Speciální výstava všech plemen KCHLS - výsledky NE

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
500 Orinoco Classic Night Hawk´s ČLP/AWS/107 Konečná Mgr. Hana psi  třída mladých Americký vodní španěl V1, CAJC, BOJ, VSVM
501 Clara od Valinky ČLP/AWS/103 Levora Antonín feny  třída mladých Americký vodní španěl V1
502 Bella od Valinky ČLP/AWS/99 Levora Antonín feny  třída otevřená Americký vodní španěl V1, CAC, VSV, BOB
503 Evian Schönez ČLP/AC/36247 Pacoltová Dana psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
504 Hubert od Princezny Kačenky ČLP/AC/36043 Podrazilová Marcela psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC, VSVM
505 Charles od Bukové studánky ČLP/AC/35833 Maršíková Iva psi  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
506 Hubert od Bukové studánky ČLP/AC/35452 Kleinová Dana psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
507 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Bc.Martina psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, VSV
508 Rihana z Chalupecké louky ČLP/AC/36086 Kubíková Milada feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC, VSVM
509 Agatha  ze Slunné horky ČLP/AC/35523 Doležalová Eliška feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, res. CAC
510 Ayla od Vlašimského zámku ČLP/AC/35396 Michlová Bc.Kristina feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD
511 Baileys Tarakim ČLP/AC/34875 Maršíková Iva feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V4
512 Cecilie  z Ořechového vrchu ČLP/AC/35623 Nossbergrová Hana  feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
513 Ebony Z Pozalesí ČLP/AC/34691 Čermáková Petra feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením VD
514 Wirgie  Sant Tulip ČLP/AC/35650 Konečná Drahomíra feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
515 Hiddy  od Bukové studánky ČLP/AC/35453 Maršíková Iva feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
516 Yasmin Dangle Dolly Marcato Line ČLP/AC/34841 Sýkorová Lucie feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
517 Faultles Sweet of  Sant Tulip  ČLP/AC/32109 Konečná Drahomíra feny  třída veteránů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, BOV
518 Hertog Allert´s ČLP/AC/36105 Hartmannová Vlasta psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC, VSVM
519 Status Symbol Royal Friend ČLP/AC/ 1642/12 Škarek Ladislav psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
520 Drycastle Dandy´s El Nino SPKP 2246 Felszeghy E.A.O. psi  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
521 Bright Dream Skar-Line colour range ČLP/AC/35483 Škarek Ladislav psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
522 Simon z Blatova ČLP/AC/35461 Smržová Dana psi  třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
523 Zak Skar-Line colour range ČLP/AC/35058 Škarek Ladislav psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
524 Amazing Grace Manjunos CS 14176 Eisen Katrin feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - vícebarevní VN1
525 Kamelia Black Petrs ČLP/AC/36412 Jedličková Jana feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupil
526 Amanda z Vimperka ČLP/AC/36039 Bínová Jarmila feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupil
527 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC, VSVM
528 Fortuna  Skar-Line colour range ČLP/AC/36196 Škarek Ladislav feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
529 Fidorka z Chlumeckého zátiší ČLP/AC/35957 Králová Martina feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD2
530 Quiet Cool Night Benchmark ČLPAC/35852 Jedličková Jana feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní VD1
531 Make Me Smile From Lunas Star CS 13808 Eisen Katrin feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2, res. CAC
532 Zita Skar-Line colour range ČLP/AC/35060 Škarek Ladislav feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
533 Samba z Blatova ČLP/AC/35463 Smržová Dana feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
534 Asteria z Chlumeckého zátiší ČLP/AC/32387 Králová Martina feny  třída veteránů Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupil
535 Janik Black Petrs ČLP/AC/36283 Studeník Petr psi  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC, VSVM, BOJ
536 Carlito z Ořechového vrchu ČLP/AC/35621 Nossbergrová Hana psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
537 King of Hearts Made in Austria ČLP/AC/34106 Klepš Otakar psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
538 Berris Deermount ČLP/AC/36320 Pytelová MVDr. Pavlína feny  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD1
539 Isha od Bukové studánky ČLP/AC/35980 Maršíková Iva feny  mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
540 Diana z Černého Slezska ČLP/AC/35378 Pacoltová Dana feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
541 Katty z Chalupecké louky ČLP/AC/34699 Pytelová MVDr.Pavlína feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2, res. CAC
542 Balantine Tarakim ČLP/AC/34871 Kubíková Milada feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC, VSV, BOB, BIS, SUPER BIS
543 Ethel  ze Země Pipikel ČLP/AC/34885 Lukuvková Daniela feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2, res. CAC
544 Akim Darwin Cizera ČLP/ASS/6014 Cimburková Renáta psi  třída mladých Anglický špringr španěl VD
545 Jasper od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6038 Sojka Josef psi  třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, VSVM, BOJ, BOB
546 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 Musil Petr psi  mezitřída Anglický špringr španěl V1
547 Justin Enjoy The World Alfalex ČLP/ASS/5833/11 Golinovská Petra psi  třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC, Nejkrásnější pracovní pes
548 Idol Jack  Od Stroupinského potoka ČLP/ ASS/5761 Hladká Martina psi  třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC, VSV
549  Rosalie Princess Buxusson Ganwales ČLP/ASS/1770 Hladká Martina  feny  třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
550 Romance Summer Buxusson Ganwales ČLP/ASS/1769 Hladká Martina  feny  třída dorostu Anglický špringr španěl VN2
551 Diana Krall Buxussons Happy Lean´s ČLP/ASS/6170 Garová Martina feny  třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, VSVM
552 White Chocolate Lordsett ČLP/ASS/6022 Mašín Ondřej feny  mezitřída Anglický špringr španěl V1, CAC, VSV
553 Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 Děkánková Markéta feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC
554 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799/11 Golinovská Petra feny  třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC
555 Cedrik Mědvědí smečka ČLP/CS/282 Podracká Monika psi  mezitřída Clumber španěl V1, CAC, VSV, BOB
556 Chervood´s Snowbear ČLP/CS/180 Návělek MVDr. Vojtěch psi  třída veteránů Clumber španěl nenastoupil
557 Elizabet Czech Jewel z Rajšlu ČLP/CS/265 Kleinovi Jana a Michal feny  třída vítězů Clumber španěl V1, CAC, VSV
558 Amsel Bonny Dux ČLP/CCR/200 Fantová Alena psi  třída mladých Curly Coated Retriever V1, CAJC, BOJ, VSVM
559 Black Ecco  od Lesa Jaroška ČLP/CCR/205 Vachutková Kristýna psi  třída mladých Curly Coated Retriever V2
560 Dancing Master Yoü´Re The Inspiration SPKP 19 Merašická-Smékalová Katarina psi  třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOB
561 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Ing.Alena feny  třída mladých Curly Coated Retriever V1
562 Ava Bonny Dux ČLP/CCR/203 Řezníčková Iveta feny  mezitřída Curly Coated Retriever V1, CAC, VSV
563 Dancing Queen You´Re  The Inspiration ČLP/CCR/197 MVDr. Petr Ondráček Mgr Michal Červinka feny  třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC
564 Winterbourne Norwegian Wood PKR.VIII-24535 Ostapczuk-Gebka Ewa psi  třída pracovní Field španěl V1, CAC, VSV, BOB
565 Winterbourne Alice In Wonderland PKR.VII-27567 Staniszewska Beata feny  mezitřída Field španěl V1
566 Diamond Dust Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3474 Maděrová Dana psi  třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
567 Out Of The Wild Black Brianta ČLP/FCR/3446 Svobodová Iva psi  třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
568 Authentic Arrow  Griffella ČLP/FCR/3375 Machková Alena psi  třída mladých Flat Coated Retriever VD4
569 Authentic Charm Grifella ČLP/FCR/3376 Vylhám Jaromír psi  třída mladých Flat Coated Retriever VD
570 Limited Edition Black Brianta ČLP/FCR/3174 Smutná Lenka psi  třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, VSVM, BOJ, BIS JUNIOR
571 Lord of the Rings Black Brianta ČLP/FCR/3175 Svobodová Iva psi  třída mladých Flat Coated Retriever V2
572 Nerelius Drunk On Love ČLP/FCR/3535 Maděrová Dana psi  třída mladých Flat Coated Retriever V3
573 Arny Gold Paradise Valley ČLP/FCR/3086 Friedl Jan psi  mezitřída Flat Coated Retriever VD2
574 Aurel Brit od Černé perly ČLP/FCR/3112 Scheinpflugová Ivana psi  mezitřída Flat Coated Retriever VD3
575 Highclass - Spirit Swallowsflight ČLP/FCR/3171 Topolová Lenka psi  mezitřída Flat Coated Retriever nenastoupil
576 Highclass - Spirit Swallowsflight ČLP/FCR/3171 Topolová Lenka psi  mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
577 Aramis d´Herblay  z Andělského vrchu ČLP/FCR/2702 Žáková Lenka psi  třída otevřená Flat Coated Retriever VD
578 Arny u Zderadičků ČLP/FCR/2917 Lásková Jana psi  třída otevřená Flat Coated Retriever VD
579 Artur od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
580 Corte Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3053 Maděrová Dana psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V4
581 Don Giovanni Černá sluníčka ČLP/FCR/2848 Přibyl Pavel psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
582 Just Top Be Sure Bklack Brianta ČLP/FCR/2786 Šenkýřová Hana psi  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
583 Pole Position Almanza ÖHZB FCR1308 Wehrli Angie psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V3
584 Corry ze Strun ČLP/FCR/1821 Kuželová Veronika psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V3
585 Double Shot z Mokré Hory ČLP/FCR/2815 Kunášková Kateřina psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
586 Highway to Hell Whizzbang's ČLP/FCR/2081 Smutná Lenka psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
587 Brave Heart Tercius ČLP/FCR/2399 Mgr. Kľučka  Stanislav psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
588 Sweet Home Alabama Almanza ÖHZB FCR/1157 Gabriela Baumgartner psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, VSV, BOB, BIS
589 Indian Jones Swallowsflight ČLP/FCR/974 Topolová Lenka psi  třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
590 Airis Royal Kiss ČLP/FCR/3529 Hostinská Veronika feny  třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
591 All The Wonderwall Badaine ČLP/FCR/3432 Kunášková Kateřina feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN3
592 Diamond Coral Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3483 Kratochvíl  Tomáš feny  třída dorostu Flat Coated Retriever N
593 Feel Desire z Mokré Hory ČLP/FCR/3511 Maděrová Dana feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN4
594 Gossip Starts Here Almanza SE49814/2012 Topolová Lenka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
595 Omen OF Love Aknel Top ČLP/FCR/3491 Topolová Lenka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
