Klubové podzimní zkoušky retrieverů

 

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-Sloučená
KLUBOVÉ PODZIMNÍ ZKOUŠKY RETRIEVERŮ
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Sloveč - Sloučená - 28.10.2011
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík



Výsledky:

  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body cena Titul
1. LR Blackthorn Gandalf Petr Bubeník 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R Vítěz zkoušek, CACT
2. GR Erwin Tadeas Aurea Rosa Barbora Pánková 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R CACT
3. GR Carmen Bohemian Ariston Martin Ventluka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R res.CACT
4. GR Clever Daisy Pouštní vítr RNDr. Zuzana Mandelová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.  
5. GR Fidorka z Droužkova Marie Šustová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.  
6. LR Jessi ze Zámek Ribry Josef Haltuf 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 180 I. res. CACT
7. GR Argo z Borových lesů Ing. Petr Jílek 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 179 I.  
8. LR Blackthorn Dubhe Jaroslava Bubeníková 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I.  
9. LR Chit z Temné jeskyně Doc. Ing. Petr Valenta 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 175 II.  
10. FCR Black ze Starého Brázdima Lenka Skřivanová 4 3 4 4 3 4 3 4 2 4 169 II.  
11. GR Afrodité Flores Vitae Veronika Hubíková 4 2 4 4 3 4 3 3 4 4 166 II.  
12. LR Zar Gala z Vinice Pavel Liška 4 4 4 4 3 4 2 4 2 3 166 II.  
13. FCR Alicia z Andělského vrchu Michaela Kudlačová 4 2 4 4 4 4 4 2 2 4 158 II.  
14. LR Caramelle Cream Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
15. LR Zachary Górska Fantazja Petra Tůmová 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
16. LR Rozette Górska Fantazja Radka Štencelová 4 3 4 4 1 4 4 4 1 2 147 III.  
17. CCR Leana Gypsy's Soul Mgr. Ivana Rindošová 3 1 4 4 2 4 2 2 1 4 129 III.  
  GR Aldy z Údolí Bobravy Marcela Krečmerová - 0 4 4 3 - 1 - - - neobstála
  GR Apollón Flores Vitae Veronika Hubíková - 3 - - - - - - 3 - odstoupila
  FCR Akim od Turoveckých rybníků Miroslav Uherek - - 4 4 - - - - - - odstoupil
  GR Buddy Pouštní vítr Gabriela Nedošínská - 3 4 4 - - - - - 0 neobstála
  LR Polina z Havlova dvora Jana Chlustinová - 2 - - 1 - 1 - - 0 neobstála
  LR Angelee z Královských lesů Pavel Čečetka - 0 4 4 3 - 3 - - - neobstál
  LR Woodquarter Gundog's Alabama Michaela Tomcová - - - - - - - - - - nenastoupila

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení

Rozhodčí - Milan Kříž, Mgr. Klára Tydlitová, Petr Patočka, Milan Řezníček, Ing. Jarmila Pokorná, Josef Ouzký, Jindřich Vágner, Jaroslav Mach

Sponzoři: Obec Sloveč, ZS Sloveč a.s., EDEN – koupelny.cz, Krmiva P-K.cz


Účastníci:


 
FCR Black ze Starého Brázdima GR Aldy z Údolí Bobravy LR Rozette Górska Fantazja LR Blackthorn Gandalf
FCR Black ze Starého Brázdima
vůdce Lenka Skřivanová
GR Aldy z Údolí Bobravy
vůdce Marcela Krečmerová
LR Rozette Górska Fantazja
vůdce Radka Štencelová
LR Blackthorn Gandalf
vůdce Petr Bubeník
LR Blackthorn Dubhe GR Afrodité Flores Vitae a GR Apollón Flores Vitae FCR Akim od Turoveckých rybníků GR Clever Daisy Pouštní vítr
LR Blackthorn Dubhe
vůdce Jaroslava Bubeníková
GR Afrodité Flores Vitae
GR Apollón Flores Vitae
vůdce Veronika Hubíková
FCR Akim od Turoveckých rybníků
vůdce Miroslav Uherek
GR Clever Daisy Pouštní vítr
vůdce RNDr. Zuzana Mandelová
GR Argo z Borových lesů GR Buddy Pouštní vítr LR Caramelle Cream Belle Moravia LR Zar Gala z Vinice
GR Argo z Borových lesů
vůdce Ing. Petr Jílek
GR Buddy Pouštní vítr
vůdce Gabriela Nedošínská
LR Caramelle Cream Belle Moravia
vůdce Mgr. Radka Ulmannová
LR Zar Gala z Vinice
vůdce Pavel Liška
FCR Alicia z Andělského vrchu LR Jessi ze Zámek Ribry LR Polina z Havlova dvora GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
FCR Alicia z Andělského vrchu
vůdce Michaela Kudlačová
LR Jessi ze Zámek Ribry
vůdce Josef Haltuf
LR Polina z Havlova dvora
vůdce Jana Chlustinová
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Barbora Pánková
GR Fidorka z Droužkova LR Zachary Górska Fantazja GR Carmen Bohemian Ariston LR Chit z Temné jeskyně
GR Fidorka z Droužkova
vůdce Marie Šustová
LR Zachary Górska Fantazja
vůdce Petra Tůmová
GR Carmen Bohemian Ariston
vůdce Martin Ventluka
LR Chit z Temné jeskyně
vůdce Doc. Ing. Petr Valenta
LR Angelee z Královských lesů CCR Leana Gypsy's Soul
LR Angelee z Královských lesů
vůdce Pavel Čečetka
CCR Leana Gypsy's Soul
vůdce Mgr. Ivana Rindošová


Vítězové:


 
LR Blackthorn Gandalf
Vítěz zkoušek, CACT, I. cena, 188 bodů
LR Blackthorn Gandalf
vůdce Petr Bubeník
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
CACT, I. cena, 188 bodů
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Barbora Pánková
GR Carmen Bohemian Ariston LR Jessi ze Zámek Ribry
res. CACT, I. cena, 188 bodů
GR Carmen Bohemian Ariston
vůdce Martin Ventluka
res. CACT, I. cena, 180 bodů
LR Jessi ze Zámek Ribry
vůdce Josef Haltuf


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna