Klubová výstava všech plemen KCHLS 2014 - výsledky SO

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
1 Beautiful Dream Dark Cherry ČLP/AC/36637 Novotná Barbora psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V4
2 Bucifal Andraste ČLP/AC/36744 Najmanová Ivana psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
3 Dag z Ořechového vrchu ČLP/AC/36809 Nossbergrová Hana psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
4 Jump To Win Sorcery´s ČLP/AC/36694 Klepš Otakar psi třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC, KVM
5 Charles od Bukové studánky ČLP/AC/35833 Maršíková Iva psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
6 Jack Daniel z Vejminku ČLP/AC/36330/2013 Šulcek Pavel psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, KV, BOB
7 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Martina psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES. CAC
8 Yoshi Black Dream Marcato Line ČLP/AC/34839 Vasilyová Silvie psi třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
9 Black Pearl Dark Cherry ČLP/AC/36640 Novotná Barbora feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD2
10 Frappe Schönez ČLP/AC/36720 Schönigerová Zoja feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC, KVM, BOJ
11 Lenna od Bukové studánky ČLP/AC/36726 Maršíková Iva feny třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD3
12 Camelia Marcato Line ČLP/AC/36391 Podrazilová Marcela feny mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES. CAC
13 Jamaica z Vejminku ČLP/AC/36333/2013 Šulcek Pavel feny mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
14 Cecilie z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623/2012 Nossbergrová Hana feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, RES. CAC
15 Rihana z Chalupecké louky ČLP/AC/36086 Kubíková Milada feny třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, KV
16 Agnes Andraste ČLP/AC/35974 Najmanová Ivana feny třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD1
17 Hiddy od Bukové studánky ČLP/AC/35453 Maršíková Iva feny třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD2
18 Faultles Sweet of Sant Tulip ČLP/AC/32109 Koneční Ivo + Drahomíra feny třída veteránů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1
19 Caffé Macchiato Ság-Hegyi Zafír ČLP/AC/36709 Švancarová Jana psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
20 Chocolate Ainur od Princezny Kačenky ČLP/AC/36548 Chromá Anděla psi třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní D
21 Sticky Wicket Tipperlin ČLP/AC/36502 Jedličková Jana psi mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
22 Dasty od Vltavské stráně ČLP/AC/36144 Jedličková Jana psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní DOSTATEČNÁ
23 Sticky Moment Lynwater AM02094906 MacLean Elisabeth psi třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
24 Hertog Allert's AC/36105 Hartmannová Vlasta psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD2
25 Prime Minister Bleper's PKR.VIII-21030 Makowska-Lasoń Monika psi třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
26 Filip Bleper's PKR.VIII-13952 Makowska-Lasoń Monika psi třída veteránů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, BOV, BIS VETERÁN
27 Fruit Sugar Coolgang PKR.VIII-29667 Dulas-Kozak Elżbieta feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD3
28 Graciella od Vltavské stráně ČLP/AC/36869 Jedličková Jana feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní D
29 Haidi pod Ořechem ČLP/AC/36671 Gregor Vlastimil feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní D
30 Heidy Skar-Line c.r. ČLP/AC/36650 Škarek Ladislav feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD2
31 Wanessa z Hořenuše ČLP/AC/36796 Šprňa Dalibor feny třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC
32 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
33 Glory pod Dědkovou horou ČLP/AC/36179 Bc. Chocholáčová Renáta feny mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní D
34 Truffle Delight Lynwater ČLP/AC/37078 Škarek Ladislav feny třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
35 Dustin z Ořechového vrchu ČLP/AC/36812 Nossbergrová Hana psi třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
36 Lexus od Bukové studánky ČLP/AC/36725 Maršíková Iva psi třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD2
37 Filon Ricci Club ČLP/AC/36660 Koneční Ivo + Drahomíra psi mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
38 Gareth od Bukové studánky ČLP/AC/35256/2013 Maršíková Iva psi třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
39 Carlito z Ořechového vrchu ČLP/AC/35621/2012 Nossbergrová Hana psi třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
40 Robin Hood z Vejminku ČLP/AC/34470 Šulcek Pavel psi třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD2
41 Tadeas Marcato Line ČLP/AC/32918 Sýkorová Lucie psi třída veteránů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
42 Lilly od Bukové studánky ČLP/AC/36728 Maršíková Iva feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
43 Mendy z Čertorájů ČLP/AC/36692 Matulovi Ivana a Radovan feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní NENASTOUPIL
44 Nelly z Vejminku ČLP/AC/36598 Pospíchalová Michaela feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní D
45 Vanilla z Chalupecké louky ČLP/AC/36707 Kubíková Milada feny třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní D
46 Berris Deermount ČLP/AC/36320 Stoklásková MVDr.Pavlína feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní D
47 Jakarta z Vejminku ČLP/AC/36334/2013 Šulcek Pavel feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
48 Twiggy z Chalupecké louky ČLP/AC/36531 Kubíková Milada feny mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní NENASTOUPIL
49 Adele Andraste ČLP/AC/35976 Pospíchalová Michaela feny třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD2
50 Hanka z Vejminku ČLP/AC/36074/2013 Šulcek Pavel feny třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
51 Antonio Juiseppe Gabrettina ČMKU/ASS/6200/13 Šafaříková Kamila psi třída mladých Anglický špringr španěl VD4
52 Augustus Maximilian Gabrettina ČMKU/ASS/6199 Hollasová Martina psi třída mladých Anglický špringr španěl V3
53 Kim od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6206 Sojka Josef psi třída mladých Anglický špringr španěl V2
54 Sieger´s Double Trouble PKR.VIII-29954 Ksiazek Katarzyna psi třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, KVM
55 Ice Age Dowiti´s SE 15701/2013 Kobylková Radka psi mezitřída Anglický špringr španěl V1, CAC
56 Lordsett Just Do It PKR.VIII-28888 Smietanka Justyna psi mezitřída Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
57 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 Musil Petr psi třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
58 Impossibble Is Nothing Lordsett PKR.VIII-28514 Biegun Karolina psi třída otevřená Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
59 Jason Bohemia Jewellery ČLP/ASS/6044 Musil Petr psi třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC
60 Akim Darwin Cizera ČLP/ASS/6014 Cimburková Renáta psi třída vítězů Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
61 Justin Enjoy The World Alfalex ČLP/ASS/5833 Golinovská Petra psi třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC, KV
62 Camberley Dotty Dogs ČLP/ASS/6328 Stuchlíková Pavlína feny třída štěňat Anglický špringr španěl VN1
63 Cabrielle z Loňského léta ČLP/ASS/6297 Šišková Ing.Miloslava feny třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
64 Curiosity z Loňského léta ČLP/ASS/6299 Šišková Miloslava feny třída dorostu Anglický špringr španěl VN2
65 History Magic Street ČLP/ASS/6315 Zahajská Naďa feny třída dorostu Anglický špringr španěl VN3
66 Anna Aurelia Gabrettina ČMKU/ASS/6202 Hollasová Martina feny třída mladých Anglický špringr španěl V2
67 Fíbí z Lipových dolin ČLP/ASS/6185 Ing. Laubeová Eva feny třída mladých Anglický špringr španěl V3
68 Kira od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6212 Sojka Josef feny třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, KVM, BOJ
69 Danaea of Klamar garden ČLP/ASS/6058 Urie Zuzana feny třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
70 Diana Krall Buxussons Happy Lean´s ČLP/ASS/6170 Garová Martina feny třída pracovní Anglický špringr španěl V2, RES. CAC
71 Eila od Škrabalky ČLP/ASS/5510/2010 Golinovská Petra feny třída pracovní Anglický špringr španěl V4
72 Kejla z Křížových alejí ČLP/ASS/5872 Erhartová Irena feny třída pracovní Anglický špringr španěl V3
73 White Chocolate Lordsett ČLP/ASS/6022 Mašín Ondřej feny třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC
74 Alexis Dragons Manor ČLP/ASS/5445 Tetřevová Mgr. Renáta feny třída vítězů Anglický špringr španěl NENASTOUPIL
75 Peasblossom Heaven Sent PKR.VIII-26573 Ksiazek Katarzyna feny třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC, KV, BOB, SuperBIS
76 Cedrik Medvědí smečka ČLP/CS/282 Podracká Monika psi třída otevřená Clumber španěl V1, KV, CAC, BOB
77 Chervood´s Snowbear ČLP/CS/180 Návělek Vojtěch psi třída veteránů Clumber španěl V1, BOV
78 Elizabet Czech Jewel z Raješlu ČLP/CS/265 Kleinovi Jana a Michal feny třída vítězů Clumber španěl V1, CAC, KV
79 Abé Curly z Vlčích luk ČLP/CCR/192 Šolcová Pavla psi třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC, KV
80 Corry z Ledenických zahrad ČLP/CCR/219 Šeráková Lucie feny třída dorostu Curly Coated Retriever VN1, BIS PUPPY
81 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Alena feny mezitřída Curly Coated Retriever V2, RES. CAC
82 Minette Springcurl ČLP/CCR/210 Rindošová mgr. Ivana feny mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC, KV, BOB
83 Blue Eros od Černé perly ČLP/FCR/3876 Scheinpflugová Ivana psi třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
84 Pinocchio Aknel Top ČLP/FCR/3854 Buřičová Zuzana psi třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
85 Rock N Roll Black Brianta ČLP/FCR/3850 Žejdlík Martin psi třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
86 All Knowing Dolca Rosa FLAT 39/H/13 Fieber Szilvia psi třída mladých Flat Coated Retriever V2
87 For The Good Times Wildzeal SE18380/2013 Zimová Anna psi třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ, BIS JUNIOR
88 Now I´m Here Exotic Lunas ČLP/FCR/3802 Žampachová, MUDr. Eva psi třída mladých Flat Coated Retriever VD3
89 Ford Maverick Černá sluníčka ČLP/FCR/3516 Churáňová Jana psi mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
90 Ford Orion Černá sluníčka ČLP/FCR/3518 Svítilová Věra psi mezitřída Flat Coated Retriever VD2
91 Exotic Night z Mokré Hory ČLP/FCR/3066 Zimová Anna psi třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC, KV
92 I`m A Movie Star Black Brianta ČLP/FCR/2776 Hrubá Tereza psi třída otevřená Flat Coated Retriever V3
93 I'm So Cool Black Brianta ČLP/FCR/2778 Smutná Lenka psi třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
94 Black Rock Z Mokré Hory ČLP/FCR/2318 Pavlušová Veronika psi třída pracovní Flat Coated Retriever V2
95 Limited Edition Black Brianta ČLP/FCR/3174 Smutná Lenka psi třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC, Nejlepší pracovní pes
96 Artur od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi třída vítězů Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
97 Black Berry Tercius ČLP/FCR/2398 Pokorná Jolana psi třída vítězů Flat Coated Retriever V3
98 Double Shot z Mokré Hory ČLP/FCR/2815 Kunášková Kateřina psi třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
99 Z On M&m´s Black Amandas ČLP/FCR/2906 Litošová Jitka psi třída veteránů Flat Coated Retriever NENASTOUPIL
100 Berry od Černé perly ČLP/FCR/3881 Kramářová Dana feny třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
101 Priscilla Aknel Top ČLP/FCR/3856 Churáňová Jana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
102 Rowena Black Brianta ČLP/FCR/3853 Nešporová Jana feny třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
103 Abigail Tulip Rock on Fire ČLP/FCR/3797 Bolfová Jana feny třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, KVM
104 Ebony Kiss Bohemian Ariston ČLP/FCR/3711 Němcová Jitka feny třída mladých Flat Coated Retriever VD4
105 Egregio Flay od Ivanského jezera ČLP/FCR/3702 Klíchová Jindřiška feny třída mladých Flat Coated Retriever VD3
106 Eirene Tercius FLAT 38/H/13 Fieber Szilvia feny třída mladých Flat Coated Retriever V2
107 Orina z Kostelce u Jihlavy ČLP/FCR/3676 Tůmová Alena feny třída mladých Flat Coated Retriever VD
108 Airis Royal Kiss ČLP/FCR/3529 Hostinská Veronika feny mezitřída Flat Coated Retriever VD4
109 All About Us Badaine ČLP/FCR/3436 Kunášková Kateřina feny mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
110 Destiny Love od Perlové studánky ČLP/FCR/3317 Pechovi Lenka a Petr feny mezitřída Flat Coated Retriever VD
111 Dina od Perlové studánky ČLP/FCR/3316 Zlámalíková Zuzana feny mezitřída Flat Coated Retriever VD
112 Femme Fatale Z Mokré Hory ČLP/FCR/3512 Axmanová Soňa feny mezitřída Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
113 French Kiss Z Mokré Hory ČLP/FCR/3514 Litošová Jitka feny mezitřída Flat Coated Retriever V3
114 Contia Tercius ČLP/FCR/2847 Melicharova Alena feny třída otevřená Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
115 Frona ze Strun ČLP/FCR/3374 Pospíšilová Pavla feny třída otevřená Flat Coated Retriever VD4
116 Kiss of Queen Bonny Dux ČLP/FCR/2114/2012 Hostinská Veronika feny třída otevřená Flat Coated Retriever V3
117 Love Is All Around Black Brianta ČLP/FCR/3180 Pokorná Hana feny třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
118 Arwi Valery Bohemia Tilia ČLP/FCR/2891 Dragounová Alena feny třída pracovní Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
119 Finlandia Black Brianta ČLP/FCR/1892/2008 Klíchová Jindřiška feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD4
120 Light My Way Black Brianta ČLP/FCR/3178 Smutná Lenka feny třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
121 Nena Aknel Top ČLP/FCR/3206 Hladíková Jana feny třída pracovní Flat Coated Retriever VD3
122 Abby od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2486 Klíchová Jindřiška feny třída vítězů Flat Coated Retriever V
123 Amanda Bella od Černé perly ČLP/FCR/3114 Scheinpflugová Ivana feny třída vítězů Flat Coated Retriever V
124 Apricot Story Black Lolly ČLP/FCR/2688 Hamouzová Kateřina feny třída vítězů Flat Coated Retriever V4
125 Exotic Beauty z Mokré Hory ČLP/FCR/3070 Pavlušová Veronika feny třída vítězů Flat Coated Retriever V3
126 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, KV, BOB, BIS retriever
127 Kiss of Night Bonny Dux ČLP/FCR/2113 Dragounová Alena feny třída vítězů Flat Coated Retriever V2, RES. CAC
128 Britnes Star Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/1098 Pechovi Lenka a Petr feny třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
129 Ike z Vlčích luk ČLP/FCR/1174/2007 Žampachová Eva feny třída veteránů Flat Coated Retriever V2
130 Benjamin Bert from Hofion ČLP/CBR/902 Straková Veronika psi třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V2, RES. CAC
131 Prince of Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/851 Sehnalíková Sona psi třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV, BOB
132 Word Winner key Kelečský poklad ČLP/CBR/1060 Sehnalíková Soňa feny třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
133 Irena Chessy z Vlčích luk ČLP/CBR/1011 Korda František feny mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
134 Bella Donna Queens of Athila ČLP/CBR/959 Šíma Jaroslav feny třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