596 Authentic Hope Griffella ČLP/FCR/3378 Řezníčková Iveta feny  třída mladých Flat Coated Retriever V2
597 Baboo z Andělského vrchu ČLP/FCR/3400 Barták Dalibor feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
598 Brina Labský vítr ČLP/FCR/3291 Skokanová Michaela feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
599 Brown Bellatrix Wild Happiness ČLP/FCR/3299 Jobánková Tereza feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
600 Coal Star Bohemian Ariston ČLP/FCR/3260 Kerda František feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
601 Debora Tercius ČLP/FCR/3250 Prokopová Zuzana  feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
602 Destiny Love od Perlové studánky ČLP/FCR/3317 Pechovi Lenka a Petr feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
603 Dina od Perlové studánky ČLP/FCR/3316 Zlámalíková Zuzana feny  třída mladých Flat Coated Retriever nenastoupil
604 Lia z Kostelce u Jihlavy ČLP/FCR/3192 Tůmová Alena feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
605 Light My Way Black Brianta ČLP/FCR/3178 Smutná Lenka feny  třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC
606 Nena Aknel Top ČLP/FCR/3206 Hladíková Jana feny  třída mladých Flat Coated Retriever V4
607 Nikita  Aknel Top ČLP/FCR/3203 Topolová Lenka feny  třída mladých Flat Coated Retriever V3
608 Adesso Babeta od Ivanského jezera ČLP/FCR/3168 Klíchová Jindřiška feny  mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
609 Amanda Bella od Černé perly ČLP/FCR/3114 Scheinpflugová Ivana feny  mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
610 Exotic Love Mokrá hora ČLP/FCR/3071 Plšková Veronika feny  mezitřída Flat Coated Retriever V3
611 Apricot Story Black Lolly ČLP/FCR/2688 Hamouzová Kateřina feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
612 Caramia Amyflatt ČLP/FCR/2244 Kotíková Petra feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
613 Dafne Flat z Vlčích luk ČLP/FCR/2314 Matuška Pavel feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
614 Gari Flat z Vlčích luk ČLP/FCR/2810 Lebrová Dana feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
615 Kiss of Queen Bonny Dux ČLP/FCR/2114/2012 Hostinská Veronika feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
616 Abbigal Black Avatar SPKP 101/12 Mgr. Kľučka  Stanislav feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V3
617 Arwi Valery Bohemia Tilia ČLP/FCR/2891 Dragounová Alena feny  třída pracovní Flat Coated Retriever VD4
618 Calida Dary ze Strun ČLP/FCR/1826 Scheinpflugová Ivana feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
619 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
620 All The Best Compendio ČLP/FCR/2066 Řezníčková Iveta  feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, VSV
621 Arie Amyflatt ČLP/FCR/1344 Kotíková Petra feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
622 Cinderella Tercius ČLP/FCR/2846 Žampachová Eva feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V3
623 Britney Star Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/1098 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů Flat Coated Retriever V1
624 Ches-Shores Geronimo FDXB000000302815 Hůzlová Zdeňka psi  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC, VSVM
625 Benjamin Bert from Hofion ČLP/CBR/902 Straková Veronika psi  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
626 Sonia´s Boy Silvercreek ČLP/CBR/597 Sehnalíková Soňa psi  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VSV, BOB
627 Bára  z Fukova ČLP/CBR/1018 Straková Veronika feny  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC, BOJ
628 Hajfa Tara Libami ČLP/CBR/918 Růžičková Barbora feny  mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
629 Bela Bambalina Lánské rybníky ČLP/CBR/897 Vachutková Kristýna feny  třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
630 Cora Aschinta Libami ČLP/CBR/665 Hůzlová Zdeňka feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
631 Princess of Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/853 Sehnalíková Soňa feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V2, res. CAC
632 Rosaline od Wicked Kelečský poklad ČLP/CBR/935 sehnalíková sona feny  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, VSV
633 Cocochanell Coffie Kelečský poklad ČLP/CBR/395 Sehnalíková Soňa feny  třída veteránů Chesapeake Bay Retriever V1, BOV
634 Alischa von Chicostein ČLP/KOO/49 Nogová Kristýna feny  třída mladých Kooikerhondje V1, CAJC, VSVM, BOJ
635 Adrasteia Bela z Letné ČLP/KOO/45 Solař Jindřich feny  mezitřída Kooikerhondje V1
636 Artemis Bela z Letné ČLP/KOO/48 Hřebíčková Iva feny  mezitřída Kooikerhondje V2
637 Cleopatra  z Ploužnické stáje ČLP/KOO/36 Benešovi Jindřiška a Ondřej  feny  mezitřída Kooikerhondje nenastoupil
638 Louboutin Dolbia PKR.VIII-29055 Dudkowiak Irmina psi  třída dorostu Labradorský retriever VN1, BIS PUPPY
639 Angel Custodio Vive el Deseo ČLP/LR/27298 Horníčková Stanislava psi  třída mladých Labradorský retriever neposouzen
640 Cute Merlin Bally of  Dashby ČLP/LR/26755 Gotzova Dagmar psi  třída mladých Labradorský retriever V2
641 Joey Z Trojánku ČLP/LR/26653 Štulajterová Alida psi  třída mladých Labradorský retriever VD4
642 Majestic Royal Glade od Lužáneckého Parku ČLP/LR/27315 Miksan Petr psi  třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, VSVM
643 Osiris z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26613 Kafková Jiřina psi  třída mladých Labradorský retriever VD
644 Qwanto Gold z Orvetu ČLP/LR/26717 Nováková Marcela psi  třída mladých Labradorský retriever V3
645 Corado z Muchovy boudy ČLP/LR/26810 Krejčí Renata psi  mezitřída Labradorský retriever VD
