Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Nová Huť
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Chlum u Třeboně - Nová Huť 22. - 23.10. 2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna

 

 

Výsledky

 

 
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516171819202122CenaBodyTitulVolba
1 Arleta z Kolbyho vršku 2 GR Prašivková Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 364 CACIT, CACT, nej. pole, Vítěz zkoušek 2: vodič
2 Ashakiran Riverdance Bohemia 22 LR Bárta Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 360 r.CACIT, CACT, nej. les 2: vodič
3 Princess Jackie Chlupaté štěstí 11 GR Urbánková Hana 3 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 353 r.CACT 2: vodič
4 Larry z Havlova dvora 17 LR Hlinová Jindřiška Ing. 4 3 4 4 2 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 335 r.CACT 2: vodič
5 Carlsson Dynasty Anah 5 GR Zelenková Markéta 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 II. 356   2: vodič
6 Art´s Ginny Tercius 10 FCR Žampach Pavel MUDr. 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 II. 337   2: vodič
7 Chuck Berry Artemis Gold 6 GR Boguaj Stanislav 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 3 4 4 3 3 2 4 3 4 II. 318   2: vodič
8 Atreus Flores Vitae 14 GR Noll Jakub 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 2 4 4 2 4 4 4 3 2 4 4 4 II. 314   2: vodič
9 Keepers od Himalájského cedru 4 LR Doležal David 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 2 4 4 2 3 2 4 3 3 II. 311   2: vodič
10 Evergreen Vetcare Bohemia 15 GR Mošničková Vlasta 3 1 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 III. 334   2: vodič
11 Lenda Moura Soul 23 GR Tíkalová Zuzana 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 III. 333   2: vodič
12 Bastien z Makových dvorů 18 GR Jílek Petr Ing. 4 1 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 III. 333 nej. voda 2: vodič
13 Barca Chessy z Vlčích luk 20 CBR Korda František Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 2 2 4 4 4 1 4 2 4 3 3 III. 302   2: vodič
14 Cora Aschinta Libami 1 CBR Hůzlová Zdeňka 3 4 4 4 4 4 2 4 3 2 2 4 3 4 4 4 4 3 2 3 3 4 III. 300   2: vodič
  Energy for Fun Brdské zlato 3 GR Štorková Libuše MVDr. 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 neobstál 2: vodič
  Princ Damian Chlupaté štěstí 21 GR Lang Roman 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 - - - - - 0 4 - - - 4 neobstál 2: vodič
  Darina z Vlčích luk 12 FCR Kotyzová Tereza Bc. - - - - - 4 0 - 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 - 3 4 - neobstál 2: vodič
  Phalco Chlupaté štěstí 16 GR Soukupová Blanka 4 4 4 3 4 - 4 4 - - - - - 0 - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Daisy Zlatá kudrnka 13 GR Klasna Michal 4 4 4 3 4 - 4 4 - - - - - 0 - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Akira od Perlové studánky 19 FCR Kořenská Zdeňka 2 1 4 4 0 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Ike z Vlčích luk 8 FCR Žampachová Eva MUDr. - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Sequins Shakira 9 GR Míšek Pavel - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Baby Loony Rusty Love 7 GR Martikánová Petra - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič
  Aniččina Trinity Rusalčino Údolí 24 FCR Kubešová Lucie 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál 2: vodič

Disciplíny:
1: Následování (les), 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (les), 3: Přinášení vlečené srstnaté (les), 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m (les), 5: Odložení (les), 6: Vodění psa (les), 7: Chování na stanovišti (les), 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling (voda), 10: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 11: Dohledávka pohozené kachny (voda), 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling (pole), 14: Slídění s dohledávkou (pole), 15: Přinášení vlečené pernaté (pole), 16: Chování po výstřelu (pole), 17: Paměť k aportu - marking (pole), 18: Nos (pole), 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

ROZHODČÍ: Lucie Šeráková, Ing. Irena Erhartová, Břetislav Uchytil ml., Miroslav Pecháček, Vladimír Kolín, Ing. Jarmila Jindřichovská, Jiří Sikora, František Bárta st.

