Klubová výstava KCHLS - Humpolec - 9.5.2015

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
1 Andy Mamazel Koki ČLP/AC/37099 Stehno Josef psi mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
2 Bucifal Andraste ČLP/AC/36744 Najmanová Ivana psi mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES. CAC
3 Dag z Ořechového vrchu ČLP/AC/36809 Nossbergrová Hana psi mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
4 Jonáš od Bukové studánky ČLP/AC/36343 Maršíková Iva, Štarhová Miluše psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
5 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Martina psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
6 Wandalka z Chalupecké louky ČLP/AC/37472 Kubíková Milada feny třída dorostu Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VN1
7 I´m Here For You From Moonlight Valley ČLP/AC/36992 Dorschnerová Lenka feny mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
8 Adelain Nobilis Iris ČLP/AC/36684 Slavíková Iva feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD4
9 Issa od Bukové studánky ČLP/AC/35982 Pastoreková Marcela feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES. CAC
10 Lady Black Rosmery ČLP/AC/36879 Černá Magdaléna feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
11 Nina Ricci Doubtless JR 78830 Kš Szilágyi Judit feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, KV, BOB
12 Cecilie z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623 Nossbergrová Hana feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
13 Agnes Andraste ČLP/AC/35974 Najmanová Ivana feny třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
14 Bravo Sweetie Golden Janyt ČLP/AC/33222 Dorschnerová Lenka feny třída veteránů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, BOV
15 JImmy Skar-Line c.r. ČLP/AC/37241 Škarek Ladislav psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC, KVM, BOJ
16 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír ČLP/AC/36709 Švancarová Jana psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES. CAC
17 Crema di Tartuffo Sirrah Shine ČLP/AC/36518 Musilová Eva psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní D4
18 Garry Z Chlumeckého zátiší ČLP/AC/36512 Pejchar Ladislav psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD3
19 Kokrchoc Craigdean ČLP/AC/36923 Škarek Ladislav psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
20 Eldorado Skar-Line colour range ČLP/AC/36126 Škarek Ladislav psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC, KV
21 Spinning Top Lynwater 4096CS Škarek Ladislav psi třída veteránů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
22 Pepper z Horní Lipky ČLP/AC/37459 Švancarová Jana feny třída dorostu Anglický kokršpaněl - vícebarevní VN1
23 Julie Skar-Line Colour Range ČLP/AC/37242 Maršíková Iva feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC
24 Kassiopea Skar-Line Colour Range ČLP/AC/37252 Zelinka Roman feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní D2
25 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
26 Lady Dark Blue z Horní Lipky ČLP/AC/36631 Šícha Jiří feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD3
27 Peace Pipe Lynwater ČLP/AC/36041 Škarek Ladislav feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES. CAC
28 Carmello Veil of Mystery ČLP/AC/37381 Sýkorová Lucie psi třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN1
29 Caesar Deermount ČLP/AC/37361 Stoklásková MVDr. Pavlína psi třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC
30 Lexus od Bukové studánky ČLP/AC/36725 Maršíková Iva psi mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
31 Dustin z Ořechového vrchu ČLP/AC/36812 Nossbergrová Hana psi třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2, RES. CAC
32 Gareth od Bukové studánky ČLP/AC/35256 Pastoreková Marcela psi třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
33 Mandula Füsberki Csp.1770/12 Szilágyi Judit psi třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
34 Waffle z Chalupecké louky ČLP/AC/37473 Kubíková Milada feny třída dorostu Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VN1
35 Agnes Mamazel Koki ČLP/AC/37101 Zelinka Roman feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní D3
36 Cedra Deermount ČLP/AC/37366 Stoklásková MVDr. Pavlína feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC
37 Cora Deermount ČLP/AC/37368 Motyčka Jakub feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD2
38 Anny z Dřínového kopce ČLP/AC/37075 Sedlák Aleš feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2, RES. CAC
39 Vanilla z Chalupecké louky ČLP/AC/36707 Kubíková Milada feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
40 Lilly od Bukové studánky ČLP/AC/36728 Pastoreková Marcela feny třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