646 Glenn Blazing Diamond ČLP/LR/26604 Košuličová Helena psi  mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
647 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi  mezitřída Labradorský retriever V3
648 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Krutská   Tereza psi  mezitřída Labradorský retriever VD
649 Nebthet  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26178 Růžičková Daniela psi  mezitřída Labradorský retriever V4
650 Tobby Bobby od Himalájského cedru ČLP/LR/26417 Prokopová Ingrid psi  mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
651 Alf Brizel ČLP/LR/22350 Škrlantová Veronika psi  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
652 Andy Wood Passion ČLP/LR/24655 Horníčková Stanislava psi  třída otevřená Labradorský retriever V3
653 Bren z Humburských luk ČLP/LR/26094 Vanda Jan psi  třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
654 Earnest Attention of  Bohemia Bras ČLP/LR/25803 Krutská Alena psi  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
655 Eclipse Dolbia 5925/XXXII/10 Brablíková Alexandra psi  třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
656 Flynn  Sable Blues ČLP/LR/24773 Horáková Ivona psi  třída otevřená Labradorský retriever V4
657 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi  třída pracovní Labradorský retriever V4
658 Avalanche Guverline´s ČLP/LR/23284 Stránský Josef psi  třída pracovní Labradorský retriever V3
659 Eliminator Danger of  Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Šlemr Michal psi  třída pracovní Labradorský retriever V
660 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
661 Lar Libošovská Blata ČLP/LR/26163 Bužek Kamil psi  třída pracovní Labradorský retriever V
662 Larry z Havlova dvora ČLP/LR/22519 Hlinová  Jindřiška psi  třída pracovní Labradorský retriever V
663 Pat z Proutku ČLP/LR/25641 Kuhová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
664 Ranger  od Himalájského cedru ČLP/LR/25678 Dočekalová Michaela psi  třída pracovní Labradorský retriever nenastoupil
665 Carromer´s Hurricane Joe ČLP/LR/18311 Pražan Petr psi  třída vítězů Labradorský retriever nenastoupil
666 Falco De L´Etang Balancet ČLP/LR/25661 Kůstka Jan psi  třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
667 Christian Lacroix Dolbia PKR.VIII-26237 Fościak Marek psi  třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC, VSV
668 Keepers od Himalájského cedru ČLP/LR/23617 Doležal David  psi  třída vítězů Labradorský retriever V3
669 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Špičáková Dagmar psi  třída vítězů Labradorský retriever V4
670 King´s Word  Bohemia Bras ČLP/LR/17174 Špičáková Dagmar psi  třída veteránů Labradorský retriever V1
671 Fair Sea Moon Pearl Essention of Life ČLP/LR/27774 Pražan Petr feny  třída štěňat Labradorský retriever N1
672 U.Sachmet z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/27463 Horká Michaela  feny  třída dorostu Labradorský retriever VN1
673 A´Destined ToVictory Caniwergi´s  ČLP/LR/27183 Pajerová Lucie feny  třída mladých Labradorský retriever V3
674 A´Meggi Pod Žerčickým kostelem ČPL/LR/26871 Vančová Johana feny  třída mladých Labradorský retriever V
675 Eveline Moravia Temperamento ČLP/LR/27221 Peschelová Petra feny  třída mladých Labradorský retriever V
676 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Janská Katarína feny  třída mladých Labradorský retriever VD
677 Katrina Dolbia PKR.VIII-29058 Dudkowiak Irmina feny  třída mladých Labradorský retriever V2
678 Madame Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/27320 Brablíkovi Alexandra a Petr feny  třída mladých Labradorský retriever V4
679 Maja  Pod Žerčickým kostelem ČLP/LR/26872 Sedláčková Angelika  feny  třída mladých Labradorský retriever VD
680 My Mia Daysi Art ČLP/LR/26987 Lázničková Ilona feny  třída mladých Labradorský retriever V
681 Q.Nefertuti z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26767 Krajíčková Marta feny  třída mladých Labradorský retriever V
682 Red Rose   Sable Blues ČLP/LR/27032 Horká Michaela  feny  třída mladých Labradorský retriever VD
683 Rival Queen Annual´s ČLP/LR/27574 Vanda Jan feny  třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, VSVM
684 Ruia  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26856 Horká Michaela  feny  třída mladých Labradorský retriever VD
685 Violette od Himalájského cedru ČLP/LR/26952 Dočekalová Michaela feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
686 Aldamity With or without You Aldamity ČLP/LR/26888 Peniškovi Lenka a Marek feny  mezitřída Labradorský retriever VD
687 Breathtaking View  Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny  mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
688 Caroline z Muchovy boudy ČLP/LR/26815 Krejčí Renata feny  mezitřída Labradorský retriever VD
689 Demi Ideal Dog ČLP/LR/26498 Stránský Josef feny  mezitřída Labradorský retriever VD
690 Exclusive Edition You´Re The Inspiration SPKP 4906 Merašická-Smekalová Katarina feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
691 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplovi Alena a Miroslav feny  mezitřída Labradorský retriever V3
692 Haberka Lab z Vlčích luk ČLP/LR/26357 Korda Ing. František feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
693 Jessica z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/26406 Průšová Marie feny  mezitřída Labradorský retriever VD
694 Pšenmut  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26621 Balšánková Vladimíra feny  mezitřída Labradorský retriever V
695 Q.Kleopatra  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26768 Horká Michaela  feny  mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
