Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Bertiny Lázně
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň - Bertiny Lázně 17. - 19.9. 2010
Vrchní rozhodčí MVDr. František Šimek

 

    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr. LR 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 354 I. Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší pole
2. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 2 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 349 II. Nejlepší voda
3. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 4 3 x x 4 2 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 338 II.  
4. Chesabar´s Josef Vici Luka Korda František Ing. CBR 3 4 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 2 3 3 4 4 4 324 II. Nejlepší les
5. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 4 2 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 342 III.  
6. ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 4 1 x x 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 333 III.  
7. GINO od Hradu Veveří Alwanová Simona GR 4 2 x x 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 4 1 4 4 4 4 4 326 III.  
8. ARRY Nice Friend Lietavcová Zdeňka LR 3 4 x x 4 3 4 3 4 4 3 4 4 3 2 2 4 4 1 4 3 4 4 4 307 III.  
  ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 3 4 x x 3 4 4 - 4 4 - - 0 - - - - - 4 - - - - 4 Neuspěl
  BALI z Ledenických zahrad Novák František Ing. CCR 4 4 x x 3 1 4 - 4 3 - - 0 - - - - - 3 - - - - 4 Neuspěl
  AIRIS Tristana Bohemia Tajčová Dana LR 4 4 x x 4 3 4 - 4 4 - - - - - 0 - - - - - - - - Neuspěl
  AKIRA od Perlové studánky Kořenská Zdeňka Ing. FCR - - x x - - - 4 - - 4 4 4 4 - 0 - 4 4 - - - 4 - Neuspěl
  CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR - - x x - - - 4 - - 4 4 4 4 - 0 - 4 2 - - - 4 - Neuspěl
  KERRY Chlupaté štěstí Nollová Iva GR - - x x - - - - - - - - - - - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
  IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR - - x x - - - - - - - - - - - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
  ADIE CHESSY z Vlčích luk Kordová Jana CBR - - x x - - - - - - - - - - - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2. Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté

ROZHODČÍ: Danielovský Branko, Schejbal Jaroslav, Pecháček Miroslav, Fišer Václav, Kolín Vladimír, Sikora Jiří, Kopic Miloslav, Kuthejl Vojtěch

 

Účastníci


 

GR KERRY Chlupaté štěstí FCR IKE z Vlčích luk CBR ADIE CHESSY z Vlčích luk CBR Chesabar´s Josef Vici Luka
GR KERRY Chlupaté štěstí
vůdce Nollová Iva
FCR IKE z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.
CBR ADIE CHESSY z Vlčích luk
vůdce Kordová Jana
CBR Chesabar´s Josef Vici Luka
vůdce Korda František Ing.
GR CARLSSON Dynasty Anah FCR ART´S GINNY Tercius FCR AKIRA od Perlové studánky LR HILARY z Czafikovho dvora
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
FCR AKIRA od Perlové studánky
vůdce Kořenská Zdeňka Ing.
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
LR AIRIS Tristana Bohemia GR GINO od Hradu Veveří a GR ARMANI from Brown Muddy Pool GR EXQUISITE The Dream Team CCR BALI z Ledenických zahrad
LR AIRIS Tristana Bohemia
vůdce Tajčová Dana
GR GINO od Hradu Veveří
GR ARMANI from Brown Muddy Pool
vůdce Alwanová Simona
GR EXQUISITE The Dream Team
vůdce Šustová Marie
CCR BALI z Ledenických zahrad
vůdce Novák František Ing.
FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka LR ARRY Nice Friend LR AWENDY Belle Moravia
FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka
vůdce Dragounová Alena
LR ARRY Nice Friend
vůdce Lietavcová Zdeňka
LR AWENDY Belle Moravia
vůdce Ulmannová Radka Mgr.


Vítězové


 

Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší pole, I. cena, 354 bodů
LR AWENDY Belle Moravia
vůdce Ulmannová Radka Mgr.
LR HILARY z Czafikovho dvora CBR Chesabar´s Josef Vici Luka
Nejlepší voda, II. cena, 349 bodů
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
Nejlepší les, II. cena, 324 bodů
CBR Chesabar´s Josef Vici Luka
vůdce Korda František Ing.


 

 

 

Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová

 

Obrazem