Klubové zkoušky vloh slídičů (CACT) a retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Brno - město a MS Tuřany -DvorskaKLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Dvorska - 28.9.2011
Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Výsledky

Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. AC Simon z Blatova Dana Smržová 4 0 4 4 4 4 4 4 x 160 III.  
2. ASS Camelia of Klamar Garden Markéta Děkánková 4 0 4 4 4 4 4 4 x 160 III.  
3. AC Xavier Speggle-Waggel's Dana Smržová 4 0 4 4 4 3 4 4 x 152 III.  
4. ASS Begonia of Klamar Garden Markéta Děkánková 4 0 4 4 4 4 4 2 x 152 III.  
5. AC Catte pod Ořechem Vlastimil Gregor 3 0 4 4 4 2 2 4 x 120 III.  
  WSS Hyvinkää od Jaslůvky Ing. Dana Pospíšilová - - - 4 4 4 - - x vůdce odstoupil pro ind. feny
  NK Amálka ze Slovákové Eduard Andrla - 2 - 4 - 3 2 4 x vůdce odstoupil
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1. FCR Flamboyant Rita Oasis of Peace Petr Pokorný 4 4 3 4 4 4 4 3 4 165 I.  
2. LR Army Walkie-Talkie Dashby Dagmar Götzová 4 4 2 4 4 4 4 2 4 158 II.  
3. FCR Arwi Terra Bohemia Tilia Ing. Zdeňka Kořenská 4 1 3 4 4 4 4 3 4 147 III.  
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí: Vlasta Hartmannová, Radoslav Matula, Přemysl Bouška, Zdeněk Šilberger
Účastníci
 
AC Simon z Blatova a AC Xavier Speggle-Waggel's WSS Hyvinkää od Jaslůvky ASS Camelia of Klamar Garden a ASS Begonia of Klamar Garden NK Amálka ze Slovákové
AC Simon z Blatova
AC Xavier Speggle-Waggel's
vůdce Dana Smržová
WSS Hyvinkää od Jaslůvky
vůdce Ing. Dana Pospíšilová
ASS Camelia of Klamar Garden
ASS Begonia of Klamar Garden
vůdce Markéta Děkánková
NK Amálka ze Slovákové
vůdce Eduard Andrla
AC Catte pod Ořechem FCR Flamboyant Rita Oasis of Peace LR Army Walkie-Talkie Dashby FCR Arwi Terra Bohemia Tilia
AC Catte pod Ořechem
vůdce Vlastimil Gregor
FCR Flamboyant Rita Oasis of Peace
vůdce Petr Pokorný
LR Army Walkie-Talkie Dashby
vůdce Dagmar Götzová
FCR Arwi Terra Bohemia Tilia
vůdce Ing. Zdeňka Kořenská

Obrazem


623 625 626 628
632 634 636 637
638 639 640 641
643


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Josef Smrž