III. Západočeské derby retrieverů (KPZ a KSZVP)

 ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
 ve spolupráci s OMS Karlovy Vary a VLS ČR s.p. Divize Karlovy Vary
III. ZÁPADOČESKÉ DERBY RETRIEVERŮ
Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů
a Podzimní zkoušky retrieverů
(nominace pro DERBY ČR 2012)
obě zkoušky se zadáním CACT a res. CACT
o „Pohár ředitele VLS ČR s.p., divize Karlovy Vary“
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Kyselka - Radošov 10. -11.9.2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna

 

Obrazem 10.9.2011, Obrazem 11.9.2011 - 1,  Obrazem 11.9.2011 - 2  - foto B. Míšková, Obrazem - foto J. Baslová,  Obrazem - foto J. Jílková, Obrazem - foto P. Beneš,  Obrazem - foto MVDr. R. ŠebestaFanfáry: Doupovští Slivoni - video B. Míšková - uvítací fanfára, vyhlášení výsledků, fanfára pro 1. místo, fanfára pro 2. místo, fanfára pro 3. místo, ukončení



Výsledky
III. Západočeské derby retrieverů
Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Keira Knightley Artemis Gold GR Baslová Jana 1 CACT 1 CACT 2 Vítěz derby
2 Freddy Artemis Gold GR Freiwillig Rudolf 2 r.CACT 5   7  
3 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 5   4   9  
4 Clever Daisy Pouštní vítr GR Mandelová Zuzana RNDr. 4   8   12  
5 Art´s Ginny Tercius FCR Žampach Pavel MUDr. 10   3 CACT 13  
6 Ike z Vlčích luk FCR Žampachová Eva MUDr. 11   6 r.CACT 17  
7 Bastien z Makových dvorů GR Jílek Petr Ing. 12   7   19  
8 Iwy Misantos GR Caháková Marcela 13   10   23  
  Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta -   2 r.CACT -  
  Cora Aschinta Libami CBR Hůzlová Zdeňka 3 CACT -   -  
  Kuba Misantos GR Míšek Antonín 6   -   -  
  Christina Aguilera Artemis Gold GR Tomčíková Blanka 7   -   -  
  Sequins Shakira GR Míšek Pavel 8   -   -  
  Chris z Temné Jeskyně LR Smysl Daniel Ing. -   9 CACT -  
  Iris z Ročkova LR Benešová Dana 9   -   -  
  Aimy Black Ward LR Šipla Miroslav 14   -   -  
  Avatar Andromeda Princes LR Kanický Adam -   -   -  
  Beauty Yasmine Daghells GR Tomčíková Blanka -   -   -  
  Ashley Bellissima Nera LR Šiplová Alena -   -   -  
  Umberto z Muchovy boudy LR Petrovická Blanka -   -   -  
  Angel Bellissima Nera LR Malenová Monika -   -   -  
 
Podmínky soutěže
Zkouší se podle zkušebního řádu ČMMJ, platného od 1.1.2008 a to SZVP a PZ
DERBY jsou dvoudenní zkoušky a skládají se z PZ a SZVP. Vůdci musí být přihlášení na oba dny zkoušek. Platba je za každé zkoušky. Za každé zkoušky se vyhlašují výsledky, CACT a Res. CACT. (Vítěz jednotlivých zkoušek se nevyhlašuje.) Vítěz Derby se určuje za oboje zkoušky podle pořadí následovně. Sečte se pořadí u každého psa a pes s nejnižším součtem je Vítězem příslušného derby. V případě stejného součtu má výhodu pes, který se lépe umístil na podzimních zkouškách. Prvních x psů* se kvalifikuje na DERBY ČR, které proběhne následující rok formou MZPR aby mohl být zadán titul CACIT. Pokud se pes kvalifikuje z více Derby, platí kvalifikace z pořadí prvního, kde se kvalifikoval a postupuje další pes v pořadí. *podle počtu uspořádaných DERBY.)
1. Za úspěšné absolvování SZVP a PZ obdrží každý účastník „Potvrzení o složení zkoušky psa z výkonu“ a výsledek bude zapsán do průkazu původu psa.
2. V případě, že z jedné zkoušky pes neuspěje, bude zapsána pouze ta zkouška, ve které uspěl.
 
