Klubové speciální zkoušky z vodní práce

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS  Příbram, MS Rosovice a SLR Coloredo-Mansfeld – Dobříš
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Dobříš – Rosovice 3.7. 2010
vrchní rozhodčí Břetislav Uchytil st.

  
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 126 II. R Vítěz zkoušek
2. DANTES Aurea Rosa Tůnová Blanka GR 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 126 II. R  
3. LUCKAS Chlupaté štěstí Pokorný Petr GR 4 4 2 4 4 3 4 4 3 4 122 II.  
4. CAYA z Ledenických zahrad Brom Jan LR 4 4 2 4 4 2 4 4 3 4 118 II.  
5. ANTARES Amaltea Hryzák Josef FCR 4 4 2 4 4 2 4 4 3 4 118 II.  
6. ART od Stříbrných rud Křížová Barbora FCR 3 4 4 4 4 2 4 4 3 4 118 II.  
7. GRIFFIN SUNRISE Bonny Dux Vernerová Kateřina FCR 4 4 2 4 4 3 2 3 2 3 110 III.  
8. PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí Urbánková Hana GR 4 4 2 4 4 1 3 4 2 4 108 III.  
  BLACK ROSE New Rosmery Šustová Marie FCR 4 4 x 0 4 x 4 x 4 x Neuspěl
  AMANDA Caritin sen Kabová Alena GR 4 4 x 0 4 x 4 x 3 x Neuspěl
  BLUEBERRY z Chlumeckého zátiší Králová Martina AC 3 4 x 0 x x x x x x Neuspěl
  DEEP DESIRE Brdské zlato Hřebíčková Iva GR x x 0 x x x x x x x Odstoupila

Discipliny (retrievři) : 1 – přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2 – přinášení kachny z hluboké vody, 3 – práce v rákosí, 4 – dohledávka pohozené kachny, 5 – chování po výstřelu, 6 – paměť k aportu - marking, 7 – přinášení, 8 – vodění psa, 9 – poslušnost a ovladatelnost, 10 – chování na stanovišti

Discipliny (slídiči) : 1 - ochota k práci v hluboké vodě, 2 - přinášení kachny z hluboké vody, 3 - nahánění a dohledávka střelené, nebo postřelené kachny v rákosí, 4 - dohledávka kachny v rákosí, 5 - chování na stanovišti, 6 – poslušnost

Rozhodčí: František Bárta st., František  Bárta ml., Karel Kieweg, Břetislav Uchytil ml.

 

Účastníci

 

 

 

GR DEEP DESIRE Brdské zlato GR AMANDA Caritin sen AC BLUEBERRY z Chlumeckého zátiší GR CARLSSON Dynasty Anah
GR DEEP DESIRE Brdské zlato
vůdce Hřebíčková Iva
GR AMANDA Caritin sen
vůdce Kabová Alena
AC BLUEBERRY z Chlumeckého zátiší
vůdce Králová Martina
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
FCR GRIFFIN SUNRISE Bonny Dux GR DANTES Aurea Rosa FCR ART od Stříbrných rud GR LUCKAS Chlupaté štěstí
FCR GRIFFIN SUNRISE Bonny Dux
vůdce Vernerová Kateřina
GR DANTES Aurea Rosa
vůdce Tůnová Blanka
FCR ART od Stříbrných rud
vůdce Křížová Barbora
GR LUCKAS Chlupaté štěstí
vůdce Pokorný Petr
GR PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí FCR BLACK ROSE New Rosmery LR CAYA z Ledenických zahrad FCR ANTARES Amaltea
GR PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí
vůdce Urbánková Hana
FCR BLACK ROSE New Rosmery
vůdce Šustová Marie
LR CAYA z Ledenických zahrad
vůdce Brom Jan
FCR ANTARES Amaltea
vůdce Hryzák Josef

 

  

 

 

Vítězové

 

GR CARLSSON Dynasty Anah
Vítěz zkoušek, II. cena, 126 bodů
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta


Obrazem