135 Bára z Fukova ČLP/CBR/1018 Straková Veronika feny třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V2, RES. CAC
136 New Hope Treasure Kelečský poklad ČLP/CBR/781 Sehnalíková Soňa feny třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
137 Ultimate of Grace Kelečský poklad ČLP/CBR/1002 Sehnalíková Soňa feny třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
138 Cocochanell Coffie Kelečský poklad ČLP/CBR/395 Sehnalíková Soňa feny třída veteránů Chesapeake Bay Retriever V1, BOV
139 Chad z Rohateckých luk ČLP/IWS/232 Hodková Kateřina psi třída otevřená Irský vodní španěl VD1
140 Acy von Czech Meran ČLP/KOO/72 Zimenová Irena feny třída mladých Kooikerhondje V1, CAJC, KVM
141 Alischa von Chicostein ČLP/KOO/49 Nogová Kristýna feny třída vítězů Kooikerhondje V1, CAC, KV, BOB
142 Lamberjack of Bohemia Bras ČLP/LR/28660 Váňa Tomáš psi třída dorostu Labradorský retriever VN1
143 Ballo na Orpilu na Orpilu ČLP/LR/28432 Radovesnický Radek psi třída mladých Labradorský retriever V2
144 Dexter-Hero of Dashby ČLP/LR/28061 Götzová Dagmar psi třída mladých Labradorský retriever V3
145 Džedhor Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/28484 Kopáčková Renata psi třída mladých Labradorský retriever VD
146 Eskim od Dubu Trojáku ČLP/LR/27895 Vlčkovi Jaroslav + Markéta psi třída mladých Labradorský retriever V4
147 Kowalski Replay I LOE 2165044 Šiplovi Alena a Miroslav psi třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
148 Uriash Choco z Orvetu ČLP/LR/28034 Novák Radek psi třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
149 Denis Merlucius ČLP/LR/27426 Brunst Rudolf psi mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
150 A'Future is Flynn Caniwergi's ČLP/LR/27180 Hadačová Petra psi třída otevřená Labradorský retriever V3
151 Adonis na Orpilu ČLP/LR/26524 Novák Radek psi třída otevřená Labradorský retriever NENASTOUPIL
152 Arny Dograsty ČLP/LR/26464 Kaňáková Lenka psi třída otevřená Labradorský retriever VD
153 Handy Hedgehog of Bohemia Bras ČLP/LR/27095 Krutská Tereza psi třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
154 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi třída otevřená Labradorský retriever V2, RES. CAC
155 Kuba Libošovská blata ČLP/LR/25159/2011 Vlnová Kateřina psi třída otevřená Labradorský retriever VD4
156 Majestic Royal Glade od Lužáneckého Parku ČLP/LR/27315 Miksan Petr psi třída otevřená Labradorský retriever VD
157 Osiris Z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26613 Kafková Jiřina psi třída otevřená Labradorský retriever D
158 Qwanto Gold z Orvetu ČLP/LR/26717 Nováková Marcela psi třída otevřená Labradorský retriever VD
159 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC, KV
160 Barney Star Horské vršky ČLP/LR/26923 Pacholíkova Irena psi třída pracovní Labradorský retriever V
161 Bolt Chocolat z Kladenských zahrad ČLP/LR/26033 Kovalová Veronika psi třída pracovní Labradorský retriever V
162 Cute Merlin Bally of Dashby ČLP/LR/26755 Gotzova Dagmar psi třída pracovní Labradorský retriever VD
163 Haniball Blazing Diamond ČLP/LR/27186 Tamášová Hana psi třída pracovní Labradorský retriever V
164 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi třída pracovní Labradorský retriever V2, RES. CAC
165 Kuky z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/27150 Pejznochová Michaela psi třída pracovní Labradorský retriever V4
166 Lar Libošovská Blata ČLP/LR/26163 Bužek Kamil psi třída pracovní Labradorský retriever NENASTOUPIL
167 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Špičáková Dagmar psi třída pracovní Labradorský retriever V3
168 Eliminator Danger of Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Šlemr Michal psi třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
169 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová, DiS. Petra psi třída vítězů Labradorský retriever V2, RES. CAC
170 King´s Word Bohemia Bras ČLP/LR/17174 Špičáková Dagmar psi třída veteránů Labradorský retriever V
171 In Wonderland with Alice Of Tintagel Winds ČLP/LR/28951 TÝŘLOVÁ ALICE feny třída štěňat Labradorský retriever N
172 Aurora Riverlab´s SPKP 5570 Tormová Ivana feny třída dorostu Labradorský retriever VN1
173 Kelly Z Novoveských lučin ČLP/LR/28785 Hájková Veronika feny třída dorostu Labradorský retriever VN4
174 Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/28738 Pišnová Hana feny třída dorostu Labradorský retriever VN2
175 Riches Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/28702 Brablíková Alexandra feny třída dorostu Labradorský retriever VN3
176 A'Piece Of Happiness Mighty Labs ČLP/LR/27828 Meskářová Andrea feny třída mladých Labradorský retriever V4
177 Angie Amor Vitae ČLP/LR/27949 Kurzweilová Jana feny třída mladých Labradorský retriever V
178 Aqua Essence of Life Mighty Labs ČLP/LR/27829 Vokounová Simona feny třída mladých Labradorský retriever V
179 By Molly Kunčice pod Ondřejníkem ČLP/LR/28371 Povolná Jitka feny třída mladých Labradorský retriever NEPOSOUZEN
180 Carly Rouse´s ze Sudovické stráně ČLP/LR/ 27954 Chlustinová Michaela feny třída mladých Labradorský retriever NENASTOUPIL
181 Ester Caramella od Himalájského cedru ČLP/LR/28125 Štrachová Ivana feny třída mladých Labradorský retriever VD
