Klubová výstava všech plemen KCHLS 2014 - výsledky NE

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
400 Beautiful Dream Dark Cherry ČLP/AC/36637 Novotná Barbora psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
401 Bucifal Andraste ČLP/AC/36744 Najmanová Ivana psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V4
402 Dag z Ořechového vrchu ČLP/AC/36809 Nossbergrová Hana psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
403 Jump To Win Sorcery´s ČLP/AC/36694 Klepš Otakar psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC
404 Black Dream Again by Marcato Line ČLP/AC/36387 Růžičková Ivana psi mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
405 Charles od Bukové studánky ČLP/AC/35833 Maršíková Iva psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES.CAC
406 Mike in Black Golden Janyt ČLP/AC/36352 Trnková Lucie psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
407 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Martina psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, VKV, BOB, BIS slídič
408 Black Pearl Dark Cherry ČLP/AC/36640 Novotná Barbora feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
409 Frappe Schönez ČLP/AC/36720 Schönigerová Zoja feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC, BOJ
410 Lenna od Bukové studánky ČLP/AC/36726 Maršíková Iva feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
411 Camelia Marcato Line ČLP/AC/36391 Podrazilová Marcela feny mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES.CAC
412 Mary in Black Golden Janyt ČLP/AC/36354 Trnková Lucie feny mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
413 As Alive Wonder Marcato Line ČLP/AC/36111 Růžičková Ivana feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
414 Cecilie z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623/2012 Nossbergrová Hana feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES.CAC
415 Rihana z Chalupecké louky ČLP/AC/36086 Kubíková Milada feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
416 Agnes Andraste ČLP/AC/35974 Najmanová Ivana feny třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES.CAC
417 Hiddy od Bukové studánky ČLP/AC/35453 Maršíková Iva feny třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
418 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír ČLP/AC/36709 Švancarová Jana psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V3
419 Craigdean Dream Lover SPKP 2306 Felszeghy Eva psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC
420 Chocolate Ainur od Princezny Kačenky ČLP/AC/36548 Chromá Anděla psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní
421 Kokrchoc Craigdean ČLP/AC/36923 Škarek Ladislav psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
422 Sticky Wicket Tipperlin ČLP/AC/36502 Jedličková Jana psi mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
423 Dasty od Vltavské stráně ČLP/AC/36144 Jedličková Jana psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD3
424 Lynwater Blue Thunder SPKP 2307 Felszeghy Eva psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES.CAC
425 Sticky Moment Lynwater AM02094906 MacLean Elisabeth psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
426 Simon z Blatova ČLP/AC/35461 Smržová Dana psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
427 Drycastle Dandy´s El Nino SPKP 2246 Felszeghy Dr.Eva psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
428 Céline z Blatova ČLP/AC/37046 Smržová Dana feny třída štěňat Anglický kokršpaněl - vícebarevní VN1
429 Fruit Sugar Coolgang PKR.VIII-29667 Dulas-Kozak Elżbieta feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V3
430 Graciella od Vltavské stráně ČLP/AC/36869 Jedličková Jana feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V4
431 Haidi pod Ořechem ČLP/AC/36671 Gregor Vlastimil feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V
432 Chanel No. 5 Skar-Line colour range ČLP/AC/36752 Škarek Ladislav feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC
433 Wanessa z Hořenuše ČLP/AC/36796 Šprňa Dalibor feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
434 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC, VKV
435 Glory pod Dědkovou horou ČLP/AC/36179 Bc. Chocholáčová Renáta feny mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES.CAC
436 Lynwater Snow Grouse SPKP 2321 Felszeghy Dr.Eva feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
437 Lynwater Peace Pipe Lynwater ČLP/AC/36041 Škarek Ladislav feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES.CAC
438 Nora Celdak Bohémia ČLP/AC/35948 Kadlec MVDr. Ivan feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, RES.CAC
439 Alpha Blatov Junior ČLP/AC/36398 Smrž Josef feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
440 Dustin z Ořechového vrchu ČLP/AC/36812 Nossbergrová Hana psi třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC
441 Lexus od Bukové studánky ČLP/AC/36725 Maršíková Iva psi třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2
442 Kevin od Bukové studánky ČLP/AC/36545 Maršíková Iva psi mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
443 Gareth od Bukové studánky ČLP/AC/35256/2013 Maršíková Iva psi třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
444 Merryboy Celdak Bohémia ČLP/AC/35221 Kadlec MVDr. Ivan psi třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
445 Carlito z Ořechového vrchu ČLP/AC/35621/2012 Nossbergrová Hana psi třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
446 Tadeas Marcato Line ČLP/AC/32918 Sýkorová Lucie psi třída veteránů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, BOV, BIS Veterán
447 Chilli z Lesních chalup ČLP/AC/36561 Němcová Lenka feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2
448 Lilly od Bukové studánky ČLP/AC/36728 Maršíková Iva feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V3
449 Nelly z Vejminku ČLP/AC/36598 Pospíchalová Michaela feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD4
450 Vanilla z Chalupecké louky ČLP/AC/36707 Kubíková Milada feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC
451 Twiggy z Chalupecké louky ČLP/AC/36531 Kubíková Milada feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
452 Hyacke z Lesních chalup ČLP/AC/36245 Němcová Lenka feny třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
453 Adele Andraste ČLP/AC/35976 Pospíchalová Michaela feny třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
454 Antonio Juiseppe Gabrettina ČMKU/ASS/6200/13 Šafaříková Kamila psi třída mladých Anglický špringr španěl V3
455 Kim od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6206 Sojka Josef psi třída mladých Anglický špringr španěl V2
456 Sieger´s Double Trouble PKR.VIII-29954 Ksiazek Katarzyna psi třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC
457 Ice Age Dowiti´s SE 15701/2013 Kobylková Radka psi mezitřída Anglický špringr španěl V2, RES.CAC
458 Lordsett Just Do It PKR.VIII-28888 Smietanka Justyna psi mezitřída Anglický špringr španěl V1, CAC
459 Impossibble Is Nothing Lordsett PKR.VIII-28514 Biegun Karolina psi třída otevřená Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
460 Jason Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6044 Musil Petr psi třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
461 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 Musil Petr psi třída pracovní Anglický špringr španěl V1
462 Akim Darwin Cizera ČLP/ASS/6014 Cimburková Renáta psi třída vítězů Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
463 Justin Enjoy The World Alfalex ČLP/ASS/5833 Golinovská Petra psi třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC, VKV
464 Camberley Dotty Dogs ČLP/ASS/6328 Stuchlíková Pavlína feny třída štěňat Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
465 Fíbí z Lipových dolin ČLP/ASS/6185 Ing. Laubeová Eva feny třída mladých Anglický špringr španěl VD2
466 Kira od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6212 Sojka Josef feny třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, BOJ, BOB
467 Danaea of Klamar garden ČLP/ASS/6058 Urie Zuzana feny třída otevřená Anglický špringr španěl VD1
468 Diana Krall Buxussons Happy Lean´s ČLP/ASS/6170 Garová Martina feny třída pracovní Anglický špringr španěl V2, RES.CAC
469 Eila od Škrabalky ČLP/ASS/5510/2010 Golinovská Petra feny třída pracovní Anglický špringr španěl V3
470 White Chocolate Lordsett ČLP/ASS/6022 Mašín Ondřej feny třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC, VKV
471 Corry z Ledenických zahrad ČLP/CCR/219 Šeráková Lucie feny třída dorostu Curly Coated Retriever VN1
472 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Alena feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC, VKV, BOB
473 Pinocchio Aknel Top ČLP/FCR/3854 Buřičová Zuzana psi třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
474 All Knowing Dolca Rosa FLAT 39/H/13 Fieber Szilvia psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
475 For The Good Times Wildzeal SE18380/2013 Zimová Anna psi třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, BOJ
476 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová, MUDr. Eva psi třída mladých Flat Coated Retriever VD3
477 Bruce od Hradu Valdek ČLP/FCR/3355 Vánský Miroslav psi mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
478 Ford Maverick Černá sluníčka ČLP/FCR/3516 Churáňová Jana psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
479 Ford Orion Černá sluníčka ČLP/FCR/3518 Svítilová Věra psi mezitřída Flat Coated Retriever VD3
480 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC, KV
481 Double Shot z Mokré Hory ČLP/FCR/2815 Kunášková Kateřina psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
482 Limited Edition Black Brianta ČLP/FCR/3174 Smutná Lenka psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
483 Artur od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
484 Black Berry Tercius ČLP/FCR/2398 Pokorná Jolana psi třída vítězů Flat Coated Retriever V3
485 Black Rock Z Mokré Hory ČLP/FCR/2318 Pavlušová Veronika psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
486 Priscilla Aknel Top ČLP/FCR/3856 Churáňová Jana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
487 Abigail Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3797 Bolfová Jana feny třída mladých Flat Coated Retriever VD3
488 Egregio Flay od Ivanského jezera ČLP/FCR/3702 Klíchová Jindřiška feny třída mladých Flat Coated Retriever V1
489 Eirene Tercius FLAT 38/H/13 Fieber Szilvia feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
490 Orina z Kostelce u Jihlavy ČLP/FCR/3676 Tůmová Alena feny třída mladých Flat Coated Retriever VD4
491 Airis Royal Kiss ČLP/FCR/3529 Hostinská Veronika feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
492 All About Us Badaine ČLP/FCR/3436 Kunášková Kateřina feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
493 Bella od Hradu Valdek ČLP/FCR/3358 Valentová Alice feny mezitřída Flat Coated Retriever VD
494 Destiny Love od Perlové studánky ČLP/FCR/3317 Pechovi Lenka a Petr feny mezitřída Flat Coated Retriever VD3
495 Dina od Perlové studánky ČLP/FCR/3316 Zlámalíková Zuzana feny mezitřída Flat Coated Retriever VD4
496 Contia Tercius ČLP/FCR/2847 Melicharova Alena feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
497 Kiss of Queen Bonny Dux ČLP/FCR/2114/2012 Hostinská Veronika feny třída otevřená Flat Coated Retriever V3
498 Love Is All Around Black Brianta ČLP/FCR/3180 Pokorná Hana feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
499 Arwi Valery Bohemia Tilia ČLP/FCR/2891 Dragounová Alena feny třída pracovní Flat Coated Retriever D
500 Finlandia Black Brianta ČLP/FCR/1892/2008 Klíchová Jindřiška feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD
501 Light My Way Black Brianta ČLP/FCR/3178 Smutná Lenka feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
502 Lolita Brown Aknel Top ČLP/FCR/3025 Valentová Alice feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD
503 Nena Aknel Top ČLP/FCR/3206 Hladíková Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
504 Abby od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2486 Klíchová Jindřiška feny třída vítězů Flat Coated Retriever V2, RES.CAC
505 Amanda Bella od Černé perly ČLP/FCR/3114 Scheinpflugová Ivana feny třída vítězů Flat Coated Retriever V3
506 Apricot Story Black Lolly ČLP/FCR/2688 Hamouzová Kateřina feny třída vítězů Flat Coated Retriever V4
507 Exotic Beauty z Mokré Hory ČLP/FCR/3070 Pavlušová Veronika feny třída vítězů Flat Coated Retriever V
508 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, VKV, BOB, BIS retriever, SuperBIS
509 Kiss of Night Bonny Dux ČLP/FCR/2113 Dragounová Alena feny třída vítězů Flat Coated Retriever V
510 Britnes Star Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/1098 Pechovi Lenka a Petr feny třída veteránů Flat Coated Retriever V2
511 Ike z Vlčích luk ČLP/FCR/1174/2007 Žampachová Eva feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
512 Bustter Barry Queens of Athila ČLP/CBR/957 Tremlová Monika psi třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VKV
513 Angiee od Hošťálky ČLP/CBR/1078 Kuchařová Jana feny třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC, BOJ
514 Cute Cassie from Hofion ČLP/CBR/1090 Malá Simona feny třída mladých Chesapeake Bay Retriever V2
515 Irena Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/1011 Korda František feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VKV, BOB
516 Barberry Brixie from Hofion ČLP/CBR/903 Malá Simona feny třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
517 Bella Donna Queens of Athila ČLP/CBR/959 Šíma Jaroslav feny třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V2, RES.CAC
518 Arutha conDoin Caladans ČLP/LR/28823 Červinka Michal Mgr. psi třída štěňat Labradorský retriever VN1
519 Astalon Caladans ČLP/LR/28824 Stojanov Jordan psi třída štěňat Labradorský retriever NENASTOUPIL
520 Ballo na Orpilu na Orpilu ČLP/LR/28432 Radovesnický Radek psi třída mladých Labradorský retriever V2
521 Džedhor Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/28484 Kopáčková Renata psi třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
522 Eskim od Dubu Trojáku ČLP/LR/27895 Vlčkovi Jaroslav + Markéta psi třída mladých Labradorský retriever V3
523 Kowalski Replay I LOE 2165044 Šiplovi Alena a Miroslav psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, BOJ, BOB
524 Uriash Choco z Orvetu ČLP/LR/28034 Novák Radek psi třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
525 Denis Merlucius ČLP/LR/27426 Brunst Rudolf psi mezitřída Labradorský retriever V
526 A'Future is Flynn Caniwergi's ČLP/LR/27180 Hadačová Petra psi třída otevřená Labradorský retriever V
527 Adonis na Orpilu ČLP/LR/26524 Novák Radek psi třída otevřená Labradorský retriever VD
528 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi třída otevřená Labradorský retriever V2, RES.CAC
529 Kuba Libošovská blata ČLP/LR/25159/2011 Vlnová Kateřina psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
530 Lar Libošovská Blata ČLP/LR/26163 Bužek Kamil psi třída otevřená Labradorský retriever V
531 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Krutská Tereza psi třída otevřená Labradorský retriever V3
532 Majestic Royal Glade od Lužáneckého Parku ČLP/LR/27315 Miksan Petr psi třída otevřená Labradorský retriever V
533 Nebthet Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26178 Růžičková Daniela psi třída otevřená Labradorský retriever VD
534 Osiris Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26613 Kafková Jiřina psi třída otevřená Labradorský retriever VD
535 Qwanto Gold z Orvetu ČLP/LR/26717 Nováková Marcela psi třída otevřená Labradorský retriever V4
536 Tobby Bobby od Himalájského cedru ČLP/LR/26417 Prokopová Ingrid psi třída otevřená Labradorský retriever VD
537 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC, VKV
538 Barney Star Horské vršky ČLP/LR/26923 Pacholíkova Irena psi třída pracovní Labradorský retriever V4
539 Eliminator Danger of Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Šlemr Michal psi třída pracovní Labradorský retriever V2, RES.CAC
540 Kuky z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/27150 Pejznochová Michaela psi třída pracovní Labradorský retriever V3
541 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V2, RES.CAC
542 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová, DiS. Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V3
543 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Špičáková Dagmar psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
544 King´s Word Bohemia Bras ČLP/LR/17174 Špičáková Dagmar psi třída veteránů Labradorský retriever NEPOSOUZEN
545 In Wonderland with Alice Of Tintagel Winds ČLP/LR/28951 TÝŘLOVÁ ALICE feny třída štěňat Labradorský retriever VN1
546 Aurora Riverlab´s SPKP 5570 Tormová Ivana feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
547 Kelly Z Novoveských lučin ČLP/LR/28785 Hájková Veronika feny třída dorostu Labradorský retriever VN1
548 Riches Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/28702 Brablíková Alexandra feny třída dorostu Labradorský retriever VN3
549 A'Piece Of Happiness Mighty Labs ČLP/LR/27828 Meskářová Andrea feny třída mladých Labradorský retriever V2
550 Aika Poklad z Čertoryje ČLP/LR/27936 Daňková Věra feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC
551 Angie Amor Vitae ČLP/LR/27949 Kurzweilová Jana feny třída mladých Labradorský retriever V
552 Aqua Essence of Life Mighty Labs ČLP/LR/27829 Vokounová Simona feny třída mladých Labradorský retriever NEPOSOUZEN
553 Mirka Lab z Vlčích luk ČLP/LR/28272 Korda František feny třída mladých Labradorský retriever V4
554 Paper Doll Dolbia ČLP/LR/28346 Ćmielová Monika feny třída mladých Labradorský retriever V3
555 Madame Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/27320 Brablíkovi Alexandra a Petr feny mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
556 Apple Brown z Grodu Hrabiego Malmesbury ČLP/LR/27413 Kratochvílová Jitka feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC, VKV
557 Cairra z Kladenských zahrad ČLP/LR/26584 Kejíková Dana feny třída otevřená Labradorský retriever V3
558 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Janská Katarína feny třída otevřená Labradorský retriever V4
559 Chejný ze Staré Výšiny ČLP/LR/26252 Nohava Karel feny třída otevřená Labradorský retriever V
560 Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27037 Šindlerová Zuzana feny třída otevřená Labradorský retriever V2, RES.CAC
561 Q.Nefertuti z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26767 Krajíčková Marta feny třída otevřená Labradorský retriever V
562 Bonny Liz Horské vršky ČLP/LR/26924 Pacholíkova Irena feny třída pracovní Labradorský retriever V2, RES.CAC
563 Breathtaking View Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny třída pracovní Labradorský retriever V3
564 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplovi Alena a Miroslav feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
565 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny třída pracovní Labradorský retriever V4
566 A´Destined ToVictory Caniwergi´s ČLP/LR/27183 Pajerová Lucie feny třída vítězů Labradorský retriever V3
567 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena feny třída vítězů Labradorský retriever V2, RES.CAC
568 Phibi Sun in Their Eyes SPKP 4511 Tormová Ivana feny třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
569 Avalanche Black Slate ČLP/LR/19809 Horká Eva feny třída veteránů Labradorský retriever NENASTOUPIL
570 Bel-Anne Vardarianna ČLP/LR/10586 Červinka Michal Mgr. feny třída veteránů Labradorský retriever NENASTOUPIL
571 Old Silk Charway ČLP/LR/17952 Götzová Dagmar feny třída veteránů Labradorský retriever NENASTOUPIL
572 Golden Comet Tollca´s ČLP/NSR/728 Pindurová Eva psi mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD1
573 Whispering Reed´s Jumper ČLP/NSR/782 Korbel Malgorzata Jindřiška Benešová psi třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1
574 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VKV, BOB
575 Christopher Sv. Huberta ČLP/NSR/318 Ohlídalová Veronika psi třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, BOV
576 Berenika Liz Red Treasure ČLP/NSR/743 Čejková Veronika feny třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
577 Briny Kate Red Treasure ČLP/NSR/747 Furáková Lenka feny třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD1
578 ErikaToller Rudolfovská skála ČLP/NSR/760 Matuška Pavel feny třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD3
579 Lynn Golden Blackberrys ČLP/NSR/816 Matuška Pavel feny třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1
580 Roisin Erikachen ČLP/NSR/673 Garová Martina feny třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
581 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VKV
582 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Aneta feny třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD1
583 ELF My Joy ČLP/GR/16404 Přibilová Tereza psi třída dorostu Zlatý retriever VN1
584 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold ČLP/GR/16353 Míšek Pavel psi třída dorostu Zlatý retriever VN2
585 Carli z Kolbyho vršku ČLP/GR/16283 Yazhevich Ina psi třída mladých Zlatý retriever VD4
586 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi třída mladých Zlatý retriever NENASTOUPIL
587 Happy Miracle Boy Rusty Love www.rustylove.cz ČLP/GR/16084 Musilová Jana psi třída mladých Zlatý retriever VD3
588 Heart Of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečková Andrea psi třída mladých Zlatý retriever VD2
589 Charly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi třída mladých Zlatý retriever VD
590 Like A Hurricane Little Violet´s ČLP/GR/16281 Kozlová Lucie psi třída mladých Zlatý retriever V1
591 Lord Wizard Nenuoramos ČLP/GR/16101 Kučerová Ivana psi třída mladých Zlatý retriever D
592 Alan Golden Dummy ČLP/GR/15445 Dudešek Tomáš psi mezitřída Zlatý retriever V2
593 Albi de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15657 Kučerová Jana psi mezitřída Zlatý retriever NEPOSOUZEN
594 Avignon de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15660 Slezáková Kamila psi mezitřída Zlatý retriever VD
595 Care For You Touch of Heaven ČLP/GR/15725 Smejkal Jaroslav psi mezitřída Zlatý retriever VD4
596 EnRico Z Botičských Meandrů ČLP/GR/15501 Ing. ROHAN Milan, MBA psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
597 Goofy Sunday Rusty Love ČLP/GR/15753 Dudbvá Kateřina psi mezitřída Zlatý retriever VD3
598 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída otevřená Zlatý retriever V2
599 Amigo de Ares Evening Melody Evening Melody ČLP/GR/14879 Musilová Jana psi třída otevřená Zlatý retriever VD4
600 Arny Via Lattea ČLP/GR/13913 Dudová Kateřina psi třída otevřená Zlatý retriever VD
601 Athos Lueur dorée ČLP/GR/15032 Ďoubalová Eva Ing. psi třída otevřená Zlatý retriever V3
602 Budulínek Chlupaté štěstí ČLP/GR/14874 Nollová Iva psi třída otevřená Zlatý retriever NENASTOUPIL
603 Dutch Sunday Rusty Love ČLP/GR/14528 Pechová Helena psi třída otevřená Zlatý retriever V1
604 Adventure Crusader Pure Soul ČLP/GR/13445 Smrčková Michala psi třída pracovní Zlatý retriever VD
605 Atrey Broock's Angel ČLP/GR/1525/09 Kordíková Petra psi třída pracovní Zlatý retriever V4
606 Baddy z Líšeňské planinky ČLP/GR/14932 Novotná Marta psi třída pracovní Zlatý retriever V
607 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi třída pracovní Zlatý retriever V3
608 Bonett Bride To Dorado Blanco ČLP/GR/15226 Nokič Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V2, RES.CAC
609 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V
610 Daren Angel Shadow ČLP/GR/14379 Pietroszková Alice psi třída pracovní Zlatý retriever VD
611 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi třída pracovní Zlatý retriever VD
612 Don Douglas z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC, VKV
613 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi třída pracovní Zlatý retriever V
614 Apollón Flores Vitae ČLP/GR/13431/2010 Hubíková Eva psi třída vítězů Zlatý retriever V3
615 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432 Janská Hana psi třída vítězů Zlatý retriever V4
616 Aristocrate Royal Faith ČLP/GR/14607 Nová Petra psi třída vítězů Zlatý retriever VD
617 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever VD
618 Don Quijote Cheek to Cheek ČLP/GR/13411/09 Míšek Pavel psi třída vítězů Zlatý retriever NENASTOUPIL
619 Erwin Tadeas Aurea Rosa ČLP/GR/14040 Pánková Barbora psi třída vítězů Zlatý retriever VD
620 Morris Traveller Fiddle-De-Dee's ČLP/GR/12311/08 Bursíková Radka psi třída vítězů Zlatý retriever V2, RES.CAC
621 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
622 Princ Damian Chlupaté štěstí ČLP/GR/13108 Soukupová Blanka psi třída vítězů Zlatý retriever NEPOSOUZEN
623 Bartoloměj od Dívčího skoku ČLP/GR/7537 Ton Luboš psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV
624 Gucci z Dražovského hájku ČLP/GR/9441 Janská Hana psi třída veteránů Zlatý retriever V2
625 Charles-Condor Sonak ČLP/GR/10107 Špottová Romana psi třída veteránů Zlatý retriever VD4
626 Porthos the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečková Andrea psi třída veteránů Zlatý retriever VD3
627 Believe Christiny Magic Spell ČLP/GR/16472 Baslová Jana feny třída štěňat Zlatý retriever VN
628 Chessie Chlupaté štěstí ČLP/GR/16453 Maříková Iva feny třída štěňat Zlatý retriever VN3
629 Christine Chlupaté štěstí ČLP/GR/ Drahota Jiří feny třída štěňat Zlatý retriever VN2
630 Pinia Rozmachany Ogon PRK 8346/XLII/14 Kalwajtys Magdalena feny třída štěňat Zlatý retriever VN1
631 Ulla z Měsíčních plání ČLP/GR/16437 Soukupová Blanka feny třída štěňat Zlatý retriever VN4
