KZV retrieverů a slídiču CACT, Sloveč 5.5.2013

Výsledky klubových zkoušek vloh retrieverů a slídičů CACT - Sloveč, 5.5.2013 a Klubových zkoušek vloh slídičů CACT.

Klubové zkoušky vloh retrieverů a slídičů CACT – Sloveč, 5.5.2013 – výsledky

Los

Plem

Jméno psa

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Body

Cena

Pořadí

Titul

25

FCR

Coal Star Bohemian Ariston

Ing. František Kerda

4

3

4

4

4

4

4

4

4

166

I.

1.R

21

GR

Bailar noc Pasión Touch of Heaven

Ing. Libor Nechanický

4

3

4

4

3

3

4

3

4

155

I.

2.R

23

GR

Ebi Doren Aurea Rosa

Žaneta Mouleová

4

3

3

4

4

3

4

3

4

155

I.

3.R

24

GR

Francis Rangee Aurea Rosa

Helena Čtveráková

4

3

4

4

2

4

4

1

4

149

III.

4.R

26

LR

Quissi z Proutku

Ivan Jícha

4

1

4

4

3

4

4

3

4

147

III.

5.R

22

LR

Quincy Isis z Českomoravské vysočiny

Eva Šebková

4

1

4

4

3

4

4

1

4

141

III.

6.R

27

NK

Alma z Javorového vrchu-Beskyd

Jaroslav Šembera

4

4

4

4

4

4

4

4

x

192

I.

1.S

CACT

28

ASS

Every Move You Make Avendesora Poland

Petra Golinovská

4

4

4

4

4

4

4

4

x

192

I.

2.S

CACT

30

ASS

Darwin Bohemia Jewellery

Petra Golinovská

4

4

4

4

4

3

4

4

x

184

I.

3.S

res. CACT

33

WSS

Era od Nežárecké tůně

Jiří Tomáš

4

4

4

4

4

3

4

4

x

184

I.

4.S

CACT

32

NK

Alf Bohemia Jewellery

Petra Golinovská

4

4

4

4

4

3

4

4

x

184

I.

5.S

res. CACT

29

WSS

Den od Nežárecké tůně

Jan Kalafut

4

3

3

3

4

2

4

3

x

156

II.

6.S

31

WSS

Gladys Merylic

Marie Uhrová

3

0

4

4

1

odstoupil

34

WSS

Benton Honeymoon is Over

Ing. Dana Pospíšilová

4

4

4

4

4

3

4

0

x

neobstál

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Rozhodčí: Jindřich Vágner – vrchní rozhodčí, Ing. Jan Horyna, Petr Herčík, Mgr. Renata Tetřevová, Branko Danielovský

 

 

 

Klubové zkoušky vloh slídičů CACT  – Sloveč, 5.5.2013 – výsledky

 

Los

Plem

Jméno psa

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

Body

Cena

Pořadí

Titul

11

AC

Heidi od Bukové studánky

Ing. Josef Milík

4

4

4

4

4

4

4

4

192

I.

1.

CACT

1

ASS

Arnold z Hrbovského panství

Petr Pavlík

4

4

4

4

4

4

4

4

192

I.

2.

CACT

2

ASS

Jasper od Stroupinského potoka

Josef Sojka

4

4

4

4

4

4

4

4

192

I.

3.

res. CACT

3

AC

Agnes Andraste

Ivana Najmanová

4

4

4

4

4

4

4

4

192

I.

4.

res. CACT

17

AC

Ymany Magic Fay Marcato Line

David Podrazil

4

4

4

4

4

4

4

4

192

I.

5.

8

ASS

Ganwales Rosalie Princess Buxusson

Martina Hladká

4

4

4

4

3

4

4

4

189

I.

6.

6

ASS

Drosera of Klamar garden

Michal Hofman

4

4

4

4

4

4

4

3

188

I.

7.

20

ASS

Frisbee Magic Street

Tereza Matoušová

4

4

3

4

4

4

4

4

187

I.

8.

4

AC

Anka Blatov Junior

Ing. Josef Smrž

4

3

4

4

4

4

4

4

184

I.

9.

14

ASS

Happy Lean's Diana Krall Buxussons

Martina Garová

4

4

4

4

4

3

4

4

184

I.

10.

9

AC

Adele Andraste

Ing. Michaela Pospíchalová

4

2

4

4

3

4

4

4

173

II.

11.

19

AC

Hanka z Vejminku

Kateřina Vebrová

4

2

4

4

3

4

4

4

173

II.

12.

7

ASS

Jason Bohemia Jewellery

Jaroslava Frýbová

4

2

3

4

2

2

4

3

145

II.

13.

5

AC

Ethel ze Země Pipikel

Daniela Lukuvková

4

0

4

4

3

4

4

4

157

III.

14.

15

AC

Jack Daniel z Vejminku

Pavel Šulcek

4

1

4

4

4

4

4

1

156

III.

15.

13

AC

Ayla od Vlašimského zámku

Bc. Kristina Michlová

4

0

4

4

4

4

4

1

148

III.

16.

12

AC

Alpha Blatov Junior

Dana Smržová

3

0

4

4

4

3

3

4

135

III.

17.

10

AC

Beauty Spot Faledo

Bc. Martina Dvořáková

3

0

4

4

4

2

3

3

123

III.

18.

16

AC

Nikita in Chocolate

MUDr. Zdeněk Podlesný

4

0

4

4

4

2

2

1

118

III.

19.

18

ASS

Dixie z Piskové Doliny

Tereza Matoušová

vůdkyně odvolala

Discipliny: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Rozhodčí: Miloslav Šafařík – vrchní rozhodčí, Mgr. Jiří Lazar, Petr Netík, Milan Kříž, Ing. Jarmila Jindřichovská, Mgr. Klára Tydlitová, Josef Brzák