182 Honey Ruby Pražský klenot ČLP/LR/28202 Kavánková Naďa feny třída mladých Labradorský retriever V3
183 Mirka Lab z Vlčích luk ČLP/LR/28272 Korda František feny třída mladých Labradorský retriever V2
184 Paper Doll Dolbia ČLP/LR/28346 Ćmielová Monika feny třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, KVM
185 Avalanche z Havlova dvora ČLP/LR/27403 Čerešňáková Eva feny mezitřída Labradorský retriever NENASTOUPIL
186 Cindy Nový Svět u Jihlavy ČLP/LR/27660 Zdarsa Jiří feny mezitřída Labradorský retriever V3
187 Comtessa Dominus Moravia ČLP/LR/27634 Tamášová Hana feny mezitřída Labradorský retriever V2, RES. CAC
188 Madame Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/27320 Brablíkovi Alexandra a Petr feny mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
189 A´Destined ToVictory Caniwergi´s ČLP/LR/27183 Pajerová Lucie feny třída otevřená Labradorský retriever V
190 Apple Brown z Grodu Hrabiego Malmesbury ČLP/LR/27413 Kratochvílová Jitka feny třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC, KV, BOB
191 Cairra z Kladenských zahrad ČLP/LR/26584 Kejíková Dana feny třída otevřená Labradorský retriever V4
192 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Janská Katarína feny třída otevřená Labradorský retriever V3
193 Chejný ze Staré Výšiny ČLP/LR/26252 Nohava Karel feny třída otevřená Labradorský retriever V
194 July z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26933 Kornová Kateřina feny třída otevřená Labradorský retriever VD
195 Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27037 Šindlerová Zuzana feny třída otevřená Labradorský retriever V2, RES. CAC
196 Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27043 Šindlerová Zuzana feny třída otevřená Labradorský retriever V
197 Aura my DogMiracle ČLP/LR/25708 Benešová Dana feny třída pracovní Labradorský retriever V
198 Bonny Liz Horské vršky ČLP/LR/26924 Pacholíkova Irena feny třída pracovní Labradorský retriever V3
199 Breathtaking View Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny třída pracovní Labradorský retriever VD
200 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplovi Alena a Miroslav feny třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
201 Indian Summer Rescator ČLP/LR/27378 Čerešňáková Eva feny třída pracovní Labradorský retriever V2, RES. CAC
202 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny třída pracovní Labradorský retriever V4
203 Empress Messalina of Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena feny třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
204 Phibi Sun in Their Eyes SPKP 4511 Tormová Ivana feny třída vítězů Labradorský retriever V2, RES. CAC
205 Avalanche Black Slate ČLP/LR/19809 Horká Eva feny třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
206 Felina z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/18268 Zdarsa Jiří feny třída veteránů Labradorský retriever VD3
207 Old Silk Charway ČLP/LR/17952 Götzová Dagmar feny třída veteránů Labradorský retriever V2
208 Aladdin Radiva baby SPKP 70 Liptáková Iveta psi třída štěňat Lagotto romagnolo VN1
209 Picasso - SPKP 67 Kadnárová Jana psi třída mladých Lagotto romagnolo V1, CACJ, BOJ, KVM
210 Eolo Dei Boschi D´Oro COR A 36-12/298 Liptáková Iveta psi třída otevřená Lagotto romagnolo NEPOSOUZEN
211 Bambulka Radiva baby SPKP 84 Liptáková Iveta feny třída štěňat Lagotto romagnolo VN1
212 Radiva baby Arabela Radiva baby SPKP 73 Pospisilova Katerina feny třída štěňat Lagotto romagnolo NENASTOUPIL
213 All About Love Kira Angel Navajo ČLP/LGR/40 Slapničková Ivana feny třída mladých Lagotto romagnolo NENASTOUPIL
214 Emmy Yduns Blue´s DK00134/2012 Liptáková Iveta feny třída otevřená Lagotto romagnolo V1, CAC
215 Faith Angelus mei SPKP48 Fodor Jozef feny třída otevřená Lagotto romagnolo V2, RES. CAC
216 Coco - SPKP 54 Kadnárová Jana feny třída vítězů Lagotto romagnolo V1, CAC, KV, BOB
217 Ares od Šrámoty ČLP/NK/3773 Pěnkava Martin psi třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, KVM
218 Dar Z Roubíčkovy Lhoty ČLP/NK/3644 Sedláček Zdeněk psi mezitřída Německý křepelák V1, CAC, KV
219 Dino z Roubíčkovy Lhoty ČLP/NK/3645 Sláma Jiří psi mezitřída Německý křepelák V3
220 Chico Any-Bon ČLP/NK/3679 Svánovský Petr psi mezitřída Německý křepelák V2, RES. CAC
221 Alf Bohemia Jewellery ČLP/NK/3615/2013 Golinovská Petra psi třída pracovní Německý křepelák V2, RES. CAC
222 Bret z Petrovských Hájů ČLP/NK/3201 Kejval Karel psi třída pracovní Německý křepelák V1, CAC
223 Beryl Bohemia Jewellery ČLP/NK/3863 Golinovská Petra feny třída dorostu Německý křepelák VN1
224 Brima z Peroutkova dvorku ČLP/NK/3810 Radina Josef feny třída mladých Německý křepelák V1, CAJC, BOJ, KVM
225 Dafy z Roubíčkovy Lhoty ČLP/NK/3646 Muller Zdeněk feny mezitřída Německý křepelák V1, CAC, KV, BOB
226 Charley z Radinova Dvora ČLP/NK/3383 Radina Josef feny třída vítězů Německý křepelák V1, CAC
227 Five Island Caddy Piktook's ČLP/NSR/774 Bílý Milan psi třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, BOJ, KVM
228 Hallifax Sexy Rexy ČLP/NSR/536 Coufalová Jitka psi třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever NENASTOUPIL
229 Whispering Reed´s Jumper ČLP/NSR/782 Korbel Malgorzata Jindřiška Benešová psi třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
