Klubové lesní zkoušky

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS České Budějovice a HS Pořežany
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Horní Kněžeklady - 10.10.2010
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna

 

  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 body cena titul
1. FCR Anabella z Panského dvora Blanka Procházková 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 3 4 228 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. FCR Compendio All The Best Pavel Řezníček 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 222 I. res. CACT
3. GR Dorris Aurea Rosa Eva Píchová 4 3 4 4 4 2V 4 4 4 4 4 4 4 217 II.  
4. LR Caya z Ledenických zahrad Jan Brom 4 4 4 4 3 4V 4 3 4 4 4 2 3 211 II.  
5. GR Princess Jackie Chlupaté štěstí Hana Urbánková 3 4 4 4 3 2V 4 4 4 4 4 3 4 206 II.  
6. FCR Akira od Perlové studánky Zdeňka Kořenská 4 3 4 4 4 1V 4 4 4 4 4 3 4 208 III.  
7. GR Chelsy Rudolfovská skála Libuše Fašianoková 4 3 4 4 1 1V 4 4 4 4 4 4 4 200 III.  
8. GR Amanda Caritin sen Alena Kabová 4 3 4 4 4 1V 3 4 4 4 4 1 4 198 III.  
9. LR Eman od Kladinských lip Josef Slabý 4 4 2 4 2 1V 3 2 4 4 4 2 2 171 III.  
   NSR Baddy z Kotárských luk Martina Garová - - - - - - 0 - - - - - - Neobstál
  GR Dantes Aurea Rosa Blanka Tůnová - 0 - - - - 4 - - - - - - Neobstál
  LR Zachary Górska Fantazja Petra Tůmová - - 4 0 - - - - - - - - - Neobstál

Discipliny - retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6 – práce na barvě spárkaté zvěře,  7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 - chování po výstřelu, 10 - poslušnost a ovladatelnost, 11 - vodění psa, 12 - paměť k aportu - marking, 13 - přinášení

Rozhodčí: Mgr. Jaroslava Eisertová, Branko Danielovský, Zdeněk Hron, Ing. Irena Erhartová, Milan Benda, Karel Zelenka, Karel Čepelák

 

Účastníci

 

GR Amanda Caritin sen FCR Compendio All The Best LR Caya z Ledenických zahrad GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
GR Amanda Caritin sen
vůdce Alena Kabová
FCR Compendio All The Best
vůdce Pavel Řezníček
LR Caya z Ledenických zahrad
vůdce Jan Brom
GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
vůdce Hana Urbánková
NSR Baddy z Kotárských luk GR Dorris Aurea Rosa LR Eman od Kladinských lip GR Chelsy Rudolfovská skála
NSR Baddy z Kotárských luk
vůdce Martina Garová
GR Dorris Aurea Rosa
vůdce Eva Píchová
LR Eman od Kladinských lip
vůdce Josef Slabý
GR Chelsy Rudolfovská skála
vůdce Libuše Fašianoková
GR Dantes Aurea Rosa FCR Anabella z Panského dvora FCR Akira od Perlové studánky LR Zachary Górska Fantazja
GR Dantes Aurea Rosa
vůdce Blanka Tůnová
FCR Anabella z Panského dvora
vůdce Blanka Procházková
FCR Akira od Perlové studánky
vůdce Zdeňka Kořenská
LR Zachary Górska Fantazja
vůdce Petra Tůmová

 

Vítězové


 

FCR Anabella z Panského dvora
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 228 bodů
FCR Anabella z Panského dvora
vůdce Blanka Procházková
FCR Anabella z Panského dvora
res. CACT, I. cena, 222 bodů
FCR Compendio All The Best
vůdce Pavel Řezníček

 

 

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna

 

Obrazem