KLZ CACT, Švábenice a KZSVP CACT, Švábenice - výsledky
Výsledky KLZ a KZSVP, které se konaly 6.-7.7.2013 - výsledky

Klubové lesní zkoušky CACT – Švábenice, 6.7.2013  - výsledky     

Los

Plem.

Jméno psa

Retrievři

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Body

Cena

Poř.

Titul

2

LR

Indiane z Trojánku

MUDr. Kateřina Vrzalová

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

x

230

I.

1.

Vítěz, CACT

1

LR

Jacky z Delvoja

Jana Račkayová

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

x

227

I.

2.

res.CACT

7

CBR

Bella Donna Queens of Athila

Ing. Jaroslav Šíma

4

4

4

4

4

3

3

4

4

4

4

4

4

x

225

I.

3.

CACT

10

FCR

Black Berry Tercius

Jolana Pokorná

4

4

4

4

4

2

4

4

4

4

4

4

4

x

222

II.

4.

3

FCR

Angie z Annenských zahrad

Ing. Martin Legner

4

4

4

4

3

2

4

4

4

4

4

4

4

x

218

II.

5.

4

LR

Bonie Black and White Rainbou

Lenka Vrublová

4

3

4

4

3

2

4

4

4

4

4

4

4

x

213

II.

6.

5

GR

Áres Flores Vitae

Hana Janská

4

4

4

4

4

2

3

4

4

3

3

4

3

x

206

II.

7.

9

GR

Beáta z Kolbyho vršku

Jana Prašivková

4

4

4

4

4

0

4

4

4

4

4

4

x

neobstál

8

GR

Aileen z Borových lesů

Ing. Michal Řehoř

4

4

1

0

4

3

x

neobstál

6

FCR

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

Jan Vrána

4

4

3

0

4

x

neobstál

slídiči

11

WSS

Eastfarm's Phoenix

Ing. Bohuslav Zemánek

4

3

4

4

4

3

4

4

3

4

3

3

4

2

306

II.

8.

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – Slídění s dohledávkou, 3 – Přinášení vlečené pernaté, 4 – Přinášení vlečené srstnaté, 5 – Následování, 6 – Práce na barvě spárkaté zvěře, 7 – Chování na stanovišti, 8 – Odložení, 9 – Chování po výstřelu, 10 – Poslušnost a ovladatelnost, 11 – Vodění psa, 12 – Paměť k aportu marking, 13 – Přinášení

Discipliny slídiči: 1 – Nos, 2 – Hlasitost, 3 – Poslušnost a ovladatelnost, 4 – Chování po výstřelu, 5 – Vodění na řemeni, 6 – Nahánění, 7 – Slídění, 8 – Stopa živé zvěře, 9 – Dohledávka a přinášení pernaté, 10 – Vlečka se srstnatou zvěří, 11 – Šoulačka, 12 – Barva, 13 – Odložení, 14 – Klid na stanovišti

Rozhodčí: Ing, Jan Horyna – vrchní rozhodčí, Mgr. Milan Hampl, Mgr. Jiří Štrajt, Přemysl Bouška, Ing. Jarmila Pokorná, Branko Danielovský, Zdeněk Šilberger, Jan Derka

 

Klubové zkoušky speciální vodní práce CACT– 7.7.2013 Švábenice - výsledky

Los

Plemeno

Jméno psa

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Body

Cena

Pořadí

Titul

Koef.

Retrievři

11

FCR

Angie z Annenských zahrad

Ing. Martin Legner

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

1R

CACT

8

FCR

Black Berry Tercius

Jolana Pokorná

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

2R

Res.CACT

4

FCR

Cinderella Tercius

MUDr. Eva Žampachová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

3R

7

LR

Indiane z Trojánku

MUDr. Kateřina Vrzalová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

134

I.

4.

CACT

3

CBR

Bella Donna Queens of Athila

Ing. Jaroslav Šíma

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

134

I.

5.

CACT

10

GR

Bianca de Salvia Apiana

Petra Šendulová

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

132

I.

6.

CACT

9

GR

Aileen z Borových lesů

Ing. Michal Řehoř

4

4

4

4

4

3

4

4

4

2

128

I.

7.

Res.CACT

5

GR

Beáta z Kolbyho vršku

Jana Prašivková

4

4

4

4

4

1

4

4

4

4

124

III.

9.

6

GR

Áres Flores Vitae

Hana Janská

4

4

4

1

4

4

3

3

3

3

111

III.

10.

2

LR

Bonie Black and White Rainbou

Lenka Vrublová

0

4

4

neobstál

12

FCR

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

Jan Vrána

4

4

4

4

0

4

neobstál

Slídiči

1

WSS

Eastfarm's Phoenix

Ing. Bohuslav Zemánek

4

2

2

2

2

4

x

x

x

x

68

II.

8.

Discipliny retrievři: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4.Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu, 6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

Discipliny slídiči: 1. Ochota k práci v hluboké vodě, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Nahánění a  dohledávka střelené,  nebo postřelené kachny v rákosí, 4. Dohledávka kachny v rákosí, 5. Chování na stanovišti, 6. Poslušnost

Rozhodčí: Ing, Jan Horyna – vrchní rozhodčí, Mgr. Milan Hampl, Branko Danielovský, Jan Derka, Ing. Jarmila Pokorná

Koeficient = počet získaných bodů / počet maximálně možných (retrievři 136, slídiči 100)