696 Sára Chejný ze Staré Výšiny ČLP/LR/26252 Nohava Karel feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
697 T´Famous Molly Sun in their eyes ČLP/LR/26961 Košuličová Helena feny  mezitřída Labradorský retriever V4
698 Amálie My Dogmiracle ČLP/LR/25705 Tutter Štěpán feny  třída otevřená Labradorský retriever V
699 Be Mine Dolbia PKR.VIII-25330 Dudkowiak Irmina feny  třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC, VSV
700 Bliss Spatio-Temporal ČLP/LR/26344 Peniškovi Lenka a Marek feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
701 Eimee Blazing Diamond ČLP/LR/25413 Košuličová Helena feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
702 Empress Messalina of  Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena  feny  třída otevřená Labradorský retriever V
703 Extravaganzza You´Re The Inspiration ČLP/LR/27336 MVDr. Petr Ondráček Mgr Michal Červinka feny  třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
704 Future It´s Me of Bohemia Bras ČLP/LR/26120 Alena Krutská Hana Zelenáková a  feny  třída otevřená Labradorský retriever V
705 Ice Queen Daysi Art ČLP/LR/2636 Moravcová Marcela feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
706 Ketrin  z Kostelce u JIhlavy ČLP/LR/26412 Průšová Marie feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
707 Mayet  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25783 Horká Michaela feny  třída otevřená Labradorský retriever V4
708 Mut z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25779 Kopecká Miroslava feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
709 New Star Ithaka Bohemia ČLP/LR/23324 Gregorovič Zdeněk feny  třída otevřená Labradorský retriever V3
710 Polydamne  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26622 Martínková Eva feny  třída otevřená Labradorský retriever V
711 Caramelle Cream Belle Moravia ČLP/LR/23812 Pajerová Lucie feny  třída pracovní Labradorský retriever V1
712 Doreen Wicky  Cambrella ČLP/LR/25305 Bártová Ilona feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
713 Františka Libošovská blata ČLP/LR/23712 Červenka Andrášková Jana feny  třída pracovní Labradorský retriever V4
714 Haskellia Vacbro ČLP/LR/24352 Pražan, Brož Petr + Václav feny  třída pracovní Labradorský retriever V2
715 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny  třída pracovní Labradorský retriever V3
716 Love At First Sight  Bohemia Angel ČLP/LR/26430 Cvečková Stanislava feny  třída pracovní Labradorský retriever V
717 Rosalie od Himalájského cedru ČLP/LR/25684 Dočekalová Michaela feny  třída pracovní Labradorský retriever nenastoupil
718 Ballantine Riverdance Bohemia ČLP/LR/24994 Otevřelová Petra feny  třída vítězů Labradorský retriever nenastoupil
719 Bally Brittany of Dashby ČLP/LR/23331 Götzová Dagmar feny  třída vítězů Labradorský retriever V4
720 Carmen Moon Magic Essention of Life ČLP/LR/21046 Pražan Petr feny  třída vítězů Labradorský retriever V3
721 Erna z Ledenických zahrad ČLP/LR/24092 Šeráková Lucie feny  třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
722 Oxana Ex Duria SPKP 4883 Mozoláni Anna  feny  třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
723 Old Silk Charway ČLP/LR/17952 Götzová Dagmar feny  třída veteránů Labradorský retriever nenastoupil
724 Rosana  Just A Rose ČLP/LR/16442 Pražan Petr feny  třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
725 Eolo Dei Boschi D´Oro Dei Boschi D´Oro COR A 36-12/298 Liptáková Iveta psi  mezitřída Lagotto romagnolo V1, CAC, VSV, BOB
726 For Real Gleska  SPKP40 Kadnárová Jana psi  třída vítězů Lagotto romagnolo V1, CAC
727 Coco - SPKP 54 Kadnárová Jana  feny  třída mladých Lagotto romagnolo V2
728 Emmy Yduns Blue DK00134/2012 Liptáková Iveta feny  třída mladých Lagotto romagnolo V1, CAJC, BOJ, VSVM
729 Kincskeresö Angels´s Chelsea ČLP/LGR/31 Šafaříková Jana feny  třída mladých Lagotto romagnolo nenastoupil
730 Hesiodos Penny Hesiodos SE54408/2011  Liptáková Iveta feny  třída otevřená Lagotto romagnolo V1, CAC, VSV
731 Avalon Roxy Red Treasure ČLP/NSR/676 Konečný Lukáš psi  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V3
732 Dar Toller z Vlčích luk ČLP/NSR/698 Ludvíková Jitka psi  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2
733 Kalmegess´ Canadian Ranger PKR VIII 28363 Benešová Jindřiška psi  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, VSVM, BOJ
734 Shaggy Toller´s White Banjo Boy ČLP/NSR/534 Plachá Bc.Aneta psi  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VSV, BOB
735 Ailin Grace Red Treasure ČLP/NSR/677 Furáková Lenka feny  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, VSVM
736 Allie ze Zvolského paloučku ČLP/NSR/645 Matuška Pavel feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD
737 Roisin Erikachen ČLP/NSR/673 Garová Martina feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
738 Abbi  Z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/616 Struk Petr feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V3
739 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V4
740 Vanda Rudolfovská skála ČLP/NSR/568 Gvozďová Marta feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2
741 Witara  Rudolfovská skála ČLP/NSR/587 Hlaváček Karel feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, VSV
742 Daya pod Jablonia ČLP/NSR/414 Daňková Jana feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1
743 Didi Sirus Pro ČLP/NSR/287 Plachá Bc.Aneta feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V2
744 Day and Night  Jemalle ČLP/PVP/257 Markovičová Lenka psi  třída štěňat Portugalský vodní pes VN1
745 Casanova Jemalle ČLP/PVP/170 Markovičová Lenka  psi  třída otevřená Portugalský vodní pes V1, CAC
