Klubové speciální zkoušky z vodní práce

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Přerov, MS Luha Polom
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním CACT a res. CACT - pro retrievery a vodní psy
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Polom - 3.7.2011
vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna

 

 
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1.R Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R Vítěz zkoušek, CACT
2.R Repay Evilwith Good Bohemia Bras Ing. Jiří Ulmann LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R CACT
3.R Umar Chlupaté štěstí Marcela Zemánková GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R Res. CACT
4.R Pablo z Muchovy boudy Hana Němečková LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 134 I. Res. CACT
5.S Elizabet od Škrabalky Ing. Radek Přibyl ASS 4 4 4 4 3 4 x x x x 98 I.  
6.R Orient Star Royal Standard Petra Strnadlová LR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.  
7.R Kan z Nadkoutí Jan Vrána FCR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 2 130 I. CACT
8.S Brazen Brazeth Rockdale Josef Štěpáník ASS 4 4 4 4 4 3 x x x x 95 I.  
9.R Jasmína z Dražovského hájku Marcela Zourková GR 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 129 I.  
10.R O'Hara Scarlett Sun in their eyes Vladana Videcká LR 4 3 2 4 4 2 2 3 3 3 106 III.  
     S Xero z Javorového vrchu Beskyd Lubomír Pavelka NK 4 4 4 4 0 4 x x x x neobstál
     R Xara Libošovská blata Ing. Tomáš Janota LR 3 3 - - - 0 - - - - neobstál

Rozstřel 1 – 3 marking

Discipliny slídiči: 1. Ochota k práci v hluboké vodě, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Nahánění a  dohledávka střelené,  nebo postřelené kachny v rákosí, 4. Dohledávka kachny v rákosí, 5. Chování na stanovišti, 6. Poslušnost

Discipliny retrievři: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4.Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu, 6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

Rozhodčí: Mgr. Milan Hampl, Alois Havrlant, František Prýgl, Jan Derka

 

Účastníci

 
ASS Elizabet od Škrabalky GR Umar Chlupaté štěstí LR Orient Star Royal Standard LR Repay Evilwith Good Bohemia Bras
ASS Elizabet od Škrabalky
vůdce Ing. Radek Přibyl
GR Umar Chlupaté štěstí
vůdce Marcela Zemánková
LR Orient Star Royal Standard
vůdce Petra Strnadlová
LR Repay Evilwith Good Bohemia Bras
vůdce Ing. Jiří Ulmann
GR Chunny Chlupaté štěstí LR Xara Libošovská blata GR Chunny Chlupaté štěstí FCR Kan z Nadkoutí
GR Jasmína z Dražovského hájku
vůdce Marcela Zourková
LR Xara Libošovská blata
vůdce Ing. Tomáš Janota
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
FCR Kan z Nadkoutí
vůdce Jan Vrána
LR O'Hara Scarlett Sun in their eyes NK Xero z Javorového vrchu Beskyd LR Pablo z Muchovy boudy
LR O'Hara Scarlett Sun in their eyes
vůdce Vladana Videcká
ASS Brazen Brazeth Rockdale
vůdce Josef Štěpáník
NK Xero z Javorového vrchu Beskyd
vůdce Lubomír Pavelka
LR Pablo z Muchovy boudy
vůdce Hana Němečková
 


Vítězové


 

 

 

GR Chunny Chlupaté štěstí
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 136 bodů
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
LR Repay Evilwith Good Bohemia Bras FCR Kan z Nadkoutí
CACT, I. cena, 136 bodů
LR Repay Evilwith Good Bohemia Bras
vůdce Ing. Jiří Ulmann
CACT, I. cena, 130 bodů
FCR Kan z Nadkoutí
vůdce Jan Vrána
GR Umar Chlupaté štěstí LR Pablo z Muchovy boudy
res. CACT, I. cena, 136 bodů
GR Umar Chlupaté štěstí
vůdce Marcela Zemánková
res. CACT, I. cena, 134 bodů
LR Pablo z Muchovy boudy
vůdce Hana Němečková


Obrazem


 
4155 4156 4157 4158
4159 4160 4161 4162
4163 4164 4165 4166
4167 4168 4169 4170
4171 4172 4173 4174
4175 4176 4177 4179
4180 4181 4182 4183
4184 4185 4186 4187
4188 4189 4190 4191
4192 4193 4194 4195
4196 4197 4198 4199
4200