13. ročník Poháru Světa myslivosti - výsledky

13. ročník Poháru Světa myslivosti

Kosičky 6. - 7. 8. 2016

Celkové

pořadí

Jméno,

plemeno psa

Majitel

vůdce

Cena, počet bodů

titul KPZ/KVP

Pořadí

KPZ/KVP

  1.  

Armóns Golden Hevanar,

GR

Ing. Helena Chvalovská

1. cena, 227 bodů

CACT

1.

1. cena, 172 bodů

CACT

1.

  1.  

Anabella Od Úpatí Spáleníku, GR

Iva Vacková

1. cena, 223 bodů

4.

1. cena, 172 bodů

Res. CACT

2.

  1.  

Corinna Merlucius,

LR

JUDr. Michaela Ehrenbergerová

1. cena, 221 bodů

CACT

7.

1. cena, 172 bodů

4.

  1.  

Asta ze Slovákové,

NK

Ing. Martin Sýkora

1. cena, 214 bodů

CACT

5.

1. cena, 95 bodů

Res. CACT

7.

  1.  

Brina Labský vítr,

FCR

Michaela Skokanová

1. cena, 221 bodů

CACT

6.

1. cena, 162 bodů

CACT

8.

  1.  

Francis Rangee Aurea Rosa,

GR

Helena Čtveráková

1. cena, 227 bodů

Res. CACT

2.

2. cena, 164 bodů

14.

  1.  

Eliot z Královských teras,

GR

Ing. Jarmila Pokorná

2. cena, 214 bodů

12.

1. cena, 168 bodů

6.

  1.  

Pat z Proutku,

LR

Petra Kuhová, DiS.

2. cena, 220 bodů

11.

1. cena, 161 bodů

Res. CACT

9.

9.

Imir z Wdeckiego Parku,

NK

František Sedlák

2. cena, 220 bodů

Res. CACT

10.

2. cena, 79 bodů

16.

10.

Renie Amyflatt Of Black Brianta, FCR

Petra Kotíková

3. cena, 220 bodů

17.

1. cena, 160 bodů

Res. CACT

10.

11.

Charming Chloé Bohemia Luxyvett, FCR

Ing. Květoslava Hanikýřová

3. cena, 214 bodů

18.

2. cena, 156 bodů

15.

12.

Nebthet z Českomoravské Vysočiny, LR;

Daniela Růžičková

3. cena, 210 bodů

19.

3. cena, 154 bodů

18.

13.

Casey Amazing Frace,

LR

Mgr. Jarmila Horníčková

3. cena, 194 bodů

21.

3. cena, 154 bodů

20.

 

 

Podzimní zkoušky

Pořadí

Jméno,

plemeno psa

Majitel

vůdce

Cena, počet bodů

titul

Známky

  1.  

Armóns Golden Hevanar, GR

Ing. Helena Chvalovská

1. cena, 227 bodů

CACT

4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Francis Rangee Aurea Rosa, GR

Helena Čtveráková

1. cena, 227 bodů

Res. CACT

4, 4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Ganwales Romance Summer Buxusson, ASS

Martina Hladká

1. cena, 217 bodů

CACT

4, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 4

  1.  

Anabella Od Úpatí Spáleníku, GR

Iva Vacková

1. cena, 223 bodů

4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 4, 4, 4

  1.  

Asta ze Slovákové, NK

Ing. Martin Sýkora

1. cena, 214 bodů

CACT

4, 4, 4, 4, 3, 4, 3, 4, 4

  1.  

Brina Labský vítr, FCR

Michaela Skokanová

1. cena, 221 bodů

CACT

4, 4, 4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 3

  1.  

Corinna Merlucius, LR

JUDr. Michaela Ehrenbergerová

1. cena, 221 bodů

CACT

4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 3

  1.  

