KLZ Divoká Šárka 27.5.2017 - výsledky

Klubové lesní zkoušky - CACT

Divoká Šárka 27.5.2017

Po najetí myší na známku se zobrazí název disciplíny

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213CenaBody%Titul
1 Souvenir Fleur de Jasmin 4 GR Zimová Ivana 4 4 4 4 4S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 268 (32) 93,06 CACT
2 Catryn Od Zlaté Delfi 10 GR Palivcová Dana 4 4 4 4 3S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 252 (32) 87,50 r.CACT
3 Ghost Jax Aurea Rosa 7 GR Hrabětová Petra 4 4 4 4 4V 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 250 (32) 86,81
4 Nikolaus Gold Rebecca 1 GR Šebková Daniela Bc.DiS. 4 3 4 4 3S 3V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 247 (32) 85,76
5 April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Katarína Janská 4 4 4 4 4V 3V 4 4R 4 4 4V 4 4 I. 242 (32) 84,03 CACT
6 Ganwales Romance Summer Buxusson 12 ASS Hladký Filip 4 4 4 4 4V 4Z 4 3 4 3S 3V 4V 4 I. 315 82,89
7 Heart of Prince Famous Gold 6 GR Tomečková Andrea 4 4 4 3 2S 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 II. 251 (32) 87,15
8 Absolut First Ida Garonera 3 NSR Pešková Petra 4 4 4 4 4S 2V 4 4V 4 4 4V 3 4 II. 242 (31) 84,03
9 Annie z Týnského podskalí 2 GR Kaslová Eva 4 2 4 4 4V 3V 3 4R 4 4 4V 4 4 II. 230 (32) 79,86
10 Cheek To Cheek Jack The Bear 8 GR Břízová Barbora 4 4 4 2 3V 3V 3 4V 4 4 4V 4 3 II. 230 (30) 79,86
11 Uvika Ladbro 5 LR Lágnerová Jitka 4 3 4 3 2V 4V 2 2R 4 4 3V 2 4 II. 210 (28) 72,92
12 Lonnie od Stroupinského potoka 11 ASS Bryksí Jaroslav 4 0 4 4 4V 4Z 4 4 4 4S 4V 1V 4 III. 296 77,89

Disciplíny slídiči:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 6: Vyhánění zvěře z houštin (Z = z odložení, N = od nohy), 7: Vyhledávání - slídění, 8: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 9: Vlečka se srstnatou zvěří, 10: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 11: Barva (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 12: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 13: Chování na stanovišti v lese

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Markéta Zelenková, Miloslav Šafařík, Vladimír Netrefa, Jaroslav Mach, Zina Kršková, Jaroslav Řezba