

Cedrik Draco Minor

Ritchy Bri-Col Black and White

VD





415

Deboram z Leskavy

ČLP/LR/14291/04

otevřená

Havířová Lucie

Rocheby Smokescreen

Brenda z Libušina chovu

absence





416

Dominikana Herbu Zadora

PKR VIII 11829

otevřená

Dowgiallo Monika

Might Be A Show Dog of Tintagel Winds

Coco Chanel Rescator

V1

CAC




417

Filgi z Muchovy boudy

ČLP/LR/11296

otevřená

Klečková Alena a Kateřina

Rocheby Smokescreen

Candy od Himalájského cedru

V2

res. CAC




418

Haikiki of Bohemia Bras

ČLP/LR/15540

otevřená

Krutská Alena

Mardas Harvest Reaper

Quincy Bohemia Bras

neposouzen - bázlivost





419

Hally z Trčkových lesů

ČLP/LR/14866

otevřená

Kotěborský Zdeněk

Might Be A Show Dog of Tintagel Winds

Daisy Draco Minor

VD





420

Heatherbourne Moondancer

AC02546301

otevřená

Synac Sandra a Pražan Petr

Marmaduke Maximus at Cornlands

Heatherbourne Wagtail

V4





421

Chivas Regal Draco Minor

ČLP/LR/14618/04

otevřená

Brožová Naďa

Roll A Taco Of Tintagel Winds

Caren Draco Minor

V3





422

Nora Poklad Doubravky

ČLP/LR/14249

otevřená

Pleskač Vlastislav

Strongline´s Original

Hika Poklad Doubravky

VD





423

Patty z Kostelce u Jihlavy

ČLP/LR/14591

otevřená

Kotěborský Zdeněk

Gordy Gala Black

Julie z Kostelce u Jihlavy

VD





424

Waterfriend Odalisca

ČLP/LR/17586

otevřená

Martínek Tomáš

Lexbook

Covergirl

absence





425

Xanten z Trojánku

ČLP/LR/14266

otevřená

Havelková Marcela

Rocheby Smokescreen

Black Suzi Golden Erinor

VD





426

Zori z Vlčí stepi

ČLP/LR/14367

otevřená

Štokrová Lucie

Strongline´s Original

Sfinx z Vlčích luk

vyloučen - agresivita





427

Britany Choco Ja - Sta Czech

ČLP/LR/15504

pracovní

Uriánkovi Jana a Stanislav

Elvis Chocolate Górska Fantazja

Janet z Javořických lesů

VD





428

Dolly z Putimských Hůrek

ČLP/LR/13977

pracovní

Jareš František

Bert z Libušina chovu

Astra z Putimských Hůrek

VD





429

Elsa z Putimských Hůrek

ČLP/LR/15472

pracovní

Jareš Filip

Bert z Libušina chovu

Astra z Putimských Hůrek

VD





430

Fairyland Bohemia Bras

ČLP/LR/14012

pracovní

Krutská Alena

Rosanan Adventurer

Makepeace Love Bohemia Bras

V1

CAC

KV



431

Navy Ladbro

ČLP/LR/14821

pracovní

Vít Alexandr Ing.

Chataway Bohemia Bras

Elva Ladbro

V





432

Petite Fleur Misantos

ČLP/GR/14052

pracovní

Míškovi Iva a Tonda

Cedrik Draco Minor

Ariela Chyšská Buš

absence





433

Qai Sable Blues od Himalájského cedru

ČLP/LR/1580

pracovní

Malíková Lenka

Strongline´s Kernel

Ravone Yellow Rosie At Rocheby

VD





434

Rosanan Just a Rose

ČLP/LR/16442

pracovní

Pražanovi Petr a Zuzana

Poolstead Part and Parcel

Rosanan Anemone

V2

res. CAC




435

Rosemary Libošovská blata

ČLP/LR/13093/04

pracovní

Jedličkovi Jana a Karel

Rocheby Smokescreen

Jakobinia od Himalájského cedru

V4





436

Vanilka Irslak

ČLP/LR/14137

pracovní

Sieger Karel Ing.

Never Say Never Tankaram

Ejsa Zlukovské háje

VD





437

Yesterday´s Bohemia Bras

ČLP/LR/11622/03

pracovní

Horníčková Jarmila Mgr.

