Jihomoravské derby Bobrůvka 24.-25.9.2016 - výsledky


Jihomoravské DERBY

Bobrůvka 24.-25.9.2016

Poř.PesPlem.VůdcePoř. KZVPTit. KZVPPoř. KPZTit. KPZSoučettitul
1 Ellie Ideal Dog LR Smutný Tomáš 3 CACT 1 CACT 4 Vítěz derby
2 Edgar English Spy of Dashby LR Götzová Dagmar Ph.D.,Ing. 7 3 r.CACT 10  
3 Elizabeth Enjoy of Dashby LR Dragolovová Eva 5 5 10  
4 Karkulka Chlupaté štěstí GR Sláma Milan 10 2 CACT 12  
5 Black Magic z Černobílé Duhy LR Hasíková Michaela 4 r.CACT 8 12  
6 Jezinka Chlupaté Štěstí GR Zavadilová Marta MVDr. 1 CACT 12 13  
7 New Superstar Bohemia Luxyvett FCR Chlumská Jana 8 6 CACT 14  
8 Hippy Jack Libami CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 6 11 17  
9 Fabria Beauty from Czech FCR Ištvanová Ivana Ing. 9 9 18  
  Druppi My Joy GR Kúdelová Andrea 2 r.CACT - -  
  Little Viloet ´s Like a Hurricane GR Kozlová Lucie - 4 r.CACT -  
  Armant Rose z Českomoravské vysočiny LR Sáblík Daniel - 7 -  
  Áres Flores Vitae GR Janská Hana - 10 -  
  Diamond Destiny Golden Martha GR Jůzlová Jana - 13 -  
  Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav - 14 -  
  Rena Joy Ithaka Bohemia LR Bartusková Miluše - - -  
  Apollon Beretyna LR Sloup Ivo Ing. - - -  

Podzimní zkoušky

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Ellie Ideal Dog 7 LR Smutný Tomáš 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) CACT
2 Karkulka Chlupaté štěstí 11 GR Sláma Milan 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (48) CACT
3 Edgar English Spy of Dashby 12 LR Götzová Dagmar Ph.D.,Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (47) r.CACT
4 Little Viloet ´s Like a Hurricane 6 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 228 (46) r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 5 LR Dragolovová Eva 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (47)
6 New Superstar Bohemia Luxyvett 10 FCR Chlumská Jana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (46) CACT
7 Armant Rose z Českomoravské vysočiny 17 LR Sáblík Daniel 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (46)
8 Black Magic z Černobílé Duhy 3 LR Hasíková Michaela 4 3 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 3 I. 212 (44)
9 Fabria Beauty from Czech 4 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 216 (45)
10 Áres Flores Vitae 13 GR Janská Hana 4 2 3 4 4 4 4 3V 3 4 4 4 II. 209 (46)
11 Hippy Jack Libami 1 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 3 2 3 4 2 4 4V 4 4 4 4 II. 202 (47)
12 Jezinka Chlupaté Štěstí 14 GR Zavadilová Marta MVDr. 4 2 2 3 4 4 4 4V 4 3 4 4 II. 201 (46)
13 Diamond Destiny Golden Martha 8 GR Jůzlová Jana 4 3 1 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 III. 212 (48)
14 Brilliant Leader of White Enny 16 GR Boguaj Stanislav 4 2 1 3 4 4 4 4V 3 3 4 4 III. 192 (44)
  Apollon Beretyna 15 LR Sloup Ivo Ing. 4 0 3 - 4 4 4 4V 4 4 3 3 neobstál
  Rena Joy Ithaka Bohemia 9 LR Bartusková Miluše 4 0 3 - 3 4 4 3V 4 4 3 4 neobstál
  Druppi My Joy 2 GR Kúdelová Andrea - 3 - 4 4 - 4 4V 4 4 4 0 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Branko Danielovský

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Josef Ouzký, Jarmila Pokorná, Václav Kobera, Jiři Liška, Jaroslav Jirka

Zkoušky z vodní práce

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
CenaBodyTitul
1 Jezinka Chlupaté Štěstí 14 GR Zavadilová Marta MVDr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) CACT
2 Druppi My Joy 2 GR Kúdelová Andrea 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (40) r.CACT
3 Ellie Ideal Dog 7 LR Smutný Tomáš 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I.R 166 (38) CACT
4 Black Magic z Černobílé Duhy 3 LR Hasíková Michaela 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I.R 166 (38) r.CACT
5 Elizabeth Enjoy of Dashby 5 LR Dragolovová Eva 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 I. 164 (39)
6 Hippy Jack Libami 1 CBR Vrzalová Kateřina MUDr. 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (38)
7 Edgar English Spy of Dashby 12 LR Götzová Dagmar Ph.D.,Ing. 4 4 4 2 4 3 4V 4 4 4 II. 158 (37)
8 New Superstar Bohemia Luxyvett 10 FCR Chlumská Jana 4 3 4 2 4 4 4V 4 3 4 II. 157 (38)
9 Fabria Beauty from Czech 4 FCR Ištvanová Ivana Ing. 2 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 II. 153 (39)
10 Karkulka Chlupaté štěstí 11 GR Sláma Milan 4 3 1 2 4 3 3V 4 2 4 III. 130 (34)
  Diamond Destiny Golden Martha 8 GR Jůzlová Jana 4 4 0 1 4 3 - 4 - 4 neobstál
  Rena Joy Ithaka Bohemia 9 LR Bartusková Miluše 3 4 0 1 4 3 - 4 - 4 neobstál
  Little Viloet ´s Like a Hurricane 6 GR Kozlová Lucie - - - 4 4 0 - - - 4 neobstál
  Armant Rose z Českomoravské vysočiny 17 LR Sáblík Daniel - - 0 - - - - - - - neobstál
  Apollon Beretyna 15 LR Sloup Ivo Ing. - - 0 - - - - - - - neobstál
  Brilliant Leader of White Enny 16 GR Boguaj Stanislav - - 0 - - - - - - - neobstál
  Áres Flores Vitae 13 GR Janská Hana - - 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Branko Danielovský

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Josef Ouzký, Jarmila Pokorná, Václav Kobera, Jiři Liška, Jaroslav Jirka

 

Vítězové

?? ??

LR Ellie Ideal Dog, CACT z PZ, CACT z ZVP, Vítěz Derby

vůdce Tomáš Smutný

GR Karkulka Chlupaté štěstí, CACT z PZ

vůdce Milan Sláma

?? ??

GR Jezinka Chlupaté Štěstí, CACT z ZVP

vůdce MVDr. Marta Zavadilová

FCR New Superstar Bohemia Luxyvett, CACT z PZ

vůdce Jana Chlumská

Foto