Coudy Canigou Oreaster, AC

Mgr. Marcela Podrazilová

David Podrazil

1. cena, 212 bodů

CACT

4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Amaryllis Monroe Buxusson, ASS

Martina Hladká

Philips Hladký

1. cena, 187 bodů

Res. CACT

4, 2, 4, 4, 4, 3, 3, 4, 3

  1.  

Imir z Wdeckiego Parku, NK

František Sedlák

1. cena, 186 bodů

Res. CACT

4, 4, 4, 4, 4, 3, 2, 2, 4

  1.  

Pat z Proutku, LR

Petra Kuhová

2. cena, 220 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 2, 4, 4, 3, 4

  1.  

Eliot z Královských teras, GR

Ing. Jarmila Pokorná

2. cena, 214 bodů

4, 2, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 3, 4, 4, 4

  1.  

Fala od Zlaté Lobi , GR

Václav Sura

2. cena, 207 bodů

4, 4, 3, 2, 4, 2, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Kori od Petrboka, NK

Jan Langr

2. cena, 188 bodů

4, 4, 4, 4, 2, 2, 4, 4, 2

  1.  

Ari z Polesí Bor, NK

Milan Kratochvíl

2. cena, 180 bodů

4, 4, 3, 4, 3, 3, 3, 3, 2

  1.  

Cony od Turoveckých rybníků, FCR

Andrea Vertichová

2. cena, 206 bodů

4, 4, 4, 2, 4, 4, 4, 2, 4, 4, 2, 4

  1.  

Renie Amyflatt Of Black Brianta, FCR

Petra Kotíková

3. cena, 220 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 1, 4

  1.  

Charming Chloé Bohemia Luxyvett, FCR

Ing. Květoslava Hanikýřová

3. cena, 214 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 1, 3

  1.  

Nebthet z Českomoravské Vysočiny, LR

Daniela Růžičková

3. cena, 210 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 3, 1, 4

  1.  

Connie Dantilly,

LR

Jasněna Jakubalová

3. cena, 195 bodů

4, 3, 4, 4, 3, 4, 4, 4, 3, 3, 1, 3

  1.  

Casey Amazing Frace,

LR

Mgr. Jarmila Horníčková

3. cena, 194 bodů

4, 3, 3, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 3, 1, 3

  1.  

Berenika z Ořechového vrchu, AC

Hana Nossbergrová

Jan Tschernoster

Neobstál

0 z vlečky se srstnatou zvěří

23.

Deisy z Javorového vrchu-Beskyd, NK

Ing. František Kerda

Neobstál

0 z vlečky se srstnatou zvěří

24.

Hello Crazy Frog of Bohemia Bras, LR

 

Neobstál

0 z dohledávky pernaté

Disciplíny retrievři:

Nos, vyhledávání, přinášení vlečené pernaté, přinášení vlečené srstnaté, přinášení kachny z vody, dohledávka pernaté, chování po výstřelu, vodění psa, radost z práce, poslušnost, aport v terénu, přinášení

Disciplíny slídiči:

Nos, hlasitost, poslušnost a ovladatelnost, chování po výstřelu, vodění psa, vyhledávání-slídění,

dohledávka a přinášení pernaté, vlečka se srstnatou, přinášení kachny z vody

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Milan Kříž, Petr Skalický, Josef Slabý, Zdeněk Veleba, Ing. Eva Pavlíková, Ing. Jarmila Jindřichovská, Eva Píchová, Jana Velebová

 

Zkoušky z vodní práce

Pořadí

Jméno,

plemeno psa

Majitel

vůdce

Cena, počet bodů

titul

Pořadí

  1.  

Armóns Golden Hevanar, GR

Ing. Helena Chvalovská

1. cena, 172 bodů

CACT

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Anabella Od Úpatí Spáleníku, GR

Iva Vacková

1. cena, 172 bodů

Res. CACT

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Make Right Decisions Brdské zlato, GR

Renata Libánská

1. cena, 172 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Corinna Merlucius, LR

JUDr. Michaela Ehrenbergerová

1. cena, 172 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Ala z Brannských blat, NK

Josef Ouzký

1. cena, 98 bodů

CACT

4, 4, 4, 4, 3, 4

  1.  

