Klubové barvářské zkoušky

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Kladno
Klubové barvářské zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Drnek - 12.6.2011
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna

 


 
Klubové barvářské zkoušky slídičů (CACT) a retrieverů
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 body cena Titul
1. GR Exquisite The Dream Team Marie Šustová 4 4 4 4V 4 124 I. Vítěz zkoušek
2. ASS Eila od Škrabalky Petra Golinovská 4 4 4 4V 3 120 I. CACT
3. AC Cathy z Chlumeckého zátiší Martina Králová 4 4 4 3V 4 114 I. CACT
4. NK Airin z Pavlíčkova dvora Petra Golinovská 3 4 4 3V 3 107 I. CACT
5. WSS Cita od Nežárecké tůně Jan Pfauser 4 3 3 3V 4 100 I. CACT
6. ASS Jáva z Křížových alejí Milan Boháček 4 4 4 2V 4 104 II.  
7. AC Igor z Chalupecké louky Ing. Eva Procházková 2 4 3 2V 1 80 III.  
  AC Uri z Březnického Balkánu Ing. Dana Pacoltová - - 3 0V - Neobstál
  WSS Eis od Radechovky Jan Kalafut 4 4 4 0H 4 Neobstál
 
Discipliny: 1 – vodění na řemeni, 2 – slídění, 3 – šoulačka, 4 – barva hlasič, oznamovač 15, vodič 10, 5 - odložení
Rozhodčí:  Charvát Václav, Jarolím Josef, Mudroch Václav, Kubát Jiří, Sypecký Václav, František Jerman
Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna


Účastníci

 
AC Cathy z Chlumeckého zátiší ASS Eila od Škrabalky a NK Airin z Pavlíčkova dvora AC Uri z Březnického Balkánu WSS Cita od Nežárecké tůně
AC Cathy z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
ASS Eila od Škrabalky
NK Airin z Pavlíčkova dvora
vůdce Petra Golinovská
AC Uri z Březnického Balkánu
vůdce Ing. Dana Pacoltová
WSS Cita od Nežárecké tůně
vůdce Jan Pfauser
ASS Jáva z Křížových alejí AC Igor z Chalupecké louky WSS Eis od Radechovky GR Exquisite The Dream Team
ASS Jáva z Křížových alejí
vůdce Milan Boháček
AC Igor z Chalupecké louky
vůdce Ing. Eva Procházková
WSS Eis od Radechovky
vůdce Jan Kalafut
GR Exquisite The Dream Team
vůdce Marie Šustová

 

Vítězové

 


 
GR Exquisite The Dream Team
Vítěz zkoušek, I. cena, 124 bodů
GR Exquisite The Dream Team
vůdce Marie Šustová
ASS Eila od Škrabalky a NK Airin z Pavlíčkova dvora AC Cathy z Chlumeckého zátiší
CACT, I. cena, 120 bodů
ASS Eila od Škrabalky
CACT, I. cena, 107 bodů
NK Airin z Pavlíčkova dvora
vůdce Petra Golinovská
CACT, I. cena, 114 bodů
AC Cathy z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
WSS Cita od Nežárecké tůně
CACT, I. cena, 100 bodů
WSS Cita od Nežárecké tůně
vůdce Jan Pfauser
Obrazem


 

 Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové a obrazem - foto Martin Lukáš