41 Baccardi Raphael Gabrettina ČLP/ASS/6472 Hollasová Martina psi třída dorostu Anglický špringr španěl N
42 Great Gabe Rockdale ČLP/ASS/6464 Kobylková Radka psi třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
43 Latin od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6396 Sojka Josef psi třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC
44 Skymas Melverly ČLP/ASS/6381 Erhartová Irena, Severová Michaela psi třída mladých Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
45 Camill z Loňského léta SPKP 1918 Herdicsová Kristina psi mezitřída Anglický špringr španěl V1, TITUL NEZADÁN
46 Augustu Maximilian Gabrettina ČLP/ASS/6199 Hollasová Martina psi třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC, KV
47 Kim od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6206 Sojka Josef psi třída otevřená Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
48 Ammer Ikar's Flight ČLP/ASS/5879 Zádrapová Šárka, Ing. psi třída pracovní Anglický špringr španěl V3
49 Ice Age Dowiti´s ČLP/ASS/6440 Kobylková Radka, Kobylková Radka psi třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC
50 Jason Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6044 Musil Petr psi třída pracovní Anglický špringr španěl V4
51 Jasper od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6038 Sojka Josef psi třída pracovní Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
52 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 Musil Petr psi třída vítězů Anglický špringr španěl V1, TITUL NEZADÁN
53 Ganges Ikar's Flight ČLP/ASS/6492 Zádrapová Šárka, Ing. feny třída štěňat Anglický špringr španěl VN1
54 Elodea of Klamar garden ČLP/ASS/6356 Děkánková Markéta feny třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, BOJ, BOB
55 Candy z Vrchánova ČLP/ASS/6302 Nedvěd Pavel, Nedvědová Helena feny mezitřída Anglický špringr španěl VD1
56 History Magic Street ČLP/ASS/6315 Zahajská Naďa feny mezitřída Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
57 Anna Aurelia Gabrettina ČLP/ASS/6202 Hollasová Martina feny třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
58 Kira od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6212 Sojka Josef feny třída otevřená Anglický špringr španěl V2, TITUL NEZADÁN
59 Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 Děkánková Markéta feny třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC, KV
60 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799/11 Golinovská Petra feny třída pracovní Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
61 Begonia of Klamar Garden ČLP/ASS/5437 Děkánková Markéta feny třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC
62 White Chocolate Lordsett ČLP/ASS/6022 Mašín Ondřej feny třída vítězů Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
63 Clumber Carlos od Bilych jelenu ČLP/CS/290 Šlechta Roman psi mezitřída Clumber španěl NEPOSOUZEN
64 Gorgeous Garnet Elerrina ČLP/CCR/222 Berková Dagmar psi třída mladých Curly Coated Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
65 Corry z Ledenických zahrad ČLP/CCR/219 Šeráková Lucie feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC
66 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Ing. Alena feny třída pracovní Curly Coated Retriever V1, CAC, KV, BOB
67 Arny Jackie´s dream ČLP/FCR/4250 Pokorná Hana psi třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
68 A-Team Angel od Kytínské studánky ČLP/FCR/4178 Špičková Markéta psi třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
69 Bagheera Velvet Diamond ČLP/FCR/3907 Nešporová Jana psi třída mladých Flat Coated Retriever C1, CAJC, KVM
70 Barney Brainchild Velvet Diamond ČLP/FCR/3908 Zyková Lenka, Mandera Jiří psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
71 Billy Boy Falaksa ČLP/FCR/3923 Marková Pavlína psi třída mladých Flat Coated Retriever V
72 Caspian Prince od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/3995 Kulovaná Kateřina psi třída mladých Flat Coated Retriever V3
73 Cyr od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/3999 Zelenková Markéta psi třída mladých Flat Coated Retriever V
74 Touch Brown Black Brianta ČLP/FCR/4161 Preusslerová Kateřina psi třída mladých Flat Coated Retriever V4
75 Trouble Maker Black Brianta ČLP/FCR/4163 Hrubá Tereza psi třída mladých Flat Coated Retriever V
76 Akiro Nero Dolanská tlapka ČLP/FCR/3750 Křížová Barbora psi mezitřída Flat Coated Retriever V4
77 Blue Eros od Černé perly ČLP/FCR/3876 Scheinpflugová Ivana psi mezitřída Flat Coated Retriever V
78 Ranger Black Brianta ČLP/FCR/3844 Sýkorová Eva psi mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
79 Rock N Roll Black Brianta ČLP/FCR/3850 Žejdlík Martin psi mezitřída Flat Coated Retriever V3
