Klubové podzimní zkoušky retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Žďár nad Sázavou a MS Bobrůvka
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT, Res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Bobrůvka 24.9.2011
Vrchní rozhodčí Branko Danielovský

 


 
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Beauty od Šimonova mlýna 8 LR Pospíšil Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 CACT, Vítěz zkoušek
2 Chuck Berry Artemis Gold 13 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 I. 178 CACT
3 Babo Flat z Vlčích luk 11 FCR Zichová Kristýna 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 177 CACT
4 Little Violet´s X-Tra Beauty 9 GR Wolfsberger Herta 4 3 4 4 4 4 2 3 4 4 I. 173 r.CACT
5 Fabria Beauty from Czech 10 FCR Ištvanová Ivana Ing. 4 3 4 4 3 4 4 3 3 4 I. 169 r.CACT
6 Dewmist Sandybelle 7 GR Donhauser Anita 4 3 4 4 4 4 2 2 4 4 II. 167  
7 Jessy z Volarských lesů 2 GR Ranftlová Zuzana 4 2 4 4 4 4 4 3 2 4 II. 164  
8 Andy z Vodňanských luk 19 NSR Vaněček Miloslav 4 2 4 4 2 4 3 3 4 4 II. 162  
9 Ussuria Chlupaté štěstí 4 GR Ranftlová Zuzana 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 III. 176  
10 Artemis Flores Vitae 16 GR Liška Filip 4 3 4 4 1 4 3 4 1 4 III. 157  
11 Kan z Nadkoutí 12 FCR Vrána Jan 4 2 4 4 2 4 4 2 1 3 III. 140  
  Flying Heart Famous Gold 6 GR Štencelová Radka 4 3 4 4 3 4 4 3 0 - neobstál
  Yum-Yum of Bohemia Bras 3 LR Šeráková Lucie - 0 4 4 4 3 4 - 1 - neobstál
  Erna z Ledenických zahrad 1 LR Šeráková Lucie - 0 4 4 4 3 4 - 1 - neobstál
  Afrodite Flores Vitae 17 GR Hubíková Veronika - 0 - 3 4 4 4 - 4 - neobstál
  Zar Gala z Vinice 18 LR Liška Pavel - 0 - 4 3 4 - - 4 - neobstál
  Extra Bonus Danako 14 GR Kohoutová Dana - - 0 - 4 4 4 - 4 - neobstál
  Black Berry Tercius 20 FCR Staňková Jolana Bc. - - - 4 0 - - - - - neobstál
  Kalvin Angels of Baranya 15 CBR Korda František Ing. - - 1 0 - - - - - - neobstál
  Apollón Flores Vitae 5 GR Hubíková Eva - - - - 0 - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Rozhodčí: Zvěřina Josef, Slavík Josef, Trojan Jiří, Matěna Jaroslav, Břečková Jaroslava, Kobera Václav, Ing. Jan Horyna, Jan Brom

 

Účastníci


 


 
GR Chuck Berry Artemis Gold GR Dewmist Sandybelle GR Apollón Flores Vitae GR Afrodite Flores Vitae
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Boguaj Stanislav
GR Dewmist Sandybelle
vůdce Donhauser Anita
GR Apollón Flores Vitae
vůdce Hubíková Eva
GR Afrodite Flores Vitae
vůdce Hubíková Veronika
FCR Fabria Beauty from Czech GR Extra Bonus Danako CBR Kalvin Angels of Baranya GR Artemis Flores Vitae
FCR Fabria Beauty from Czech
vůdce Ištvanová Ivana Ing.
GR Extra Bonus Danako
vůdce Kohoutová Dana
CBR Kalvin Angels of Baranya
vůdce Korda František Ing.
GR Artemis Flores Vitae
vůdce Liška Filip
LR Zar Gala z Vinice LR Beauty od Šimonova mlýna GR Jessy z Volarských lesů a GR Ussuria Chlupaté štěstí LR Yum-Yum of Bohemia Bras a LR Erna z Ledenických zahrad
LR Zar Gala z Vinice
vůdce Liška Pavel
LR Beauty od Šimonova mlýna
vůdce Pospíšil Jaroslav
GR Jessy z Volarských lesů
GR Ussuria Chlupaté štěstí
vůdce Ranftlová Zuzana
LR Yum-Yum of Bohemia Bras
LR Erna z Ledenických zahrad
vůdce Šeráková Lucie
FCR Black Berry Tercius GR Flying Heart Famous Gold NSR Andy z Vodňanských luk FCR Kan z Nadkoutí
FCR Black Berry Tercius
vůdce Staňková Jolana Bc.
GR Flying Heart Famous Gold
vůdce Štencelová Radka
NSR Andy z Vodňanských luk
vůdce Vaněček Miloslav
FCR Kan z Nadkoutí
vůdce Vrána Jan
GR Little Violet´s X-Tra Beauty FCR Babo Flat z Vlčích luk
GR Little Violet´s X-Tra Beauty
vůdce Wolfsberger Herta
FCR Babo Flat z Vlčích luk
vůdce Zichová Kristýna


Obrazem

 


 
409 410 411 412
413 414 415 416
417 418 419 420
421 422 423 424
425 426 427 428
429 430 432 433
434 435 436 438
440 441 442 443
445 446 447 448
449 450 451 452
453 454 455 456
457 458 459 460
461 462 463 464
465 466 467 468
469 470 471 472
473 474 475 476
477 478 479 480
481 482 483 484
485 487

 

 

 

Výsledky - P. Krutský
Účastníci - P. Krutský
Obrazem - P. Krutský