Field Trialy Protivín 26. a 27. 11. 2016 - výsledky

Mezinárodní Field Trial CACT/CACIT

Protivín - 26.11.2016

Poř.PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
1 Beechdale’s Dusty Hazel 2 LR Ivonne Brunold EXC/ Výborně CACIT, CACT
2 Chub Kanene 5 LR Barbara Stadlhuber EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
3 Ocean Black Reef 13 LR Francesco Gislon VG/ Velmi dobře
4 Trompeterbakkens Teddy 15 LR Tibor Pittich VG/ Velmi dobře
5 Lanefoot Bunty of Eastdale 17 LR Sabine Salzmann G/ Dobře
6 Kornay Hunting Whistleblower 1 LR Athanasios Keller G/ Dobře
7 Arapaho Star Lavondyss 18 LR Táňa Incedi G/ Dobře
  Fendawood Drummer 10 LR Stefanie Latham NC/ Neklasifikován
  Jane des Ormeaux de villebeton 6 LR Dirk Volders NC/ Neklasifikován
  Bell Oktave Benjamin 12 GR Brigitte Becksteiner-Bichler NC/ Neklasifikován
  Waldstürmer Bond 4 LR Kristina Trahms NC/ Neklasifikován
  Waterfriend Carthago 16 LR Stefano Martinoli NC/ Neklasifikován
  Kornay Hunting Tyron 8 LR Sascha Smetana NC/ Neklasifikován
  Davina von der Klifflinie 7 LR Simone Hahn NC/ Neklasifikován
  Godolloi Huncut Vadasz Liza 3 GR Ľudovít Balogh NC/ Neklasifikován
  Think Twice Absolute Beginners 9 GR Gerhard Kagbauer NC/ Neklasifikován
  Arapaho Shelf Lavondyss 14 LR Martin Incedi EL/ Vyloučen
  Lesser Burdock Beaver 11 LR Petra Loidl EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Lucie Šeráková

Rozhodčí: Gerard Murdock (IRL), Zsolt Böszörményi (HU), Ing. Veronika Bromová (CZ)

 

Mezinárodní Field Trial CACT/CACIT

Protivín - 27.11.2016

Poř.PesLosPlem.VůdceHodnoceníTitul
1 Beechdale’s Dusty Hazel 11 LR Ivonne Brunold EXC/ Výborně CACIT, CACT
2 Lesser Burdock Beaver 16 LR Petra Loidl EXC/ Výborně r.CACIT, r.CACT
3 Fendawood Drummer 18 LR Stefanie Latham VG/ Velmi dobře
4 Bell Oktave Benjamin 3 GR Brigitte Becksteiner-Bichler VG/ Velmi dobře
5 Lanefoot Bunty of Eastdale 2 LR Sabine Salzmann VG/ Velmi dobře
6 Waldstürmer Bond 5 LR Kristina Trahms VG/ Velmi dobře
  Fendawood Dave 6 LR Kurt Becksteiner NC/ Neklasifikován
  Cool Face Arlet Star 13 LR P. Vivijs NC/ Neklasifikován
  Arapaho Remus Lavondyss 10 LR Marek Ďurka NC/ Neklasifikován
  Arapaho Star Lavondyss 7 LR Táňa Incedi NC/ Neklasifikován
  Waterfriend Carthago 9 LR Stefano Martinoli NC/ Neklasifikován
  Ocean Black Reef 17 LR Francesco Gislon NC/ Neklasifikován
  Trompeterbakkens Teddy 1 LR Tibor Pittich NC/ Neklasifikován
  Xandro vom Fichtenhorst 8 LR Barbara Stadlhuber NC/ Neklasifikován
  Think Twice Absolute Beginners 14 GR Gerhard Kagbauer NC/ Neklasifikován
  Waterfriend Vagus 12 LR Manuel Waldner NC/ Neklasifikován
  Kornay Hunting Tyron 15 LR Sascha Smetana EL/ Vyloučen
  Godolloi Huncut Vadasz Liza 4 GR Ľudovít Balogh EL/ Vyloučen

Vrchní rozhodčí: Lucie Šeráková

Rozhodčí: Gerard Murdock (IRL), Zsolt Böszörményi (HU), Ing. Veronika Bromová (CZ)