80 The Best of Dreams Torpedos ČLP/FCR/3874 Topolová Lenka psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC, KV
81 Ebony Pirate Bohemia Ariston ČLP/FCR/3707 Dvořáková Dana psi třída otevřená Flat Coated Retriever V3
82 Ford Maverick Černá sluníčka ČLP/FCR/3516 Churáňová Jana psi třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
83 Lord of the Rings Black Brianta ČLP/FCR/3175 Svobodová Iva psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
84 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
85 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová Eva, Pokorná Jolana psi třída pracovní Flat Coated Retriever V3
86 Out Of The Wild Black Brianta ČLP/FCR/3446 Svobodová Iva psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
87 Black Berry Tercius ČLP/FCR/2398 Pokorná Jolana psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
88 Remington Sendero Susedalens ČLP/FCR/4217 Smutná Lenka psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
89 Art od Stříbrných rud ČLP/FCR/1643 Křížová Barbora psi třída veteránů Flat Coated Retriever V1
90 April Jackie´s dream ČLP/FCR/4256 Pokorná Hana feny třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
91 A-Team Penny od Kytínské studánky ČLP/FCR/4175 Špičková Markéta feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
92 Queen Victory Aknel Top ČLP/FCR/4204 Hladíková Jana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
93 Bernadetta Blu Falaksa ČLP/FCR/3927 Kotásek Petr feny třída mladých Flat Coated Retriever V
94 Bombastic Victory Griffella ČLP/FCR/4055 Pfeilerová Bc. Iveta feny třída mladých Flat Coated Retriever V
95 Daffy ze Starého Brázdima ČLP/FCR/4031 Šrenková Zdenka feny třída mladých Flat Coated Retriever V4
96 Darsy ze Starého Brázdima ČLP/FCR/4029 Čáp Kamil feny třída mladých Flat Coated Retriever V
97 Fleur De Lis Tercius ČLP/FCR/4067 Žampachová Eva, Šedivá Petra feny třída mladých Flat Coated Retriever V3
98 Gessye ze Strun ČLP/FCR/4071 Lhotová Martina feny třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
99 Magic My Dreaming Of Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/3871 Kozmík Dalibor feny třída mladých Flat Coated Retriever V
100 Silent Night Black Brianta ČLP/FCR/3965 Smutná Lenka feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
101 Priscilla Aknel Top ČLP/FCR/3856 Churáňová Jana, Vašíček Jaroslav feny mezitřída Flat Coated Retriever VD3
102 Renie Amyflatt Of Black Brianta ČLP/FCR/3851 Kotíková Petra feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
103 Rowena Black Brianta ČLP/FCR/3853 Nešporová Mgr.Jana feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
104 Ebony Kiss Bohemian Ariston ČLP/FCR/3711 Němcová Jitka feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
105 Kiss Me Kohinora Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/3473 Vedralová Mgr. Silvie feny třída otevřená Flat Coated Retriever NENASTOUPIL
106 Oh la la Black Brianta ČLP/FCR/3448 Weissová Dagmar feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC, KV, BOB
107 Cinderella Tercius ČLP/FCR 2846 Žampachová Eva feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
108 Debora Tercius ČLP/FCR/3250 Prokopová Zuzana feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
109 Love Is All Around Black Brianta ČLP/FCR/3180 Pokorná Hana feny třída pracovní Flat Coated Retriever NENASTOUPIL
110 Abigail Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3797 Bolfová Jana feny třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
111 Amy Černá sluníčka ČLP/FCR/1613 Churáňová Jana, Vašíček Jaroslav feny třída veteránů Flat Coated Retriever V2
112 Carnival Night Black Brianta ČLP/FCR/1449 Smutná Lenka feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
113 White Warrior Key Kelečský Poklad ČLP/CBR/1054 Kubelková Kateřina psi mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV
114 Hippy Jack Libami ČLP/CBR/916 Vrzalová Kateřina psi třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
115 Ches-Shores Geronimo ČLP/CBR/1037 Hůzlová Zdeňka psi třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
116 Benjamin Bert from Hofion ČLP/CBR/902 Straková Veronika psi třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
117 Angiee od Hošťálky ČLP/CBR/1078 Kuchařová Jana, Ingr David feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
118 X' Mas Xanthiphe Kelečský poklad ČLP/CBR/1115 Nováčková Taťána feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever VD2
119 Karo Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/1050 Brát Jan feny třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
120 Cora Aschinta Libami ČLP/CBR/665 Hůzlová Zdeňka feny třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV, BOB
121 Bára z Fukova ČLP/CBR/1018 Straková Veronika feny třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
122 Falco z Ploužnické stáje ČLP/KOO/83 Maršíková Lucie psi mezitřída Kooikerhondje V1, CAC, KV
123 Akia of Anthony Be-Enki ČLP/KOO/64 Burešová Petra psi třída pracovní Kooikerhondje VD1
124 Effektiv von Chicostein ČLP/KOO/110 Nogová Kristýna feny třída mladých Kooikerhondje D
125 Amber od Jersínského potoka ČLP/KOO/96 Žerebný Jakub, Schneiderová Lenka feny mezitřída Kooikerhondje VD1
126 Alischa von Chicostein ČLP/KOO/49 Nogová Kristýna feny třída vítězů Kooikerhondje V1, CAC, KV, BOB
127 Artemis Bela z Letné ČLP/KOO/48 Hřebíčková Iva feny třída vítězů Kooikerhondje V2, RES. CAC
128 Kibehsenef Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29846 Krátká Ludmila psi třída štěňat Labradorský retriever VN1
129 Armant Rose z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29316 Jelínková Jana psi třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
130 Cador of Cornwall Caniwerglis ČLP/LR/29524 Houbová Dana psi třída mladých Labradorský retriever VD
131 Countryside Cowboy Caniwergis ČLP/LR/29528 Štolbová Diana, Štolba Robert psi třída mladých Labradorský retriever V2
132 Percy Bohemia Angel ČLP/LR/29087 Malý Tomáš psi třída mladých Labradorský retriever VD
133 Picasso Lab z Vlčích luk ČLP/LR/29421 Fišrová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever V4
134 Ultimo Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/29364 Hulinová Barbora psi třída mladých Labradorský retriever V3
135 Your Favourite Royal Standard ČLP/LR/28794 Stryjová Andrea psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, KV, BOJ
136 Džedhor Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/28484 Kopáčková Renata psi mezitřída Labradorský retriever NENASTOUPIL
137 Lee Grand Sarblet ČLP/LR/28644 Šihor David psi mezitřída Labradorský retriever V3
138 Loki z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/28734 Bužek Kamil psi mezitřída Labradorský retriever V2, RES. CAC
139 Lumberjack of Bohemia Bras ČLP/LR/28660 Váňa Tomáš psi mezitřída Labradorský retriever V1, CAC, BOB
140 Envoy Enthony Belle Moravia ČLP/LR/27712 Múčka Jan psi třída otevřená Labradorský retriever VD
141 Eskim od Dubu Trojáku ČLP/LR/27895 Vlčková Markéta psi třída otevřená Labradorský retriever VD
142 Handy Hedgehog of Bohemia Bras ČLP/LR/27093 Krutská Alena psi třída otevřená Labradorský retriever NENASTOUPIL
143 Indiana Jones Blazing Diamond ČLP/LR/27604 Košuličová Helena psi třída otevřená Labradorský retriever V3
144 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi třída otevřená Labradorský retriever V4
145 Kuba Libošovská blata ČLP/LR/25159/2011 Vlnová Kateřina psi třída otevřená Labradorský retriever V2, RES. CAC
146 Majestic Royal Glade od Lužáneckého Parku ČLP/LR/27315 Miksan Petr psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
147 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi třída pracovní Labradorský retriever V2, RES. CAC
148 Barney Star Horské vršky ČLP/LR/26923 Pacholíkova Irena psi třída pracovní Labradorský retriever V4
149 Eliminator Danger of Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Šlemr Bc. Michal, Janků Bc. Tereza psi třída pracovní Labradorský retriever NENASTOUPIL
150 Fair Magic Sea Dream Essention of Life ČLP/LR/27768 Pražan Petr psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
151 Chat Botté Bohemia Bras ČLP/LR/27763 Hauserová Iveta psi třída pracovní Labradorský retriever V
152 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová, DiS. Petra psi třída pracovní Labradorský retriever V3
153 Replay I Kowalski ČLP/LR/29459 Šiplová Alena psi třída vítězů Labradorský retriever V4
154 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V3
155 Kuky z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/27150 Dvořáková Michaela psi třída vítězů Labradorský retriever NENASTOUPIL
156 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Krutská Alena psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
157 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Vrchotová Dagmar, Vrchota Tomáš psi třída vítězů Labradorský retriever V2, RES. CAC
158 Fleuer-De-Lis Dominus Moravia ČLP/LR/29602 Janotová Irena, Tamášová Hana feny třída dorostu Labradorský retriever VN1
159 Jasmin z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29723 Pryl Karel, Brychová Vladimíra feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
160 Amy Tiffany-dog ČLP/LR/29198 Novotný Miroslav feny třída mladých Labradorský retriever V2
161 Andy Tricolor of CzechoMor ČLP/LR/29495 Košnarová Andrea feny třída mladých Labradorský retriever V
162 Annie Tiffany-dog ČLP/LR/29199 Rubič Stipo feny třída mladých Labradorský retriever V4
163 Bublle My Star Royal Standard ČLP/LR/29179 Fialová Martina feny třída mladých Labradorský retriever V3
164 Elizabeth Enjoy of Dashby ČLP/LR/29228 Götzová Dagmar feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, KV
165 Hathor Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29359 Horká Michaela, Laňka Láďa feny třída mladých Labradorský retriever V
166 Heket Cherry Star z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/29361 Kafková Jiřina feny třída mladých Labradorský retriever V
167 Zora ze Zlatého Antoníčku ČLP/LR/29062 Grof Viktor feny třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
168 Akaroa Happy z Liberce z Liberec ČLP/LR/24035 Vozobulová Marie feny mezitřída Labradorský retriever NENASTOUPIL
169 Beautiful Bells Sun in their Eyes SPKP 5495 Valentová Viera, Košuličová Helena feny mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
170 Collet Amazing Frace ČLP/LR/28874 Červinková Petra feny mezitřída Labradorský retriever V3
171 Connie Dantilly ČLP/LR/28525 Jakubalová Jasněna feny mezitřída Labradorský retriever V4
172 Elody Beauty of Bohemia ČLP/LR/28639 Pelikán Richard feny mezitřída Labradorský retriever V
173 Gazi z Ledenických zahrad ČLP/LR/28657 Kučera Vít feny mezitřída Labradorský retriever V
174 Jenny Joy Tetrevi dvur ČLP/LR/28544 Krásová Kateřina feny mezitřída Labradorský retriever V2, RES. CAC
175 Tessie Libošovská blata ČLP/LR/28767 Jedličkovi Denisa a Karel feny mezitřída Labradorský retriever NENASTOUPIL
176 Asta od Zlatského potoka ČLP/LR/28006 Tylich Jan feny třída otevřená Labradorský retriever V2, RES. CAC
177 Cassandra Beauty of Bohemia ČLP/LR/26753 Miroslav Kotouček feny třída otevřená Labradorský retriever VD
178 Comtessa Dominus Moravia ČLP/LR/27634 Tamášová Hana feny třída otevřená Labradorský retriever V
179 Connie Tristana Bohemia ČLP/LR/28213 Kalhousovi Dana a Josef feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
180 Darwby Davu Z Muchovy Boudy ČLP/LR/28151 Krejčí Renata feny třída otevřená Labradorský retriever V3
181 Evita Draco Minor ČLP/LR/27885 Klečková Alena feny třída otevřená Labradorský retriever V
182 Happy Elisabeth Hubertova Leč ČLP/LR/28520 Klubalová Michaela feny třída otevřená Labradorský retriever V
183 Cherub Cindy z Bohyně lovu ČLP/LR/25571 Kafková Jiřina feny třída otevřená Labradorský retriever VD
184 Jerrabomberra of Bohemia Bras ČLP/LR/28281 Krutská Alena feny třída otevřená Labradorský retriever V4
185 Bonny Liz Horské vršky ČLP/LR/26924 Pacholíkova Irena feny třída pracovní Labradorský retriever V4
186 Cairra z Kladenských zahrad ČLP/LR/26584 Kejíková Dana feny třída pracovní Labradorský retriever V3
187 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplovi Alena a Miroslav feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC, KV
188 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Wolf Tomáš, Jánská Katarína feny třída pracovní Labradorský retriever V2, RES. CAC
189 Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27043 Šindlerová Zuzana feny třída pracovní Labradorský retriever V
190 Deanna Dee Z Muchovy Boudy ČLP/LR/28149 Krejčí Renata feny třída vítězů Labradorský retriever V
191 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena feny třída vítězů Labradorský retriever NENASTOUPIL
192 Fair Sea Moon Pearl Essention of Life ČLP/LR/27774 Pražan Petr feny třída vítězů Labradorský retriever V2, RES. CAC
193 Indiane z Trojánku ČLP/LR/25558/2013 MUDr. Vrzalová Kateřina feny třída vítězů Labradorský retriever V3
194 Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27037 Šindlerová Zuzana feny třída vítězů Labradorský retriever V4
195 Ayute Wi Apollo Thirteen ČLP/LR/211171/2013 Fričová Kateřina feny třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
196 Old Silk Charway ČLP/LR/17952 Götzová Dagmar feny třída veteránů Labradorský retriever V2
197 Donatella Di Cocco Solipse ČLP/LGR/55 Zorvanová Kamila feny třída dorostu Lagotto romagnolo VN1
198 Jasper vom Herzrain ČLP/NK/4148 Pešová Iveta psi třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, KVM
199 Ares od Šrámoty ČLP/NK/3773 Pěnkava Martin psi třída otevřená Německý křepelák V1, CAC
200 Alf Bohemia Jewellery ČLP/NK/3615/2013 Golinovská Petra psi třída pracovní Německý křepelák V1, CAC
201 Ares Josefovice ČLP/NK/3622 Hrubeš Pavel psi třída pracovní Německý křepelák VD3
202 Bret z Petrovských Hájů ČLP/NK/3201 Kejval Karel psi třída pracovní Německý křepelák V2, RES. CAC
203 Chico Any-Bon ČLP/NK/3679 Svánovský Petr psi třída vítězů Německý křepelák V1, CAC, KV, BOB
204 Ambra Axally ČLP/NK/4047 Velebová Marcela feny třída mladých Německý křepelák V2, TITUL NEZADÁN
205 Ari z Polesí Bor ČLP/NK/3890 Kratochvíl Milan feny třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, KVM, BOJ
206 Adrien od Šrámoty ČLP/NK/3776 Zedník Milan feny mezitřída Německý křepelák V2, TITUL NEZADÁN
207 Beryl Bohemia Jewellery ČLP/NK/3863 Golinovská Petra feny mezitřída Německý křepelák V1, CAC
