Klubová výstava Třeboň 20.8.2016 - výsledky
Kat. Číslo Jméno Chovatelská stanice Reg. Číslo Majitel Pohlaví Třída Plemeno Známka
1 Uriáš Akrabelly Solitos ČLP/CCR/233 Hrdlička Aleš psi mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC
2 Abel Curly z Vlčích luk ČLP/CCR/191 Korda František psi třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC
3 Anakin Skywalker Caladans ČLP/CCR/212 Červinka Michal psi třída vítězů Curly Coated Retriever V2, res. CAC
4 Gorgeous Garnet Elerrina ČLP/CCR/222 Berková Ing.Dagmar psi třída vítězů Curly Coated Retriever V1, CAC, BOB, Vítěz Třeboně
5 Tessmene Shimmering Sparkle ČLP/CCR/247 Červinka Michal feny třída mladých Curly Coated Retriever V1, CAJC, BOJ, Vítěz Třeboně mladých
6 Black Velvet Silgi Akrabelly Solitos ČLP/CCR/236 Hrdlička Aleš feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC, Vítěz Třeboně
7 Black Velvet Scurly Akrebelly Solitos ČLP/CCR/238 Berková Ing.Dagmar feny třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC
8 Arthur Kan of HunterWood ČLP/FCR/4465 Vrána Jan psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
9 Astan z Dvoreckého údolí ČLP/FCR/4344 Šebesta Josef psi třída mladých Flat Coated Retriever V3
10 San Diego Aknel Top ČLP/FCR/4583 Topolová Lenka psi třída mladých Flat Coated Retriever V1,CAJC, BOJ, Vítěz Třeboně mladých
11 A-Team Angel od Kytínské studánky ČLP/FCR/4178 Špičková Markéta psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
12 Bagheera Velvet Diamond ČLP/FCR/3907 Nešporová Jana psi třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
13 Remington Sendero Susedalens ČLP/FCR/4217 Smutná Lenka psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
14 Cezar od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/3996 Bartizalova Barbora psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
15 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová Eva psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
16 Blue Eros od Černé perly ČLP/FCR/3876 Scheinpflugová Ivana psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
17 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, BOB, Vítěz Třeboně, BIS
18 Art od Stříbrných rud ČLP/FCR/1643 Křížová Barbora psi třída veteránů Flat Coated Retriever -
19 Brain Black Brilliance ČLP/FCR/1430/2008 Nešporová Jana psi třída veteránů Flat Coated Retriever -
20 Akiro Nero Dolanská tlapka ČLP/FCR/3750 Křížová Barbora psi třída čestná Flat Coated Retriever V1
21 Selly Flat z Vlčích luk ČLP/FCR/4818 Břicháčková Jitka feny třída štěňat Flat Coated Retriever VN2
22 Tootsie Tawny Aknel Top ČLP/FCR/4773 Bayerová Šárka feny třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
23 Ebony od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/4637 Hladíková Jana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
24 Engee od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/4639 Kořenská Zdeňka feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
25 Alexis Dream Gaillardia Bohemia ČLP/FCR/4605 Suchá Petra feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
26 Anabella Starlight of HunterWood ČLP/FCR/4466 Vrána Jan feny třída mladých Flat Coated Retriever V3
27 Candy Jasmine Griffella ČLP/FCR/4583 Hořánková Helena feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
28 Cassiopeia Colette od Černé perly ČLP/FCR/4511 Scheinpflugová Ivana feny třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, Vítěz Třeboně mladých
29 Santa Barbara Aknel Top Aknel Top ČLP/FCR/4591 Cmuntová Drahomíra feny třída mladých Flat Coated Retriever V4
30 Santa Rosa Aknel Top ČLP/FCR/4567 Topolová Lenka feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
31 April Jackie´s dream ČLP/FCR/4256 Pokorná Hana feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
32 Eimi Exclusive od Perlové studánky ČLP/FCR/4313 Pechovi Lenka a Petr feny mezitřída Flat Coated Retriever VD3
33 Viva La Vida Black Brianta ČLP/FCR/4439 Smutná Lenka feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
