Západočeské derby Kyselka 9.-10.9.2017 - výsledky a foto

Doplněny fotky a sponzoři

IX. Západočeské Derby retrieverů

Kyselka - Radošov 9.-10.9.2017

Poř.PesPlem.VůdcePodzimní zkouškyZkoušky z vodních pracíSoučetTitul
Poř.TitulCena/bodyPoř.TitulCena/body
1 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena Dis. 4 r.CACT I./232 1 CACT I./172 5 Vítěz Derby
2 Brook ze Zlaté Skalky GR Navrátilová Šárka MVDr. 5 I./226 2 CACT I./172 7  
3 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 6 I./221 3 r.CACT I./172 9  
4 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 7 I./221 4 I./166 11  
5 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 2 CACT I./232 12 II./158 14  
6 Ortis Artemis Gold GR Soldánová Martina 3 r.CACT I./232 11 II./162 14  
7 Karkulka Chlupaté štěstí GR Sláma Milan 8 I./213 7 I./161 15  
8 Maxipes Fík Chlupaté štěstí GR Maříková Iva 9 I./212 6 I./162 15  
9 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 1 CACT I./232 16 III./160 17  
10 Arlette Canis félix GR Voborník David 12 II./206 5 I./163 17  
11 Thevenet Pure Passion GR Míšek Pavel 10 I./212 9 I./155 19  
12 Just Like an Angel Something Beautiful LR Doleželová Nikol 15 II./197 8 CACT I./159 23  
13 Bea Benison LR Mynaříková Markéta Mgr. 14 II./202 10 r.CACT I./147 24  
14 Exccellente Chiara BellissimaNera LR Šiplová Alena 11 II./214 14 II./144 25  
15 Aldy Z údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 13 II./206 13 II./147 26  
16 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 16 II./178 17 III./124 33  
  Orion Chlupaté štěstí GR Vlach Jaroslav Ing. -   - 15 II./138 -  
  April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína 17 III./167 -   - -  
  Athos jr. Dobré srdce Kosmíků GR Kosmák David -   - -   - -  

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) CACT
2 Rhapsody Misantos 11 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) CACT
3 Ortis Artemis Gold 12 GR Soldánová Martina 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) r.CACT
4 Arwi Valery Bohemia Tilia 16 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) r.CACT
5 Brook ze Zlaté Skalky 2 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (55)
6 Christopher Bismilláhi 5 GR Vacek Petr 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (53)
7 Amor Benjamin Od Kojetických skal 17 GR Holanová Yvetta 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 221 (53)
8 Karkulka Chlupaté štěstí 9 GR Sláma Milan 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 213 (54)
9 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 13 GR Maříková Iva 4 4 3 3 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 212 (54)
10 Thevenet Pure Passion 19 GR Míšek Pavel 4 3 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 212 (54)
11 Exccellente Chiara BellissimaNera 18 LR Šiplová Alena 4 2 4 4 3 4 4 4V 3 4 4 4 II. 214 (53)
12 Arlette Canis félix 4 GR Voborník David 4 2 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 206 (54)
13 Aldy Z údolí Bobravy 15 GR Krečmerová Marcela 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 3 4 3 II. 206 (49)
14 Bea Benison 8 LR Mynaříková Markéta Mgr. 4 2 4 4 2 4 4 4R 3 4 4 4 II. 202 (54)
15 Just Like an Angel Something Beautiful 10 LR Doleželová Nikol 3 3 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 2 II. 197 (47)
16 Camaro od Písnických rybníků 7 LR Mrázková Lenka 4 3 3 2 3 4 4 4R 4 3 3 2 II. 178 (51)
17 April Kovinox Puppy Dogs 3 LR Janská Katarína 4 4 3 4 1 4 4 1V 4 3 1 1 III. 167 (48)
  Orion Chlupaté štěstí 14 GR Vlach Jaroslav Ing. 4 4 3 - 0 - - - - - - - neobstál
  Athos jr. Dobré srdce Kosmíků 6 GR Kosmák David - - - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Stanislav Barda, Miroslav Pecháček, Jaroslav Mach, Branko Danielovský, Hana Kovářová

Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Arwi Valery Bohemia Tilia 16 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) CACT
2 Brook ze Zlaté Skalky 2 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) CACT
3 Christopher Bismilláhi 5 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (47) r.CACT
4 Amor Benjamin Od Kojetických skal 17 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (44)
5 Arlette Canis félix 4 GR Voborník David 4 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 163 (47)
6 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 13 GR Maříková Iva 4 4 4 4 4 3 3V 4 4 4 I. 162 (45)
7 Karkulka Chlupaté štěstí 9 GR Sláma Milan 4 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 I. 161 (46)
8 Just Like an Angel Something Beautiful 10 LR Doleželová Nikol 4 3 4 4 4 3 4V 4 3 4 I. 159 (43) CACT
9 Thevenet Pure Passion 19 GR Míšek Pavel 4 3 4 4 4 4 3V 3 3 4 I. 155 (43)
10 Bea Benison 8 LR Mynaříková Markéta Mgr. 4 3 4 3 4 4 4R 3 3 4 I. 147 (45) r.CACT
11 Ortis Artemis Gold 12 GR Soldánová Martina 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (46)
12 Rhapsody Misantos 11 GR Vacková Alena 4 2 4 4 4 4 3V 4 4 4 II. 158 (46)
13 Aldy Z údolí Bobravy 15 GR Krečmerová Marcela 2 3 4 4 4 4 4V 3 4 3 II. 147 (42)
14 Exccellente Chiara BellissimaNera 18 LR Šiplová Alena 4 2 4 3 4 3 4V 3 3 4 II. 144 (44)
15 Orion Chlupaté štěstí 14 GR Vlach Jaroslav Ing. 2 4 4 4 4 3 4R 3 2 4 II. 138 (44)
16 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4 1 4 4 4V 4 4 4 III. 160 (47)
17 Camaro od Písnických rybníků 7 LR Mrázková Lenka 2 4 4 1 4 3 2R 3 3 4 III. 124 (40)
  April Kovinox Puppy Dogs 3 LR Janská Katarína 3 - - 3 4 - - - - - neobstál
  Athos jr. Dobré srdce Kosmíků 6 GR Kosmák David - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Stanislav Barda, Miroslav Pecháček, Jaroslav Mach, Branko Danielovský, Hana Kovářová, Jana Dejmková, Jan Bína

Účastníci

?? ?? ??

LR Just Like an Angel Something Beautiful

Doleželová Nikol

FCR Arwi Valery Bohemia Tilia

Dragounová Alena DiS.

GR Amor Benjamin Od Kojetických skal

Holanová Yvetta

?? ?? ??

GR Athos jr. Dobré srdce Kosmíků

Kosmák David

GR Aldy z údolí Bobravy

Krečmerová Marcela

GR Maxipes Fík Chlupaté štěstí

Maříková Iva

?? ?? ??

GR Thevenet Pure Passion

Míšek Pavel

LR Camaro od Písnických rybníků

Mrázková Lenka

LR Bea Benison

Mynaříková Markéta Mgr.

?? ?? ??

GR Brook ze Zlaté Skalky

Navrátilová Šárka MVDr.

FCR Black Nikkita Wild Happiness

Rosochová Hana

GR Karkulka Chlupaté štěstí

Sláma Milan

?? ?? ??

GR Ortis Artemis Gold

Soldánová Martina

LR Exccellente Chiara BellissimaNera

Šiplová Alena

GR Christopher Bismilláhi

Vacek Petr

?? ?? ??

GR Rhapsody Misantos

Vacková Alena

Gr Orion Chlupaté štěstí

Vlach Jaroslav Ing.

GR Arlette Canis félix

Voborník David

??

LR April Kovinox Puppy Dogs

Janská Katarína

Vítězové

?? ??

FCR Arwi Valery Bohemia Tilia, res. CACT z PZ, CACT ze ZVP, Vítěz derby

vůdkyně Alena Dragounová, DiS.

GR Brook ze Zlaté Skalky, CACT ze ZVP

vůdkyně MVDr. Šárka Navrátilová

?? ??

GR Christopher Bismilláhi, res. CACT ze ZVP

vůdce Petr Vacek

GR Rhapsody Misantos, CACT z PZ

vůdkyně Alena Vacková

?? ??

GR Ortis Artemis Gold, res. CACT z PZ

vůdkyně Martina Soldánová

FCR Black Nikkita Wild Happiness, CACT z PZ

vůdkyně Hana Rosochová

?? ??

LR Just Like an Angel Something Beautiful, CACT ze ZVP

vůdkyně Nikol Doležalová

LR Bea Benison, res. CACT ze ZVP

vůdkyně Mgr. Markéta Mynaříková

 

Fotky

Foto 1 (Božena Míšková)

Foto 2 (Božena Míšková)

Foto 3 (Sabina Caháková)

Foto 4 (Sabina Caháková)

 

 

Sponzoři

Obec Kyselka

STEEN QOS s.r.o. Vojkovice

Restaurace Na Špici – manželé Ztratilovi

VLS Karlovy Vary – honitba

FASTR Most – manželé Vackovi

BellissimaNera – manželé Šiplovi

EUKANUBA

OliverFood cz

Artemis Gold 

a ostatní