Svatováclavský pohár 1.-2.10.2016 - výsledky


Svatováclavský pohár retrieverů

Houštka 1.-2.10.2016

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KLZTit. KLZPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Aliza ze Strakovské myslivny LR Andrášková Jana Mgr. 2 r.CACT 4 r.CACT 6 Vítěz Svatováclavského poháru
2 Ghost Jax Aurea Rosa GR Hrabětová Petra MUDr. 5 2 r.CACT 7  
3 Catryn Od Zlaté Delvi GR Palivcová Dana 6 1 CACT 7  
4 Absolut First Ida Garonera NSR Pešková Petra 3 CACT 7 10  
5 Ara Merlucius LR Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr 4 10 14  
6 Julián Janis Joplin LR Labounková Alice 11 3 CACT 14  
7 Britney Sweet Albipolis GR Kamešová Jana 10 6 16  
8 Afram Taefa Sannur Rydgadur GR Hermannová Jindra 9 9 18  
9 Cony od Turoveckých rybníků FCR Vertichová Andrea 8 11 19  
10 Charming Chloé Bohemia Luxyvett FCR Hanikýřová Květoslava Ing. 12 8 20  
11 Adal Edgar Sannur Rydgadur GR Rossi Monika 13 12 25  
  Barid Wooden Heaven LR Kasalová Vladimíra Ing. 1 CACT - -  
  Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr - 5 -  
  Rebecca Brown Love Aknel Top FCR Svítilová Věra 7 - -  
  Apollo Goldymate GR Poděbradský Oldřich - 13 -  
  Oryn Boddy Artemis Gold GR Čadková Ivana - - -  
  Annie z Týnského podskalí GR Kaslová Eva - - -  
  Diamond Angel Golden Martha GR Janáková Alena - - -  

Klubové lesní zkoušky

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
DPS
 4 
VlS
 5 
PpB
 6 
Bar
 7 
ChS
 8 
Odl
 9 
ChV
10
PaO
11
Vod
12
Při
13
Rad
CenaBodyTitul
1 Barid Wooden Heaven 1 LR Kasalová Vladimíra Ing. 4 4 4 4 3V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 256 (8) CACT
2 Aliza ze Strakovské myslivny 12 LR Andrášková Jana Mgr. 4 3 4 4 4V 4V 4 4V 4 4 4V 4 4 I. 255 (8) r.CACT
3 Absolut First Ida Garonera 14 NSR Pešková Petra 4 3 4 4 3S 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 I. 251 (6) CACT
4 Ara Merlucius 9 LR Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr 4 3 4 4 4S 3V 2 4V 4 4 4V 4 4 II. 249 (8)
5 Ghost Jax Aurea Rosa 15 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 2 4 4 4V 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 244 (6)
6 Catryn Od Zlaté Delvi 16 GR Palivcová Dana 4 2 4 3 3S 4V 4 4V 4 3 4V 4 4 II. 241 (6)
7 Rebecca Brown Love Aknel Top 6 FCR Svítilová Věra 4 2 4 2 3V 4V 3 4V 4 4 4V 4 3 II. 230 (8)
8 Cony od Turoveckých rybníků 13 FCR Vertichová Andrea 4 2 4 4 3S 4V 3 3R 4 3 4R 4 4 II. 226 (6)
9 Afram Taefa Sannur Rydgadur 11 GR Hermannová Jindra 4 3 3 3 4R 2V 4 4R 4 4 4V 4 4 II. 209 (8)
10 Britney Sweet Albipolis 8 GR Kamešová Jana 4 2 4 2 3V 2V 3 4R 4 3 4V 3 4 II. 194 (7)
11 Julián Janis Joplin 2 LR Labounková Alice 4 1 4 4 3S 4V 4 4V 4 4 4V 4 3 III. 243 (8)
12 Charming Chloé Bohemia Luxyvett 10 FCR Hanikýřová Květoslava Ing. 4 4 4 4 2V 3V 3 1R 4 4 3V 2 4 III. 210 (8)
13 Adal Edgar Sannur Rydgadur 17 GR Rossi Monika 4 2 2 1 3R 4V 3 4R 4 3 4R 1 4 III. 173 (6)
  Apollo Goldymate 7 GR Poděbradský Oldřich - 2 0 4 - - - - - 4 - - - neobstál
  Diamond Angel Golden Martha 4 GR Janáková Alena - - - 0 4V 2V - - - - - - - neobstál
  Christopher Bismilláhi 5 GR Vacek Petr - - - - 3S 0V - - - - - - - neobstál
  Annie z Týnského podskalí 3 GR Kaslová Eva - - - - 4V 0V - - - - - - - neobstál
  Oryn Boddy Artemis Gold 18 GR Čadková Ivana - - 0 1 - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Práce před barvou (S=šoulačka, V=následování volné, R=následování na řemeni), 6: Práce na barvě spárkaté zvěře (V=vodič, Z=oznamovač, H=hlasič), 7: Chování na stanovišti v lese, 8: Odložení (V=volné, R=na řemeni), 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa (V=volné, R=na řemeni), 12: Přinášení, 13: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miloslav Šafařík, Josef Brzák, Václav Špiroch, Markéta Chodilová, Milan Plechatý

Klubové podzimní zkoušky

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Catryn Od Zlaté Delvi 16 GR Palivcová Dana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (52) CACT
2 Ghost Jax Aurea Rosa 15 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (52) r.CACT
3 Julián Janis Joplin 2 LR Labounková Alice 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (50) CACT
4 Aliza ze Strakovské myslivny 12 LR Andrášková Jana Mgr. 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (52) r.CACT
5 Christopher Bismilláhi 5 GR Vacek Petr 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (52)
6 Britney Sweet Albipolis 8 GR Kamešová Jana 4 4 4 3 3 4 4 3V 4 4 4 4 I. 219 (52)
7 Absolut First Ida Garonera 14 NSR Pešková Petra 4 4 3 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (52)
8 Charming Chloé Bohemia Luxyvett 10 FCR Hanikýřová Květoslava Ing. 4 3 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 213 (50)
9 Afram Taefa Sannur Rydgadur 11 GR Hermannová Jindra 4 2 4 2 3 4 4 4V 4 4 4 4 II. 208 (52)
10 Ara Merlucius 9 LR Grecmanová Helena,Ph.D.,prof.PhDr 3 3 3 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 204 (50)
11 Cony od Turoveckých rybníků 13 FCR Vertichová Andrea 4 4 4 4 4 1 4 4R 4 4 4 4 III. 209 (52)
12 Adal Edgar Sannur Rydgadur 17 GR Rossi Monika 4 3 4 4 1 4 4 4R 4 4 1 2 III. 183 (47)
13 Apollo Goldymate 7 GR Poděbradský Oldřich 4 2 2 1 2 4 4 4R 3 4 2 4 III. 169 (49)
  Rebecca Brown Love Aknel Top 6 FCR Svítilová Věra 4 4 2 2 1 4 4 - 4 4 4 0 neobstál
  Oryn Boddy Artemis Gold 18 GR Čadková Ivana 4 4 - 3 - 4 4 - 4 4 4 0 neobstál
  Annie z Týnského podskalí 3 GR Kaslová Eva - 2 4 0 4 4 - - 3 3 - 4 neobstál
  Barid Wooden Heaven 1 LR Kasalová Vladimíra Ing. - 4 0 - - 4 - - 4 4 - 4 neobstál
  Diamond Angel Golden Martha 4 GR Janáková Alena - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miloslav Šafařík, Ing. Jarmila Pokorná, Milan Kříž, Milan Plechatý