746 American Made for Mokry Bandita Camlin Seadancer CLP/PVP/158 Volfová Kamila  psi  třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, VSV
747 Double Kiss Jemalle ČLP/PVP/264 Markovičová Lenka feny  třída štěňat Portugalský vodní pes VN1
748 Calitera Chardonay  Mokry Bandita ČLP/PVP/63 Vax Natalie feny  třída otevřená Portugalský vodní pes nenastoupil
749 Cool Lady Jemalle ČLP/PVP/176 Joklová + Vazdová Petra + Pavlína feny  třída otevřená Portugalský vodní pes V1, CAC
750 Estrella de Oro Portcolborne´s ČLP/PVP/129 Podveská Kateřina feny  třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, VSV, BOB
751 Errik Boysson Bohemia ČLP/SS/29 Klein  Michal psi  mezitřída Sussex španěl V1, CAC, VSV, BOB
752 Onda Bona Espero PKR.VIII-28365 Jakubas Zygmunt feny  třída mladých Španělský vodní pes V1, CAJC, VSVM, BOJ, BOB
753 Gintonic Minebea SPKP 1242 Hůlková Irena psi  třída dorostu Welššpringršpaněl nenastoupil
754 Aston Dolston SPKP 1220 Belzárová Silvia psi  třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC
755 Flash Roy Minebea SPKP 1230 Modráková Eva psi  třída mladých Welššpringršpaněl VD4
756 Forrest Gump Minebea SPKP 1228 Hudák Mgr.Jakub psi  třída mladých Welššpringršpaněl V3
757 Mates od Jaslůvky ČLP/WSS/4644 Kubinec Jaroslav psi  třída mladých Welššpringršpaněl V2
758 Phoenix Eastfarms´s ČLP/WSS/4631 Mariášová, Ph.D. Ing. Anděla psi  mezitřída Welššpringršpaněl nenastoupil
759 Vezuv Jankina záhrada SPKP 1200 V.Klimeková J.Kadnarová psi  mezitřída Welššpringršpaněl nenastoupil
760 Den od Nežárecké tůně ČLP/WSS/4609 Kalafut Jan psi  třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC
761 Harry Potter Ivančice ČLP/WSS/4497 Stražovská Petra psi  třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC, VSV
762 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 Uhrová Marie psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V3
763 Noor Twigle ČLP/WSS/4293 Zemánek + Matiášová B. + A. psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC
764 Ralf Jankina záhrada SPKP 1059 Janek Ľudovít a Jana psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V2, res. CAC
765 Chrys z Chotuckých alejí ČLP/WSS/4043 Stražovská Petra psi  třída veteránů Welššpringršpaněl nenastoupil
766 Iris Rainbow Ivančice ČLP/WSS/4713 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny  třída štěňat Welššpringršpaněl VN1
767 Ally Dolston SPKP 1225 Jonneková Viera feny  třída mladých Welššpringršpaněl D
768 Awela Helwyr ČLP/WSS/4706 Pfauser Jan feny  třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAC, BOJ
769 Bereta Idol Bohemia ČLP/WSS/4696 Doležalová Mudr. Ilona feny  třída mladých Welššpringršpaněl nenastoupil
770 Dona od Rychnova ČLP/WSS/4639 Hudlík Jaroslav feny  třída mladých Welššpringršpaněl V3
771 Honeymoon Is Over Benton ČLP/WSS/4691 Pospíšilová, Ing. Dana feny  třída mladých Welššpringršpaněl V2
772 Mája Od Jaslůvky ČLP/WSS/ 4648 Staníková Anna feny  třída mladých Welššpringršpaněl V
773 Miharu Seyles ČLP/WSS/4681 Sedlářová Sylvie feny  třída mladých Welššpringršpaněl V4
774 Dixie od Nežárecké tůně ČLP/WSS/4614 Kubíčková Eva feny  mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
775 Victoria Sacret Jankina záhrada SPKP 1201 Janek Ľudovít a Jana feny  mezitřída Welššpringršpaněl V2, res. CAC
776 Bessie Avoir du Nez ČLP/WSS/4558 Dzuibanová Olga feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V2, res. CAC
777 Corny Brixi´s Pride ČLP/WSS/4592 Brixí Zuzana feny  třída otevřená Welššpringršpaněl nenastoupil
778 Cwrtafon Cerian SPKP 1114 Janek Ľudovít a Jana feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC, VSV, BOB
779 Daphne Moon Minebea SPKP 1178 Mathernyová Patrícia feny  třída otevřená Welššpringršpaněl nenastoupil
780 Hermiona Granger Ivančice ČLP/WSS/4499 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V3
781 Heda Jifex ČLP/WSS/4277 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
782 Uršula Jankina záhrada SPKP 1159 Janek Ľudovít a Jana feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V2, res. CAC
783 Cilla  Han-Ende ČLP/WSS/4287 Konečná Mgr. Hana feny  třída vítězů Welššpringršpaněl nenastoupil
784 Gladys Merylic ČLP/WSS/4565 Uhrová Marie feny  třída vítězů Welššpringršpaněl V2, res. CAC
785 Sabrina Jankina záhrada SPKP 1111 Janek Ľudovít a Jana feny  třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC
786 Benton  Minnesota Storm ČLP/WSS/3913 Uhrová Marie feny  třída veteránů Welššpringršpaněl V2
787 Fatty Jifex ČLP/WSS/3929 Pfauser Jan feny  třída veteránů Welššpringršpaněl V1, BOV
788 Heart Of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečkovi Andrea a Milan psi  třída štěňat Zlatý retriever VN1
789 Heartbreaker Famous Gold ČLP/GR/15783 Holman Petr psi  třída štěňat Zlatý retriever N2
790 Avignon de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15660 Slezáková Kamila psi  třída dorostu Zlatý retriever N3
791 Glossy Ray Of Sun  Rusty Love CLP/GR/15751 Bursíková Radka psi  třída dorostu Zlatý retriever VN1
792 Goofy Sunday  Rusty Love ČLP/GR/15753 Dudova (Cernovska) Katerina psi  třída dorostu Zlatý retriever VN2
793 Collin My Joy ČLP/GR/15617 Šendulová Petra psi  třída mladých Zlatý retriever VD4
794 Daily Rays Dream Maker ČLP/GR/15564 Hubíková Eva + Veronika psi  třída mladých Zlatý retriever V3
795 Darius  Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi  třída mladých Zlatý retriever VD
796 Dutch Dynamite   Estrella de Oro ČLP/GR/15326 Podracká  Naděžda psi  třída mladých Zlatý retriever D
797 Energy Source Bonett Bride ČLP/GR/ 438/12 Suli Krisztina psi  třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, VSVM
798 Enrico  z Botičských Meandrů ČLP/GR/15501 Rohan Milan psi  třída mladých Zlatý retriever V2
799 Hadley  Bismillahi ČLP/GR/15640 Ladnerova Simona psi  třída mladých Zlatý retriever D
800 Humphrey Bismilláhi ČLP/GR/15641 Vodáková Zuzana psi  třída mladých Zlatý retriever D
801 Amigo de Ares Evening Melody ČLP/GR/14879 Musilová Jana psi  mezitřída Zlatý retriever V2
802 Aramis Lueur Dorée ČLP/GR/15031 Vávrová,Bc. Lucie psi  mezitřída Zlatý retriever VD
803 Athos Lueur dorée ČLP/GR/15032 Ďoubalová Eva Ing. psi  mezitřída Zlatý retriever VD4
804 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi  mezitřída Zlatý retriever V3
805 Bonett Bride  to Dorado Blanco ČLP/GR/15226 Nokič Lenka  psi  mezitřída Zlatý retriever V1
806 Brilliang Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi  mezitřída Zlatý retriever VD
807 Farrad Nobell  Z Fatkovského dvora ČLP/GR/15102 Racka Jan psi  mezitřída Zlatý retriever VD
808 Frodo Flores  Zlatá kudrnka ČLP/GR/15172 Kondělková Lucie psi  mezitřída Zlatý retriever VD
809 Kind Dream Brdské Zlato ČLP/GR/15128 Procházková Světlana psi  mezitřída Zlatý retriever VD
810 Amazing DeepDevotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
811 Aristocrate Royal Faith ČLP/GR/14607 Nová Petra psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
812 Armani Dylan   Excellent Bahati  ČLP/GR/14505 Švec + Maršíčková František + Lucka psi  třída otevřená Zlatý retriever V1
813 Arny Via Lattea ČLP/GR/13013 Dudova (Cernovska) Katerina psi  třída otevřená Zlatý retriever V3
814 Basic Instinct Estrella de Oro ČLP/GR/14454 Gajdoš Michal psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
815 Dutch Sunday  Rusty Love ČLPGR/14528 Lorišová Helena psi  třída otevřená Zlatý retriever V2
816 Elkarimas Golden Equilibrado Elkarimas Golden  ÖHZB GR 6231A Binder Katharina, Elisabeth psi  třída otevřená Zlatý retriever V4
817 Flying Moon Famous Gold ČLP/GR/13791 Kolowratová Zuzana psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
818 Viki Chlupaté štěstí ČLP/GR/14357 Zimermanová Lenka psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
819 Adventure Crusader Pure Soul ČLP/GR/13445 Smrčková Michala psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
820 Argo  z Borových lesů ČLP/GR/13659 Jílková Jana psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
821 Artuš My Joy SPKP/2266 Kúdelová Andrea psi  třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
822 Babelsbergi Vanilla Sky Gold.r.266/11 Grasselli Beáta psi  třída pracovní Zlatý retriever V3
823 Back To My Dream Famous Gold ČLP/GR/10778 Štencelová Radka psi  třída pracovní Zlatý retriever V4
824 Benji Golden Sirius ČLP/GR/13683 Novak Michal psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
825 Bouwen   z Eliščiny terasy ČLP/GR/14633 Bakošová Kateřina psi  třída pracovní Zlatý retriever V
826 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
827 Don Pepper Zlatá kudrnka ČLP/GR/14225 Kondělková Lucie  psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
828 Kolombo Gemini Aurum ČLP/GR/14534/2012 Mandíková Iveta psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
829 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi  třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
830 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/ 13105 Mrkvová Jaroslava  psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
831 Porthos  the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečkovi Andrea a Milan psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
832 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432/2010 Janská Hana psi  třída vítězů Zlatý retriever V
833 Átreus Flores Vitae ČLP/GR/13434 Maříková Iva psi  třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
834 Bailey Boy  My Joy SPKP 2452 Kúdelová Andrea psi  třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, VSV
835 Caffe Macchiato Bonett Bride ČLP/GR/ 10078/10 Schwarcz Beáta psi  třída vítězů Zlatý retriever V4
836 Fiddle-De-Dee's Morris Traveller Fiddle-De-Dee's ČLP/GR/12311/08 Bursíková Radka psi  třída vítězů Zlatý retriever V3
837 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi  třída vítězů Zlatý retriever V
838 Justin z Dražovského hájku ČLP/GR/13706 Šimon Petr psi  třída vítězů Zlatý retriever V
839 Watterloo Misantos ČLP/GR/9293/2006 Míšek Pavel psi  třída vítězů Zlatý retriever V
840 Gucci Z Dražovského hájku ČLP/GR/9441/2009 Janská Hana  psi  třída veteránů Zlatý retriever V1
841 Devecia Forever my ČLP/GR/15795 Zemanová Markéta feny  třída štěňat Zlatý retriever N
842 Elise Golden von Schwarcz ČLP/GR/ 782/13 Schwarcz Beáta feny  třída štěňat Zlatý retriever VN1, BIS BABY
843 Everlasting Joy Flores Vitae ČLP/GR/15790 Mašterová Jana feny  třída štěňat Zlatý retriever VN4
844 Everlasting Love Flores Vitae ČLP/GR/15791 Hubíková Eva + Veronika feny  třída štěňat Zlatý retriever VN2
845 Heart And Soul Famoug Gold ČLP/GR/15787 Štencelová Radka feny  třída štěňat Zlatý retriever VN3
846 Aurora de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15662 Janešová Lucie feny  třída dorostu Zlatý retriever VN2
847 Bora Evigold ČLP/GR/15710 Stračíková Lucie feny  třída dorostu Zlatý retriever nenastoupil
848 Cindy z Borových lesů ČLP/GR/15676 Řehoř Michal feny  třída dorostu Zlatý retriever nenastoupil
849 Go Sunny Frisbee Rusty Love ČLP/GR/15757 Eliášková Linda feny  třída dorostu Zlatý retriever VN1
850 Alisa od Úpatí Spáleníku ČLP/GR/15168 Kajuková Petra feny  třída mladých Zlatý retriever V
851 Anabella od Úpatí Spáleníku ČLP/GR/15169 Vacková Iva feny  třída mladých Zlatý retriever VD
852 Angel Alps  Magic Spell ČLP/GR/15550 Köhlerová Jitka feny  třída mladých Zlatý retriever V
