Klubové zkoušky vloh slídičů (CACT) a retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Kutná HoraKLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Malešov - 2.5.2010
Vrchní rozhodčí: Milan Benda

 

Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. ASS Alexis Dragons Manor Mgr. Renáta Tetřevová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. ASS Brazen Bethany Rockdale Pavel Bozděch 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
3. WSS Cita z Hlubockého podzámčí Ing. Josef Lát 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
4. NK Toby z Košickej Martin Lukáš 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
5. ASS Hanny od Stroupinského potoka Josef Sojka 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I.  
6. CS Eliška Czech Beauty z Rajšlu Jitka Šlechtová 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I. CACT
7. ASS Charles od Stroupinského potoka Josef Sojka 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I.    
8. AC Ira z Chalupecké louky Iva Nápravníková 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I. CACT
9. AC Berenika z Ořechového vrchu Jan Tschernoster 4 4 3 4 2 4 4 4 x 181 I. res. CACT
10. AC Nicoll Black Petrs Miroslav Stejkoza 4 4 4 4 3 4 4 2 x 181 I.   
11. ASS Berberis of Klamar Garden Mgr. Klára Tydlitová 4 4 3 4 4 3 4 4 x 179 I.   
12. AWS Abbigail od Valinky Tomáš Tichý 4 4 4 4 4 3 4 2 x 176 I. CACT 
13. ASS Adored Aiven Rockdale PaedDr. Pavlína Stuchlíková 4 2 4 4 2 4 4 3 x 166 II.   
14. ASS Ergus z Větrné paseky Ing. Pavel Klika 2 3 4 4 4 2 4 4 x 148 III.   
15. WSS Janek od Jaslůvky Martin Holek 4 0 4 4 3 2 4 4 x 141 III.   
16. ASS Ebigeil z Větrné paseky Kamila Šafaříková 2 2 4 4 4 2 4 4 x 140 III.  
  AC Igor z Chalupecké louky Ing. Eva Procházková x x 0 x x x x x x Neobstál
   ASS Darwin Bohemia Jewellery Petra Golinovská 4 4 4 4 4 4 4 0 x Neobstál
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1. GR Sissi The Best Baron Lucie Jínová 4 2 4 4 3 4 4 3 3 147 II.  
2. LR Jolanka z Ročkova Štěpán Tutter 4 3 2 4 1 4 3 1 2 120 III.  
  GR Deep Devotion Brdské zlato Dita Reilová x 0 3 x x 4 x x x Neobstál
  LR Aura Horské vršky Irena Pacholíková x 1 2 x x 4 x 0 x Neobstál
  LR Denny z Obolecké hájenky Roman Tesař x 0 2 x x 4 x x x Neobstál
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí: Jaroslav Šembera, Ing. Eva Laubeová, Josef Ouzký, Milan Kříž, Roman Hubek, Ing. Jarmila Jindřichovská, MVDr. Bohumil Brož, Josef Veselý
Čekatelé: Jiří Studýnka, Ing. Jarmila Pokorná
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

Účastníci

 

AC Berenika z Ořechového vrchu WSS Cita z Hlubockého podzámčí ASS Adored Aiven Rockdale ASS Ebigeil z Větrné paseky
AC Berenika z Ořechového vrchu
vůdce Jan Tschernoster
WSS Cita z Hlubockého podzámčí
vůdce Ing. Josef Lát
ASS Adored Aiven Rockdale
vůdce PaedDr. Pavlína Stuchlíková
ASS Ebigeil z Větrné paseky
vůdce Kamila Šafaříková
ASS Darwin Bohemia Jewellery ASS Alexis Dragons Manor NK Toby z Košickej ASS Brazen Bethany Rockdale
ASS Darwin Bohemia Jewellery
vůdce Petra Golinovská
ASS Alexis Dragons Manor
vůdce Mgr. Renáta Tetřevová
NK Toby z Košickej
vůdce Martin Lukáš
ASS Brazen Bethany Rockdale
vůdce Pavel Bozděch
AC Nicoll Black Petrs ASS Berberis of Klamar Garden CS Eliška Czech Beauty z Rajšlu ASS Hanny od Stroupinského potoka a ASS Charles od Stroupinského potoka
AC Nicoll Black Petrs
vůdce Miroslav Stejkoza
ASS Berberis of Klamar Garden
vůdce Mgr. Klára Tydlitová
CS Eliška Czech Beauty z Rajšlu
vůdce Jitka Šlechtová
ASS Hanny od Stroupinského potoka
ASS Charles od Stroupinského potoka
vůdce Josef Sojka
AC Igor z Chalupecké louky AC Ira z Chalupecké louky AWS Abbigail od Valinky WSS Janek od Jaslůvky
AC Igor z Chalupecké louky
vůdce Ing. Eva Procházková
AC Ira z Chalupecké louky
vůdce Iva Nápravníková
AWS Abbigail od Valinky
vůdce Tomáš Tichý
WSS Janek od Jaslůvky
vůdce Martin Holek
ASS Ergus z Větrné paseky GR Deep Devotion Brdské zlato LR Jolanka z Ročkova LR Aura Horské vršky
ASS Ergus z Větrné paseky
vůdce Ing. Pavel Klika
GR Deep Devotion Brdské zlato
vůdce Dita Reilová
LR Jolanka z Ročkova
vůdce Štěpán Tutter
LR Aura Horské vršky
vůdce Irena Pacholíková
GR Sissi The Best Baron LR Denny z Obolecké hájenky
GR Sissi The Best Baron
vůdce Lucie Jínová
LR Denny z Obolecké hájenky
vůdce Roman Tesař


Vítězové

ASS Alexis Dragons Manor
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 192 bodů
ASS Alexis Dragons Manor
vůdce Mgr. Renáta Tetřevová
WSS Cita z Hlubockého podzámčí NK Toby z Košickej
CACT, I. cena, 192 bodů
WSS Cita z Hlubockého podzámčí
vůdce Ing. Josef Lát
CACT, I. cena, 192 bodů
NK Toby z Košickej
vůdce Martin Lukáš
CS Eliška Czech Beauty z Rajšlu AC Ira z Chalupecké louky
CACT, I. cena, 189 bodů
CS Eliška Czech Beauty z Rajšlu
vůdce Jitka Šlechtová
CACT, I. cena, 189 bodů
AC Ira z Chalupecké louky
vůdce Iva Nápravníková
AWS Abbigail od Valinky
CACT, I. cena, 176 bodů
AWS Abbigail od Valinky
vůdce Tomáš Tichý
ASS Brazen Bethany Rockdale AC Berenika z Ořechového vrchu
res. CACT, I. cena, 192 bodů
ASS Brazen Bethany Rockdale
vůdce Pavel Bozděch
res. CACT, I. cena, 181 bodů
AC Berenika z Ořechového vrchu
vůdce Jan Tschernoster


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna

 

Obrazem