Klubové speciální zkoušky z vodní práce retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové speciální zkoušky z vodní práce retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
15.8.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí Milan Benda

 

 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Darina z Vlčích luk Bc.Tereza Kotyzová FCR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 134 I CACT
3. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 133 I.  Res. CACT
4. Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.  
5. Dick Black Love Bohemia Luxywett Radka Novotná FCR 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 131 I. Res. CACT
6. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 131 I.  
7. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 129 I. CACT
8. Art od Stříbrných rud Barbora Křížová FCR 4 3 4 4 4 3 3 4 4 4 126 I.  
9. Dick od Táborských Dvořáků Bc. Jan Havrda GR 4 4 3 4 4 3 4 4 3 3 123 I.  
10. Almighty Wonder Tostadeo Bc. Kristýna Šedá LR 3 4 3 3 4 3 4 4 4 4 118 I. Res. CACT
11. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 118 I.  
12. Barney z Makových dvorů Zdeňka Kovářová GR 4 4 3 4 4 2 4 3 4 4 123 II.  
13. Akira od Perlové studánky Zdeňka Kořenská FCR 4 2 4 4 4 3 4 4 3 4 120 II.  
14. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 3 4 2 4 4 4 3 4 3 4 118 II.  
15. Galen z Havlova dvora Stanislav Brtnický GR 4 3 2 3 4 4 4 4 3 4 117 II  
16. Chuck Berry Artemis Gold Stanislav Boguaj GR 4 2 4 4 4 2 4 2 4 2 112 II.  
17. Bali z Lednických zahrad Tereza Nováková CCR 4 4 1 4 4 4 4 4 3 4 123 III.  
18. Evergreen Vetcare Bohemia Vlasta Mošničková GR 4 4 3 3 4 1 3 3 4 3 110 III.  
  Compendio All The Best Pavel Řezníček FCR - - - - - - - - - 4 Odvolána pro ind. feny
  Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček FCR - - - - - - - - - 0 Neobstál
  Deep Desire Brdské zlato Iva Hřebíčková GR - - - - - - - - - 0 Neobstál

Discipliny: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4.Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu,  6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

Rozhodčí: Josef Veselý, Václav Špiroch, Branko Danielovský, Milan Řezníček, Jaroslav Mach, Hana Kovářová, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ing. Irena Erhartová

 

Účastníci


GR Heartbreaker Is Friendly GR Deep Desire Brdské zlato FCR Darina z Vlčích luk GR Galen z Havlova dvora
GR Heartbreaker Is Friendly
vůdce Radka Štencelová
GR Deep Desire Brdské zlato
vůdce Iva Hřebíčková
FCR Darina z Vlčích luk
vůdce Bc.Tereza Kotyzová
GR Galen z Havlova dvora
vůdce Stanislav Brtnický
GR Chuck Berry Artemis Gold LR Hilary z Czafikovho dvora GR Carlsson Dynasty Anah LR Almighty Wonder Tostadeo
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Stanislav Boguaj
LR Hilary z Czafikovho dvora
vůdce Denisa Sečová
GR Carlsson Dynasty Anah
vůdce Markéta Zelenková
LR Almighty Wonder Tostadeo
vůdce Bc. Kristýna Šedá
GR Evergreen Vetcare Bohemia FCR Art od Stříbrných rud GR Chunny Chlupaté štěstí GR Barney z Makových dvorů
GR Evergreen Vetcare Bohemia
vůdce Vlasta Mošničková
FCR Art od Stříbrných rud
vůdce Barbora Křížová
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
GR Barney z Makových dvorů
vůdce Zdeňka Kovářová
GR Dick od Táborských Dvořáků FCR Compendio All The Best a FCR Griffin Sunrise Bonny Dux FCR Dick Black Love Bohemia Luxywett GR Cyrus od Táborských Dvořáků
GR Dick od Táborských Dvořáků
vůdce Bc. Jan Havrda
FCR Compendio All The Best
FCR Griffin Sunrise Bonny Dux
vůdce Pavel Řezníček
FCR Dick Black Love Bohemia Luxywett
vůdce Radka Novotná
GR Cyrus od Táborských Dvořáků
vůdce Jakub Noll
GR Gino od Hradu Veveří a GR Armani From Brown Muddy Pool CCR Bali z Lednických zahrad FCR Akira od Perlové studánky
GR Gino od Hradu Veveří
GR Armani From Brown Muddy Pool
vůdce Simona Alwanová
CCR Bali z Lednických zahrad
vůdce Tereza Nováková
FCR Akira od Perlové studánky
vůdce Zdeňka Kořenská



Vítězové


 

 

 

GR Cyrus od Táborských Dvořáků
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 136 bodů
GR Cyrus od Táborských Dvořáků
vůdce Jakub Noll
FCR Darina z Vlčích luk LR Hilary z Czafikovho dvora
CACT, I. cena, 134 bodů
FCR Darina z Vlčích luk
vůdce Bc. Tereza Kotyzová
CACT, I. cena, 129 bodů
LR Hilary z Czafikovho dvora
vůdce Denisa Sečová
GR Gino od Hradu Veveří FCR Dick Black Love Bohemia Luxywett
res. CACT, I. cena, 133 bodů
GR Gino od Hradu Veveří
vůdce Simona Alwanová
res. CACT, I. cena, 131 bodů
FCR Dick Black Love Bohemia Luxywett
vůdce Radka Novotná
LR Almighty Wonder Tostadeo
res. CACT, I. cena, 118 bodů
LR Almighty Wonder Tostadeo
vůdce Bc. Kristýna Šedá

 



VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - celkové pořadí
Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky slídičů - výsledky
Obrazem - Ing. Jan Horyna
Obrazem - P. Golinovská

 

Obrazem