Klubové lesní zkoušky

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Praha - západ, Lesy ČR - Okrouhlo les - Ing. Pavel Čihák
a MS Borovina - Psáry
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Borovina - 12.6.2010
Vrchní rozhodčí - Milan Benda

 

Klubové lesní zkoušky
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6a 6b 6c 7 8 9 10 11 12a 12b 13 14 body cena titul
1. GR CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta 4 4 4 4 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 x 4 x 227 I. CACT, Vítěz zkoušek
2. LR HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa 4 4 4 4 4 4 x x 4 4 4 3 4 3 x 4 x 222 I. CACT
3. GR CANNY z Královských teras Janderková Monika 4 3 4 4 4 4 x x 4 4 4 3 4 4 x 4 x 221 I. res. CACT
4. GR LUCKAS Chlupaté štěstí Pokorný Petr 4 3 4 4 4 4 x x 4 4 4 3 4 2 x 4 x 213 II.  
5. GR DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva 4 3 4 4 4 2 x x 4 4 4 3 4 3 x 4 x 207 II.  
6. GR FREDDY Artemis Gold Freiwillig Rudolf 4 3 4 4 4 2 x x 4 4 4 3 4 2 x 4 x 203 II.  
7. GR PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí Urbánková Hana 3 3 4 4 4 2 x x 4 4 4 3 4 4 x 4 x 203 II.  
8. FCR Compendio All the Best Řezníček Pavel 4 3 4 2 4 2 x x 4 4 4 3 4 4 x 4 x 201 II.  
9. FCR ART´S FRED Tercius Šváb Jiří Ing. 4 3 1 4 2 3 x x 4 3 4 3 3 3 x 4 x 184 II.  
  LR IRIS z Ročkova Klobučarová Dana - - 4 - 4 0 x x 4 4 - - 4 - x 4 x Odvolala
  LR LARA z Proutku Šafaříková Eva - - 4 - 4 x 0 x 4 4 - - 4 - x 4 x Odvolala
   AC DARA z Kutnohorských vrchů Kužel Vlastimil - - - - - - - x - - - - - x - - 0  Neuspěl 

   * vodič na volno - +2 body
Discipliny - retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6a – práce na barvě spárkaté zvěře - vodič, 6b – práce na barvě spárkaté zvěře - oznamovač, 6c – práce na barvě spárkaté zvěře - hlásič,  7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 - chování po výstřelu, 10 - poslušnost a ovladatelnost, 11 - vodění psa, 12 - paměť k aportu - marking, 13 - přinášení

 Discipliny - slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6a - nahánění z odložení, 6b - nahánění od nohy, 7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté, 10 - vlečka se srstnatou zvěří, 11 - šoulačka, 12a - barva - hlásič, oznamovač, 12b - barva - vodič, 13 - odložení, 14 - klid na stanovišti 

Rozhodčí: MVDr. Bohumil Brož, Vladimír Kolín, Ing. Jan Horyna,  František Bárta st., František Bárta ml., Jiří Hošek

SPONZOŘI TÉTO AKCE:
BUDDY - Michal Kučinka, Majerského 2032, Praha 4

 

 

Účastníci

 

 
LR IRIS z Ročkova LR HILARY z Czafikovho dvora GR FREDDY Artemis Gold AC DARA z Kutnohorských vrchů
LR IRIS z Ročkova
vůdce Klobučarová Dana
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
GR FREDDY Artemis Gold
vůdce Freiwillig Rudolf
AC DARA z Kutnohorských vrchů
vůdce Kužel Vlastimil
LR LARA z Proutku FCR Compendio All the Best GR DORRIS Aurea Rosa GR CARLSSON Dynasty Anah
LR LARA z Proutku
vůdce Šafaříková Eva
FCR Compendio All the Best
vůdce Řezníček Pavel
GR DORRIS Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
GR LUCKAS Chlupaté štěstí GR PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí GR CANNY z Královských teras FCR ART´S FRED Tercius
GR LUCKAS Chlupaté štěstí
vůdce Pokorný Petr
GR PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí
vůdce Urbánková Hana
GR CANNY z Královských teras
vůdce Janderková Monika
FCR ART´S FRED Tercius
vůdce Šváb Jiří Ing.

Vítězové

 

 
GR CARLSSON Dynasty Anah
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 227 bodů
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
LR HILARY z Czafikovho dvora
CACT, I. cena, 222 bodů
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
GR CANNY z Královských teras
res. CACT, I. cena, 221 bodů
GR CANNY z Královských teras
vůdce Janderková Monika

 

Výsledky - M. Šírová
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová

 

Obrazem