208 Bessi z Javorového vrchu- Beskyd ČLP/NK/3745 Brnovjak Milan feny třída pracovní Německý křepelák V2, RES. CAC
209 Brima z Peroutkova dvorku ČLP/NK/3810 Radima Josef feny třída pracovní Německý křepelák V1, CAC, KV
210 Hajo Rudolfovská skála ČLP/NSR/806 Plachá Barbora psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
211 Mäkiharjun Finnish Flash ČLP/NSR/919 Korda František psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
212 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV, BOB
213 Briny Kate Red Treasure ČLP/NSR/747 Furáková Lenka feny třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV
214 Ailin Grace Red Treasure ČLP/NSR/677 Furáková Lenka feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD1
215 Romy Rudolfovská skála ČLP/NSR/497 Fišerová Jaroslava feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
216 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Aneta feny třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, BOV
217 Ace Ventura At Cordate Extol ČLP/PVP/426 Volfová Kamila, Podsedníčková Petra psi třída dorostu Portugalský vodní pes VN1
218 Eldorado Jemalle ČLP/PVP/386 Markovičová Lenka psi třída mladých Portugalský vodní pes V1, CAJC, KVM, BOJ, BOB
219 Energic Spirit Jemalle ČLP/PVP/387 Markovičová Lenka psi třída mladých Portugalský vodní pes V2
220 Harry Potter z Kasétek ČLP/PVP/321 Podveská Kateřina psi mezitřída Portugalský vodní pes V2, TITUL NEZADÁN
221 Swing When You Win Katajakonnun ČLP/PVP/335 Vazdová Pavlína psi mezitřída Portugalský vodní pes V1, CAC
222 Glimmer Of Hope z Kasétek ČLP/PVP/265 Baumrukrová Šárka psi třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, KV
223 Darwa Sea Cordata ČLP/PVP/360 Volfová Kamila feny třída mladých Portugalský vodní pes V2, TITUL NEZADÁN
224 Everybody Loves Me Jemalle ČLP/PVP/395 Markovičová Lenka feny třída mladých Portugalský vodní pes V1, CAJC
225 Heuréka z Kasétek ČLP/PVP/326 Podveská Kateřina feny mezitřída Portugalský vodní pes V1, CAC, KV
226 Cintie Černý diamant ČLP/PVP/294 Kučerová Marie feny třída otevřená Portugalský vodní pes NEPOSOUZEN
227 Amarela Tinta Mokrý Bandita ČLP/PVP/24 Volfová Kamila feny třída veteránů Portugalský vodní pes V1, BOV
228 Cherokee Brixi´s Pride ČLP/WSS/4900 Brixí Zuzana psi třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC
229 Irwin Merylic ČLP/WSS/4875 Uhrová Mgr. Marie psi třída mladých Welššpringršpaněl V3
230 Oliver od Jaslůvky ČLP/WSS/4869 Kubinec Jaroslav psi třída mladých Welššpringršpaněl VD4
231 Through The Fire Eastfarm´s ČLP/WSS/4920 Zemánek Bohuslav psi třída mladých Welššpringršpaněl V2
232 Gangsta Minebea ČLP/WSS/4732 Zálešáková Šárka psi třída otevřená Welššpringršpaněl NEPOSOUZEN
233 Jeremy Jeff Ivančice ČLP/WSS/4716 Maršálek Ladislav psi třída otevřená Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
234 Mates od Jaslůvky ČLP/WSS/4644 Kubinec Jaroslav psi třída otevřená Welššpringršpaněl NEPOSOUZEN
235 Gintonic Minebea ČLP/WSS/4794 Hůlková Irena psi třída pracovní Welššpringršpaněl VD2
236 Phoenix Eastfarm's ČLP/WSS/4631 Matiášová Anděla psi třída pracovní Welššpringršpaněl VD1
237 Janek od Jaslůvky ČLP/WSS/4373 Heidefors Eva psi třída vítězů Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
238 Mariusz S. Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 Samsel Jagoda psi třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC, KV, BOB
239 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 Uhrová Mgr. Marie psi třída veteránů Welššpringršpaněl V1, BOV
240 Jorika Frya Han-Ende ČLP/WSS/4959 Konečná Mgr. Hana feny třída štěňat Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
241 Filly od Rychnova ČLP/WSS/4864 Komárek Antonín feny třída mladých Welššpringršpaněl NENASTOUPIL
242 Héra Brixi´s Pride ČLP/WSS/4893 Brixí Zuzana feny třída mladých Welššpringršpaněl V2
243 Otylka od Jaslůvky ČLP/WSS/4873 Vodáková Pospíšilová, Ing. Dana feny třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, BOJ
244 Isabelle z Ohrádek ČLP/WSS/4803 Plašek Karol feny mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
245 Honeymoon Is Over Benton ČLP/WSS/4691 Pospíšilová Dana, Vodák Marian feny třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC, KV
246 Nora od Jaslůvky ČLP/WSS/4784 Krauzovič Jiří feny třída otevřená Welššpringršpaněl V2, RES. CAC
247 Bereta Idol Bohemia ČLP/WSS/4696 Doležalová MUDr. Ilona feny třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
248 Bonie Freckly Little Nose ČLP/WSS/4689 Dvořáková Iva feny třída pracovní Welššpringršpaněl VD2
249 Gladys Merylic ČLP/WSS/4565 Uhrová Mgr. Marie feny třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC
250 Baddy Jackie's dream ČLP/GR/17146 Ptáčková Kateřina psi třída štěňat Zlatý retriever VN1
