Klubové podzimní zkoušky retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
28.10.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí MVDr. Bohumil Brož

 

 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Sissi The Best Baron Lucie Jínová GR 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 180 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Cora Aschinta Libami Zdeňka Hůzlová CBR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 178 I. CACT
3. Berthyl z Liblických rákosin Milan Hakl GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. res. CACT
4. Philipp Chlupaté štěstí Luboš Mrkva GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
5. Advance Coal od Habrovického rybníka Alena Dragounová FCR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. CACT
6. Keaton z Měsíčních plání Ing. Marian Pauco GR 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 175 I.  
7. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 175 II.  
8. Bols Blue Vetcare Bohemia Monika Kocurová GR 4 3 4 4 2 4 4 3 4 4 169 II.  
9. Galen z Havlova dvora Stanislav Brtnický GR 4 2 2 2 3 4 3 3 4 4 166 II.  
10. Evergreen Vectare Bohemia Vlasta Mošničková GR 4 2 4 4 4 4 4 2 2 4 158 II.  
11. Intent Wife Is Friendly Hana Jechurová GR 4 2 2 4 4 4 4 3 3 3 152 II.  
12. Aura od Perlové studánky Lenka Pechová FCR 4 2 2 2 3 4 2 3 2 3 130 II.  
13. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 1 4 4 4 4 4 4 4 3 167 III.  
14. Arie Amyflatt Petra Kotíková FCR 4 3 3 4 1 4 3 3 4 3 152 III.  
15. Kan z Nadkoutí Jan Vrána FCR 4 3 4 4 2 4 4 3 1 3 151 III.  
16. Charlotte od Kletecké hráze Šárka Petříková GR 4 1 1 4 4 4 3 3 4 4 150 III.  
  Zita z Vojířovské myslivny Ing. Eva Šípová GR - 3 4 4 - - 4 - 1 - Odstoupila pro ind. vůdce
  Bali z Ledenických zahrad Ing. František Novák CCR 4 3 1 3 - 4 - 3 4 4 Odstoupil pro ind. feny
  Kiss of Night Bonny Dux Alena Dragounová FCR - 0 - - - - - - - - Odstoupila pro ind. feny
  Corry ze Strun Veronika Kuželová FCR - 0 - - - - - - - - Neobstál
  Energy Sun Brdské zlato Světlana Procházková GR - - - - - - - - - - Nenastoupil
  Energy Dance Brdské zlato Tomáš Novák GR - - - - - - - - - - Nenastoupil
  Cocochanell Coffie Kelečský poklad Soňa Sehnalíková CBR - - - - - - - - - - Nenastoupil
 
Discipliny retrievři: 1. Nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Přinášení vlečené srstnaté, 5. Přinášení kachny z hluboké vody, 6. Chování po výstřelu, 7. Vodění psa, 8. Poslušnost a ovladatelnost, 9. Paměť k aportu – marking, 10. Přinášení
 
Rozhodčí: Ing. Irena Erhartová, Milan Řezníček, Mgr. Jaroslava Eisertová, Miloslav Šafařík, Ing. František Kerda, Eva Pavlíková, Milan Benda, Václav Špiroch
Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna

Účastníci

 
GR Berthyl z Liblických rákosin GR Intent Wife Is Friendly GR Sissi The Best Baron GR Chunny Chlupaté štěstí
GR Berthyl z Liblických rákosin
vůdce Milan Hakl
GR Intent Wife Is Friendly
vůdce Hana Jechurová
GR Sissi The Best Baron
vůdce Lucie Jínová
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
GR Carlsson Dynasty Anah GR Bols Blue Vetcare Bohemia GR Philipp Chlupaté štěstí GR Zita z Vojířovské myslivny
GR Carlsson Dynasty Anah
vůdce Markéta Zelenková
GR Bols Blue Vetcare Bohemia
vůdce Monika Kocurová
GR Philipp Chlupaté štěstí
vůdce Luboš Mrkva
GR Zita z Vojířovské myslivny
vůdce Ing. Eva Šípová
GR Evergreen Vectare Bohemia GR Galen z Havlova dvora CCR Bali z Ledenických zahrad
GR Evergreen Vectare Bohemia
vůdce Vlasta Mošničková
GR Keaton z Měsíčních plání
vůdce Ing. Marian Pauco
GR Galen z Havlova dvora
vůdce Stanislav Brtnický
CCR Bali z Ledenických zahrad
vůdce Ing. František Novák
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka a FCR Kiss of Night Bonny Dux CBR Cora Aschinta Libami FCR Aura od Perlové studánky FCR Kan z Nadkoutí
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka
FCR Kiss of Night Bonny Dux
vůdce Alena Dragounová
CBR Cora Aschinta Libami
vůdce Zdeňka Hůzlová
FCR Aura od Perlové studánky
vůdce Lenka Pechová
FCR Kan z Nadkoutí
vůdce Jan Vrána
FCR Corry ze Strun FCR Arie Amyflatt GR Charlotte od Kletecké hráze
FCR Corry ze Strun
vůdce Veronika Kuželová
FCR Arie Amyflatt
vůdce Petra Kotíková
GR Charlotte od Kletecké hráze
vůdce Šárka Petříková



Vítězové

 
GR Sissi The Best Baron
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 180 bodů
GR Sissi The Best Baron
vůdce Lucie Jínová
CBR Cora Aschinta Libami FCR Advance Coal od Habrovického rybníka
CACT, I. cena, 178 bodů
CBR Cora Aschinta Libami
vůdce Zdeňka Hůzlová
CACT, I. cena, 177 bodů
FCR Advance Coal od Habrovického rybníka
vůdce Alena Dragounová
GR Berthyl z Liblických rákosin
res. CACT, I. cena, 177 bodů
GR Berthyl z Liblických rákosin
vůdce Milan Hakl



Výsledky - Ing. Jan Horyna

Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna

 

Obrazem