Klubové zkoušky vloh slídičů (CACT) a retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-SloučenáKLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Sloveč - Sloučená - 1.5.2011
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík - retrieveři
Vrchní rozhodčí: Jindřich Vágner  - slídiči

 

Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. ASS Peggy ze Šipší Hubek Roman 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT, Vítěz zkoušek
2. AWS Amélie od Valinky Sláma Ladislav 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3. AC Uri z Březnického Balkánu Pacoltová Dana Ing. 4 4 4 4 2 4 4 4 x 186 I. CACT
4. ASS Idol Jack od Stroupinského potoka Hladká Martina 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I. res. CACT
5. AC Hot Caramel Dermott Zemanová Alexandra 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I. res. CACT
6. ASS Alfalex Justin Enjoy The World Golinovská Petra 4 4 3 4 4 3 4 4 x 179 I.  
7. AC Bright Star Kokrus Režná Hana Ing. 4 3 4 4 4 3 4 4 x 176 I.  
8. AC Leslie z Vejminku Podrazil David 4 3 4 4 4 4 4 2 x 176 I.  
9. ASS Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra 4 3 4 4 3 3 3 4 x 166 I.  
10. WSS Eis od Radechovky Kalafut Jan 4 2 4 4 4 4 4 4 x 176 II.  
11. WSS Kordulka od Jaslůvky Gorčíková Štěpánka 4 2 3 3 4 3 4 4 x 160 II.  
12. AC Cathy z Chlumeckého zátiší Králová Martina 4 3 4 4 4 4 4 1 x 172 III.  
13. ASS Camelia of Klamar Garden Děkánková Markéta 4 0 4 4 4 4 4 4 x 160 III.  
14. ASS Canouan Forward to Maktoob Čapková Nora Bc. 3 0 4 4 3 3 4 4 x 139 III.   
15. AC Yoshi Black Dream Marcato Line Vasilyová Silva 4 0 4 4 4 2 2 4 x 130 III.     
16. AC Jenny z Chaloupecké louky Najmanová Ivana 3 0 4 4 2 3 2 3 x 118 III.      
   WSS Kelly od Jaslůvky Tinglová Tereza 3 0 3 4 - 2 1 - x odstoupila
  WSS Abby-Gail od Kamenických rybníků Dvořáková Simona - 2 - 4 - 0 4 - x neobstála
  AC Ymany Magic Fay Marcato Line Podrazilová Marcela Mgr. 4 0 - - - - 0 - x odstoupila
  AC Mandy z Blatova Smržová Dana - - - - - - - - x odstoupila
  AC Andressa vom Schloss Hellenstein Smržová Dana - - - - - 0 - - x odstoupila
  WSS Cita od Nežárecké tůně Pfauser Jan 4 - - 4 - 2 - - x odstoupil
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1. GR Justin z Dražovského hájku Šimon Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I. Vítěz zkoušek 
2. FCR Bonnie ze Starého Brázdima Šrenková Zdenka 4 4 4 4 4 3 4 4 4 168 I.   
3. GR Erwin Tadeas Aurea Rosa Pánková Barbora 4 4 4 4 4 2 4 4 4 164 I.  
4. GR Flying Heart Famous Gold Štencelová Radka 4 3 4 4 2 4 4 3 4 155 I.  
5. GR Evelyn Berta Aurea Rosa Kahoun Martin 4 4 2 4 4 4 4 4 4 164 II.  
6. GR Explosive Lover Famous Gold Lorišová Helena 3 2 2 4 1 4 4 1 2 111 III.  
  GR Aldy z Údolí Bobravy Krečmerová Marcela 4 1 3 4 0 4 4 - 2 neobstála
  GR Morgana Misantos Nokič Lenka - - - - - 0 - - - neobstála
  GR Anne Marie z Královských luk Ouzký Josef - - - - - 2 - - - odstoupil
  LR Amel z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. - - - - - - - - - odstoupila
  LR Zachary Górska Fantazja Tůmová Petra x x x x x x x x x nenastoupila
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí - slídiči: Mgr. Jiří Lazar, Lubor Libich, Milan Kříž, Hana Kovářová, Branko Danielovský, Ing. Miroslav Studený
Čekatelé: Šustová Marie
 
Rozhodčí - retrieveři: Jaroslav Mach, Ing. Josef Brzák, Ing. Jan Horyna, Mgr. Kára Tydlitová
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna
Účastníci
 