230 Adrenalin Ginger Star ČLP/NSR/507 Horňáková Pavla psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2, RES. CAC
231 White Banjo Boy Shaggy Toller's ČLP/NSR/534 Plachá Aneta psi třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV, BOB
232 Christopher Sv. Huberta ČLP/NSR/318 Ohlídalová Veronika psi třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, BOV
233 Berenika Liz Red Treasure ČLP/NSR/743 Čejková Veronika feny třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
234 Briny Kate Red Treasure ČLP/NSR/747 Furáková Lenka feny třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD1
235 Roisin Erikachen ČLP/NSR/673 Garová Martina feny třída pracovní Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV
236 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1
237 Romy Rudolfovská skála ČLP/NSR/497 Fišerová Jaroslava feny třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2
238 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Aneta feny třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1
239 Glimmer Of Hope z Kasétek ČLP/PVP/265 Baumruková Šárka psi třída mladých Portugalský vodní pes V1, CAJC, KVM, BOJ, BOB
240 Go For Victory z Kasétek ČLP/PVP/266 Bernardová Lenka psi třída mladých Portugalský vodní pes V2
241 Guinness Ikon´s ČLP/PVP/146 Mihulová Iveta psi třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, KV
242 Heureka z Kasétek ČLP/PVP/326 Podveská Kateřina feny třída štěňat Portugalský vodní pes VN1, BIS BABY
243 Portcolborne´s Estrella de Oro ČLP/PVP/159 Podveská Kateřina feny třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, KV
244 Errik Boysson Bohemia ČLP/SS/29 Klein Michal psi třída otevřená Sussex španěl V1, CAC, KV, BOB
245 Cliff Boysson Bohemia ČLP/SS/17 Klein Michal psi třída veteránů Sussex španěl V1, BOV
246 Frenn Boysson Bohemia ČLP/SS/35 Klein Michal feny třída štěňat Sussex španěl VN1
247 Alvin Králův hrádek ČLP/WSS/4733 Tereza Tinglová Jan Pác a psi třída mladých Welššpringršpaněl V3
248 Ed z Příbrazských blat ČLP/WSS/4772 Milota Josef psi třída mladých Welššpringršpaněl V2
249 Indiana Jones Ivančice ČLP/WSS/4712 Remešová Dagmar psi třída mladých Welššpringršpaněl V4
250 Iscar z Ohrádek ČLP/WSS/4797 Lazarová Veronika psi třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, KVM
251 Gintonic Minebea ČLP/WSS/4794 Hůlková Irena psi mezitřída Welššpringršpaněl V2
252 Jeremy Jeff Ivančice ČLP/WSS/4716 Maršálek Ladislav psi mezitřída Welššpringršpaněl V1
253 Mates od Jaslůvky ČLP/WSS/4644 Kubinec Jaroslav psi třída otevřená Welššpringršpaněl V1
254 Alfred Idol Bohemia ČLP/WSS/4573 Václavík Petr psi třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
255 Fellow Aspero Minebea ČLP/WSS/4731 Nohýnková, DiS Lucie psi třída pracovní Welššpringršpaněl V3
256 Phoenix Eastfarm's ČLP/WSS/4631 Matiášová Anděla psi třída pracovní Welššpringršpaněl V2, RES. CAC
257 Harry Potter Ivančice ČLP/WSS/4497 Stražovská Petra psi třída vítězů Welššpringršpaněl V3
258 Janek od Jaslůvky ČLP/WSS/4373 Heidefors Eva psi třída vítězů Welššpringršpaněl V2, RES. CAC
259 Marieusz S. Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 Samsel Jagoda psi třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC, KV, BOB
260 Arina Králův hrádek ČLP/WSS/4738 Tinglová Tereza feny třída mladých Welššpringršpaněl V4
261 Iris Rainbow Ivančice ČLP/WSS/4713 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny třída mladých Welššpringršpaněl V3
262 Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 Hendrych Pavel feny třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, KVM, BOJ
263 Judith Jolanda Ivančice ČLP/WSS/4721 Langer Pavel feny třída mladých Welššpringršpaněl V2
264 Bereta Idol Bohemia ČLP/WSS/4696 Doležalová Ilona feny mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
265 Ever Cera Brixi´s Pride ČLP/WSS/4730 Brixí Zuzana feny mezitřída Welššpringršpaněl V2
266 Awela Helwyr ČLP/WSS/4706 Pfauser Jan feny třída otevřená Welššpringršpaněl V3
267 Destny Brixi´s Pride ČLP/WSS/4620 Černý Jan feny třída otevřená Welššpringršpaněl V2, RES. CAC
268 Honeymoon Is Over Benton ČLP/WSS/4691 Pospíšilová Dana feny třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC, KV
269 Kelly od Jaslůvky ČLP/WSS/4494 Tinglová Tereza feny třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
270 Freny Ivančice ČLP/WSS/3581 Novotná Jitka feny třída veteránů Welššpringršpaněl V1, BOV
271 Chico Chlupaté štěstí ČLP/GR/16445 Slováčková Soňa psi třída štěňat Zlatý retriever VN1
272 Chucky Chlupaté štěstí ČLP/GR/16449 Gálisová Lenka psi třída štěňat Zlatý retriever VN2
273 Dusty z Karpentné ČLP/GR/16338 Šustáčková Lucie psi třída dorostu Zlatý retriever VN1
274 ELF My Joy ČLP/GR/16404 Přibilová Tereza psi třída dorostu Zlatý retriever NENASTOUPIL
275 I´m Your Hero Famous Gold ČLP/GR/16379 Kavánková Naďa psi třída dorostu Zlatý retriever VN2
276 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold ČLP/GR/16353 Míšek Pavel psi třída dorostu Zlatý retriever VN3
277 Gucci Angel Shadow ČLP/GR/16201 Jindrová Dagmar psi třída mladých Zlatý retriever NENASTOUPIL
278 Happy Miracle Boy Rusty Love www.rustylove.cz ČLP/GR/16084 Musilová Jana psi třída mladých Zlatý retriever VD
279 Heart Of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečková Andrea psi třída mladých Zlatý retriever V3
280 Charly od Táborských Dvořáků ČLP/GR/16254 Vala Libor psi třída mladých Zlatý retriever VD
281 Like A Hurricane Little Violet´s ČLP/GR/16281 Kozlová Lucie psi třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
282 Lord Wizard Nenuoramos ČLP/GR/16101 Kučerová Ivana psi třída mladých Zlatý retriever V2
283 Make Right Decisions Brdské zlato Brdské zlato ČLP/GR/15841 Ing. Libánský Miloslav a Renata psi třída mladých Zlatý retriever VD
284 Zampanzar Two Step´s LOE2157957 Kohoutová Dana psi třída mladých Zlatý retriever VD4
285 Akim z Maletických luk ČLP/GR/15485 Lacina Lan psi mezitřída Zlatý retriever VD
286 Alan Golden Dummy ČLP/GR/15445 Dudešek Tomáš psi mezitřída Zlatý retriever V4
287 Albi de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15657 Kučerová Jana psi mezitřída Zlatý retriever VD
288 Amsterdam de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15661 Kemrová Renata psi mezitřída Zlatý retriever VD
289 Avignon de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15660 Slezáková Kamila psi mezitřída Zlatý retriever VD
290 Care For You Touch of Heaven ČLP/GR/15725 Smejkal Jaroslav psi mezitřída Zlatý retriever VD
291 Collin My Joy SPKP 2719 Šendulová Petra psi mezitřída Zlatý retriever V3
292 EnRico Z Botičských Meandrů ČLP/GR/15501 Ing. ROHAN Milan, MBA psi mezitřída Zlatý retriever V2, RES. CAC
293 Goofy Sunday Rusty Love ČLP/GR/15753 Dudbvá Kateřina psi mezitřída Zlatý retriever VD
294 Zampanzar Blow Up ČLP/GR/15971 Kohoutová Dana psi mezitřída Zlatý retriever V1, CAC, KV, BOB
295 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi třída otevřená Zlatý retriever VD
296 Amigo de Ares Evening Melody ČLP/GR/14879 Musilová Jana psi třída otevřená Zlatý retriever V4
297 Arny Via Lattea ČLP/GR/13913 Dudová Kateřina psi třída otevřená Zlatý retriever VD
298 Athos Lueur dorée ČLP/GR/15032 Ďoubalová Eva Ing. psi třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
299 Budulínek Chlupaté štěstí ČLP/GR/14874 Nollová Iva psi třída otevřená Zlatý retriever NENASTOUPIL
300 Daily Rays Dream Maker ČLP/GR/15564 Hubíková Eva psi třída otevřená Zlatý retriever V2, RES. CAC
301 Dutch Sunday Rusty Love ČLP/GR/14528 Pechová Helena psi třída otevřená Zlatý retriever V3
302 Adventure Crusader Pure Soul ČLP/GR/13445 Smrčková Michala psi třída pracovní Zlatý retriever VD
303 Atrey Broock's Angel ČLP/GR/1525/09 Kordíková Petra psi třída pracovní Zlatý retriever V
304 Baddy z Líšeňské planinky ČLP/GR/14932 Novotná Marta psi třída pracovní Zlatý retriever VD
305 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi třída pracovní Zlatý retriever V4
306 Bonett Bride To Dorado Blanco ČLP/GR/15226 Nokič Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V3
307 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
308 Daren Angel Shadow ČLP/GR/14379 Pietroszková Alice psi třída pracovní Zlatý retriever V
309 Darius Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi třída pracovní Zlatý retriever VD
310 Don Douglas z Liblických rákosin ČLP/GR/14623 Fejfarová Lenka psi třída pracovní Zlatý retriever V
311 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi třída pracovní Zlatý retriever V2, RES. CAC
312 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432 Janská Hana psi třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
313 Aristocrate Royal Faith ČLP/GR/14607 Nová Petra psi třída vítězů Zlatý retriever V4
314 Brilliant Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi třída vítězů Zlatý retriever VD
315 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi třída vítězů Zlatý retriever VD
316 Don Quijote Cheek to Cheek ČLP/GR/13411/09 Míšek Pavel psi třída vítězů Zlatý retriever VD
317 Heartbreaker Is Friendly ČLP/GR/11021 Štencelová Radka psi třída vítězů Zlatý retriever V
318 Morris Traveller Fiddle-De-Dee's ČLP/GR/12311/08 Bursíková Radka psi třída vítězů Zlatý retriever V2, RES. CAC
319 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/13105 Mrkvová Jaroslava psi třída vítězů Zlatý retriever V3
320 Princ Damian Chlupaté štěstí ČLP/GR/13108 Soukupová Blanka psi třída vítězů Zlatý retriever V
321 Bartoloměj od Dívčího skoku ČLP/GR/7537 Ton Luboš psi třída veteránů Zlatý retriever V2
322 Gucci z Dražovského hájku ČLP/GR/9441 Janská Hana psi třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV
323 Charles-Condor Sonak ČLP/GR/10107 Špottová Romana psi třída veteránů Zlatý retriever VD4
324 Porthos the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečková Andrea psi třída veteránů Zlatý retriever V3
325 Anežka Laura od Litovického potoka ČLP/GR/16410 Hechtbergerová Zdeňka feny třída štěňat Zlatý retriever N
326 Anna Viktorie od Litovického potoka ČLP/GR/16408 Horák Jakub feny třída štěňat Zlatý retriever N
327 Believe Christiny Magic Spell ČLP/GR/16472 Baslová Jana feny třída štěňat Zlatý retriever N
328 Cherine Chlupaté štěstí ČLP/GR/16454 Žáková Lada feny třída štěňat Zlatý retriever VN4
329 Chessie Chlupaté štěstí ČLP/GR/16453 Maříková Iva feny třída štěňat Zlatý retriever VN3
330 Christine Chlupaté štěstí ČLP/GR/16455 Drahota Jiří feny třída štěňat Zlatý retriever VN2
331 Pinia Rozmachany Ogon PRK 8346/XLII/14 Kalwajtys Magdalena feny třída štěňat Zlatý retriever VN1
332 Ulla z Měsíčních plání ČLP/GR/16437 Soukupová Blanka feny třída štěňat Zlatý retriever N
333 Barkasa Barking love ČLP/GR/16463 Moricová Ilona feny třída dorostu Zlatý retriever N3
334 Debie z Karpentné ČLP/GR/16339 Kučerová Ing. Ivana feny třída dorostu Zlatý retriever N2
335 Hi I´m Violett Bloomingen Gold ČLP/GR/16513 Jínová Lucie feny třída dorostu Zlatý retriever VN1
336 Bella ze Šlapanovské stráně ČLP/GR/15856 Tureničová Ludmila feny třída mladých Zlatý retriever V
337 Bella Iceworld Legend ČLP/GR/15991 Novotná Marta feny třída mladých Zlatý retriever VD
338 Celesta Broock´s Angel ČLP/GR/15824 Svobodová Monika feny třída mladých Zlatý retriever VD
339 Claire Broock´s Angel ČLP/GR/15823 Mužskovská Jana feny třída mladých Zlatý retriever V
340 Cristie Broock's Angel ČLP/GR/15825 Antoš Jaromír feny třída mladých Zlatý retriever V
341 Everlasting Joy Flores Vitae ČLP/GR/15790 Mašterová Jana feny třída mladých Zlatý retriever V
342 Everlasting Love Flores Vitae ČLP/GR/15791 Hubíková Eva feny třída mladých Zlatý retriever V2
343 Faith z Liblických rákosin ČLP/GR/15903 Věřbová Veronika feny třída mladých Zlatý retriever VD
344 Fleur z Liblických rákosin ČLP/GR/15904 Haklová Lenka feny třída mladých Zlatý retriever V
345 Garsis Rose Aurea Rosa ČLP/GR/16113 Píchová Eva feny třída mladých Zlatý retriever V3
346 Happy Cherry Jelly Rusty Love ČLP/GR/16088 Jirásková Martina feny třída mladých Zlatý retriever VD
347 Heart and Soul Famous Gold ČLP/GR/15787 Štencelová Radka feny třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, KVM
348 Princess and the Pea Volente Deo ČLP/GR/16471 Nokic Lenka feny třída mladých Zlatý retriever V4
349 Airin z Maletických luk ČLP/GR/15488 Kašparová Veronika feny mezitřída Zlatý retriever VD
350 Amazonka de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15665 Králíček Robert feny mezitřída Zlatý retriever V4
351 Angel Alps Magic Spell ČLP/GR/15550 Köhlerová Jitka feny mezitřída Zlatý retriever VD
352 Bora Evigold ČLP/GR/15710 Stračíková Lucie feny mezitřída Zlatý retriever V2, RES. CAC
353 Cindy z Borových lesů ČLP/GR/15676 Řehoř Michal feny mezitřída Zlatý retriever NENASTOUPIL
354 Era z Botičských Meandrů ČLP/GR/15505 Šípová Eva feny mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
355 Faith Angel Shadow ČLP/GR/15632 Drábková Petra feny mezitřída Zlatý retriever VD
356 Go Sunny Frisbee Rusty Love ČLP/GR/15757 Eliášková Linda feny mezitřída Zlatý retriever V3
357 Amigo de Aimee Evening Melody ČLP/GR/14882 Bezemková Nikola feny třída otevřená Zlatý retriever V2, RES. CAC
358 Annie z Týnského podskalí ČLP/GR/15370 Kaslová Eva feny třída otevřená Zlatý retriever V4
359 April z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová ing. Ivana feny třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
360 Berrie Sonaga ČLP/GR/15126 Tichá Iva feny třída otevřená Zlatý retriever V
361 Clea Citarwen ČLP/GR/15266 Brýdlová Jana feny třída otevřená Zlatý retriever VD
362 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289 Antoš Jaromír feny třída otevřená Zlatý retriever VD
363 Desireé z Liblických rákosin ČLP/GR/14624 Haklová Lenka feny třída otevřená Zlatý retriever V3
364 Lindsay Lohan Artemis Gold ČLP/GR/14727 Míšek Pavel feny třída otevřená Zlatý retriever VD
365 Aleela De Inka Alegra Bohemia ČLP/GR/15664 Vašáková Jitka feny třída pracovní Zlatý retriever NEPOSOUZEN
366 Angelina z Borových lesů ČLP/GR/13663 Tureničová Ludmila feny třída pracovní Zlatý retriever VD3
367 Bella My Joy SPKP 2456 Kollárik Dušan feny třída pracovní Zlatý retriever V2, RES. CAC
368 Berenika Chlupaté štěstí ČLP/GR/14875 Drahota Jiří feny třída pracovní Zlatý retriever NENASTOUPIL
369 Divine Sunday Rusty Love ČLP/GR/14529 Smrčková Michala feny třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
370 Esarah z Fatkovského dvora ČLP/GR/14651 Sýkorová Ivana feny třída pracovní Zlatý retriever VD4
371 Bagheera od Vltavské stráně ČLP/GR/14394 Mastilová Alena feny třída vítězů Zlatý retriever V3
372 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, KV
373 Chance od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny třída vítězů Zlatý retriever V4
374 Star Shine Rainox Release ČLP/GR/14996 Svoreňová MVDr.Zdenka feny třída vítězů Zlatý retriever V2, RES. CAC
375 Adélka z Volarských lesů ČLP/GR/10568 Kaslová Eva feny třída veteránů Zlatý retriever V1
376 Brandy Aillin Vetcare Bohemia ČLP/GR/10716 Nová Petra feny třída veteránů Zlatý retriever V3
377 Cathy od Hradu Veveří ČLP/GR/5626 Tíkalová Zuzana feny třída veteránů Zlatý retriever V4
378 Deborah the Dream Team ČLP/GR/8424 Štencelová Radka feny třída veteránů Zlatý retriever V2
379 Dorris Aurea Rosa ČLP/GR/10480 Píchová Eva feny třída veteránů Zlatý retriever V
380 Iskandar The Best Gold ČLP/GR/9680 Blahoutova Serbusova Lenka feny třída veteránů Zlatý retriever NENASTOUPIL
381 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670 Řehoř Michal feny třída veteránů Zlatý retriever V

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VSVM- vítěz speciální výstavy mladých
VSV - vítěz speciální výstavy

zpět na úvod