853 Annie z Týnského podskalí ČLP/GR/15370 Kaslová Eva feny  třída mladých Zlatý retriever VD
854 Be Black Rose of Golden Cheer ČLP/GR/15414 Škarvadová Bc.Olga feny  třída mladých Zlatý retriever VD
855 Catryn od Zlaté Delfi ČLP/GR/15578 Palivcová Dana feny  třída mladých Zlatý retriever V4
856 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289/ Antoš Jaromír feny  třída mladých Zlatý retriever V2
857 Dianthé  Flores Vitae ČLP/GR/15290 Haklová Lenka feny  třída mladých Zlatý retriever V3
858 Era z Botičských Meandrů ČLP/GR/15505 Šípová Eva feny  třída mladých Zlatý retriever V
859 Especially Dry Bonett Bride ČLP/GR/ 440/12 Suli Krisztina feny  třída mladých Zlatý retriever V1,CAJC, VSVM, BOJ, BOB
860 Francis Rangee  Aurea Rosa ČLP/GR/15235 Čtveráková Helena feny  třída mladých Zlatý retriever neposouzen
861 Heidi Bismilláhi ČLP/GR/15644 Kolečářová Mgr. Kateřina feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
862 Amélia Lueur dorée ČLP/GR/15033 Bílková Simona feny  mezitřída Zlatý retriever VD3
863 Arabela od Tří kulišek ČLP/GR/14838/2012 Mandíková Iveta feny  mezitřída Zlatý retriever VD4
864 Axikola Ora Amiko ČLP/GR/15148 Nový Milan feny  mezitřída Zlatý retriever VD
865 Bonett Chlupaté štěstí ČLP/GR/14876 Maříková Iva feny  mezitřída Zlatý retriever V2
866 Brilliant Star of White Enny ČLP/GR/14893 Srpová Lenka feny  mezitřída Zlatý retriever VD
867 Deli  z Andělské zahrady ČLP/GR/14809 Holman Petr feny  mezitřída Zlatý retriever VD
868 Fatima Bismilláhi ČLP/GR/15076 Gottfriedová Michaela feny  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
869 Grande El Amor De La Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny  mezitřída Zlatý retriever VD
870 Joy White Glow  Brdské zlato ČLP/GR/15066 Lerchová Pavlína feny  mezitřída Zlatý retriever V1
871 Aimee Via Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny  třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
872 Aisha Rock Point ČLP/GR/14677 Holečková Libuše feny  třída otevřená Zlatý retriever nenastoupil
873 Alma Sweet Albipolis ČLP/GR/14277 Matoušková Petra feny  třída otevřená Zlatý retriever nenastoupil
874 Amy Magic Snowflake ČLP/GR/14222 Zukal Petr feny  třída otevřená Zlatý retriever V3
875 Arven Gold Bonny Dux clp//GR/13399 Vaňáčková Tereza feny  třída otevřená Zlatý retriever D
876 Bagheera od Vltavské stráně ČLP/GR/14394 Mastilová Alena feny  třída otevřená Zlatý retriever V
877 Boca z Jiřího zahrady ČLP/GR/13526 Šípová Eva feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
878 Corvette Angel Shadow ČLP/GR/14032 Kašová Petra feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
879 Elkarimas Golden Emilia Elkarimas Golden  ÖHZB 6239A Binder Katharina, Elisabeth feny  třída otevřená Zlatý retriever V4
880 Energy Sun  Brdské zlato ČLP/GR/13157 Procházková Světlana feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
881 Explosive Love Famous Gold ČLP/GR/13473 Buštová Jana feny  třída otevřená Zlatý retriever vyloučen
882 Explosive Symphony Famous Gold ČLP/GR/13472 Škarvadová Olga feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
883 Have More Fun Brdské zlato ČLP/GR/14524 Procházková Světlana feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
884 Katty Gemini Aurum ČLP/GR/14535 Ryplová Renata feny  třída otevřená Zlatý retriever D
885 Lindsay Lohan  Artemis Gold ČLP /GR/14727 Míšek Pavel feny  třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
886 Aileen z Borových lesů ČLP/GR/13661 Řehoř Michal feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
887 Berenika Chlupaté štěstí ČLP/GR/14875 Drahota Jiří feny  třída pracovní Zlatý retriever V3
888 Bianca  de Salvia Apiana ČLP/GR/13592 Šendulová Petra feny  třída pracovní Zlatý retriever V4
889 Divine Sunday Rusty Love ČLP/GR/14529 Smrčková Michala feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
890 Drusilla de  Bismilláhi ČLP/GR/12912 Kolečářová Mgr.Kateřina feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
891 Esarah z Fatkovského dvora ČLP/GR/14651 Sýkorová Ivana feny  třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
892 Chance  od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny  třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
893 Keira Knightley Artemis Gold ČLP/GR/13764 Baslová Jana  feny  třída pracovní Zlatý retriever nenastoupil
894 Blue Moon Bonett Bride ČLP/GR/ 9772/09 Suli Krisztina feny  třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
895 Call Me Lucky Rusty Love ČLP/GR/14084 Mašínová Gabriela feny  třída vítězů Zlatý retriever V3
896 Craze Girl Famous Gold ČLP/GR/12355 Škarvadová Olga feny  třída vítězů Zlatý retriever V
897 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny  třída vítězů Zlatý retriever V
898 Jobeka Jemima Puddleduck Jobeka  ÖHZB GR 6240 Binder Katharina, Elisabeth feny  třída vítězů Zlatý retriever V4
899 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Maříková + Hybrantová Iva + Dana feny  třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, VSV
900 Wekra z Vlčích luk ČLP/GR/10670/09 Řehoř Michal feny  třída vítězů Zlatý retriever V
901 Agripa od Zlaté Delfi ČLP/GR/9652 Nováková Ivana feny  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil
902 Audrin  Vetcare Bohemia ČLP/GR/8890/2005 Bursíková Radka feny  třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV, BIS VETERAN
903 Cathy  od Hradu Veveří ČLP/GR/5626 Tíkalová Zuzana feny  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil
904 Esty z Trčkových lesů ČLP/GR/6004 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů Zlatý retriever nenastoupil

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VSVM - vítěz speciální výstavy mladých
VSV - vítěz speciální výstavy