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
AC Cathy z Chlumeckého zátiší AC Jenny z Chaloupecké louky AC Uri z Březnického Balkánu AWS Amélie od Valinky
AC Cathy z Chlumeckého zátiší
vůdce Králová Martina
AC Jenny z Chaloupecké louky
vůdce Najmanová Ivana
AC Uri z Březnického Balkánu
vůdce Pacoltová Dana Ing.
AWS Amélie od Valinky
vůdce Sláma Ladislav
WSS Kelly od Jaslůvky WSS Kordulka od Jaslůvky ASS Idol Jack od Stroupinského potoka WSS Abby-Gail od Kamenických rybníků
WSS Kelly od Jaslůvky
vůdce Tinglová Tereza
WSS Kordulka od Jaslůvky
vůdce Gorčíková Štěpánka
ASS Idol Jack od Stroupinského potoka
vůdce Hladká Martina
WSS Abby-Gail od Kamenických rybníků
vůdce Dvořáková Simona
AC Ymany Magic Fay Marcato Line AC Yoshi Black Dream Marcato Line AC Leslie z Vejminku AC Bright Star Kokrus
AC Ymany Magic Fay Marcato Line
vůdce Podrazilová Marcela Mgr.
AC Yoshi Black Dream Marcato Line
vůdce Vasilyová Silva
AC Leslie z Vejminku
vůdce Podrazil David
AC Bright Star Kokrus
vůdce Režná Hana Ing.
AC Mendy z Blatova a AC Andressa vom Schloss Hellenstein ASS Camelia of Klamar Garden ASS Canouan Forward to Maktoob WSS Eis od Radechovky
AC Mandy z Blatova
AC Andressa vom Schloss Hellenstein
vůdce Smržová Dana
ASS Camelia of Klamar Garden
vůdce Děkánková Markéta
ASS Canouan Forward to Maktoob
vůdce Čapková Nora Bc.
WSS Eis od Radechovky
vůdce Kalafut Jan
ASS Peggy ze Šipší WSS Cita od Nežárecké tůně AC Hot Caramel Dermott ASS Alfalex Justin Enjoy The World a ASS Gira Bohemia Jewellery
ASS Peggy ze Šipší
vůdce Hubek Roman
WSS Cita od Nežárecké tůně
vůdce Pfauser Jan
AC Hot Caramel Dermott
vůdce Zemanová Alexandra
ASS Alfalex Justin Enjoy The World
ASS Gira Bohemia Jewellery
vůdce Golinovská Petra
Klubové zkoušky vloh retrieverů
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa FCR Bonnie ze Starého Brázdima GR Evelyn Berta Aurea Rosa GR Explosive Lover Famous Gold
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Pánková Barbora
FCR Bonnie ze Starého Brázdima
vůdce Šrenková Zdenka
GR Evelyn Berta Aurea Rosa
vůdce Kahoun Martin
GR Explosive Lover Famous Gold
vůdce Lorišová Helena
GR Aldy z Údolí Bobravy GR Justin z Dražovského hájku GR Flying Heart Famous Gold GR Morgana Misantos
GR Aldy z Údolí Bobravy
vůdce Krečmerová Marcela
GR Justin z Dražovského hájku
vůdce Šimon Petr
GR Flying Heart Famous Gold
vůdce Štencelová Radka
GR Morgana Misantos
vůdce Nokič Lenka
  GR Anne Marie z Královských luk LR Amel z Královských teras  
 
GR Anne Marie z Královských luk
vůdce Ouzký Josef
LR Amel z Královských teras
vůdce Pokorná Jarmila Ing.
Vítězové

  
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
ASS Peggy ze Šipší
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 192 bodů
ASS Peggy ze Šipší
vůdce Hubek Roman
AWS Amélie od Valinky ASS Idol Jack od Stroupinského potoka
CACT, I. cena, 192 bodů
AWS Amélie od Valinky
vůdce Sláma Ladislav
res.CACT, I. cena, 184 bodů
ASS Idol Jack od Stroupinského potoka
vůdce Hladká Martina
AC Uri z Březnického Balkánu a AC Hot Caramel Dermott
CACT, I. cena, 186 bodů
AC Uri z Březnického Balkánu
vůdce Pacoltová Dana Ing.
res.CACT, I. cena, 184 bodů
AC Hot Caramel Dermott
vůdce Zemanová Alexandra
Skupina ASS
Skupina ASS
 
Klubové zkoušky vloh retrieverů
GR Justin z Dražovského hájku
Vítěz zkoušek, I. cena, 172 bodů
GR Justin z Dražovského hájku
vůdce Šimon Petr
Obrazem

 
0001 0002 0003 0004
0005 0006 0007 0010
0011 0012 0013 0014
0015 0016 0017 0130
0131 0132 0133 0134
0135 0136 0137 0138
0139 0140 0141 0142
0145 0146 0147 0148
0149 0150 0151 0152
0153 0155 0157 0159
0160 0162 0163 0165
0167 0168 0170 0171
0183 0184 0186 0200
0203 0204 0205 0208
0209 0211 0212 0214
0215 0217 0219 0222
0223 0225 0226 0228
0231 0232 0234 0236
0241 0242 0243 0259
0260 0261 0262 0263
0265 0267 0268 0271
0275 0278 0280 0293
0302 0316 0330 0349
0354 0360 0369 0379
0388 0389 0405 0406
0419 0421 0428 0429
0430 0432 0443 0459
0483 0486 0499 0510
0522 0537 0547 0554
0568 0581 0593 0604
0621 0623 0627 0629
0636


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová