VIII. Rožmberský pohár - výsledky


VIII. Rožmberský pohár, VZPR s CACT a res. CACT

Třeboň 15.-16.10.2016

 

DSC_2235

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920212223242526CenaBodyTitul
1 Catryn Od Zlaté Delfi 2 GR Palivcová Dana 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 506 (75) CACT, Vítěz Rožmberského poháru
2 Black Magic z Černobílé Duhy 16 LR Hasíková Michaela 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 3 I. 503 (76) CACT
3 Hippy Jack Libami 5 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 4 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 492 (78) CACT, nejl. pole
4 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 1 LR Pišnová Hana 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 3 3 3 4 4 3 4 4 4 3 3 I. 488 (74) r.CACT
5 Rhapsody Misantos 24 GR Vacek Petr 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 3 4 4 2 4 4 3 4 4 II. 507 (77) nejl. les
6 Aliza ze Strakovské myslivny 13 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 4V 4V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 504 (80) nejl. voda
7 Black Nikkita Wild Happiness 3 FCR Rosochová Hana 4 4 3S 2V 4 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 II. 491 (80)
8 Áres Flores Vitae 9 GR Janská Hana 4 4 4S 3V 4 2 4V 4 4 3 3 4 4V 4 3 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 489 (77)
9 Don Fabio z Liblických rákosin 14 GR Mach Jaroslav 4 4 3S 2V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 3 4 3 4 4 4 3 4 4 II. 486 (75)
10 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 18 GR Míšek Pavel 4 4 3S 4V 2 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 3 4 3 4 3 4 4 4 3 II. 485 (76)
11 Avar Black–magic Luckykay 10 LR Čech Jiří 4 4 3S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 2 4 4 4 3 3 3 II. 483 (73)
12 Now I'm Here Exotic Lunas 11 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4V 2V 3 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 3 3 II. 474 (75)
13 Julián Janis Joplin 17 LR Labounková Alice 4 4 3S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 3 4 4 2 2 4 3 4 3 4 4 2 4 II. 473 (70)
14 Anabella Od Úpatí Spáleníku 8 GR Vacková Iva 3 4 4S 2V 4 3 4V 4 4 3 2 4 4V 3 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 3 4 II. 463 (73)
15 Darius Flores Vitae 15 GR Machová Marie 4 4 3S 3V 4 4 1V 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 3 4 4 1 4 4 4 4 4 III. 483 (80)
16 Empress Messalina of Bohemia Bras 21 LR Hesounová Tereza 4 4 4V 3V 4 4 4R 3 4 4 4 4 3V 4 4 1 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 III. 474 (76)
17 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna 6 GR Eisenhammerová Jitka 4 4 4S 2V 4 4 4V 3 4 4 3 4 3V 3 4 4 4 3 4 3 1 4 4 4 4 4 III. 473 (78)
18 Barid Wooden Heaven 12 LR Kasalová Vladimíra Ing. 4 4 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 1 4 4V 4 4 1 3 3 4 3 4 3 4 4 4 4 III. 473 (77)
19 Don Pepper Zlatá kudrnka 22 GR Kondělková Lucie 4 4 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 3 4 4 4 1 4 4 4 3 3 3 III. 472 (69)
20 Nebthet z Českomoravské vysočiny 7 LR Růžičková Daniela 4 4 4V 4V 4 4 3V 4 4 4 4 4 3V 4 4 1 4 3 4 3 4 3 4 3 3 3 III. 467 (70)
21 Little Viloet's Like a Hurricane 20 GR Kozlová Lucie 4 4 4V 2V 4 1 4V 4 4 3 2 4 4V 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 464 (79)
  Annie z Týnského podskalí 23 GR Kaslová Eva - - - - 0 4 - 3 4 - 2 4 4V 3 2 2 4 2 4 2 3 4 3 - 3 3 neobstál
  Erikachen Roisin 19 NSR Nehera Tomáš Ing. - - - - - 0 - 3 3 - 2 4 4V 2 2 4 4 3 4 4 2 4 4 - 3 4 neobstál
  Fleur de Lis Tercius 4 FCR Žampachová Barbora Mgr. - 4 4V 0V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Luděk Fanta, František Bárta st., František Bárta ml., Václav Fišer, Jiří Sikora, MVDr. Miloslav Kalich, Jaroslav Hudlík, Jiří Jelínek, Miloslav Šafařík, Ing. Irena Erhartová


Účastníci

?? ?? ??

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů

Pišnová Hana

GR Catryn Od Zlaté Delfi

Palivcová Dana

FCR Black Nikkita Wild Happiness

Rosochová Hana

?? ?? ??

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

CBR Hippy Jack Libami

Vrzalová Kateřina MUDr.

GR Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna

Eisenhammerová Jitka

?? ?? ??

LR Nebthet z Českomoravské vysočiny

Růžičková Daniela

GR Anabella Od Úpatí Spáleníku

Vacková Iva

GR Áres Flores Vitae

Janská Hana

?? ?? ??

LR Avar Black–magic Luckykay

Čech Jiří

FCR Now I'm Here Exotic Lunas

Pokorný Zdeněk Ing.

LR Barid Wooden Heaven

Kasalová Vladimíra Ing.

?? ?? ??

LR Aliza ze Strakovské myslivny

Andrášková Jana Mgr.

GR Don Fabio z Liblických rákosin

Mach Jaroslav

GR Darius Flores Vitae

Machová Marie

?? ?? ??

LR Black Magic z Černobílé Duhy

Hasíková Michaela

LR Julián Janis Joplin

Labounková Alice

GR Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

Míšek Pavel

?? ?? ??

NSR Erikachen Roisin

Nehera Tomáš Ing.

GR Little Viloet's Like a Hurricane

Kozlová Lucie

LR Empress Messalina of Bohemia Bras

Hesounová Tereza

?? ?? ??

GR Don Pepper Zlatá kudrnka

Kondělková Lucie

GR Annie z Týnského podskalí

Kaslová Eva

GR Rhapsody Misantos

Vacek Petr

Vítězové

?? ??

GR Catryn Od Zlaté Delfi, CACT, Vítěz Rožmberského poháru

vůdce Dana Palivcová

LR Black Magic z Černobílé Duhy, CACT

vůdce Michaela Hasíková

?? ??

CBR Hippy Jack Libami, CACT, nejlepší pole

vůdce MUDr. Kateřina Vrzalová

LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů, res. CACT

vůdce Hana Pišnová

?? ??

GR Rhapsody Misantos, nejleší les

vůdce Petr Vacek

LR Aliza ze Strakovské myslivny, nejlepší voda

vůdce Mgr. Jana Andrášková