34 Antoinette Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3801 Ducháčková Irena feny třída otevřená Flat Coated Retriever -
35 Caramia Amyflatt ČLP/FCR/2244 Kotíková Petra feny třída otevřená Flat Coated Retriever V4
36 Casablanca Twist O´Flanagan ČLP/FCR/4328 Káčerková Eva feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
37 Fleur De Lis Tercius ČLP/FCR/4067 Žampachová Eva feny třída otevřená Flat Coated Retriever V3
38 Gaia Oasis of Peace ČLP/FCR/3145 Suchá Petra feny třída otevřená Flat Coated Retriever V
39 Gessye ze Strun ČLP/FCR/4071 Lhotová Martina feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
40 Ilaia Hool Go Jozucita ČLP/FCR/3982 Bartáková Romana feny třída otevřená Flat Coated Retriever -
41 Anabella Bonny Tea ČLP/FCR/3322 Hryzák Josef feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
42 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC, BOS, Vítěz Třeboně
43 Renie Amyflatt Of Black Brianta ČLP/FCR/3851 Kotíková Petra feny třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
44 Antares Ameltea ČLP/FCR/1741 Hryzák Josef feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
45 Handsome Yoyo Kelečský poklad ČLP/CBR/1299 Markupova Lucie psi třída dorostu Chesapeake Bay Retriever VN1
46 Hippy Jack Libami ČLP/CBR/916 Vrzalová Kateřina psi třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, BOB, Vítěz Třeboně
47 Brandy Viribus ČLP/CBR/1326 Smejkalová Jana feny třída štěňat Chesapeake Bay Retriever VN1, BIS BABY
48 Boss Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/31329 Košnarová Andrea psi třída štěňat Labradorský retriever N3
49 Cullen Vardarianna ČLP/LR/31399 Meskářová Andrea psi třída štěňat Labradorský retriever VN1
50 Golden Red Sable Blues ČLP/LR/31276 Pastrňáková Patricie psi třída štěňat Labradorský retriever VN2
51 Philipe Gérard Blazing Diamond ČLP/LR/30152 Košuličová Helena psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, Vítěz Třeboně mladých
52 Yones Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/30233 Frouzová Kateřina psi třída mladých Labradorský retriever V2
53 Alaric Eden loci ČLP/LR/30078 Horká Eva psi mezitřída Labradorský retriever V1, bez titulu
54 Autumn Gold Luckykay ČLP/LR/29925 Špačková Martina psi mezitřída Labradorský retriever VD2
55 Lumberjack of Bohemia Bras ČLP/LR/28660 Váňa Tomáš psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
56 Angelo Max La Mimadite ČLP/LR/28244 Křemenová Veronika psi třída otevřená Labradorský retriever VD3
57 Džedhor Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/28484 Kopáčková Renata psi třída otevřená Labradorský retriever -
58 Chasseur-Bombardier Bohemia Bras ČLP/LR/27762 Petříček Jiří psi třída otevřená Labradorský retriever -
59 Ultimo Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/29364 Hulinová Barbora psi třída otevřená Labradorský retriever VD2
60 Handy Hedgehog of Bohemia Bras ČLP/LR/27095 Hesounová Tereza psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
61 A´Top Secret Sun in their eyes SPKP 5397 Valentová Viera psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC, BOS, Vítěz Třeboně
62 Eliminator Danger of Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Janků Tereza psi třída vítězů Labradorský retriever V3
63 Chat Botté Bohemia Bras ČLP/LR/27763 Hauserová Iveta psi třída vítězů Labradorský retriever V4
64 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Hesounová Tereza psi třída vítězů Labradorský retriever V2, bez titulu
65 Bella Choco z Brtnických lesů ČLP/LR/31077 Novotná Klára feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
66 Exccellente Chiara BellissimaNera ČLP/LR/30981 Šiplová Alena feny třída dorostu Labradorský retriever -
67 Chili z Ledenických zahrad ČLP/LR/30993 Šeráková Lucie feny třída dorostu Labradorský retriever VN1, BIS PUPPY
68 Just Like An Angel Something Beautiful SPKP 6192 Doleželová Nikol feny třída dorostu Labradorský retriever VN3
69 Angel Admiral Princess ČLP/LR/30639 Povolná Jitka feny třída mladých Labradorský retriever VD4
70 Annabell Lab´s KaLay ČLP/LR/30675 Šindlerová Zuzana feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, BOJ, Vítěz Třeboně mladých
71 Aria Eden Loci ČLP/LR/30081 Šimková Jana feny třída mladých Labradorský retriever D
72 Cora Alfa Sirius ČLP/LR/30268 Černá Eva feny třída mladých Labradorský retriever VD3
73 Morning Star Rescator ČLP/LR/30412 Slováková Klára feny třída mladých Labradorský retriever D
74 Paris Jacqueline Blazing Diamond ČLP/LR/30154 Košuličová Helena feny třída mladých Labradorský retriever -
75 Quapemaha of Bohemia Bras ČLP/LR/30922 Hesounová Tereza feny třída mladých Labradorský retriever V2
76 Valli z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/30581 Tůmová Alena feny třída mladých Labradorský retriever DOSTATEČNÝ
77 Ali z Brtnických lesů ČLP/LR/29899 Lušovský Jiří feny mezitřída Labradorský retriever VD
78 Amy z Brtnických lesů ČLP/LR/29901 Havlíček Martin feny mezitřída Labradorský retriever VD4
79 Jasmin z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29723 Pryl Karel feny mezitřída Labradorský retriever VD3
80 O´Meggy Sarblet ČLP/LR/29802 Pastrňáková Patricie feny mezitřída Labradorský retriever VD2
81 Pambula of Bohemia Bras ČLP/LR/30140 Čepeláková Iveta feny mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
82 Anabel od Paseckého potoka ČLP/LR/28908 Bílková Michaela feny třída otevřená Labradorský retriever V3
83 Andy Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/29495 Košnarová Andrea feny třída otevřená Labradorský retriever VD4
84 Arina od Lipáku ČLP/LR/29907 Kvasničková Blanka feny třída otevřená Labradorský retriever VD
85 Fren Joyce Cambrella ČLP/LR/29485 Bártová Ilona feny třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
86 Namaqua of Bohemia Bras ČLP/LR/29409 Hesounová Tereza feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
87 Nefertari z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/30021 Svobodová Olga feny třída otevřená Labradorský retriever -
88 Amasha Jane La Mimadite ČLP/LR/28245 Petrlíková Markéta feny třída pracovní Labradorský retriever V2
89 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Hesounová Tereza feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC, BOB, Vítěz Třeboně
90 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplová Alena feny třída vítězů Labradorský retriever -
91 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Janská Katarína feny třída vítězů Labradorský retriever VD1
92 Indiane z Trojánku ČLP/LR/25558/2013 Vrzalová Kateřina feny třída vítězů Labradorský retriever VD2
93 Arya Tracey Cambrella ČLP/LR/20670/09 Bártová Ilona feny třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
94 Breathtaking View Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny třída čestná Labradorský retriever V1, BIS ČESTNÁ
95 Ave Alfred Dagmaer Tollers ČLP/NSR/972 Mašková Marie psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
96 Marley Rudolfovská skála ČLP/NSR/964 Humlerová Barbora psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, BOJ, Vítěz Třeboně mladých
97 Hunter Rudolfovská skála ČLP/NSR/808 Zabranský Martin psi třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2
98 Chris Rudolfovská skála ČLP/NSR/858 Humlerová Petra psi třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, BOB, Vítěz Třeboně
99 Mäkiharjun Finnish Flash ČLP/NSR/919 Matuška Pavel psi třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V3
100 Heavenly Ranger Z Dejzyna Dvora ČLP/NSR/793 Langrová Hana psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2, res. CAC
101 Hunter of Tuffno Springer Nova´s DRC-T 13-0769 Wallochny Daniela psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
102 Jilly Rudolfovská skála ČLP/NSR/908 Matuška Pavel feny mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
103 Jolie Rudolfovská skála ČLP/NSR/909 Matuška Pavel feny třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2, res. CAC