 

 

Účastníci

 

CBR Cora Aschinta Libami GR Arleta z Kolbyho vršku GR Energy for Fun Brdské zlato LR Keepers od Himalájského cedru
CBR Cora Aschinta Libami
vůdce Hůzlová Zdeňka
GR Arleta z Kolbyho vršku
vůdce Prašivková Jana
GR Energy for Fun Brdské zlato
vůdce Štorková Libuše MVDr.
LR Keepers od Himalájského cedru
vůdce Doležal David
GR Carlsson Dynasty Anah GR Chuck Berry Artemis Gold GR Baby Loony Rusty Love FCR Ike z Vlčích luk
GR Carlsson Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
GR Chuck Berry Artemis Gold
vůdce Boguaj Stanislav
GR Baby Loony Rusty Love
vůdce Martikánová Petra
FCR Ike z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.
GR Sequins Shakira FCR Art´s Ginny Tercius GR Princess Jackie Chlupaté štěstí FCR Darina z Vlčích luk
GR Sequins Shakira
vůdce Míšek Pavel
FCR Art´s Ginny Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
vůdce Urbánková Hana
FCR Darina z Vlčích luk
vůdce Kotyzová Tereza Bc.
GR Daisy Zlatá kudrnka GR Atreus Flores Vitae GR Evergreen Vetcare Bohemia GR Phalco Chlupaté štěstí
GR Daisy Zlatá kudrnka
vůdce Klasna Michal
GR Atreus Flores Vitae
vůdce Noll Jakub
GR Evergreen Vetcare Bohemia
vůdce Mošničková Vlasta
GR Phalco Chlupaté štěstí
vůdce Soukupová Blanka
LR Larry z Havlova dvora GR Bastien z Makových dvorů FCR Akira od Perlové studánky CBR Barca Chessy z Vlčích luk
LR Larry z Havlova dvora
vůdce Hlinová Jindřiška Ing.
GR Bastien z Makových dvorů
vůdce Jílek Petr Ing.
FCR Akira od Perlové studánky
vůdce Kořenská Zdeňka
CBR Barca Chessy z Vlčích luk
vůdce Korda František Ing.
GR Princ Damian Chlupaté štěstí LR Ashakiran Riverdance Bohemia GR Lenda Moura Soul FCR Aniččina Trinity Rusalčino Údolí
GR Princ Damian Chlupaté štěstí
vůdce Lang Roman
LR Ashakiran Riverdance Bohemia
vůdce Bárta Petr
GR Lenda Moura Soul
vůdce Tíkalová Zuzana
FCR Aniččina Trinity Rusalčino Údolí
vůdce Kubešová Lucie

 

Vítězové


 

 

 

GR Arleta z Kolbyho vršku
Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší pole, I. cena, 364 bodů
GR Arleta z Kolbyho vršku
vůdce Prašivková Jana
LR Ashakiran Riverdance Bohemia GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
res. CACIT, CACT, Nejlepší les, I. cena, 360 bodů
LR Ashakiran Riverdance Bohemia
vůdce Bárta Petr
res. CACT, I. cena, 353 bodů
GR Princess Jackie Chlupaté štěstí
vůdce Urbánková Hana
LR Larry z Havlova dvora GR Bastien z Makových dvorů
res. CACT, I. cena, 335 bodů
LR Larry z Havlova dvora
vůdce Hlinová Jindřiška Ing.
Nejlepší voda, III. cena, 333 bodů
GR Bastien z Makových dvorů
vůdce Jílek Petr Ing.


Obrazem:


 
5906 5907 5908 5909
5910 5911 5913 5914
5915 5916 5917 5918
5919 5920 5921 5922
5923 5924 5925 5926
5927 5931 5932 5933
5934 5936 5937 5939
5940 5941 5942 5943
5944 5945 5946 5947
5948 5949 5950 5951
5952 5953 5955 5957
5958 5959 5960 5961
5962 5963 5964 5965
5966 5967 5968 5969
5970 5972 5973 5974
5976 5977 5978 5979
5980 5981 5982 5984
5985 5986 5987 5988
5989 5990 5991 5992
5993 5994 5995 5996
5997 6017

 

 

Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský