Klubová výstava Humpolec 2017 - výsledky



Sobota 6.5.2017

 

Kat. Číslo Jméno Chovatelská stanice Reg. Číslo Majitel Pohlaví Třída Plemeno Známka
1 Asiku Inti Anka ČLP/CCR/249 Rindošová Ivana psi třída mladých Curly Coated Retriever VD1
2 Avion Stella amica ČLP/CCR/239 Strašilová Alena psi mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC
3 Alioth Stella amica ČLP/CCR/238 Valenta Roman psi třída otevřená Curly Coated Retriever V2, res. CAC
4 Gorgeous Garnet Elerrina ČLP/CCR/222 Berková Dagmar psi třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC
5 Anakin Skywalker Caladans ČLP/CCR/212 Červinka Michal psi třída vítězů Curly Coated Retriever V1, CACA, KV, BOB
6 Amálka Inti Anka ČLP/CCR/250 Herbrichová Lenka feny třída mladých Curly Coated Retriever VD1
7 Aura Stella Amica ČLP/CCR/245 Andrle Vítězslav feny mezitřída Curly Coated Retriever V2, res. CAC
8 Tessmene Shimmering Sparkle ČLP/CCR/247 Červinka Michal feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC, KV, BOS
9 Ambra Stella amica ČLP/CCR/244 Valenta Roman feny třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC
10 Black Velvet Scurly Akrebelly Solitos ČLP/CCR/235 Berková Dagmar feny třída otevřená Curly Coated Retriever V2, res. CAC
11 Arven Stella amica ČLP/CCR/243 Novák František feny třída pracovní Curly Coated Retriever V1, CAC
12 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Alena feny třída vítězů Curly Coated Retriever V1, CAC
13 Minette Springcurl ČLP/CCR/210 Rindošová Ivana feny třída vítězů Curly Coated Retriever V2, res. CAC
14 Diamante Blu Nella Mia Stanza LO 1730263 Bolfová Jana psi třída štěňat Flat Coated Retriever VN2
15 Unique Genius Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/5062 Kozmík Dalibor psi třída štěňat Flat Coated Retriever VN1, BIS BABY
16 Diamond Race Rock on Fire ČLP/FCR/4994 Marková Zuzana psi třída dorostu Flat Coated Retriever -
17 Lancey Jozucita ČLP/FCR/5031 Sklenářová Petra psi třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
18 Cheerful Chris Aknel Top ČLP/FCR/2196 Šebesta Josef psi třída veteránů Flat Coated Retriever V1
19 Aint Afraid to Fight Axwell ČLP/FCR/4703 Axmanová Soňa psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
20 Aint Afraid To Work Axwell ČLP/FCR/4704 Lakomá Kateřina psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
21 Andy Shine of Night ČLP/FCR/4795 Branč Aleš psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
22 Applause for Lennart of Beskyd Hill ČLP/FCR/4929 Bolfová Jana psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
23 Baltazar Brown z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4716 Satrapa Aleš psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
24 Damian Falaksa ČLP/FCR/4753 Flégl Jan psi třída mladých Flat Coated Retriever V3
25 Damian z Andělského vrchu ČLP/FCR/4896 Kuklová Klára psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
26 Fin od Perlové studánky ČLP/FCR/4831 Pospíchalová Markéta psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
27 Frozen Swede Flatterhaft PKR.VIII-35115 Pieczonka Dominika psi třída mladých Flat Coated Retriever V1. CAJC, KVM
28 Interessante Jonex od Ivanského jezera ČLP/FCR/4642 Hublová Pavla psi třída mladých Flat Coated Retriever V4
29 Caesar od Černé perly ČLP/FCR/4505 Scheinpflugová Ivana psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
30 Dynamic Force Black Avatar ČLP/FCR/5114 Staňková Jolana psi mezitřída Flat Coated Retriever VD
31 Follow The Sun Steelriver ČLP/FCR/5115 Zimová Anna psi mezitřída Flat Coated Retriever VD2
32 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/4600 Smutná Hana psi mezitřída Flat Coated Retriever VD3
33 San Amadeo Aknel Top ČLP/FCR/4586 Římanová Sabina psi mezitřída Flat Coated Retriever VD4
34 Arny Jackie´s dream ČLP/FCR/4250 Pokorná Hana psi třída otevřená Flat Coated Retriever VD
35 Astan z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4344 Šebesta Josef psi třída otevřená Flat Coated Retriever VD4
36 Cpt.Calico Jack Optimus Canis ČLP/FCR/4640 Pavlušová Veronika psi třída otevřená Flat Coated Retriever VD3
37 Dolce Eddy od Ivanského jezera ČLP/FCR/3654 Klíchová Jindřiška psi třída otevřená Flat Coated Retriever -
38 My Daddy Knows Best Optimus Canis PKR.VIII-32613 Pieczonka Dominika psi třída otevřená Flat Coated Retriever VD
39 Quido Crazy Aknel Top ČLP/FCR/4200 Vydrářová Ludmila psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
40 San Diego Aknel Top ČLP/FCR/4567 Topolová Lenka psi třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
41 A-Team Angel od Kytínské studánky ČLP/FCR/4178 Špičková Markéta psi třída pracovní Flat Coated Retriever VD3
42 Cashmere Imitation Almanza PKR.VIII-26343 Deszert - Klosowska Ewelina psi třída pracovní Flat Coated Retriever VD
43 Cezar od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/3996 Bartizalova Barbora psi třída pracovní Flat Coated Retriever VD
44 Exotic Night z Mokré Hory ČLP/FCR/3066 Axmanová Soňa psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC, KV, BOS, Nej. Pracovní pes
45 For The Good Times Wildzeal ČLP/FCR/4046 Zimová Anna psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
46 I´m Jesse James Aknel Top ČLP/FCR/2548 Churáňová Jana psi třída pracovní Flat Coated Retriever VD
47 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová Eva psi třída pracovní Flat Coated Retriever VD4
48 Veni Vidi Vici Black Brianta ČLP/FCR/4436 Šenkýřová Hana psi třída pracovní Flat Coated Retriever VD
49 Akiro Nero Dolanská tlapka ČLP/FCR/3750 Křížová Barbora psi třída vítězů Flat Coated Retriever VD
50 Dobby Alebasi Jílové ČLP/FCR/3894 Hrnčířová Martina psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
51 Ford Maverick Černá sluníčka ČLP/FCR/3516 Churáňová Jana psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
52 Rebel Yell Flatterhaft PKR.VIII-31103 Pieczonka Dominika psi třída vítězů Flat Coated Retriever VD
53 Remington Sendero Susedalens ČLP/FCR/4217 Smutná Lenka psi třída vítězů Flat Coated Retriever V3
54 Sorbon Bonny Dux ČLP/FCR/4187 Klíchová Jindřiška psi třída vítězů Flat Coated Retriever VD4
55 Artur od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi třída čestná Flat Coated Retriever V1, BIS ČESTNÁ
56 Best in Show my Love Hecolap ČLP/FCR/4618 Sehnalíková Soňa psi třída čestná Flat Coated Retriever VD2
57 Diamond Dream Rock on Fire ČLP/FCR/4999 Pavlušová Veronika feny třída dorostu Flat Coated Retriever -
58 Just Pink Lady Gillian's Choice OHZB FCR 2058A Pieczonka Dominika feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
59 Lupelína Jozucita ČLP/FCR/5037 Kostrbová Zuzana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN1, BIS PUPPY
60 Chainy Bonny Dux ČLP/FCR/1662 Kostrbová Zuzana feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV, BIS VETERÁN
61 Agnes Brown Sugar Anajsela ČLP/FCR/4948 Jerie Aleš feny třída mladých Flat Coated Retriever V
62 Amber Sea of Beskyd Hill ČLP/FCR/4930 Kuchařová Eva feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
63 Artemis z Veselských Hatí ČLP/FCR/4939 Salavová Hana feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
64 Brown Ťapka z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4718 Pokorná Veronika feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
65 Cristabel Velvet Diamond ČLP/FCR/4786 Bláhová Zuzana feny třída mladých Flat Coated Retriever V3
66 Cute Bonny Wild Happiness ČLP/FCR/4658 Nečasová Milena feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
67 Cute Lussy Wild Happiness ČLP/FCR/4661 Vallová Jana feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
68 Ebony od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/4637 Hladíková Jana feny třída mladých Flat Coated Retriever V4
69 Interessante Jolla od Ivanského jezera ČLP/FCR/4646 Richterová Radka feny třída mladých Flat Coated Retriever -
70 Jaffettuoso Kaila od Ivanského jezera ČLP/FCR/4698 Klíchová Jindřiška feny třída mladých Flat Coated Retriever V
71 Keiko Jozucita ČLP/FCR/4628 Vernerová Kateřina feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
72 Simply The Best Of Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/4724 Holíková Yvetta feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
73 Tootsie Tawny Aknel Top ČLP/FCR/4773 Bayerová Šárka feny třída mladých Flat Coated Retriever -
74 Unica Fiumme Aknel Top ČLP/FCR/4928 Topolová Lenka feny třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ, BIS JUNIOR
75 Valentina Of Dreams Aknel Top ČLP/FCR/4914 Kubecová Renata feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
76 Aftergow Effects Aneyron ČLP/FCR/5002 Kotíková Petra feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
77 Candy Jasmine Griffella ČLP/FCR/4583 Hořánková Helena feny mezitřída Flat Coated Retriever VD
78 Cassiopeia Colette od Černé perly ČLP/FCR/4511 Scheinpflugová Ivana feny mezitřída Flat Coated Retriever VD4
79 Chiedere Iris od Ivanského Jezera ČLP/FCR/4473 Klíchová Jindřiška feny mezitřída Flat Coated Retriever V3
80 Santa Rosa Aknel Top ČLP/FCR/4593 Topolová Lenka feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
81 A-Team Penny od Kytínské studánky ČLP/FCR/4175 Špičková Markéta feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
82 Akira Jezzabelle ČLP/FCR/4244 Procházka František feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
83 April Jackie´s dream ČLP/FCR/4256 Pokorná Hana feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
84 Asta Brown Falaksa ČLP/FCR/3499 Šebesta Josef feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
85 Catch The Time Optimus Canis ČLP/FCR/4623 Zimová Anna feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
86 CPT. Anne Bonne Opimus Canis PKR.VIII-33231 Pieczonka Dominika feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
87 Eimi Exclusive od Perlové studánky ČLP/FCR/4313 Pechovi Lenka a Petr feny třída otevřená Flat Coated Retriever V4
88 Ilaia Hool Go Jozucita ČLP/FCR/3982 Bartáková Romana feny třída otevřená Flat Coated Retriever V3
89 Perka Flat z Vlčích luk ČLP/FCR/4101 Korda František feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
90 Silent Night Black Brianta ČLP/FCR/3965 Smutná Lenka feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
91 Arwen Tia Vrbovecké stráně ČLP/FCR/4270 Švarcová Kateřina feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
92 Carmen Jolly Subri ČLP/FCR/3584 Jerie Aleš a Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD
93 Egregio Flay od Ivanského jezera ČLP/FCR/3702 Klíchová Jindřiška feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
94 Fleur De Lis Tercius ČLP/FCR/4067 Žampachová Eva feny třída pracovní Flat Coated Retriever V3
95 Magic My Dreaming of Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/3871 Kozmík Dalibor feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD
96 New Superstar Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/3954 Chlumská Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD
97 Watch N´Learn Nerelius PKR.VIII-30636 Deszert - Klosowska Ewelina feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD4
98 Abigail Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3797 Bolfová Jana feny třída vítězů Flat Coated Retriever V3
99 Alfa Cassidy Bohemia Queen Daisy ČLP/FCR/3463 Valentová Dana feny třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
100 Antoinette Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3801 Ducháčková Irena feny třída vítězů Flat Coated Retriever V4
101 Bombastic Verona Griffella ČLP/FCR/4054/2017 Řezníčková Andrea feny třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, KV, BOB
102 Handsome Yoyo Kelečský poklad ČLP/CBR/1299 Markupovi Lucie a Jan psi třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC
103 Amir Viribus ČLP/CBR/1282 Smejkalová Jana psi mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
104 Benjamin Bert from Hofion ČLP/CBR/902 Straková Veronika psi třída pracovní Chesapeake Bay Retriever VD1
105 Hippy Jack Libami ČLP/CBR/916 Vrzalová Kateřina psi třída pracovní Chesapeake Bay Retriever Vyřazen-agresivita
106 Yes Yes New Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/1139 Sehnalíková Soňa psi třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV, BOB
107 Baboo Viribus ČLP/CBR/1327 Bustová Milena feny třída mladých Chesapeake Bay Retriever VD1
108 Akira Viribus ČLP/CBR/1286 Smejkalová Jana feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever -
109 Loxi z Vlčích luk ČLP/CBR/1159 Korda František feny třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
110 Fabulous Catori Mattaponi´s ČLP/CBR/840 Novotná Blanka feny třída pracovní Chesapeake Bay Retriever VD1
111 Word Winner key Kelečský poklad ČLP/CBR/1060 Sehnalíková Soňa feny třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV, BOS
112 Exclusive winner Kelečský poklad ČLP/CBR/1263 Sehnalíková Soňa feny třída čestná Chesapeake Bay Retriever -
113 Carbon Benison ČLP/LR/32196 Bednářová Petra psi třída štěňat Labradorský retriever VN1
114 Advocate Silver Skydiver ČLP/LR/32361 Šiplová Alena psi třída dorostu Labradorský retriever VN1
115 Emilek Caniwergi`s ČLP/LR/31927 Houbová Dana psi třída dorostu Labradorský retriever N2
116 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Vrchotová Dagmar psi třída veteránů Labradorský retriever V1
117 Boss Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/31329 Košnarová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC KVM
118 Cullen Vardarianna ČLP/LR/31399 Meskářová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever -
119 Douglas Royal Glate ČLP/LR/31245 Horák Jiří psi třída mladých Labradorský retriever -
120 Kevin ze Zlatého Antoníčku ČLP/LR/31571 Grof Viktor psi třída mladých Labradorský retriever V2
121 Shannon Brook of Bohemia Bras ČLP/LR/31178 Kutač Jan psi třída mladých Labradorský retriever V4
122 Tristan Daysi Art ČLP/LR/31053 Škorpil Ondřej psi třída mladých Labradorský retriever V3
123 Alexandr Labret Sky ČLP/LR/30429 Pavlíková Yvona psi mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
124 Bady z Brtnických lesů ČLP/LR/31073 Landa David psi mezitřída Labradorský retriever V4
125 Diangelo BellissimaNera ČLP/LR/30665 Hanousková Lucie psi mezitřída Labradorský retriever V
126 Glen Elgin of Labgold PKR.VIII 33453 Pajerová Lucie psi mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
127 Gump pod Žerčickým kostelem ČLP/LR/31019 Miffek Martin psi mezitřída Labradorský retriever V3
128 Autumn Gold Luckykay ČLP/LR/29925 Špačková Martina psi třída otevřená Labradorský retriever V
129 Cador of Cornwall Caniwergi`s ČLP/LR/29524 Houbová Dana psi třída otevřená Labradorský retriever V
130 Dangerous Dario Caniwergi´s ČLP/LR/30396 Pajerová Lucie psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
131 Goldfinger You're The Inspiration SPKP 6128 Pajerová Lucie psi třída otevřená Labradorský retriever V3
132 Hor Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29356/2016 Blažková Marcela psi třída otevřená Labradorský retriever V
133 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Hesounová Tereza psi třída otevřená Labradorský retriever V
134 Philipe Gérard Blazing Diamond ČLP/LR/30152 Košuličová Helena psi třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
135 Quimbombó of Bohemia Bras ČLP/LR/30920 Tomášů Jiří psi třída otevřená Labradorský retriever V
136 Yones Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/30233 Frouzová Kateřina psi třída otevřená Labradorský retriever V4
137 Fair Magic Sea Dream Essention of Life ČLP/LR/27768 Pražan Petr psi třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
138 Hotti-Totti Dan Cool Day SPKP 6177 Pajerová Lucie psi třída pracovní Labradorský retriever V3
139 Nuga Nuga of Bohemia Bras ČLP/LR/29405 Pl?me Agnete psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
140 Lumberjack of Bohemia Bras ČLP/LR/28660 Váňa Tomáš psi třída vítězů Labradorský retriever V
141 A´Top Secret Sun in their eyes SPKP5397/14 Valentová Viera psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC, KV, BOS
142 Alaric Eden loci ČLP/LR/30078 Horká Eva psi třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
143 Ch. Armant Rose z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29316 Jelínková Jana psi třída vítězů Labradorský retriever V3
144 Chat Botté Bohemia Bras ČLP/LR/27763 Hauserová Iveta psi třída vítězů Labradorský retriever V
145 Lee Grand Sarblet ČLP/LR/28644 Šihor David psi třída vítězů Labradorský retriever V
146 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V4
147 Tango Marron Gilbron Pride LV-31380/13 Esenberga Guna psi třída vítězů Labradorský retriever V
148 Coffie Benison ČLP/LR/32203 Bednářová Petra feny třída štěňat Labradorský retriever VN1
149 Aimy na Nasavrcké samotě ČLP/LR/32138 Pavlištová Jana feny třída dorostu Labradorský retriever VN1
150 Brigitta z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/32086 Blažková Marcela feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
151 Engelberta Royal Glade ČLP/LR/31941 Pryl Karel feny třída dorostu Labradorský retriever VN3
152 Bally Brittany of Dashby ČLP/LR/23331 Götzová Dagmar feny třída veteránů Labradorský retriever VD3
153 Caramelle Cream Belle Moravia ČLP/LR/23812 Pajerová Lucie feny třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
154 Carmen Moon Magic Essention of Life ČLP/LR/21046 Pražan Petr feny třída veteránů Labradorský retriever V2
155 Alison Bohemia West ČLP/LR/31654 Kapoun Radek feny třída mladých Labradorský retriever V
156 Beauty Flower Buffy Admiral Princess ČLP/LR/31569 Povolná Jitka feny třída mladých Labradorský retriever VD
157 Bella Choco z Brtnickych lesů ČLP/LR/31077 Novotná Klára feny třída mladých Labradorský retriever VD
158 Gabi Nový Svět u Jihlavy ČLP/LR/31803 Zdarsa Jiří feny třída mladých Labradorský retriever VD
159 Gigi Hadid Amorozza RKF 4613887 Tormová Ivana feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
160 Hermioné Dominus Moravia ČLP/LR/31694 Janotová Irena feny třída mladých Labradorský retriever -
161 Chili z Ledenických zahrad ČLP/LR/30993 Šeráková Lucie feny třída mladých Labradorský retriever V2
162 Just Like an Angel Something Beautiful ČLP/LR/32185 Doleželová Nikol feny třída mladých Labradorský retriever V
163 U.Maruta z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/31481 Horká Michaela feny třída mladých Labradorský retriever V3
164 Up Girl Daysi Art ČLP/LR/31237 Vašíčková Ilona feny třída mladých Labradorský retriever V4
165 Annabell Lab´s KaLay ČLP/LR/30675 Šindlerová Zuzana female intermediate class V
166 Betty z Krásných lesů Křivoklátských ČLP/LR/30439 Hoblík Vladimír feny mezitřída Labradorský retriever V
167 En ze Zámek Ribry ČLP/LR/30472 Ondráčková Olga feny mezitřída Labradorský retriever V
168 Exccellente Chiara BellissimaNera ČLP/LR/30981 Šiplová Alena feny mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
169 Give Me Fife You're The Inspiration SPKP 6130 Pajerová Lucie feny mezitřída Labradorský retriever V4
170 H´ Trouble´s Legend Sun in their eyes SPKP 6216 Valentová Viera feny mezitřída Labradorský retriever V3
171 Honey Kiss Sun in their eyes SPKP 6213 Luňák Martin feny mezitřída Labradorský retriever -
172 Q Gina Blazing Diamond ČLP/LR/30857 Košuličová Helena feny mezitřída Labradorský retriever V
173 Quapemaha of Bohemia Bras ČLP/LR/30922 Hesounová Tereza feny mezitřída Labradorský retriever V1,CAC
174 S.Nefertiti z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/31061 Horká Michaela feny mezitřída Labradorský retriever V
175 Andy Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/29495 Košnarová Andrea feny třída otevřená Labradorský retriever V3
176 Angel Admiral Princess ČLP/LR/30639 Povolná Jitka feny třída otevřená Labradorský retriever V
177 Avril z Horního hájku ČLP/LR/30048 Drdová Yvetta feny třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
178 Dream of Destiny Caniwergi´s ČLP/LR/30402 Pajerová Lucie feny třída otevřená Labradorský retriever V4
179 Joy Judy Nice Friend ČLP/LR/30031 Sládek Michal feny třída otevřená Labradorský retriever VD
180 Leslie z Temné jeskyně ČLP/LR/28570 Hejlová Lucie feny třída otevřená Labradorský retriever VD
181 Meritayon z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29855 Brož Václav feny třída otevřená Labradorský retriever -
182 Noblessa Fiamma Cantante ČLP/LR/29909 Hadačová Petra feny třída otevřená Labradorský retriever V
183 Pambula of Bohemia Bras ČLP/LR/30140 Čepeláková Iveta feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
184 Quilara od Himalájského cedru ČLP/LR/30608 Dočekalová Michaela feny třída otevřená Labradorský retriever V
185 Terry od Tří jasanů ČLP/LR/29669 Stránský Josef feny třída otevřená Labradorský retriever V
186 Viktorka Libošovská blata ČLP/LR/30704 Krecbachová Věra feny třída otevřená Labradorský retriever V
187 X´Black Mamba Sun in their eyes SPKP 5525 Tormová Ivana feny třída otevřená Labradorský retriever V
188 Zorka Libošovská blata ČLP/LR/30720 Plačková Šárka feny třída otevřená Labradorský retriever VD
189 Aurora Riverlab´s SPKP 5570 Tormová Ivana feny třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
190 Elizabeth Enjoy of Dashby ČLP/LR/29228 Götzová Dagmar feny třída pracovní Labradorský retriever V3
191 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Hesounová Tereza feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
192 In Wonderland With Alice of Tintagel Winds ČLP/LR/28951 Týřlová Alice feny třída pracovní Labradorský retriever V4
193 Apple Brown z Grodu Hrabiego Malmesbury ČLP/LR/27413 Kratochvílová Jitka feny třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
194 Breathtaking View Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny třída vítězů Labradorský retriever V3
195 Dotty Dancer Caniwergi´s ČLP/LR/30401 Pajerová Lucie feny třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC, KV, BOB
196 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny třída čestná Labradorský retriever -
197 Evening Land of Indians Jacy Domek za Miastem PKR.VIII-34050 Plachá Aneta psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD
198 Asterix Ed Dagmaer Tollers ČLP/NSR/973 Smrkal Martin psi mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V
199 Marley Rudolfovská skála ČLP/NSR/964 Humlerová Barbora psi mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever D
200 Chris Rudolfovská skála ČLP/NSR/858 Humlerová Petra psi třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever -
201 Five Island Caddy Piktook's ČLP/NSR/774 Bílý Milan psi třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD
202 Heavenly Ranger z Dejzyna Dvora ČLP/NSR/793 Langrová Hana psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2, res. CAC
203 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV, BOB
204 Eila Naira Red Treasure ČLP/NSR/1056 Langrová Hana feny třída dorostu Nova Scotia Duck Tolling Retriever N
205 Avangers Bella Lovely Red Luck ČLP/NSR/1016 Páslerová Dana feny třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD
206 Be First Glenmorangie Garonera ČLP/NSR/961 Garová Martina feny mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
207 Briny Kate Red Treasure ČLP/NSR/747 Furáková Lenka feny třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD
208 Absolut First Izolda Garonera ČLP/NSR/803 Garová Martina feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV, BOS
209 Ailin Grace Red Treasure ČLP/NSR/677 Furáková Lenka feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD
210 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever -
211 Colin Moravia gold heart ČLP/GR/18647 Koutníková Tereza psi třída štěňat Zlatý retriever VN1
212 Harry Potter Aurea Rosa ČLP/GR/18553 Buček Jiří psi třída dorostu Zlatý retriever VN1
213 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432/2010 Janská Hana psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV
214 Berthyl z Liblických rákosin ČLP/GR/13141 Hollerová Klára psi třída veteránů Zlatý retriever V
215 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi třída veteránů Zlatý retriever V
216 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961/10 Reilová Dita psi třída veteránů Zlatý retriever V4
217 Gin Fizz Vetcare Bohemia ČLP/GR/13293 Šlechtická Lucie psi třída veteránů Zlatý retriever V3
218 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi třída veteránů Zlatý retriever V
219 Meki z Vlčích Luk ČLP/GR/12832/12 Eliášková Linda psi třída veteránů Zlatý retriever V
220 Morris Traveller Fiddle-De-Dee's ČLP/GR/12311/08 Stegurová Radka psi třída veteránů Zlatý retriever V2
221 Viggo Happy Company ČLP/GR/18740 Stegurová Radka psi třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
222 Antony Watterloo Kendy Gold ČLP/GR/18182 Soukupová Blanka psi třída mladých Zlatý retriever V
223 Azzante Ebellini ČLP/GR/17951 Sležková Sylva psi třída mladých Zlatý retriever VD
224 Eric Evigold ČLP/GR/17926 Kay Nováková Kateřina psi třída mladých Zlatý retriever V4
225 Moonlight Shadow De la Légende de l'Or du Rhin ČLP/GR/18389 Homolková Hana psi třída mladých Zlatý retriever V3
226 Muffin's Cool Boy Rusty Love ČLP/GR/18114 Pidrmanová Alena psi třída mladých Zlatý retriever V
227 Orion Chlupaté štěstí ČLP/GR/18168 Vlachová Renata psi třída mladých Zlatý retriever VD
228 Ricci Dream Max ČLP/GR/18530 Janská Hana psi třída mladých Zlatý retriever V2
229 Right Hunter Grace N Favor ČLP/GR/18203 Němcová Magdalena psi třída mladých Zlatý retriever VD
230 Pure Passion Thevenet ČLP/GR/18665 Míšek Pavel psi mezitřída Zlatý retriever V4
231 Direct Hit Iz Doliny Solnca ČLP/GR/17914 Kučerová Ivana psi mezitřída Zlatý retriever V
232 Christopher z Liblických rákosin ČLP/GR/17783 Machová Marie psi mezitřída Zlatý retriever V3
233 Light of Love Magic Madness ČLP/GR/18496 Hubíková Eva psi mezitřída Zlatý retriever V2, res. CAC
234 Maxipes Fík Chlupaté štěstí ČLP/GR/17811 Hybrantová Dana psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
235 Monty Chlupaté štěstí ČLP/GR/17812 Vlachová Renata psi mezitřída Zlatý retriever V
236 Acapulco de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15658 Kučera Bohumil psi třída otevřená Zlatý retriever VD
237 Akim z Maletických luk ČLP/GR/15485 Vondrášková Blanka psi třída otevřená Zlatý retriever V