104 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, BOS, Vítěz Třeboně
105 Briny Kate Red Treasure ČLP/NSR/747 Furáková Lenka feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
106 Aristo Ebellini ČLP/GR/17950 Urbánková Silvie psi třída dorostu Zlatý retriever N3
107 Azzante Ebellini ČLP/GR/17951 Sležková Sylva psi třída dorostu Zlatý retriever VN2
108 Grace N Favor Right Hunter ČLP/GR/18203 Němcová Magdalena psi třída dorostu Zlatý retriever VN1
109 Dastin z Borových lesů ČLP/GR/17686 Nedvěd Petr psi třída mladých Zlatý retriever V
110 Christopher z Liblických rákosin ČLP/GR/17783 Machová Marie psi třída mladých Zlatý retriever V2
111 Matýsek Chlupaté štěstí ČLP/GR/17810 Loukotková Ludmila psi třída mladých Zlatý retriever -
112 Maxipes Fík Chlupaté štěstí ČLP/GR/17811 Maříková Iva psi třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, Vítěz Třeboně mladých
113 Monty Chlupaté štěstí ČLP/GR/17812 Vlachová Renata psi třída mladých Zlatý retriever V
114 Pure Passion Thevenet LOE2289496 Míšek Pavel psi třída mladých Zlatý retriever V3
115 X - tréme Evidog ČLP/GR/17809 Bakošová Kateřina psi třída mladých Zlatý retriever V4
116 Barney Jackie´s dream ČLP/GR/17148 Šamánková Marta psi mezitřída Zlatý retriever V2, res.CAC
117 Batman Junior od Chlumekcého rybníka ČLP/GR/17173 Kepková Pavlína psi mezitřída Zlatý retriever VD4
118 Henrick z Liblických rákosin ČLP/GR/17212 Stříbrská Petra psi mezitřída Zlatý retriever V3
119 Cheek To Cheek Jack The Bear ČLP/GR/17107 Břízová Barbora psi mezitřída Zlatý retriever -
120 Just My Dream Astral Sky ČLP/GR/17286 Růžičková Milena psi mezitřída Zlatý retriever -
121 Show Leader Right Hunter RKF 4218651 Nokic Lenka psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
122 Cute Face Of White Enny ČLP/GR/16218 Smolík Jindřich psi třída otevřená Zlatý retriever V4
123 Farys z Botičských Meandrů ČLP/GR/16618 Škopek Václav psi třída otevřená Zlatý retriever V
124 Grimm z Liblických rákosin ČLP/GR/16800 Zemanová Monika psi třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
125 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
126 Charly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi třída otevřená Zlatý retriever DOSTATEČNÝ
127 Ortis Artemis Gold ČLP/GR/16354 Soldánová Martina psi třída otevřená Zlatý retriever VD
128 Ravel Misantos ČLP/GR/16875 Nokic Lenka psi třída otevřená Zlatý retriever V3
129 Touch the Astral Sky Jako´s ČLP/GR/16888 Růžičková Milena psi třída otevřená Zlatý retriever -
130 Armóns Golden Hevanar ČLP/GR/15811 Chvalovská Helena psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC, BOB, Vítěz Třeboně, BIS tř. Pracovní
131 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
132 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída vítězů Zlatý retriever V3
133 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
134 Zephyr Golden Erinor ČLP/GR/15828 Plachý Tomáš psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
135 Absolute King Astral Sky ČLP/GR/12587 Růžičková Milena psi třída veteránů Zlatý retriever -
136 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV, BIS VETERÁN
137 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961/10 Reilová Dita psi třída veteránů Zlatý retriever V2
138 Charles-Condor Sonak ČLP/GR/10107 Špottova Romana psi třída veteránů Zlatý retriever V
139 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi třída veteránů Zlatý retriever V4
140 Pinkerly Quiensabe ČLP/GR/12376 Hubíková Eva psi třída veteránů Zlatý retriever V3
141 Adele Dori´s golden miracle ČLP/GR/17932 Věřbová Veronika feny třída dorostu Zlatý retriever VN2
142 Anička Ebellini ČLP/GR/17953 Pelnářová Vlasta feny třída dorostu Zlatý retriever VN
143 Athylla Doris Golden Miracle ČLP/GR/17934 Nguyenova Petra feny třída dorostu Zlatý retriever VN1
144 Aurita Ebellini ČLP/GR/17954 Kratochvílová Kateřina feny třída dorostu Zlatý retriever VN3
