Klubové podzimní zkoušky retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s LČR LZ Dobříš, OMS Příbram
 a panem Václavem Bartůňkem
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Vacíkov 28.8. 2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna

 


 
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Erwin Tadeas Aurea Rosa 3 GR Pánková Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 188 CACT, Vítěz zkoušek
2 Barca Chessy z Vlčích Luk 8 CBR Korda František Ing. 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 I. 184 CACT
3 Benji Golden Sirius 9 GR Novák Michal 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 183 r.CACT
4 Aileen z Borových lesů 18 GR Řehoř Michal Ing. 4 3 4 4 4 3 3 3 4 4 I. 173  
5 Normen Chlupaté štěstí 14 GR Nováčková Eva 4 4 4 4 2 4 4 3 4 3 II. 168  
6 Torchlight Clear of Bohemia Bras 13 LR Langerová Zuzana Bc. 3 2 4 4 4 4 4 2 4 4 II. 158  
7 Philipp Chlupaté štěstí 16 GR Mrkva Luboš 4 3 4 4 2 4 3 3 3 3 II. 157  
8 Larry z Havlova dvora 19 LR Hlinová Jindřiška Ing. 4 3 4 4 2 4 1 3 4 3 II. 157  
9 Bonnie ze Starého Brázdima 10 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 4 4 4 3 3 1 4 III. 163  
10 Kiss of Life Bonny Dux 4 FCR Třešková Inka MUDr. 4 4 4 4 2 4 4 3 1 3 III. 156  
  Airis ab Flumine Aeterno 6 GR Šustová Marie 4 4 - 4 2 4 3 2 1 0 neobstál
  Chester od Hradu Veveří 5 GR Pospíšilová Eva 3 2 4 0 2 4 3 2 1 - neobstál
  Azalea Black Queen 11 FCR Hlávková Kateřina - 0 4 4 - - - - - - neobstál
  Argo z Borových lesů 12 GR Jílek Petr Ing. - - 0 - - - - - - - neobstál
  Eres Mia del Atrapasuenos 7 GR Němcová Magdalena - - - 0 - - - - - - neobstál
  Baily Honey od Tišické studánky 17 GR Kašová Petra - - - - - - - - - 0 neobstál
  Morgiana Misantos 2 GR Nokič Lenka - 0 - - - - - - - - neobstál
  Evelyn Berta Aurea Rosa 1 GR Kahoun Martin - 0 - - - - - - - - neobstál
  Artemis Flores Vitae 15 GR Liška Filip - - 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Ing. Pavel Dvořák, Kolín Vladimír, Ing. Jan Hamřík, Jaroslav Mach, Veronika Šeráková, Tereza Krutská, Jan Brom

 

Účastníci

 


 
FCR Azalea Black Queen LR Larry z Havlova dvora GR Argo z Borových lesů GR Evelyn Berta Aurea Rosa
FCR Azalea Black Queen
vůdce Hlávková Kateřina
LR Larry z Havlova dvora
vůdce Hlinová Jindřiška Ing.
GR Argo z Borových lesů
vůdce Jílek Petr Ing.
GR Evelyn Berta Aurea Rosa
vůdce Kahoun Martin
GR Baily Honey od Tišické studánky CBR Barca Chessy z Vlčích Luk LR Torchlight Clear of Bohemia Bras GR Artemis Flores Vitae
GR Baily Honey od Tišické studánky
vůdce Kašová Petra
CBR Barca Chessy z Vlčích Luk
vůdce Korda František Ing.
LR Torchlight Clear of Bohemia Bras
vůdce Langerová Zuzana Bc.
GR Artemis Flores Vitae
vůdce Liška Filip
GR Philipp Chlupaté štěstí GR Eres Mia del Atrapasuenos GR Morgiana Misantos GR Normen Chlupaté štěstí
GR Philipp Chlupaté štěstí
vůdce Mrkva Luboš
GR Eres Mia del Atrapasuenos
vůdce Němcová Magdalena
GR Morgiana Misantos
vůdce Nokič Lenka
GR Normen Chlupaté štěstí
vůdce Nováčková Eva
GR Benji Golden Sirius GR Erwin Tadeas Aurea Rosa GR Chester od Hradu Veveří GR Aileen z Borových lesů
GR Benji Golden Sirius
vůdce Novák Michal
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Pánková Barbora
GR Chester od Hradu Veveří
vůdce Pospíšilová Eva
GR Aileen z Borových lesů
vůdce Řehoř Michal Ing.
FCR Bonnie ze Starého Brázdima GR Airis ab Flumine Aeterno FCR Kiss of Life Bonny Dux
FCR Bonnie ze Starého Brázdima
vůdce Šrenková Zdenka
GR Airis ab Flumine Aeterno
vůdce Šustová Marie
FCR Kiss of Life Bonny Dux
vůdce Třešková Inka MUDr.


Obrazem


 


 
5217 5218 5219 5220
5222 5223 5224 5225
5231 5232 5233 5234
5235 5236 5237 5238
5239 5240 5242 5243
5244 5245 5246 5247
5248 5249 5250 5251
5252 5253 5254 5255
5257 5258 5259 5260
5261 5262 5263 5264
5265 5266 5267 5268
5269 5270 5272 5273
5274 5275 5276 5277
5278 5279 5281 5282
5283 5284 5285 5288
5289


 

 

 

 

 

Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský