Klubové speciální zkoušky z vodní práce

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS České Budějovice
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním titulu CACT a res. CACT pro retrívry, pro lov. španěly bez titulů
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Horní Kněžeklady 23.7.2011
Vrchní rozhodčí Karel Kieweg

 


 
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBody%Titul
1 Keepers od Himalájského cedru 3 LR Doležal David 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 136 100.00 CACT, Vítěz zkoušek
2 Iris z Ročkova 11 LR Klobučarová Dana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1R 136 100.00 r.CACT
3 Freddy Artemis Gold 12 GR Freiwillig Rudolf 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 1R 132 97.06 CACT
4 Atreus Flores Vitae 7 GR Maříková Iva 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 1R 132 97.06 r.CACT
5 Jessy z Volarských lesů 8 GR Ranftlová Zuzana 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 1 128 94.12  
6 Xero z Javorového vrchu-Beskyd 2 NK Pavelka Lubomír 4 3 4 4 3 4 X X X X 1 94 94.00  
7 Xara Libošovská blata 10 LR Janota Tomáš Ing. 2 4 4 4 4 4 3 2 3 2 1 110 80.88  
8 Bedivere Tercius 1 FCR Žampachová Eva, MUDr. 4 4 2 4 4 4 3 4 3 3 2 122 89.71  
9 Your Funny Ponny of Bohemia Bras 5 LR Krutská Tereza 4 3 3 4 4 2 4 4 4 3 2 119 87.50  
10 Mystery Boy Bonny Dux 9 FCR Vylhám Jaromír 3 3 3 4 4 2 3 2 3 2 2 101 74.26  
  Rozárka Chlupaté štěstí 4 GR Hybrantová Dana - 0 - - - - - - - - neobstál
  Torchlight Clear of Bohemia Bras 6 LR Langerová Zuzana Bc. - - - 0 - - - - - - neobstál

Disciplíny slídiči s hlasitostí:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Nahánění a dohledávka střelené nebo postřelené kachny v rákosí, 4: Dohledávka kachny v rákosí, 5: Chování na stanovišti, 6: Poslušnost

Disciplíny retrieveři:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Rozhodčí: Lucie Šeráková, Veronika Šeráková, Pavel Sochor, Václav Fišer

 

Účastníci


  
LR Keepers od Himalájského cedru GR Freddy Artemis Gold GR Rozárka Chlupaté štěstí LR Xara Libošovská blata
LR Keepers od Himalájského cedru
vůdce Doležal David
GR Freddy Artemis Gold
vůdce Freiwillig Rudolf
GR Rozárka Chlupaté štěstí
vůdce Hybrantová Dana
LR Xara Libošovská blata
vůdce Janota Tomáš Ing.
LR Iris z Ročkova LR Your Funny Ponny of Bohemia Bras LR Torchlight Clear of Bohemia Bras GR Atreus Flores Vitae
LR Iris z Ročkova
vůdce Klobučarová Dana
LR Your Funny Ponny of Bohemia Bras
vůdce Krutská Tereza
LR Torchlight Clear of Bohemia Bras
vůdce Langerová Zuzana Bc.
GR Atreus Flores Vitae
vůdce Maříková Iva
NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd GR Jessy z Volarských lesů FCR Mystery Boy Bonny Dux FCR Bedivere Tercius
NK Xero z Javorového vrchu-Beskyd
vůdce Pavelka Lubomír
GR Jessy z Volarských lesů
vůdce Ranftlová Zuzana
FCR Mystery Boy Bonny Dux
vůdce Vylhám Jaromír
FCR Bedivere Tercius
vůdce Žampachová Eva, MUDr.
 

Vítězové


 


 
LR Keepers od Himalájského cedru
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 136 bodů
LR Keepers od Himalájského cedru
vůdce Doležal David
GR Freddy Artemis Gold
CACT, I. cena, 133 bodů
GR Freddy Artemis Gold
vůdce Freiwillig Rudolf
FOTO NENÍ K DISPOZICI FOTO NENÍ K DISPOZICI
res. CACT, I. cena, 136 bodů
LR Iris z Ročkova
vůdce Klobučarová Dana
res. CACT, I. cena, 132 bodů
GR Atreus Flores Vitae
vůdce Maříková Iva


Obrazem

 


 
4585 4587 4588 4590
4591 4592 4593 4594
4595 4596 4597 4598
4599 4600 4602 4603
4604 4605 4606 4607
4608 4609 4610 4611
4612 4613 4614 4615
4618 4619 4622 4624
4625 4626 4627 4628
4629 4630 4631 4632
4633 4634 4635 4636
4637 4638 4639 4640
4641 4642 4643 4644
4645 4646 4647 4648
4649 4651 4652 4653
4655 4656 4657 4658
4659 4660 4661 4662
4665 4667 4670 4671
4672 4673 4674 4675
4676 4679 4680 4681
4682 4683 4684 4685
4686 4687 4688

 

 

 

 

Výsledky - Petr Krutský
Účastníci - Petr Krutský
Vítězové - Petr Krutský
Obrazem - Petr Krutský