145 Brook Maybe Angels ČLP/GR/18005 Hanyková Lucie feny třída dorostu Zlatý retriever VN4
146 Aschley Gold Kajpeto ČLP/GR/17794 Jetenská Vladimíra feny třída mladých Zlatý retriever VD
147 Avenger Black Widow Shadow Of My Heart ČLP/GR/17833 Dašková Jiřina feny třída mladých Zlatý retriever -
148 Dream Symphony Of Golden Cheer ČLP/GR/17709 Škarvadová Olga feny třída mladých Zlatý retriever V
149 Emily Star Golden Martha ČLP/GR/17561 Vávrová Alena feny třída mladých Zlatý retriever -
150 Enjoy The Life Dorado Blanco ČLP/GR/17865 Hanyková Lucie feny třída mladých Zlatý retriever V
151 Fantaghiro Flores Vitae ČLP/GR/17771 Iveta Autratová Eva Hubíková feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, BOJ, Vítěz Třeboně mladých, BIS JUNIOR
152 Glamour Violet Touch of Heaven ČLP/GR/17670 Kočárková Dagmar feny třída mladých Zlatý retriever VD
153 Charlize z Liblických rákosin ČLP/GR/17784 Plachý Tomáš feny třída mladých Zlatý retriever V2
154 Leontýnka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17516 Drtinová Jana feny třída mladých Zlatý retriever V
155 Majdalénka Chlupaté štěstí ČLP/GR/17814 Hybrantová Dana feny třída mladých Zlatý retriever V4
156 Original Super Trouper Golden Rose-Bay's L.O.S.H. 1165164 Košecová Petra feny třída mladých Zlatý retriever V3
157 Quantum Of Joy Brdské zlato ČLP/GR/17634 Korejtková Tereza feny třída mladých Zlatý retriever VD
158 Baguette de France Bohemian Starlight ČLP/GR/17208 Svoreňová Zdenka feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
159 Bea Blanche Jackie´s dream ČLP/GR/17153 Majerová Irena feny mezitřída Zlatý retriever V2, res. CAC
160 Dancing Queen Dorado Blanco ČLP/GR/17403 Nokic Lenka feny mezitřída Zlatý retriever -
161 Just My Choice Astral Sky ČLP/GR/17294 Růžičková Milena feny mezitřída Zlatý retriever -
162 Phoebe Jane Tonkin Artemis Gold ČLP/GR/17452 Míšek Pavel feny mezitřída Zlatý retriever VD3
163 Zora Viribus z Vlčích luk ČLP/GR/17275 Břicháčková Jitka feny mezitřída Zlatý retriever VD4
164 Athena Rose Bast darling ČLP/GR/15687 Šamajová Daniela feny třída otevřená Zlatý retriever V
165 Bailar En Alma Touch of Heaven ČLP/GR/15160 Kočárková Dagmar feny třída otevřená Zlatý retriever V4
166 Bernadette Lueur dorée ČLP/GR/16844 Bicková Jaroslava feny třída otevřená Zlatý retriever V
167 Carin z Borových lesů ČLP/GR/15674 Hulíková JIřina feny třída otevřená Zlatý retriever -
168 Cindy z Borových lesů ČLP/GR/15676 Řehoř Michal feny třída otevřená Zlatý retriever V3
169 Claudie Love Golden Martha ČLP/GR/16054 Králová Dana feny třída otevřená Zlatý retriever VD
170 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289 Antoš Jaromír feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC, BOS, Vítěz Třeboně
171 PINIA Rozmachany Ogon ČLP/GR/16610 Svoreňová Zdenka feny třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
172 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661/11 Řehoř Michal feny třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
173 Aimee Jackie´s dream ČLP/GR/16012 Pokorná Hana feny třída pracovní Zlatý retriever VD3
174 Grande El´ Amor de la Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
175 Bueno de Barbara Evening Melody ČLP/GR/16715 spottova romana feny třída vítězů Zlatý retriever V3
176 Kiss For Lucky Rusty Love ČLP/GR/16773 Mašínová Gabriela feny třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
177 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
178 Blue Bell Beauty from Czech ČLP/GR/10740 Němcová Magdalena feny třída veteránů Zlatý retriever V2
179 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny třída veteránů Zlatý retriever V1
180 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny třída veteránů Zlatý retriever V3
181 Call Me Lucky Rusty Love ČLP/GR/14084 Mašínová Gabriela feny třída čestná Zlatý retriever V2
182 Explosive Symphony Famous Gold ČLP/GR/13474 Škarvadová Olga feny třída čestná Zlatý retriever V1

 

Foto zde (S. Boguaj)