238 Alan Golden Dummy ČLP/GR/15445 Dudešek Tomáš psi třída otevřená Zlatý retriever VD
239 Andy Justin z Bonifácova ČLP/GR/16639 Vosáhlo Michal psi třída otevřená Zlatý retriever VD
240 Barney Jackie´s dream ČLP/GR/17148 Šamánková Marta psi třída otevřená Zlatý retriever V
241 Diamond Darwin Golden Martha ČLP/GR/16587 Tomanová Sandra psi třída otevřená Zlatý retriever V
242 Don Pepper Zlatá kudrnka ČLP/GR/14225 Kondělková Lucie psi třída otevřená Zlatý retriever V
243 Godrrick z Liblických rákosin ČLP/GR/16798 Haklová Lenka psi třída otevřená Zlatý retriever V
244 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
245 Henrick z Liblických rákosin ČLP/GR/17212 Stříbrská Petra psi třída otevřená Zlatý retriever VD
246 Charly Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi třída otevřená Zlatý retriever V
247 Kiss and Tell Rusty Love ČLP/GR/16868 Vokolková Veronika psi třída otevřená Zlatý retriever V3
248 Kiss This Lad Rusty Love ČLP/GR/16869 Hartmanová Věra psi třída otevřená Zlatý retriever V
249 Last Sunny Mac Rusty Love ČLP/GR/17217 Stegurová Radka psi třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
250 Ravel Misantos ČLP/GR/16875 Nokic Lenka psi třída otevřená Zlatý retriever -
251 The Mynydd Margam Shamrock MET.GRKGR12914 Eszter Dr. Bardossy psi třída otevřená Zlatý retriever V4
252 Victor Chlupaté štěstí ČLP/GR/14355 Vejrosta Jiří psi třída otevřená Zlatý retriever VD
253 X - tréme Evidog ČLP/GR/17809 Bakošová Kateřina psi třída otevřená Zlatý retriever V
254 Armóns Golden Hevanar ČLP/GR/15811 Chvalovská Helena psi třída pracovní Zlatý retriever -
255 Cyro Chipp Poklad Orlicka ČLP/GR/14120/2013 Břízová Barbora psi třída pracovní Zlatý retriever V4
256 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
257 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi třída pracovní Zlatý retriever V3
258 Diamond Destiny Golden Martha ČLP/GR/16589 Jůzlová Jana psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
259 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída vítězů Zlatý retriever V
260 Amorgen Laure Alcar ČLP/GR/15316 Taubrová Lenka psi třída vítězů Zlatý retriever V
261 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi třída vítězů Zlatý retriever V3
262 Bonett Bride To Dorado Blanco ČLP/GR/15226 Nokic Lenka psi třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
263 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever V
264 Heartbeat Famous Gold Gold.r.823/H/13 Kazár Renáta psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, KV, BOB, BIS
265 Cheek To Cheek Jack The Bear ČLP/GR/17107/2016 Břízová Barbora psi třída vítězů Zlatý retriever V
266 Iker du Bois de la Rayere ČLP/GR/16189 Šimůnková Michaela psi třída vítězů Zlatý retriever V
267 Just A Teacher Shamrock Gold.r. 937/13 Őri-Korompai Eszter psi třída vítězů Zlatý retriever V
268 Make Right Decisions Brdské zlato ČLP/GR/15841 Libánská Renata psi třída vítězů Zlatý retriever V
269 Oryn Boddy Artemis Gold ČLP/GR/16356 Čadková Ivana psi třída vítězů Zlatý retriever V
270 Zephyr Golden Erinor ČLP/GR/15828 Plachý Tomáš psi třída vítězů Zlatý retriever V4
271 Caroline Moravia gold heart ČLP/GR/18651 Suchopárová Kristýna feny třída štěňat Zlatý retriever VN
272 Ginger Dorado Blanco ČLP/GR/18658 Nokic Lenka feny třída štěňat Zlatý retriever -
273 Christmas Surprise Supreme Passion MET.Gold.r.221/17 Kazár Renáta feny třída štěňat Zlatý retriever VN1
274 Kendall Bismilláhi ČLP/GR/18631 Kolečářová Kateřina feny třída štěňat Zlatý retriever Diskvalifikace
275 Legacy of Ruby Wind Lovin Met. Gold.r.200/17 Bulejsza Anna feny třída štěňat Zlatý retriever -
276 Hetty Rosalia Aurea Rosa ČLP/GR/18555 Jakubka Petr feny třída dorostu Zlatý retriever N
277 Holly Gold Honeymoon Aurea Rosa ČLP/GR/18556 Kučírková Zdeňka feny třída dorostu Zlatý retriever VN
278 Honey for Ebellini Aurea Rosa ČLP/GR/18557 Nohavicová Eva feny třída dorostu Zlatý retriever VN
279 Hoya Caramella Aurea Rosa ČLP/GR/18558 Rosová Iva feny třída dorostu Zlatý retriever N
280 Josephine Bismilláhi ČLP/GR/18594 Kolečářová Kateřina feny třída dorostu Zlatý retriever VN
281 Madame Bovary du Bois de la Rayere ČLP/GR/18738 Šimůnková Michaela feny třída dorostu Zlatý retriever VN1
282 Absolute Happy of White Enny ČLP/GR/12737 Srpová Lenka feny třída veteránů Zlatý retriever V2
283 April z Karpentné z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová Ivana feny třída veteránů Zlatý retriever VD
284 Areta z Těšenovských luk ČLP/GR/11232/11 Pípal Jiří feny třída veteránů Zlatý retriever VD
285 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny třída veteránů Zlatý retriever V3
286 Princess Jackie Chlupaté štěstí ČLP/GR/13110 Pokorná Hana feny třída veteránů Zlatý retriever VD
287 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana feny třída veteránů Zlatý retriever V1
288 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny třída veteránů Zlatý retriever VD
289 Adele Dori´s golden miracle ČLP/GR/17932 Věřbová Veronika feny třída mladých Zlatý retriever V
290 Alexia Golden Elianne ČLP/GR/18288 Kašparová Veronika feny třída mladých Zlatý retriever VD
291 Amálka z Vraclavských lesů a luk ČLP/GR/18152 Brýdlová Jana feny třída mladých Zlatý retriever VD
292 Anna Bell Kendy Gold ČLP/GR/18185 Soukupová Blanka feny třída mladých Zlatý retriever V
293 Ariadne Dori's golden miracle ČLP/GR/17933 Slezáková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
294 Athylla Doris´s golden miracle ČLP/GR/17934 Nguyenova Petra feny třída mladých Zlatý retriever VD
295 Audrey z Bertínského dvora ČLP/GR/17948 Ullrich Kateřina, Ing. feny třída mladých Zlatý retriever V4
296 Babeta Bast darling ČLP/GR/18030 Smejkalová Jana feny třída mladých Zlatý retriever V
297 Beatrice Mon Mignon ČLP/GR/18281 Stránský Josef feny třída mladých Zlatý retriever VD
298 Belinda Dixen ČLP/GR/17877 Listopadová Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
299 Bella Vista de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/17996 Janešová Lucie feny třída mladých Zlatý retriever VD
300 Darja z Vidoule ČLP/GR/18290 Lupková Alena feny třída mladých Zlatý retriever VD
301 Ginny Golden Galleon ČLP/GR/18387 Kašparová Eliška feny třída mladých Zlatý retriever odstoupila
302 Kate Diamond in the heart SPKP 3141 Luňák Martin feny třída mladých Zlatý retriever VD
303 Kaya od Hradu Veveří ČLP/GR/18414 Bílková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V3
304 Kerol od Hradu Veveří ČLP/GR/18415 Mullerová Pavelková Stanislava feny třída mladých Zlatý retriever V
305 Kristin od Hradu Veveří ČLP/GR/18418 Hubíková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, KVM
306 Muffin's Pink Spark Rusty Love ČLP/GR/18121 Červená Lucie feny třída mladých Zlatý retriever VD
307 Mya od Světlovského potůčku ČLP/GR/18057 Durmus Andrea feny třída mladých Zlatý retriever VD
308 Oh This Fantasy Astral Sky ČLP/GR/18314 Malá Silvie feny třída mladých Zlatý retriever V
309 Olivia Chlupaté štěstí ČLP/GR/18172 Kondělková Lucie feny třída mladých Zlatý retriever V2
310 Orchidea Chlupaté štěstí ČLP/GR/18173 Luňák Martin feny třída mladých Zlatý retriever V
311 Run And Retrieve Brdské zlato ČLP/GR/17989 Štorková Libuše feny třída mladých Zlatý retriever V
312 Annabel Golden lucu ČLP/GR/17780 Ševelová Lucie feny mezitřída Zlatý retriever -
313 Bailey Charming V.Lerch ČLP/GR/17682 Lerchová Pavlína feny mezitřída Zlatý retriever V
314 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti ČLP/GR/17577 Jan Guttek Denisa Štýbnarová a feny mezitřída Zlatý retriever VD
315 Beautiful Sophie Silvis Sancti Huberti ČLP/GR/17575 Bímonová Jana feny mezitřída Zlatý retriever V
316 Emily Star Golden Martha ČPL/GR/17561 Vávrová Alena feny mezitřída Zlatý retriever V
317 Enjoy The Life Dorado Blanco ČLP/GR/17865 Hanyková Lucie feny mezitřída Zlatý retriever V4
318 Funny My Joy ČLP/GR/18012 Marková Ella feny mezitřída Zlatý retriever VD
319 Guliette Z Karpentné ČLP/GR/17723 Mazur Tomáš feny mezitřída Zlatý retriever V
320 Hannah z Karpentné ČLP/GR/17727 Kučerová Ivana feny mezitřída Zlatý retriever V3
321 Charlize z Liblických rákosin ČLP/GR/17784 Plachý Tomáš feny mezitřída Zlatý retriever V
322 Love Me Like You Do Magic Madness MET GRKGR41515 Szilágyi Katalin feny mezitřída Zlatý retriever V2, res. CAC
323 Majdalénka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17814 Hybrantová Dana feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
324 Quantum Of Gold Brdské zlato ČLP/GR/17633 Kašparová Veronika feny mezitřída Zlatý retriever VD
325 Quantum Of Joy Brdské zlato ČLP/GR/17634 Korejtková Tereza feny mezitřída Zlatý retriever V
326 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661/11 Řehoř Michal feny třída otevřená Zlatý retriever -
327 Aimee Z Bonifácova ČLP/GR/16646 Steiningerová Jindřiška feny třída otevřená Zlatý retriever VD
328 Anna Bella Z Bonifácova ČLP/GR/16645 Herrmannová Eva feny třída otevřená Zlatý retriever V
329 Anna Bella Annygold ČLP/GR/16535 Vernerová Radka feny třída otevřená Zlatý retriever VD
330 Athena Rose Bast darling ČLP/GR/15687 Šamajová Daniela feny třída otevřená Zlatý retriever V
331 Bubble Eli's Pride ČLP/GR/17407 Veselá Eliška feny třída otevřená Zlatý retriever VD
332 Donka z Kolbyho vršku ČLP/GR/17358 Šárková Veronika feny třída otevřená Zlatý retriever V
333 Dream Rose Evigold ČLP/GR/17169 Mašterová Jana feny třída otevřená Zlatý retriever VD
334 Ebby Gold heart ČLP/GR/15880 Kaplánek Milan feny třída otevřená Zlatý retriever V
335 Elianor z Karpentné ČLP/GR/17134 Vokáčová Andrea feny třída otevřená Zlatý retriever VD
336 Ellie z Karpentné ČLP/GR/17135 Kučerová Ivana feny třída otevřená Zlatý retriever V4
337 Everlasting Joy Flores Vitae ČLP/GR/15790 Mašterová Jana feny třída otevřená Zlatý retriever -
338 Faith Angel Shadow ČLP/GR/15632 Peterková Petra feny třída otevřená Zlatý retriever VD
339 Freya Z Botičských Meandrů ČLP/GR/16626 Pilná Eva feny třída otevřená Zlatý retriever VD
340 Kiss For Lucky Rusty Love ČLP/GR/16773 Mašínová Gabriela feny třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
341 Lili z Klapských lad ČLP/GR/17469 Šťastná Pavlína feny třída otevřená Zlatý retriever VD
342 Long Happines Cheek To Cheek ČLP/GR/17712 Kohoutová Dana feny třída otevřená Zlatý retriever V3
343 Phoebe Jane Tonkin Artemis Gold ČLP/GR/17452 Míšek Pavel feny třída otevřená Zlatý retriever -
344 The Ewenny's Pride Shamrock MET.GRKGR13714 Eszter Dr. Bardossy feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC, KV, BOB
345 Aimee Via Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny třída pracovní Zlatý retriever V
346 Ayla Eli's Pride ČLP/GR/16849 Marková Ella feny třída pracovní Zlatý retriever V
347 Beau Rose Préma Shanti Navaro ČLP/GR/15574/2014 Nohavicová Eva feny třída pracovní Zlatý retriever V
348 Clea Citarwen ČLP/GR/15266 Brýdlová Jana feny třída pracovní Zlatý retriever V
349 Ester Anna z Těšenovských luk ČLP/GR/16858 Pípal Jiří feny třída pracovní Zlatý retriever V
350 Garsis Rose Aurea Rosa ČLP/GR/16113 Píchová Eva feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
351 Go Sunny Frisbee Rusty Love ČLP/GR/15757 Eliášková Linda feny třída pracovní Zlatý retriever V
352 Grande El´ Amor de la Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny třída pracovní Zlatý retriever V3
353 Jezinka Chlupaté štěstí ČLP/GR/16927 Zavadilová Marta feny třída pracovní Zlatý retriever V4
354 Karkulka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17327 Hybrantová Dana feny třída pracovní Zlatý retriever VD
355 Power of Sol Brdské Zlato ČLP/GR/17285 Taubrová Lenka feny třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
356 Bella ze Šlapanovské stráně ČLP/GR/15856 Tureničová Ludmila feny třída vítězů Zlatý retriever -
357 Call Me Lucky Rusty Love ČLP/GR/14084 Mašínová Gabriela feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
358 Era z Botičských Meandrů ČLP/GR/15505 Šípová Eva feny třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
359 Kiss Me Quick Rusty Love ČLP/GR/16870 Stegurová Radka feny třída vítězů Zlatý retriever V3
360 Energy for Fun Brdské zlato ČLP/GR/13154 Štorková Libuše feny třída čestná Zlatý retriever -
361 Etna de Ria Vela ČLP/GR/12976/2010 Taubrová Lenka feny třída čestná Zlatý retriever -
DÍTĚ A PES: Gabriela Mašínová, GR
NEJLEPŠÍ PÁR: Sorbon Bonny Dux, Jaffettuoso Kaila od Ivanského jezera, FCR
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA: Od Ivanského jezera, Jindřiška Klíchová, FCR
NEJLEPŠÍ PLEMENÍK: Buddy Godd Augury, Sylvia Sležková


Neděle 7.5.2017

Kat. Číslo Jméno Chovatelská stanice Reg. Číslo Majitel Pohlaví Třída Plemeno Známka
500 Avion Stella amica ČLP/CCR/239 Strašilová Alena psi mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC
501 Alioth Stella amica ČLP/CCR/238 Valenta Roman psi třída otevřená Curly Coated Retriever V2, res. CAC
502 Gorgeous Garnet Elerrina ČLP/CCR/222 Berková Dagmar psi třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOS
503 Anakin Skywalker Caladans ČLP/CCR/212 Červinka Michal psi třída vítězů Curly Coated Retriever V1, CAC
504 Tessmene Shimmering Sparkle ČLP/CCR/247 Červinka Michal feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOB
505 Ambra Stella amica ČLP/CCR/244 Valenta Roman feny třída otevřená Curly Coated Retriever VD
506 Black Velvet Scurly Akrebelly Solitos ČLP/CCR/235 Berková Dagmar feny třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC
507 Arven Stella amica ČLP/CCR/243 Novák František feny třída pracovní Curly Coated Retriever VD
508 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Alena feny třída vítězů Curly Coated Retriever VD
509 Lafitte Jozucita ČLP/FCR/5029 Mičín Zdeněk psi třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
510 Cheerful Chris Aknel Top ČLP/FCR/2196 Šebesta Josef psi třída veteránů Flat Coated Retriever V1
511 Aint Afraid to Fight Axwell ČLP/FCR/4703 Axmanová Soňa psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
512 Aint Afraid To Work Axwell ČLP/FCR/4704 Lakomá Kateřina psi třída mladých Flat Coated Retriever V
513 Andy Shine of Night ČLP/FCR/4795 Branč Aleš psi třída mladých Flat Coated Retriever VD
514 Applause for Lennart of Beskyd Hill ČLP/FCR/4929 Bolfová Jana psi třída mladých Flat Coated Retriever V
515 Baltazar Brown z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4716 Satrapa Aleš psi třída mladých Flat Coated Retriever V3
516 Fin od Perlové studánky ČLP/FCR/4831 Pospíchalová Markéta psi třída mladých Flat Coated Retriever V
517 Frozen Swede Flatterhaft PKR.VIII-35115 Pieczonka Dominika psi třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC
518 Interessante Jasper od Ivanského jezera ČLP/FCR/4643 Šilhanová Veronika psi třída mladých Flat Coated Retriever V4
519 Caesar od Černé perly ČLP/FCR/4505 Scheinpflugová Ivana psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOS
520 Dynamic Force Black Avatar ČLP/FCR/5114 Staňková Jolana psi mezitřída Flat Coated Retriever V
521 Follow The Sun Steelriver ČLP/FCR/5115 Zimová Anna psi mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
522 Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/4600 Smutná Hana psi mezitřída Flat Coated Retriever V4
523 San Amadeo Aknel Top ČLP/FCR/4586 Římanová Sabina psi mezitřída Flat Coated Retriever V3
524 Arny Jackie´s dream ČLP/FCR/4250 Pokorná Hana psi třída otevřená Flat Coated Retriever VD
525 Astan z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4344 Šebesta Josef psi třída otevřená Flat Coated Retriever V3
526 Cpt.Calico Jack Optimus Canis ČLP/FCR/4640 Pavlušová Veronika psi třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
527 Dolce Eddy od Ivanského jezera ČLP/FCR/3654 Klíchová Jindřiška psi třída otevřená Flat Coated Retriever -
528 My Daddy Knows Best Optimus Canis PKR.VIII-32613 Pieczonka Dominika psi třída otevřená Flat Coated Retriever V4
529 Quido Crazy Aknel Top ČLP/FCR/4200 Vydrářová Ludmila psi třída otevřená Flat Coated Retriever V
530 San Diego Aknel Top ČLP/FCR/4567 Topolová Lenka psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
531 A-Team Angel od Kytínské studánky ČLP/FCR/4178 Špičková Markéta psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
532 Cashmere Imitation Almanza PKR.VIII-26343 Deszert - Klosowska Ewelina psi třída pracovní Flat Coated Retriever V
533 Exotic Night z Mokré Hory ČLP/FCR/3066 Axmanová Soňa psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
534 For The Good Times Wildzeal ČLP/FCR/4046 Zimová Anna psi třída pracovní Flat Coated Retriever V3
535 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová Eva psi třída pracovní Flat Coated Retriever V
536 Veni Vidi Vici Black Brianta ČLP/FCR/4436 Šenkýřová Hana psi třída pracovní Flat Coated Retriever V4
537 Akiro Nero Dolanská tlapka ČLP/FCR/3750 Křížová Barbora psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
538 Rebel Yell Flatterhaft PKR.VIII-31103 Pieczonka Dominika psi třída vítězů Flat Coated Retriever V3
539 Sorbon Bonny Dux ČLP/FCR/4187 Klíchová Jindřiška psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
540 Artur od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi třída čestná Flat Coated Retriever V2
541 Best in Show my Love Hecolap ČLP/FCR/4618 Sehnalíková Soňa psi třída čestná Flat Coated Retriever V1
542 Billy Boy Falaksa ČLP/FCR/3923/2015 Marková Pavlína psi třída čestná Flat Coated Retriever V3
543 Diamond Dream Rock on Fire ČLP/FCR/4999 Pavlušová Veronika feny třída dorostu Flat Coated Retriever -
544 Just Pink Lady Gillian's Choice OHZB FCR 2058A Pieczonka Dominika feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