Eliot z Královských teras, GR

Ing. Jarmila Pokorná

1. cena, 168 bodů

4, 4, 4, 4, 4,

4, 3, 4, 4, 4

  1.  

Asta ze Slovákové, NK

Ing. Martin Sýkora

1. cena, 95 bodů

Res. CACT

4, 4, 4, 3, 4, 4

  1.  

Brina Labský vítr, FCR

Michaela Skokanová

1. cena, 162 bodů

CACT

4, 4, 4, 4, 4, 3, 3, 4, 4, 4

  1.  

Pat z Proutku, LR

Petra Kuhová, DiS.

1. cena, 161 bodů

Res. CACT

4, 3, 4, 4, 4, 3, 4, 4, 4, 4

  1.  

Renie Amyflatt Of Black Brianta, FCR

Petra Kotíková

1. cena, 160 bodů

Res. CACT

4, 3, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 4

  1.  

Deisy z Javorového vrchu – Beskyd, NK

Ing. František Kerda

1. cena, 93 bodů

4, 4, 3, 4, 3, 4

  1.  

Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury, LR

Naďa Zimová

1. cena, 158 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 4, 4, 4

  1.  

Ch.Adeline Charline Falaksa, FCR

Pavlína Marková

1. cena, 148 bodů

3, 4, 3, 3, 4, 4, 4, 4, 3, 4

  1.  

Francis Rangee Aurea Rosa, GR

Helena Čtveráková

2. cena, 164 bodů

4, 4, 4, 2, 4, 4, 4, 4, 4, 4

  1.  

Charming Chloé Bohemia Luxyvett, FCR

Ing. Květoslava Hanikýřová

2. cena, 156 bodů

4, 4, 4, 4, 4, 3, 2, 4, 3, 4

  1.  

Imir z Wdeckiego Parku,

NK

František Sedlák

2. cena, 79 bodů

4, 3, 3, 2, 3, 4

  1.  

Berenika z Ořechového vrchu, AC

Hana Nossbergerová,

Jan Tschernoster

2. cena, 74 bodů

3, 4, 3, 1, 3, 4

  1.  

Nebthet z Českomoravské Vysočiny, LR

Daniela Růžičková

3. cena, 154 bodů

4, 4, 4, 1, 4, 4, 4, 3, 4, 4

  1.  

Uxa z Proutku

Bc.Miloslav Šafařík

Eva Šafaříková

3. cena, 137 bodů

4, 1, 2, 3, 4, 4, 4, 3, 4, 4

  1.  

Casey Amazing Frace, LR

Mgr. Jarmila Horníčková

3. cena, 136 bodů

4, 2, 4, 1, 4,3, 4, 3, 3, 4

  1.  

April Kovinox Puppy Dogs

Katarína Janská

3. cena, 136 bodů

1, 3, 4, 3, 4, 2, 4, 4, 4, 4

  1.  

Godin z Lipových Dolin,

ASS

Marcela Kopecká

Petr Pavlík

Neobstál

0 z Dohledávky kachny

23.

Cony od Turoveckých rybníků, FCR

Andrea Vertichová

Odstoupení

Disciplíny retrievři:

Navádění na 2 kachny na vodě, vyhledávání v rákosí, dohledávka kachny v rákosí, aport v terénu, chování po výstřelu,

přinášení, vodění psa, poslušnost a ovladatelnost, chování na stanovišti u vody, radost z práce

Disciplíny slídiči:

Ochota k práci v hluboké vodě, přinášení kachny z vody, slídění v rákosí, dohledávka kachny v rákosí, chování na stanovišti,

poslušnost a ovladatelnost

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Josef Slabý, Zdeněk Veleba, Branko Danielovský, Hana Kovářová,  Ing. Eva Pavlíková, Ing. Jarmila Jindřichovská, Eva Píchová, Jana Velebová

 

Fotky

zde a zde