KPZ Vacíkov, 17.9.2016 - výsledky


Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Dobříš - Vacíkov 17.9.2016

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
Pos
11
Apo
12
Při
CenaBodyTitul
1 Ghost Jax Aurea Rosa 13 GR Hrabětová Petra MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT, Vítěz zkoušek
2 Fleur de Lis Tercius 7 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (44) CACT
3 Absolut First Ida Garonera 3 NSR Pešková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (42) CACT
4 Arrow To My Heart of Galgaris 14 LR Dědek Vladimír 4 4 3 4 3 3 4 4V 4 4 3 3 I. 208 (42) CACT
5 Diamond Angel Golden Martha 12 GR Janáková Alena 4 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (44)
6 Qwendy Gold z Orvetu 10 LR Denková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 2 4 II. 218 (42)
7 Afram Taefa Sannur Rydgadur 9 GR Hermannová Jindra 4 4 2 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (43)
8 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů 15 LR Pišnová Hana 4 4 2 4 3 4 4 4V 4 4 3 4 II. 214 (44)
9 Nikolaus Gold Rebecca 4 GR Šebková Daniela Bc. DiS. 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 2 3 4 II. 202 (40)
10 In Wonderland with Alice of Tintagel Winds 6 LR Týřlová Alice 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 2 3 3 II. 200 (39)
11 Uric-Gala z Vinice 17 LR Smejkalová Jana 4 4 3 4 3 4 4 3R 4 3 2 3 II. 193 (39)
12 Bea Blanche Jackie´s dream 2 GR Majerová Irena Mgr. 4 3 2 3 3 4 4 4R 3 3 2 3 II. 176 (38)
13 Lumberjack of Bohemia Bras 8 LR Hesounová Tereza 4 4 4 1 4 4 4 4R 4 4 4 4 III. 209 (44)
14 Handy Headgehog of Bohemia Bras 1 LR Krutská Alena 4 4 4 1 4 4 4 4R 4 4 3 4 III. 205 (44)
15 April Kovinox Puppy Dogs 11 LR Janská Katarína 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 3 1 2 III. 197 (38)
  Apollo Goldymate 16 GR Poděbradský Oldřich - - 4 1 - 0 - 4R - - 4 - neobstál
  Diamond Darwin Golden Martha 5 GR Tomanová Sandra Mgr. - 4 - 0 4 4 - - - - - - odstoupil
  Adal Edgar Sannur Rydgadur 18 GR Rossi Monika - - - 0 - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Ing. Jan Hamřík, Ing. Veronika Bromová, Eva Píchová, Jaroslav Mach, Václav Myslivec, Lucie Šeráková

 

 

Vítězové

?? ??

GR Ghost Jax Aurea Rosa, Vítěz zkoušek, CACT

vůdce MUDr. Petra Hrabětová

FCR Fleur de Lis Tercius, CACT, 2. místo

vůdce Mgr. Barbora Žampachová

?? ??

NSR Absolut First Ida Garonera, CACT, 3. místo

vůdce Petra Pešková

LR Arrow To My Heart of Galgaris, CACT, 4. místo

vůdce Vladimír Dědek