545 Lupelína Jozucita ČLP/FCR/5037 Kostrbová Zuzana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN1, BIS PUPPY
546 Chainy Bonny Dux ČLP/FCR/1662 Kostrbová Zuzana feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
547 Agnes Brown Sugar Anajsela ČLP/FCR/4948 Jerie Aleš feny třída mladých Flat Coated Retriever V4
548 Amber Sea of Beskyd Hill ČLP/FCR/4930 Kuchařová Eva feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
549 Artemis z Veselských Hatí ČLP/FCR/4939 Salavová Hana feny třída mladých Flat Coated Retriever V
550 Brown Ťapka z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4718 Pokorná Veronika feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
551 Ebony od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/4637 Hladíková Jana feny třída mladých Flat Coated Retriever V
552 Interessante Jolla od Ivanského jezera ČLP/FCR/4646 Richterová Radka feny třída mladých Flat Coated Retriever -
553 Jaffettuoso Kaila od Ivanského jezera ČLP/FCR/4698 Klíchová Jindřiška feny třída mladých Flat Coated Retriever V
554 Keiko Jozucita ČLP/FCR/4628 Vernerová Kateřina feny třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, BOJ
555 Simply The Best Of Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/4724 Holíková Yvetta feny třída mladých Flat Coated Retriever V
556 Tootsie Tawny Aknel Top ČLP/FCR/4773 Bayerová Šárka feny třída mladých Flat Coated Retriever V
557 Unica Fiumme Aknel Top ČLP/FCR/4928 Topolová Lenka feny třída mladých Flat Coated Retriever V3
558 Valentina Of Dreams Aknel Top ČLP/FCR/4914 Kubecová Renata feny třída mladých Flat Coated Retriever V
559 Cassiopeia Colette od Černé perly ČLP/FCR/4511 Scheinpflugová Ivana feny mezitřída Flat Coated Retriever V3
560 Chiedere Iris od Ivanského Jezera ČLP/FCR/4473 Klíchová Jindřiška feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
561 Santa Rosa Aknel Top ČLP/FCR/4593 Topolová Lenka feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
562 A-Team Penny od Kytínské studánky ČLP/FCR/4175 Špičková Markéta feny třída otevřená Flat Coated Retriever V
563 Akira Jezzabelle ČLP/FCR/4244 Procházka František feny třída otevřená Flat Coated Retriever V
564 Antoinette Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3801 Ducháčková Irena feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
565 April Jackie´s dream ČLP/FCR/4256 Pokorná Hana feny třída otevřená Flat Coated Retriever V
566 Asta Brown Falaksa ČLP/FCR/3499 Šebesta Josef feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
567 Bombastic Victory Griffella ČLP/FCR/4055 Pfeilerová Iveta feny třída otevřená Flat Coated Retriever -
568 Catch The Time Optimus Canis ČLP/FCR/4623 Zimová Anna feny třída otevřená Flat Coated Retriever V3
569 CPT. Anne Bonne Opimus Canis PKR.VIII-33231 Pieczonka Dominika feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD
570 Eimi Exclusive od Perlové studánky ČLP/FCR/4313 Pechovi Lenka a Petr feny třída otevřená Flat Coated Retriever V4
571 Night Naomi Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/3951 Klímová Marie feny třída otevřená Flat Coated Retriever V
572 Perka Flat z Vlčích luk ČLP/FCR/4101 Korda František feny třída otevřená Flat Coated Retriever V
573 Béatrice Cannelle Réglisse d´Elisabeth ČLP/FCR/4515 Trnková Drahotušská Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever V4
574 Carmen Jolly Subri ČLP/FCR/3584 Jerie Aleš a Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever V
575 Daffy ze Starého Brázdima ČLP/FCR/4031 Šrenková Zdenka feny třída pracovní Flat Coated Retriever V3
576 Ebony Kiss Bohemian Ariston ČLP/FCR/3711 Němcová Jitka feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
577 Egregio Flay od Ivanského jezera ČLP/FCR/3702 Klíchová Jindřiška feny třída pracovní Flat Coated Retriever V
578 Fleur De Lis Tercius ČLP/FCR/4067 Žampachová Eva feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
579 Watch N´Learn Nerelius PKR.VIII-30636 Deszert - Klosowska Ewelina feny třída pracovní Flat Coated Retriever V
580 Alfa Cassidy Bohemia Queen Daisy ČLP/FCR/3463 Valentová Dana feny třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOB
581 Arwen Tia Vrbovecké stráně ČLP/FCR/4270 Švarcová Kateřina feny třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
582 Bombastic Verona Griffella ČLP/FCR/4054/2017 Řezníčková Andrea feny třída vítězů Flat Coated Retriever -
583 Handsome Yoyo Kelečský poklad ČLP/CBR/1299 Markupovi Lucie a Jan psi třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC
584 Irek Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/1007 Korda František psi třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
585 Yes Yes New Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/1139 Sehnalíková Soňa psi třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VSV, BOB
586 Baboo Viribus ČLP/CBR/1327 Bustová Milena feny třída mladých Chesapeake Bay Retriever VD1
587 Word Winner key Kelečský poklad ČLP/CBR/1060 Sehnalíková Soňa feny třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VSV, BOS
588 Exclusive winner Kelečský poklad ČLP/CBR/1263 Sehnalíková Soňa feny třída čestná Chesapeake Bay Retriever -
589 Bartoloměj Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/32080 Kmoch Jiří psi třída dorostu Labradorský retriever VN2
590 Emilek Caniwergi`s ČLP/LR/31927 Houbová Dana psi třída dorostu Labradorský retriever VN1
591 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Vrchotová Dagmar psi třída veteránů Labradorský retriever V1
592 Boss Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/31329 Košnarová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC
593 Cullen Vardarianna ČLP/LR/31399 Meskářová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever -
594 Douglas Royal Glate ČLP/LR/31245 Horák Jiří psi třída mladých Labradorský retriever -
595 Kevin ze Zlatého Antoníčku ČLP/LR/31571 Grof Viktor psi třída mladých Labradorský retriever VD4
596 Shannon Brook of Bohemia Bras ČLP/LR/31178 Kutač Jan psi třída mladých Labradorský retriever VD3
597 Tristan Daysi Art ČLP/LR/31053 Škorpil Ondřej psi třída mladých Labradorský retriever VD2
598 Alexandr Labret Sky ČLP/LR/30429 Pavlíková Yvona psi mezitřída Labradorský retriever VD4
599 Bady z Brtnických lesů ČLP/LR/31073 Landa David psi mezitřída Labradorský retriever VD3
600 Gilles Cantuel Defino ČLP/LR/31947 Soukupová Ivanka psi mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
601 Glen Elgin of Labgold PKR.VIII 33453 Pajerová Lucie psi mezitřída Labradorský retriever V1, CAC, VSV, BOB, BIS
602 Autumn Gold Luckykay ČLP/LR/29925 Špačková Martina psi třída otevřená Labradorský retriever V
603 Cador of Cornwall Caniwergi`s ČLP/LR/29524 Houbová Dana psi třída otevřená Labradorský retriever VD
604 Dangerous Dario Caniwergi´s ČLP/LR/30396 Pajerová Lucie psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
605 Goldfinger You're The Inspiration SPKP 6128 Pajerová Lucie psi třída otevřená Labradorský retriever V3
606 Hor Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29356/2016 Blažková Marcela psi třída otevřená Labradorský retriever VD
607 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Hesounová Tereza psi třída otevřená Labradorský retriever V
608 Philipe Gérard Blazing Diamond ČLP/LR/30152 Košuličová Helena psi třída otevřená Labradorský retriever V4
609 Quimbombó of Bohemia Bras ČLP/LR/30920 Tomášů Jiří psi třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
610 Yones Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/30233 Frouzová Kateřina psi třída otevřená Labradorský retriever -
611 Fair Magic Sea Dream Essention of Life ČLP/LR/27768 Pražan Petr psi třída pracovní Labradorský retriever -
612 Hotti-Totti Dan Cool Day SPKP 6177 Pajerová Lucie psi třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
613 Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury ČLP/LR/30162 Zimová Naďa psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
614 Tango Marron Gilbron Pride LV-31380/13 Esenberga Guna psi třída pracovní Labradorský retriever V3
615 Lumberjack of Bohemia Bras ČLP/LR/28660 Váňa Tomáš psi třída vítězů Labradorský retriever V
616 A´Top Secret Sun in their eyes SPKP5397/14 Valentová Viera psi třída vítězů Labradorský retriever V
617 Alaric Eden loci ČLP/LR/30078 Horká Eva psi třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
618 Chat Botté Bohemia Bras ČLP/LR/27763 Hauserová Iveta psi třída vítězů Labradorský retriever V4
619 Lee Grand Sarblet ČLP/LR/28644 Šihor David psi třída vítězů Labradorský retriever V3
620 Nuga Nuga of Bohemia Bras ČLP/LR/29405 Pl?me Agnete psi třída vítězů Labradorský retriever V
621 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