251 Baddy from Black Gully ČLP/GR/17083 Sedláková Jitka psi třída dorostu Zlatý retriever NENASTOUPIL
252 Cheek To Cheek Jack The Bear ČLP/GR/17107 Břízová Barbora psi třída dorostu Zlatý retriever VN1
253 Bayky De Salvia Minor ČLP/GR/16676 Šalanská Kateřina psi třída mladých Zlatý retriever NENASTOUPIL
254 Caesar Evigold ČLP/GR/16522 Vlčková Hana psi třída mladých Zlatý retriever V
255 Cedrik z Vidoule ČLP/GR/16752 Dufková Kateřina psi třída mladých Zlatý retriever V2
256 Diamond Darwin Golden Martha ČLP/GR/16587 Tomanová Sandra psi třída mladých Zlatý retriever V4
257 Diamond Destiny Golden Martha ČLP/GR/16589 Jůzlová Jana psi třída mladých Zlatý retriever V3
258 Godrrick z Liblických rákosin ČLP/GR/16798 Haklová Lenka, Haklová Dominika psi třída mladých Zlatý retriever V
259 Ivan Bismilláhi ČLP/GR/16792 Nadberežný Ivan psi třída mladých Zlatý retriever V
260 Kiss the Frog Rusty Love ČLP/GR/16867 Vanišová Lucie psi třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, BOJ
261 Grape Floyd Aurea Rosa ČLP/GR/16111 Enochová Dana psi mezitřída Zlatý retriever V
262 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi mezitřída Zlatý retriever V4
263 Charly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi mezitřída Zlatý retriever V2, RES. CAC
264 Chip Chlupaté štěstí ČLP/GR/16446 Berounská Kateřina psi mezitřída Zlatý retriever NEPOSOUZEN
265 Max z Dražovského hájku ČLP/GR/16037 Dvořáková Jaroslava psi mezitřída Zlatý retriever V
266 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold ČLP/GR/16353 Míšek Pavel, Míšková Petra psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
267 Oryn Boddy Artemis Gold ČLP/GR/16356 Čadková Ivana psi mezitřída Zlatý retriever V3
268 Daily Rays Dream Maker ČLP/GR/15564 Hubíková Eva, Hubíková Veronika psi třída otevřená Zlatý retriever V4
269 Ever so Clever Little Violet´s ČLP/GR/15779 Blaháková Milena psi třída otevřená Zlatý retriever V
270 Iker Du Bois De La Rayere ČLP/GR/16189 Šimůnková Michaela psi třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
271 Lord Wizard Nenuoramos ČLP/GR/16101 Kučerová Ivana, Hubíková Eva psi třída otevřená Zlatý retriever V2, RES. CAC
272 Zephyr Golden Erinor ČLP/GR/15828 Plachý Tomáš psi třída otevřená Zlatý retriever V3
273 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída pracovní Zlatý retriever V
274 Baddy z Líšeňské planinky ČLP/GR/14932 Novotná Marta psi třída pracovní Zlatý retriever V
275 Bouwen Z Eliščiny terasy ČLP/GR/14633 Bakošová Kateřina psi třída pracovní Zlatý retriever V
276 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie, Mach Jaroslav psi třída pracovní Zlatý retriever V
277 Don Douglas Z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V
278 Don Pepper Zlatá kudrnka ČLP/GR/14225 Kondělková Lucie psi třída pracovní Zlatý retriever V2, RES. CAC
279 Heart of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečková Andrea , Tomečka Milan psi třída pracovní Zlatý retriever V4
280 Like A Hurricane Little Violet´s ČLP/GR/16281 Kozlová Lucie psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
281 Make Right Decisions Brdské zlato ČLP/GR/15841 Ing. Libánský Miloslav a Renata psi třída pracovní Zlatý retriever V3
282 Absolute King Astral Sky ČLP/GR/12587 Růžičková Milena psi třída vítězů Zlatý retriever V
283 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi třída vítězů Zlatý retriever V
284 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever V
285 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi třída vítězů Zlatý retriever V
286 Deep Devotion Brdské zlato ČLP/GR/12961 Reilová Dita psi třída vítězů Zlatý retriever V4
287 EnRico z Botičských Meandrů ČLP/GR/15501 Rohan Milan psi třída vítězů Zlatý retriever V2, RES. CAC
288 Kassander of Bridge Four PKR.VIII-27031 Neumann-Magaj Ewa psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, BOB, BIS
289 Make Believe Carolake AL00103305 Gajewska Edyta psi třída vítězů Zlatý retriever V3
290 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava, Mrkva Luboš psi třída vítězů Zlatý retriever V
291 Amor Bismilláhi ČLP/GR/8918 Kolečárová Mgr. Kateřina psi třída veteránů Zlatý retriever V2
292 Argo z Liblických rákosin ČLP/GR/11848 Homolková Hana psi třída veteránů Zlatý retriever V
293 Fabio Junior Mahikan ČLP/GR/10982 Haklová Lenka psi třída veteránů Zlatý retriever V3
294 Kerry Chlupaté štěstí ČLP/GR/11684/2008 Nollová Iva psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV
295 Sablefella Dewmist ČLP/GR/8555 Hubíková Eva psi třída veteránů Zlatý retriever V2
296 Bea Blanche Jackie´s dream ČLP/GR/17153 Majerová Irena feny třída štěňat Zlatý retriever N
297 Blueberry Jackie´s dream ČLP/GR/17154 Pokorná Hana feny třída štěňat Zlatý retriever VN2
298 Dream Domenika Evigold ČLP/GR/17168 Tíkalová Zuzana feny třída štěňat Zlatý retriever VN1
299 Dream Rose Evigold ČLP/GR/17169 Mašterová Jana feny třída štěňat Zlatý retriever N
300 Ellie z Karpentné ČLP/GR/17135 Kučerová Ivana feny třída štěňat Zlatý retriever N3
301 Ester z Karpentné ČLP/GR/17138 Šebek Petr, Šebková Jana feny třída štěňat Zlatý retriever N4
302 Alayla Táygeté ČLP/GR/17122 Klasnovi Alena + Michal feny třída dorostu Zlatý retriever VN1
303 Arwen Kürbis z Bonifácova ČLP/GR/16647 Pipková Jaroslava feny třída mladých Zlatý retriever VD
304 Bueno de Barbara Evening Melody ČLP/GR/16715 Špottová Romana feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC
305 D´Angela od Zlaté Delfi ČLP/GR/16700 Homanovi Martin a Renáta feny třída mladých Zlatý retriever V
306 Darsy od Zlaté Delfi ČLP/GR/16697 Tišer Radovan feny třída mladých Zlatý retriever V
307 Denie od Zlaté Delfi ČLP/GR/16698 Navrátilová Šárka feny třída mladých Zlatý retriever V
308 Drnda od Zlaté Delfi ČLP/GR/16699 Turinská Sylva, Turinský Matyáš feny třída mladých Zlatý retriever VD
309 Ester Anna z Těšenovských luk ČLP/GR/16858 Pípal Jiří feny třída mladých Zlatý retriever V
310 Freya z Botičských Meandrů ČLP/GR/16626 Pilná Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
311 Ghirra z Liblických rákosin ČLP/GR/16804 Budková Dana feny třída mladých Zlatý retriever V
312 Hillary Queen Gold heart ČLP/GR/16649 Kaplánek Milan feny třída mladých Zlatý retriever V2
313 Channel Chlupaté štěstí ČLP/GR/16450 Hubáčková Michaela feny třída mladých Zlatý retriever VD
314 Ideal Fantasy Astral Sky ČLP/GR/16890 Nohavicová Eva feny třída mladých Zlatý retriever VD
315 Jako´s Treat Me Kindly ČLP/GR/16846 Šimůnková Michaela feny třída mladých Zlatý retriever V3
316 Jezinka Chlupaté štěstí ČLP/GR/16927 Zavadilová Marta feny třída mladých Zlatý retriever V
317 Journey to Happines Famous Gold ČLP/GR/16693 Turková Dáša feny třída mladých Zlatý retriever V
318 Joy Of The Journey Lively Golden ČLP/GR/17013 Listopadová Eva feny třída mladých Zlatý retriever V
319 Time for Team Play Evidog SPKP 2957 Hubíková Eva, Siková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V4
320 Ulla z Měsíčních plání ČLP/GR/16437 Soukupová Blanka feny třída mladých Zlatý retriever V
321 Christine Chlupaté štěstí ČLP/GR/16455 Drahota Jiří feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC, KV
322 Barkasa Barking love ČLP/GR/16463 Moricová Ilona feny mezitřída Zlatý retriever V
323 Claudia Love Golden Martha ČLP/GR/16054 Králová Dana feny mezitřída Zlatý retriever V4
324 Garsis Rose Aurea Rosa ČLP/GR/16113 Píchová Eva feny mezitřída Zlatý retriever V2, RES. CAC
325 I´m Golden Cheer of Famous Gold ČLP/GR/16382 Škarvadová Olga feny mezitřída Zlatý retriever V3
326 Pinia Rozmachany Ogon ČLP/GR/16610 SVOREŇOVÁ ZDENKA MVDr. feny mezitřída Zlatý retriever NENASTOUPIL
327 Aimee Via Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny třída otevřená Zlatý retriever V3
328 Amigo de Aimee Evening Melody ČLP/GR/14882 Bezemková Nikola feny třída otevřená Zlatý retriever V2, RES. CAC
329 April z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová ing. Ivana feny třída otevřená Zlatý retriever NENASTOUPIL
330 Bella Iceworld Legend ČLP/GR/15991 Novotná Marta feny třída otevřená Zlatý retriever NEPOSOUZEN
331 Bora Evigold ČLP/GR/15710 Stračíková Lucie feny třída otevřená Zlatý retriever V4
332 Clara Jessica z Lukovských pasek ČLP/GR/15282 Hajíček Jan feny třída otevřená Zlatý retriever NENASTOUPIL
333 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289 Antoš Jaromír, Hubíkovy Eva a Veronika feny třída otevřená Zlatý retriever V
334 Ditta Angel Shadow ČLP/GR/14743 Listopadová Eva feny třída otevřená Zlatý retriever V
335 Heidi Bismilláhi ČLP/GR/15644 Kolečárová Mgr. Kateřina feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
336 Airin z Maletických luk ČLP/GR/15488 Kašparová Veronika feny třída pracovní Zlatý retriever V4
337 Artistic Soul Golden Gaj PKR.VIII-30386 Neumann-Magaj Ewa feny třída pracovní Zlatý retriever V2, RES. CAC
338 Beau Rose Préma Shanti Navaro ČLP/GR/15574 Nohavicová Eva feny třída pracovní Zlatý retriever V
339 Bella ze Šlapanovské stráně ČLP/GR/15856 Tureničová Ludmila feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
340 Grande El´ Amor de la Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny třída pracovní Zlatý retriever V3
341 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Hybrantová Dana, Maříková Iva feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
342 Blue Bell Beauty from Czech ČLP/GR/10740 Němcová Magdalena feny třída veteránů Zlatý retriever V1
343 Dorris Aurea Rosa ČLP/GR/10480 Píchová Eva feny třída veteránů Zlatý retriever V2

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VKV - vítěz kraje Vysočina
VSV - vítěz speciální výstavy
DSQ - diskvalifikován 

zpět na úvod