632 Debie z Karpentné ČLP/GR/16339 Kučerová Ing. Ivana feny třída dorostu Zlatý retriever VN2
633 Hi I´m Violett Bloomingen Gold ČLP/GR/16513 Jínová Lucie feny třída dorostu Zlatý retriever VN1, BIS PUPPY
634 I'm Your Love Famous Gold ČLP/GR/16386 Křikavová Zdeňka feny třída dorostu Zlatý retriever VN3
635 Aimee Jackie´s dream ČLP/GR/16012 Pokorná Hana feny třída mladých Zlatý retriever VD
636 Ambrosia ze Zlaté skalky ČLP/GR/16216 Kubín Miroslav feny třída mladých Zlatý retriever VD
637 Bella Iceworld Legend ČLP/GR/15991 Novotná Marta feny třída mladých Zlatý retriever V
638 Bella ze Šlapanovské stráně ČLP/GR/15856 Tureničová Ludmila feny třída mladých Zlatý retriever V
639 Claire Broock´s Angel ČLP/GR/15823 Mužskovská Jana feny třída mladých Zlatý retriever VD
640 Cristie Broock's Angel ČLP/GR/15825 Antoš Jaromír feny třída mladých Zlatý retriever V
641 Everlasting Joy Flores Vitae ČLP/GR/15790 Mašterová Jana feny třída mladých Zlatý retriever V
642 Everlasting Love Flores Vitae ČLP/GR/15791 Hubíková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, BOJ, BIS junior
643 Fleur z Liblických rákosin ČLP/GR/15904 Haklová Lenka feny třída mladých Zlatý retriever V4
644 Garsisi Rose Aurea Rosa ČLP/GR/16113 Píchová Eva feny třída mladých Zlatý retriever V3
645 Happy Cherry Jelly Rusty Love ČLP/GR/16088 Jirásková Martina feny třída mladých Zlatý retriever VD
646 Hi Sissi Danako ČLP/GR/15883 Kohoutová Dana feny třída mladých Zlatý retriever VD
647 Princess and the Pea Volente Deo ČLP/GR/16471 Nokic Lenka feny třída mladých Zlatý retriever V2
648 Airin z Maletických luk ČLP/GR/15488 Kašparová Veronika feny mezitřída Zlatý retriever VD
649 Angel Alps Magic Spell ČLP/GR/15550 Köhlerová Jitka feny mezitřída Zlatý retriever NENASTOUPIL
650 Arizona de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15663 Markus David feny mezitřída Zlatý retriever V4
651 Arnika z Maletických luk ČLP/GR/15492 Vondrášková Blanka feny mezitřída Zlatý retriever NENASTOUPIL
652 Casey od Zlaté Delfi ČLP/GR/15577 Bílá Nikola feny mezitřída Zlatý retriever V3
653 Era z Botičských Meandrů ČLP/GR/15505 Šípová Eva feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
654 Go Sunny Frisbee Rusty Love ČLP/GR/15757 Eliášková Linda feny mezitřída Zlatý retriever V2, RES.CAC
655 Annie z Týnského podskalí ČLP/GR/15370 Kaslová Eva feny třída otevřená Zlatý retriever VD
656 April z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová ing. Ivana feny třída otevřená Zlatý retriever V4
657 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289 Antoš Jaromír feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
658 Desireé z Liblických rákosin ČLP/GR/14624 Haklová Lenka feny třída otevřená Zlatý retriever V3
659 Lindsay Lohan Artemis Gold ČLP/GR/14727 Míšek Pavel feny třída otevřená Zlatý retriever NENASTOUPIL
660 Star Shine Rainox Release ČLP/GR/14996 Svoreňová MVDr.Zdenka feny třída otevřená Zlatý retriever V2, RES.CAC
661 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661/11 Řehoř Michal feny třída pracovní Zlatý retriever VD
662 Aleela De Inka Alegra Bohemia ČLP/GR/15664 Vašáková Jitka feny třída pracovní Zlatý retriever VD
663 Angelina z Borových lesů ČLP/GR/13663 Tureničová Ludmila feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
664 Berenika Chlupaté štěstí ČLP/GR/14875 Drahota Jiří feny třída pracovní Zlatý retriever V3
665 Divine Sunday Rusty Love ČLP/GR/14529 Smrčková Michala feny třída pracovní Zlatý retriever V2, RES.CAC
666 Esarah z Fatkovského dvora ČLP/GR/14651 Sýkorová Ivana feny třída pracovní Zlatý retriever V4
667 Bagheera od Vltavské stráně ČLP/GR/14394 Mastilová Alena feny třída vítězů Zlatý retriever V3
668 Bella My Joy SPKP 2456 Kollárik Dušan feny třída vítězů Zlatý retriever V2, RES.CAC
669 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, VKV, BOB
670 Adélka z Volarských lesů ČLP/GR/10568 Kaslová Eva feny třída veteránů Zlatý retriever V3
671 Brandy Aillin Vetcare Bohemia ČLP/GR/10716 Nová Petra feny třída veteránů Zlatý retriever V1
672 Dorris Aurea Rosa ČLP/GR/10480 Píchová Eva feny třída veteránů Zlatý retriever V2
673 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny třída veteránů Zlatý retriever VD4

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VSVM- vítěz speciální výstavy mladých
VSV - vítěz speciální výstavy

zpět na úvod