Kvalifikace na Derby ČR 2012:
Na Derby ČR 2012 se psi kvalifikují  na jednotlivých Derby, pořádaných v roce 2011 tak, že plánovaný počet startujících na Derby 2012 (24 psů) se dělí počtem uspořádaných Derby v roce 2011 a vznikne počet kvalifikujících se psů z jednotlivých Derby v roce 2011. Při 3 Derby se kvalifikuje 8 psů z každého, při 4 Derby  6 psů, při 6- ti Derby to jsou 4 psi. Při 5-ti uspořádaných Derby je to 5 psů z prvních čtyřech Derby a 4 psi z pátého Derby. Pátý pes z posledního pátého Derby ( dle data konání ) se stává 1. náhradníkem bez ohledu na dosažený součet umístění a počet bodů. V případě, že některý pes se kvalifikuje z více Derby, nebo kvalifikovaný pes účast na Derby 2012 nepotvrdí v termínu, bude povolán další pes dle pořadí náhradníků.
Pořadí náhradníků  bude vytvořeno ze všech psů z jednotlivých Derby dohromady dle následujícího klíče:
1.    Součet umístění PZ + SZVP  (nižší součet)
2.    Součet bodů PZ + SZVP  (vyšší součet)
3.    Vyšší počet bodů na PZ
4.    Pokud výše uvedená kriteria nerozhodnou, bude se postupovat dle zkušebních řádů (chovnost, věk atd.)
V případě, že takto stanovenou nominací se nezíská počet 24 startujících psů, bude počet startujících doplněn o zájemce přihlášené bez kvalifikace. Seznam kvalifikovaných psů včetně náhradníků bude zveřejněn na webových stránkách KCHLS po skončení posledního Derby.
 
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Keira Knightley Artemis Gold 19 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Freddy Artemis Gold 17 GR Freiwillig Rudolf 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
3 Cora Aschinta Libami 7 CBR Hůzlová Zdeňka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134 CACT
4 Clever Daisy Pouštní vítr 12 GR Mandelová Zuzana RNDr. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132  
5 Chuck Berry Artemis Gold 5 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 131  
6 Kuba Misantos 18 GR Míšek Antonín 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 I. 129  
7 Christina Aguilera Artemis Gold 8 GR Tomčíková Blanka 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 I. 128  
8 Sequins Shakira 21 GR Míšek Pavel 3 4 3 4 4 4 4 4 3 4 I. 123  
9 Iris z Ročkova 20 LR Benešová Dana 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 130  
10 Art´s Ginny Tercius 2 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 II. 126  
11 Ike z Vlčích luk 11 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4 4 4 2 4 3 4 4 II. 126  
12 Bastien z Makových dvorů 9 GR Jílek Petr Ing. 4 4 3 1 4 4 4 4 4 3 III. 116  
13 Iwy Misantos 4 GR Caháková Marcela 4 1 3 4 4 3 3 3 3 4 III. 109  
14 Aimy Black Ward 14 LR Šipla Miroslav 4 4 2 4 3 1 3 1 2 3 III. 98  
  Angel Bellissima Nera 16 LR Malenová Monika 4 2 - 0 4 3 3 3 3 - neobstál
  Umberto z Muchovy boudy 15 LR Petrovická Blanka 4 3 - 0 4 3 - 2 - - neobstál
  Ashley Bellissima Nera 13 LR Šiplová Alena 3 3 - 0 4 3 - 2 - - neobstál
  Beauty Yasmine Daghells 10 GR Tomčíková Blanka - - - 0 - - - - - - neobstál
  Fiona od Jakuba Krčína 3 GR Holanová Yvetta - - - 0 - - - - - - neobstál
  Avatar Andromeda Princes 1 LR Kanický Adam - - - 0 - - - - - - neobstál
  Chris z Temné Jeskyně 6 LR Smysl Daniel Ing. - - - 0 - - - - - - neobstál
 
Disciplíny:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti
 
Klubové podzimní zkoušky
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Keira Knightley Artemis Gold 19 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 188 CACT
2 Fiona od Jakuba Krčína 3 GR Holanová Yvetta 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 183 r.CACT
3 Art´s Ginny Tercius 2 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 183 CACT
4 Chuck Berry Artemis Gold 5 GR Boguaj Stanislav 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 183  
5 Freddy Artemis Gold 17 GR Freiwillig Rudolf 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 181  
6 Ike z Vlčích luk 11 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 181 r.CACT
7 Bastien z Makových dvorů 9 GR Jílek Petr Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 179  
8 Clever Daisy Pouštní vítr 12 GR Mandelová Zuzana RNDr. 4 3 4 4 3 3 4 4 3 4 I. 173  
9 Chris z Temné Jeskyně 6 LR Smysl Daniel Ing. 4 3 4 4 3 4 4 3 3 3 I. 163 CACT
10 Iwy Misantos 4 GR Caháková Marcela 4 3 4 4 1 4 3 3 1 3 III. 145  
  Avatar Andromeda Princes 1 LR Kanický Adam 4 0 4 4 2 4 3 4 2 - neobstál
  Sequins Shakira 21 GR Míšek Pavel - 0 - - 4 4 4 4 4 4 neobstál
  Kuba Misantos 18 GR Míšek Antonín - 0 - - 4 4 4 4 4 4 neobstál
  Cora Aschinta Libami 7 CBR Hůzlová Zdeňka - 0 4 4 - - - - - - neobstál
  Beauty Yasmine Daghells 10 GR Tomčíková Blanka - - 4 - - - - - - 0 neobstál
  Christina Aguilera Artemis Gold 8 GR Tomčíková Blanka - - 4 - - - - - - 0 neobstál
  Umberto z Muchovy boudy 15 LR Petrovická Blanka - 0 - - - - - - - - neobstál
  Aimy Black Ward 14 LR Šipla Miroslav - 0 - - - - - - - - neobstál
  Iris z Ročkova 20 LR Benešová Dana - 0 - - - - - - - - neobstál
  Angel Bellissima Nera 16 LR Malenová Monika - 0 - - - - - - - - neobstál
  Ashley Bellissima Nera 13 LR Šiplová Alena - 0 - - - - - - - - neobstál
 
Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Rozhodčí: Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček, Milan Kottek, Peroutka Josef, Jan Bína, František Bejček, Barda Stanislav, Turhober Václav

SPONZOŘI TĚCHTO ZKOUŠEK
 
     
 

Zverimex PAJTAŠ - Sokolov

 
KEVIN MONT Karlovy Vary HABEZ s.r.o. Karlovy Vary
   
pan Ladislav SÝKORA
 
paní Marie TURKOVÁ paní Halina ČERVENKOVÁ

 

Účastníci


 

 

 

 

 

GR Christina Aguilera Artemis Gold a GR Beauty Yasmine Daghells GR Keira Knightley Artemis Gold LR Iris z Ročkova GR Chuck Berry Artemis Gold
GR Christina Aguilera Artemis Gold
GR Beauty Yasmine Daghells
vůdce Tomčíková Blanka
GR Keira Knightley Artemis Gold
vůdce Baslová Jana
LR Iris z Ročkova
vůdce Benešová Dana
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Boguaj Stanislav
GR Iwy Misantos GR Freddy Artemis Gold GR Fiona od Jakuba Krčína CBR Cora Aschinta Libami
GR Iwy Misantos
vůdce Caháková Marcela
GR Freddy Artemis Gold
vůdce Freiwillig Rudolf
GR Fiona od Jakuba Krčína
vůdce Holanová Yvetta
CBR Cora Aschinta Libami
vůdce Hůzlová Zdeňka
GR Bastien z Makových dvorů LR Avatar Andromeda Princes LR Angel Bellissima Nera GR Clever Daisy Pouštní vítr
GR Bastien z Makových dvorů
vůdce Jílek Petr Ing.
LR Avatar Andromeda Princes
vůdce Kanický Adam
LR Angel Bellissima Nera
vůdce Malenová Monika
GR Clever Daisy Pouštní vítr
vůdce Mandelová Zuzana RNDr.
LR Aimy Black Ward LR Ashley Bellissima Nera LR Chris z Temné Jeskyně FCR Art´s Ginny Tercius
LR Aimy Black Ward
vůdce Šipla Miroslav
LR Ashley Bellissima Nera
vůdce Šiplová Alena
LR Chris z Temné Jeskyně
vůdce Smysl Daniel Ing.
FCR Art´s Ginny Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
FCR Ike z Vlčích luk GR Kuba Misantos GR Sequins Shakira LR Umberto z Muchovy boudy
FCR Ike z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.
GR Kuba Misantos
vůdce Míšek Antonín
GR Sequins Shakira
vůdce Míšek Pavel
LR Umberto z Muchovy boudy
vůdce Petrovická Blanka


Obrazem

 

 

5364 5365 5366 5367
5368 5369 5370 5371
5372 5373 5374 5375
5376 5378 5379 5380