KZVP Rosovice - výsledky


Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res. CACT

Dobříš - Rosovice 17.7.2016

 

Výsledky

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 
NaK

 2 
Vyh

 3 
DoK

 4 
Apo

 5 
ChV

 6 
Při

 7 
Vod

 8 
PaO

 9 
ChS

10
Rad

Cena

Body

Titul

1

Akiro Nero Dolanská tlapka

6

FCR

Křížová Barbora

4

4

4

3

4

4

4V

4

4

4

I.

168 (40)

2

Erikachen Roisin

5

NSR

Nehera Tomáš Ing.

4

4

4

3

4

4

4V

4

3

4

I.

166 (40)

3

Fleur de Lis Tercius

1

FCR

Žampachová Barbora Mgr.

4

2

4

4

4

4

4V

3

3

4

II.

154 (36)

4

Loki z Vltavotýnských lesů

2

LR

Bužek Kamil

4

2

3

4

4

4

4V

4

4

3

II.

153 (36)

5

Ghost Jax Aurea Rosa

4

GR

Hrabětová Petra MUDr.

2

3

3

4

4

4

4V

3

4

3

II.

142 (33)

6

Nikolaus Gold Rebecca

10

GR

Šebková Daniela DiS.Bc.

4

3

4

2

4

3

2V

4

3

3

II.

139 (36)

7

Ayla Eli´s Pride

12

GR

Marková Ella

3

4

3

4

4

2

3V

3

3

4

II.

138 (30)

8

Apollon Cody Saint Matthew

8

FCR

Skřivanová Lenka

3

2

4

3

4

3

3V

3

3

4

II.

135 (34)

9

Collet Amazing Frace

7

LR

Červinková Petra

4

1

4

3

4

4

3V

3

3

3

III.

137 (35)

10

Aston Wild Storm of Galgaris

9

LR

Bernášková Dana Ing.

3

3

4

1

4

3

1V

3

3

3

III.

120 (29)

 

Berthony Lueur dorée

11

GR

Mrkva Luboš

1

-

-

0

4

-

4V

-

-

-

neobstál

 

Irving z Vltavotýnských lesů

3

LR

Pavlíčková Barbora Ing.

-

1

0

-

4

-

-

-

-

-

neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R=na řemeni, V=volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: Ing. Irena Erhartová

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Luděk Fanta, Ing. Veronika Bromová, Jan Brom

 

Účastníci

LR Aston Wild Storm of Galgaris

Bernášková Dana Ing.

LR Loki z Vltavotýnských lesů

Bužek Kamil

LR Collet Amazing Frace

Červinková Petra

?? ?? ??

NSR Erikachen Roisin

Nehera Tomáš Ing.

GR Ghost Jax Aurea Rosa

Hrabětová Petra MUDr.

FCR Akiro Nero Dolanská tlapka

Křížová Barbora

?? ?? ??

GR Ayla Eli´s Pride

Marková Ella

GR Berthony Lueur dorée

Mrkva Luboš

GR Nikolaus Gold Rebecca

Šebková Daniela DiS.Bc.

?? ?? ??

LR Irving z Vltavotýnských lesů

Pavlíčková Barbora Ing.

FCR Apollon Cody Saint Matthew

Skřivanová Lenka

FCR Fleur de Lis Tercius

Žampachová Barbora Mgr.

?? ?? ??

Vítězové

?? ??

FCR Akiro Nero Dolanská tlapka, Vítěz zkoušek, CACT

vůdce Barbora Křížová

NSR Erikachen Roisin, 2. místo, CACT

vůdce Inf. Tomáš Nehera