Woody Black of Golden Erinor

Glitter Gem Bohemia Bras

V3





438

Deborah z Himalájského cedru

ČLP/LR/4363

veteránů

Krejčí Renata

Blondella Bonny Lad

Flava ze Smolinky

V1





Německý křepelák - psi - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

439

Nero z Větrné paseky

ČLP/NK/1631

pracovní

Benda Milan

Tell vom Steig

Alka ze Štětské vinice

V1

CAC

KV

BOB


440

Elán Jezbořice

ČLP/NK/1069/01

veteránů

Typl Zbyněk

Brix ze Slunečných pasek

Bára z Mysletínské aleje

absence





Německý křepelák - feny - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

441

Bessy Semilský ráj

ČLP/NK/1824

otevřená

Danielovský Branko

Tell vom Steig

Cilka od Popílků

V2

res. CAC




442

Gera Jezbořice

ČLP/NK/1791

otevřená

Typl Zbyněk

Derik z Čerchovky

Fanny Jezbořice

V1

CAC




443

Dora z Žernovského vrchu

ČLP/NK/1571

pracovní

Typl Zbyněk

Bred z Mařatických kopců

Betty z Pejru

V1

CAC

KV



Nova Scotia Duck Tolling Retriever - psi - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

444

Chilly Tosti

ČLP/NSR/227

štěňat

Matuška Pavel

Tueholt Red Cyrus

Hurri Helper Shaggy Toller´s

absence





445

Alex Marieta Toller´s

ČLP/NSR/174

mladých

Hábr Vladimír

Red - Tollers Xanadu II

Asterisk Toller Bryvilsár

VD2





446

Ardo Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/177

mladých

Korbelářová Denisa

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

V1

CAJC

KVM

 


447

Gero Tosti

ČLP/NSR/139

mezitřída

Valeš František Ing.

Tueholt Red Cyrus

Hurri Helper Shaggy Toller´s

V1

CAC




448

Mäkiharjun Nalle - Karhu

ČLP/NSR/183

mezitřída

Tichý Tomáš

Nitric Duck Is My Druck

Mäkiharjun X - Tra - Enni

V2

res. CAC




449

Nordwart Laios

ČLP/NSR/107/02

otevřená

Kubeš Jan Ing. + Korda František Ing.

Hingstbackes Red Dingo

Nordwart Fusa

V1

CAC

KV

BOB


450

Corado Toller Bryvilsár

ČLP/NSR/95

vítězů

Matuškovi Stanislava a Pavel

Buller

Shaggy Toller´s Happy Hunter

V1

CAC




Nova Scotia Duck Tolling Retriever - feny - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

451

B´Nailing - Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/224

dorost

Černý Jiří

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

VN1





452

Baxi - Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/222

dorost

Matuška Pavel + Šusová Monika

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

VN2





453

A´Kimi Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/180

mladých

Ondráčková Dagmar

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

absence





454

Anell Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/181

mladých

Matuška Pavel

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

V1

CAJC

KVM



455

Aria Red Rudolfovská skála

ČLP/NSR/182

mladých

Matuška Pavel

Nordwart Laios

Balada z Vlčích luk

VD2





456

Waxy z Vlčích luk

ČLP/NSR/171

mladých

Šídlová Věra

Red - Tollers Xanadu II

Tueholt Red Ups - A - Daisy

D





457

Alma Squamishi

ČLP/NSR/159

mezitřída

Matuška Pavel

Ynuittotem of Great Pleasure

Eina Black Jolly

V1

CAC




458

Banderila Sv.Huberta

ČLP/NSR/81

otevřená

Tichý Tomáš

Tueholt Red Cyrus

Assandra Toller Brylvisár

V1

CAC

KV



459

Dizzy Toller Bryvilsár

ČLP/NSR/114

otevřená

Benešovi Jindřiška a Ondřej

Tueholt Red Cyrus

Anafrid Toller Bryvilsár

VD2





Portugalský vodní pes - psi - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č,zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

460

Ajajgabozelenaj od Emy Destinové

ČLP/PVP/3

dorost

Vazdová Pavlína

Abadessan´s Caffé Doppio

Seamaid Do Lusiadas

VN1





461

Albus Brumbál od Emy Destinové

ČLP/PVP/4

dorost

Babicová Adriana

Abadessan´s Caffé Doppio

Seamaid Do Lusiadas

VN2





462

Abadessan´s Caffé Doppio

ČLP/PVP/2/04

vítězů

Vazdová Pavlína

Abadessan´s Cacau d´Caramba

Cnsand Cosmos Potryin Ocean

V1

CAC

KV

BOB


Portugalský vodní pes - feny - Mrs. Hana Arens - A

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

463

Andílek Agátka od Emy Destinové

ČLP/PVP/9

dorost

Přikryl Zdeněk

Abadessan´s Caffé Doppio

Seamaid Do Lusiadas

VN1





Welššpringerspaniel  - psi - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

464

Hans z Chotuckých alejí

ČLP/WSS/3966

dorost

Chudil Josef Ing.

Finn Seyles

Honey z Ohrádek

VN





465

Argo od Douglasek

ČLP/WSS/3901

otevřená

Soukup Pavel

Finn Seyles

Daisy od Jaslůvky

VD2





466

Highclare Johnny Longtail

AC040057903

otevřená

Walker Ulrike a Gerhard

Highclare Storm Trooper

Don´s Tulipanaros at Highclare

V1

CAC




467

Hatstone´s Single

ČLP/WSS/3833

pracovní

Fencl Jinřich

Zoro Jifex

Ouverture des Terres Froides

VD1





468

Chrys z Chotuckých alejí

ČLP/WSS/3860

pracovní

Procházka Václav

Finn Seyles

Honey z Ohrádek

VD2





469

Dynamite Duck Eastfarm´s

ČLP/WSS/3789

vítězů

Zemánek Bohuslav Ing.

Benton Everybody Duck

Rwyn Jacqueline

V1

CAC

KV

BOB


Welššpringerspaniel  -feny - Mrs. Marjo Jaakkola - FIN

kat.č.

jméno psa

č.zápisu

třída

majitel

otec

matka

hodnocení

470

Aida Han - Ende

ČLP/WSS/3954

dorost

Švejda Petr Ing.

Brit od Černých vrchů

Blessing z Herocké návsi

absence





471

Aricia Han - Ende

ČLP/WSS/3956

dorost

Janáčková Jitka

Brit od Černých vrchů

Blessing z Herocké návsi

N4





472

Arlen Han - Ende

ČLP/WSS/3957

dorost

Pečenka Jaroslav

Brit od Černých vrchů

Blessing z Herocké návsi

VN2





473

Axa Han - Ende

ČLP/WSS/3960

dorost

Burian Ivo

Brit od Černých vrchů

Blessing z Herocké návsi

VN3





474

Hela z Chotuckých alejí

ČLP/WSS/3973

dorost

Václavík Petr

Finn Seyles

Honey z Ohrádek

VN1





475

Claudia od Mračské tvrze

ČLP/WSS/3933

mladých

Sedlářová Sylvie

Faravel Seyles

Ira z Vojířovské myslivny

VD1





476

Dita na Tišnovské

ČLP/WSS/3924

mladých

Večeřová Dana

Dar od Jaslůvky

Deisy z Vyhnalova

absence





477

Ambra od Douglasek

ČLP/WSS/3903

mezitřída

Bouzková Dana Ing.

Finn Seyles

Daisy od Jaslůvky

VD1





478

Besy z Hvězdy naděje

ČLP/WSS/3845

otevřená

Tinglová Hana

Car Jifex

Meda Besének

VD





479

Betty Evženovo údolí

ČLP/WSS/3727

otevřená

Maršík Martin

Artis Sans Gene

Betty Seyles

VD4





480

Catty Evženovo údolí

ČLP/WSS/3803

otevřená

Šablatura Pavel

Artis Sans Gene

Betty Seyles

VD3





481

Cilka na Tišnovské

ČLP/WSS/3838

otevřená

Rainiš Jiří

Art Evženovo údolí

Deisy z Vyhnalova

VD2





482

Princezná Pyret Jankina záhrada

ČLP/WSS/3914

otevřená

Bouzková Dana Ing.

Finn Seyles

Linda Jankina záhrada

VD1





483

Cindy z Chotuckých alejí

ČLP/WSS/3854/03

pracovní

Procházka Václav

Finn Seyles

Honey z Ohrádek

V1

CAC

KV



484

Blessing z Herocké návsi

ČLP/WSS/3787/04

vítězů

Konečná Hana Mgr.

Cil z Čenské

Brita z Jaslůvky

VD1