622 Rider on The Storm of Bohemia Bras ČLP/LR/22957 Hesounová Tereza psi třída vítězů Labradorský retriever V
623 Arika Memsunshine ČLP/LR/32326 Zimová Naďa feny třída štěňat Labradorský retriever VN1, BIS BABY
624 Aimy na Nasavrcké samotě ČLP/LR/32138 Pavlištová Jana feny třída dorostu Labradorský retriever VN1
625 Engelberta Royal Glade ČLP/LR/31941 Pryl Karel feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
626 Bally Brittany of Dashby ČLP/LR/23331 Götzová Dagmar feny třída veteránů Labradorský retriever V2
627 Caramelle Cream Belle Moravia ČLP/LR/23812 Pajerová Lucie feny třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
628 Carmen Moon Magic Essention of Life ČLP/LR/21046 Pražan Petr feny třída veteránů Labradorský retriever -
629 Alison Bohemia West ČLP/LR/31654 Kapoun Radek feny třída mladých Labradorský retriever V2
630 Gigi Hadid Amorozza RKF 4613887 Tormová Ivana feny třída mladých Labradorský retriever V
631 Grace Poklad z Čertoryje ČLP/LR/31356 Daňková Věra feny třída mladých Labradorský retriever VD
632 Hermioné Dominus Moravia ČLP/LR/31694 Janotová Irena feny třída mladých Labradorský retriever -
633 Hopeful Sophia Poklad z Čertoryje ČLP/LR/31892 Daňková Věra feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, BOS
634 Chili z Ledenických zahrad ČLP/LR/30993 Šeráková Lucie feny třída mladých Labradorský retriever V3
635 Just Like an Angel Something Beautiful ČLP/LR/32185 Doleželová Nikol feny třída mladých Labradorský retriever V
636 U.Maruta z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/31481 Horká Michaela feny třída mladých Labradorský retriever V
637 Up Girl Daysi Art ČLP/LR/31237 Vašíčková Ilona feny třída mladých Labradorský retriever V4
638 Amálka z Boskovické brázdy ČLP/LR/30848 Kejíková Dana feny mezitřída Labradorský retriever V
639 Annabell Lab´s KaLay ČLP/LR/30675 Šindlerová Zuzana feny mezitřída Labradorský retriever V
640 En ze Zámek Ribry ČLP/LR/30472 Ondráčková Olga feny mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
641 Give Me Fife You're The Inspiration SPKP 6130 Pajerová Lucie feny mezitřída Labradorský retriever V
642 H´ Trouble´s Legend Sun in their eyes SPKP 6216 Valentová Viera feny mezitřída Labradorský retriever V3
643 Honey Kiss Sun in their eyes SPKP 6213 Luňák Martin feny mezitřída Labradorský retriever V4
644 Lab United Colors Havana Nigh JR707618 Hesounová Tereza feny mezitřída Labradorský retriever V
645 Q Gina Blazing Diamond ČLP/LR/30857 Košuličová Helena feny mezitřída Labradorský retriever V
646 Quapemaha of Bohemia Bras ČLP/LR/30922 Hesounová Tereza feny mezitřída Labradorský retriever V
647 S.Nefertiti z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/31061 Horká Michaela feny mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
648 Action Ariette Of Galgaris ČLP/LR/28956 Daňková Věra feny třída otevřená Labradorský retriever V3
649 Andy Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/29495 Košnarová Andrea feny třída otevřená Labradorský retriever V4
650 Dream of Destiny Caniwergi´s ČLP/LR/30402 Pajerová Lucie feny třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
651 Leslie z Temné jeskyně ČLP/LR/28570 Hejlová Lucie feny třída otevřená Labradorský retriever VD
652 Meritayon z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29855 Brož Václav feny třída otevřená Labradorský retriever -
653 Noblessa Fiamma Cantante ČLP/LR/29909 Hadačová Petra feny třída otevřená Labradorský retriever -
654 Pambula of Bohemia Bras ČLP/LR/30140 Čepeláková Iveta feny třída otevřená Labradorský retriever VD
655 Quilara od Himalájského cedru ČLP/LR/30608 Dočekalová Michaela feny třída otevřená Labradorský retriever VD
656 Terry od Tří jasanů ČLP/LR/29669 Stránský Josef feny třída otevřená Labradorský retriever V
657 Viktorka Libošovská blata ČLP/LR/30704 Krecbachová Věra feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
658 X´Black Mamba Sun in their eyes SPKP 5525 Tormová Ivana feny třída otevřená Labradorský retriever V
659 Zorka Libošovská blata ČLP/LR/30720 Plačková Šárka feny třída otevřená Labradorský retriever V
660 Alette Eden Loci ČLP/LR/30083 Velísková Zuzana feny třída pracovní Labradorský retriever V4
661 Aurora Riverlab´s SPKP 5570 Tormová Ivana feny třída pracovní Labradorský retriever V
662 Cairra z Kladenských zahrad ČLP/LR/26584 Kejíková Dana feny třída pracovní Labradorský retriever V
663 Celsea z Černobílé Duhy ČLP/LR/27864 Vrublová Lenka feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
664 Elizabeth Enjoy of Dashby ČLP/LR/29228 Götzová Dagmar feny třída pracovní Labradorský retriever V3
665 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Hesounová Tereza feny třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
666 In Wonderland With Alice of Tintagel Winds ČLP/LR/28951 Týřlová Alice feny třída pracovní Labradorský retriever V
667 Apple Brown z Grodu Hrabiego Malmesbury ČLP/LR/27413 Kratochvílová Jitka feny třída vítězů Labradorský retriever VD3
668 Breathtaking View Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
669 Dotty Dancer Caniwergi´s ČLP/LR/30401 Pajerová Lucie feny třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC, VSV
670 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny třída čestná Labradorský retriever -
671 Evening Land of Indians Jacy Domek za Miastem PKR.VIII-34050 Plachá Aneta psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, BOJ
672 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VSV, BOS
673 Be First Glenmorangie Garonera ČLP/NSR/961 Garová Martina feny mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD1
674 Absolut First Izolda Garonera ČLP/NSR/803 Garová Martina feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VSV, BOB
675 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever -
676 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432/2010 Janská Hana psi třída veteránů Zlatý retriever V3
677 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961/10 Reilová Dita psi třída veteránů Zlatý retriever V2
678 Gin Fizz Vetcare Bohemia ČLP/GR/13293 Šlechtická Lucie psi třída veteránů Zlatý retriever V
679 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi třída veteránů Zlatý retriever V4
680 Meki z Vlčích Luk ČLP/GR/12832/12 Eliášková Linda psi třída veteránů Zlatý retriever V
681 Morris Traveller Fiddle-De-Dee's ČLP/GR/12311/08 Stegurová Radka psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV
682 Viggo Happy Company ČLP/GR/18740 Stegurová Radka psi třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC
683 Antony Watterloo Kendy Gold ČLP/GR/18182 Soukupová Blanka psi třída mladých Zlatý retriever V
684 Eric Evigold ČLP/GR/17926 Kay Nováková Kateřina psi třída mladých Zlatý retriever V3
685 Moonlight Shadow De la Légende de l'Or du Rhin ČLP/GR/18389 Homolková Hana psi třída mladých Zlatý retriever V
686 Muffin's Cool Boy Rusty Love ČLP/GR/18114 Pidrmanová Alena psi třída mladých Zlatý retriever V
687 Orion Chlupaté štěstí ČLP/GR/18168 Vlachová Renata psi třída mladých Zlatý retriever V4
688 Ricci Dream Max ČLP/GR/18530 Janská Hana psi třída mladých Zlatý retriever V2
689 Right Hunter Grace N Favor ČLP/GR/18203 Němcová Magdalena psi třída mladých Zlatý retriever V
690 Pure Passion Thevenet ČLP/GR/18665 Míšek Pavel psi mezitřída Zlatý retriever V4
691 Direct Hit Iz Doliny Solnca ČLP/GR/17914 Kučerová Ivana psi mezitřída Zlatý retriever V
692 Christopher z Liblických rákosin ČLP/GR/17783 Machová Marie psi mezitřída Zlatý retriever V
693 Light of Love Magic Madness ČLP/GR/18496 Hubíková Eva psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
694 Maxipes Fík Chlupaté štěstí ČLP/GR/17811 Hybrantová Dana psi mezitřída Zlatý retriever VD
695 Monty Chlupaté štěstí ČLP/GR/17812 Vlachová Renata psi mezitřída Zlatý retriever V2, res. CAC
696 X - tréme Evidog ČLP/GR/17809 Bakošová Kateřina psi mezitřída Zlatý retriever V3
697 Akim z Maletických luk ČLP/GR/15485 Vondrášková Blanka psi třída otevřená Zlatý retriever V
698 Alan Golden Dummy ČLP/GR/15445 Dudešek Tomáš psi třída otevřená Zlatý retriever VD
699 Diamond Darwin Golden Martha ČLP/GR/16587 Tomanová Sandra psi třída otevřená Zlatý retriever V
700 Don Pepper Zlatá kudrnka ČLP/GR/14225 Kondělková Lucie psi třída otevřená Zlatý retriever V
701 Godrrick z Liblických rákosin ČLP/GR/16798 Haklová Lenka psi třída otevřená Zlatý retriever VD
702 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi třída otevřená Zlatý retriever V
703 Charly Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
704 Kiss and Tell Rusty Love ČLP/GR/16868 Vokolková Veronika psi třída otevřená Zlatý retriever V3
705 Kiss This Lad Rusty Love ČLP/GR/16869 Hartmanová Věra psi třída otevřená Zlatý retriever V
706 Last Sunny Mac Rusty Love ČLP/GR/17217 Stegurová Radka psi třída otevřená Zlatý retriever V4
707 Ravel Misantos ČLP/GR/16875 Nokic Lenka psi třída otevřená Zlatý retriever -
708 Show Leader Right Hunter RKF 4218651 Nokic Lenka psi třída otevřená Zlatý retriever -
709 The Mynydd Margam Shamrock MET.GRKGR12914 Eszter Dr. Bardossy psi třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
710 Victor Chlupaté štěstí ČLP/GR/14355 Vejrosta Jiří psi třída otevřená Zlatý retriever VD
711 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V3
712 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi třída pracovní Zlatý retriever V
713 Diamond Destiny Golden Martha ČLP/GR/16589 Jůzlová Jana psi třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
714 Fly the Flag Cesarka ČLP/GR/13895 Růžičková Magdalena psi třída pracovní Zlatý retriever V4
715 Cheek To Cheek Jack The Bear ČLP/GR/17107/2016 Břízová Barbora psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC, VSV, BOB, Nej. PRACOVNÍ PES
716 Oryn Boddy Artemis Gold ČLP/GR/16356 Čadková Ivana psi třída pracovní Zlatý retriever V
717 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída vítězů Zlatý retriever V
718 Amorgen Laure Alcar ČLP/GR/15316 Taubrová Lenka psi třída vítězů Zlatý retriever V
719 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
720 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever V
721 Heart of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečková Andrea psi třída vítězů Zlatý retriever V4
722 Iker du Bois de la Rayere ČLP/GR/16189 Šimůnková Michaela psi třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
723 Just A Teacher Shamrock Gold.r. 937/13 Őri-Korompai Eszter psi třída vítězů Zlatý retriever V3
724 Zephyr Golden Erinor ČLP/GR/15828 Plachý Tomáš psi třída vítězů Zlatý retriever V
725 Ginger Dorado Blanco ČLP/GR/18658 Nokic Lenka feny třída štěňat Zlatý retriever -
726 Kendall Bismilláhi ČLP/GR/18631 Kolečářová Kateřina feny třída štěňat Zlatý retriever VN1
727 Legacy of Ruby Wind Lovin Met. Gold.r.200/17 Bulejsza Anna feny třída štěňat Zlatý retriever VN2
728 Honey for Ebellini Aurea Rosa ČLP/GR/18557 Nohavicová Eva feny třída dorostu Zlatý retriever VN3
729 Josephine Bismilláhi ČLP/GR/18594 Kolečářová Kateřina feny třída dorostu Zlatý retriever VN2
730 Madame Bovary du Bois de la Rayere ČLP/GR/18738 Šimůnková Michaela feny třída dorostu Zlatý retriever VN1
731 Absolute Happy of White Enny ČLP/GR/12737 Srpová Lenka feny třída veteránů Zlatý retriever V3
732 April z Karpentné z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová Ivana feny třída veteránů Zlatý retriever V2
733 Areta z Těšenovských luk ČLP/GR/11232/11 Pípal Jiří feny třída veteránů Zlatý retriever -
734 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny třída veteránů Zlatý retriever V4
735 Princess Jackie Chlupaté štěstí ČLP/GR/13110 Pokorná Hana feny třída veteránů Zlatý retriever VD
736 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana feny třída veteránů Zlatý retriever V1
737 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny třída veteránů Zlatý retriever VD
738 Adele Dori´s golden miracle ČLP/GR/17932 Věřbová Veronika feny třída mladých Zlatý retriever V
739 Alexia Golden Elianne ČLP/GR/18288 Kašparová Veronika feny třída mladých Zlatý retriever VD
740 Anna Bell Kendy Gold ČLP/GR/18185 Soukupová Blanka feny třída mladých Zlatý retriever V
741 Ariadne Dori's golden miracle ČLP/GR/17933 Slezáková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
742 Audrey z Bertínského dvora ČLP/GR/17948 Ulrich Kateřina, Ing. feny třída mladých Zlatý retriever V
743 Beatrice Mon Mignon ČLP/GR/18281 Stránský Josef feny třída mladých Zlatý retriever VD
744 Belinda Dixen ČLP/GR/17877 Listopadová Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
745 Bella Vista de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/17996 Janešová Lucie feny třída mladých Zlatý retriever VD
746 Darja z Vidoule ČLP/GR/18290 Lupková Alena feny třída mladých Zlatý retriever V
747 Kate Diamond in the heart SPKP 3141 Luňák Martin feny třída mladých Zlatý retriever V2
748 La Bella Sens Lavrés z Havlova dvora ČLP/GR/18157 Havlová Jana feny třída mladých Zlatý retriever V
749 Muffin's Pink Spark Rusty Love ČLP/GR/18121 Červená Lucie feny třída mladých Zlatý retriever V
750 Olivia Chlupaté štěstí ČLP/GR/18172 Kondělková Lucie feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, BOJ, BIS JUNIOR
751 Orchidea Chlupaté štěstí ČLP/GR/18173 Luňák Martin feny třída mladých Zlatý retriever VD
752 Run And Retrieve Brdské zlato ČLP/GR/17989 Štorková Libuše feny třída mladých Zlatý retriever V
753 Bailey Charming V.Lerch ČLP/GR/17682 Lerchová Pavlína feny mezitřída Zlatý retriever V
754 Beautiful Sophie Silvis Sancti Huberti ČLP/GR/17575 Bímonová Jana feny mezitřída Zlatý retriever D
755 Emily Star Golden Martha ČPL/GR/17561 Vávrová Alena feny mezitřída Zlatý retriever VD
756 Enjoy The Life Dorado Blanco ČLP/GR/17865 Hanyková Lucie feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC, BOS
757 Fantaghiro Flores Vitae ČLP/GR/17771 Hubíková Eva feny mezitřída Zlatý retriever V3
758 Flamear Amapolas Touch of Heaven ČLP/GR/17662 Musílková Veronika feny mezitřída Zlatý retriever -
759 Guliette Z Karpentné ČLP/GR/17723 Mazur Tomáš feny mezitřída Zlatý retriever V
760 Hannah z Karpentné ČLP/GR/17727 Kučerová Ivana feny mezitřída Zlatý retriever V
761 Charlize z Liblických rákosin ČLP/GR/17784 Plachý Tomáš feny mezitřída Zlatý retriever V2, res. CAC
762 Leontýnka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17516 Drtinová Jana feny mezitřída Zlatý retriever VD
763 Majdalénka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17814 Hybrantová Dana feny mezitřída Zlatý retriever V4
764 Quantum Of Joy Brdské zlato ČLP/GR/17634 Korejtková Tereza feny mezitřída Zlatý retriever VD
765 Anna Bella Z Bonifácova ČLP/GR/16645 Herrmannová Eva feny třída otevřená Zlatý retriever V
766 Athena Rose Bast darling ČLP/GR/15687 Šamajová Daniela feny třída otevřená Zlatý retriever V
767 Bubble Eli's Pride ČLP/GR/17407 Veselá Eliška feny třída otevřená Zlatý retriever V
768 Cindy z Borových lesů ČLP/GR/15676 Řehoř Michal feny třída otevřená Zlatý retriever VD
769 Dream Rose Evigold ČLP/GR/17169 Mašterová Jana feny třída otevřená Zlatý retriever -
770 Ellie z Karpentné ČLP/GR/17135 Kučerová Ivana feny třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
771 Everlasting Joy Flores Vitae ČLP/GR/15790 Mašterová Jana feny třída otevřená Zlatý retriever -
772 Kiss For Lucky Rusty Love ČLP/GR/16773 Mašínová Gabriela feny třída otevřená Zlatý retriever V
773 Lili z Klapských lad ČLP/GR/17469 Šťastná Pavlína feny třída otevřená Zlatý retriever VD
774 Patricia Victoria Artemis Gold ČLP/GR/17453 Růžičková Magdalena feny třída otevřená Zlatý retriever V4
775 Phoebe Jane Tonkin Artemis Gold ČLP/GR/17452 Míšek Pavel feny třída otevřená Zlatý retriever -
776 The Ewenny's Pride Shamrock MET.GRKGR13714 Eszter Dr. Bardossy feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
777 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661/11 Řehoř Michal feny třída pracovní Zlatý retriever -
778 Aimee Via Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny třída pracovní Zlatý retriever V4
779 Bea Blanche Jackie´s dream ČLP/GR/17153 Majerová Irena feny třída pracovní Zlatý retriever -
780 Ester Anna z Těšenovských luk ČLP/GR/16858 Pípal Jiří feny třída pracovní Zlatý retriever -
781 Go Sunny Frisbee Rusty Love ČLP/GR/15757 Eliášková Linda feny třída pracovní Zlatý retriever V3
782 Grande El´ Amor de la Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
783 Jezinka Chlupaté štěstí ČLP/GR/16927 Zavadilová Marta feny třída pracovní Zlatý retriever V
784 Karkulka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17327 Hybrantová Dana feny třída pracovní Zlatý retriever VD
785 Power of Sol Brdské Zlato ČLP/GR/17285 Taubrová Lenka feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
786 Bella ze Šlapanovské stráně ČLP/GR/15856 Tureničová Ludmila feny třída vítězů Zlatý retriever -
787 Call Me Lucky Rusty Love ČLP/GR/14084 Mašínová Gabriela feny třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
788 Era z Botičských Meandrů ČLP/GR/15505 Šípová Eva feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
789 Kiss Me Quick Rusty Love ČLP/GR/16870 Stegurová Radka feny třída vítězů Zlatý retriever V3
790 Energy for Fun Brdské zlato ČLP/GR/13154 Štorková Libuše feny třída čestná Zlatý retriever V2
791 Etna de Ria Vela ČLP/GR/12976/2010 Taubrová Lenka feny třída čestná Zlatý retriever V1, BIS ČESTNÁ
DÍTĚ A PES: Gabriela Mašínová, GR
NEJLEPŠÍ PÁR: Alexander Labret Sky, Apple Brown z Grodu Hrabiefo Malmesbury, Yvona Pavlíková

 

Foto (zaslal S. Boguaj)

6.5.2017 Humpolec

7.5.2017 Humpolec