Klubová výstava všech plemen KCHLS - výsledky SO

Kat.č.Jméno psaChovatelská staniceRegistrovánMajitelPohl.TřídaPlemenoZnámka
1 Clara od Valinky ČLP/AWS/103 Levora Antonín feny  třída mladých Americký vodní španěl V1, CAJC, BOJ, KVM
2 Bella od Valinky ČLP/AWS/99 Levora Antonín feny  třída otevřená Americký vodní španěl V1, CAC, KV, BOB
3 Charles od Bukové studánky ČLP/AC/35833 Maršíková Iva psi  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
4 Hubert od Bukové studánky ČLP/AC/35452 Kleinová Dana psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V
5 Beauty Spot Faledo ČLP/AC/34849 Dvořáková Bc.Martina psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, res. CAC
6 Leslie z Vejminku ČLP/AC/33702 Podrazilová Marcela psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
7 Lindridge  Icon ČLP/AC/35893 Studeník Petr psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, KV
8 Mary in Black Golden Janyt ČLP/AC/36354 Trnková Lucie feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
9 Melany Golden Janyt ČLP/AC/36355 Šístková Jaroslava feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením nenastoupil
10 Rihana z Chalupecké louky ČLP/AC/36086 Kubíková Milada feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAJC, KVM
11 Heda Rosmery ČLP/AC/35683 Kašpar, junior Miloš feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC, KV, BOB
12 Ketty  Golden Janyt ČLP/AC/35780 Trnková Lucie feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
13 Agatha  ze Slunné horky ČLP/AC/35523 Doležalová Eliška feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V3
14 Baileys Tarakim ČLP/AC/34875 Maršíková Iva feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1,CAC
15 Brandy Rosmery ČLPAC/33805 Kašpar, junio Miloš  feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením nenastoupil
16 Wirgie  Sant Tulip ČLP/AC/35650 Konečná Drahomíra feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2, res. CAC
17 Hiddy  od Bukové studánky ČLP/AC/35453 Maršíková Iva feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
18 Graceful Scarlet  Golden Janyt ČLP/AC/34564 Trnková Lucie feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V2
19 Yasmin Dangle Dolly Marcato Line ČLP/AC/34841 Sýkorová Lucie feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, CAC
20 Faultles Sweet of  Sant Tulip  ČLP/AC/32109 Konečná Drahomíra feny  třída veteránů Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením V1, BOV
21 Status Symbol Royal Friend ČLP/AC/ 1642/12 Škarek Ladislav psi  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC
22 Bright Dream Skar-Line colour range ČLP/AC/35483 Škarek Ladislav psi  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V
23 Zak Skar-Line colour range ČLP/AC/35058 Škarek Ladislav psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
24 Kamelia Black Petrs ČLP/AC/36412 Jedličková Jana feny  třída dorostu Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupil
25 Amanda z Vimperka ČLP/AC/36039 Bínová Jarmila feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní nenastoupil
26 Celestýnka z Dubolky ČLP/AC/36314 Poláková Lenka feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAJC, KVM
27 Exlusive Espresso z Petrovy pálenky ČLP/AC/36013 Rejžková Ing. Kristýna feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V3
28 Fortuna  Skar-Line colour range ČLP/AC/36196 Škarek Ladislav feny  třída mladých Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
29 Fidorka z Chlumeckého zátiší ČLP/AC/35957 Králová Martina feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
30 Quiet Cool Night Benchmark ČLPAC/35852 Jedličková Jana feny  mezitřída Anglický kokršpaněl - vícebarevní V2
31 Zita Skar-Line colour range ČLP/AC/35060 Škarek Ladislav feny  třída otevřená Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1, CAC
32 Asteria z Chlumeckého zátiší ČLP/AC/32387 Králová Martina feny  třída veteránů Anglický kokršpaněl - vícebarevní V1
33 Janik Black Petrs ČLP/AC/36283 Studeník Petr psi  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAJC, KVM, BOJ
34 King of Hearts Made in Austria ČLP/AC/34106 Klepš Otakar psi  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
35 Berris Deermount ČLP/AC/36320 Pytelová MVDr. Pavlína feny  třída mladých Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní VD
36 Isha od Bukové studánky ČLP/AC/35980 Maršíková Iva feny  mezitřída Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
37 Katty z Chalupecké louky ČLP/AC/34699 Pytelová MVDr. Pavlína feny  třída pracovní Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
38 Balantine Tarakim ČLP/AC/34871 Kubíková Milada feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V1, CAC
39 Ethel  ze Země Pipikel ČLP/AC/34885 Lukuvková Daniela feny  třída vítězů Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevní V2, res. CAC
40 Caliméro od Jakubského rybníka ČLP/ASS/6174 Dědinová Jitka psi  třída štěňat Anglický špringr španěl VN1
41 Ginger  Truffle Tamaam PKR.VIII-29036 Cigáňová Ivana psi  třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
42 Akim Darwin Cizera ČLP/ASS/6014 Cimburková Renáta psi  třída mladých Anglický špringr španěl V2
43 Jasper od Stroupinského potoka ČLP/ASS/6038 Sojka Josef psi  třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC
44 Every Move You Make Avendesora Poland ČLP/ASS/6145 Musil Petr psi  mezitřída Anglický špringr španěl V1, CAC
45 Nielson Ruthless ČLP/ASS/ 6003/11 Urbanová Věra psi  mezitřída Anglický špringr španěl VD
46 Idol Jack  Od Stroupinského potoka ČLP/ ASS/5761 Hladká Martina psi  třída otevřená Anglický špringr španěl VD
47 Sinbadjill Ares SPKP 1833 Šedivý Rastislav psi  třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
48 Justin Enjoy The World Alfalex ČLP/ASS/5833/11 Golinovská Petra psi  třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC, Nejkrásnější pracovní pes
49 Norbert Ruthless z Czarnego Dworu SPKP 1658 Cigáňová Ivana psi  třída pracovní Anglický špringr španěl VD
50 Buxus of Klamar garden Klamar garden ČLP/ASS/5436 Hladká Martina psi  třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC, KV
51 Clematis of Klamar Garden SPKP 1840 Cigáňová Ivana psi  třída vítězů Anglický špringr španěl V2, res. CAC
52  Rosalie Princess Buxusson Ganwales ČLP/ASS/1770 Hladká Martina  feny  třída dorostu Anglický špringr španěl VN1
53 Romance Summer Buxusson Ganwales ČLP/ASS/1769 Hladká Martina  feny  třída dorostu Anglický špringr španěl VN2
54 Danaea of Klamar garden ČLP/ASS/6058 Urie Zuzana feny  třída mladých Anglický špringr španěl V2
55 Diana Krall Buxussons Happy Lean´s ČLP/ASS/6170 Garová Martina feny  třída mladých Anglický špringr španěl V1, CAJC, KVM
56 Eery Eywa Rockdale ČLP/ASS/6125 Kobylková Radka feny  třída mladých Anglický špringr španěl V3
57 Victorious Mompesson ČLP/ASS/6158 Tetřevová Renáta feny  třída mladých Anglický špringr španěl VD
58 Winterwater Creek´s Greatest Gift ČLP/ASS/6133 Gorčíková Štěpánka feny  třída mladých Anglický špringr španěl nenastoupil
59 Chantal  Zo Srnčej Doliny SPKP 1863 Cigáňová Ivana feny  mezitřída Anglický špringr španěl nenastoupil
60 White Chocolate Lordsett ČLP/ASS/6022 Mašín Ondřej feny  mezitřída Anglický špringr španěl V1, CAC
61 Beáta Libavské lesy ČLP/ASS/5725 Brož Ladislav feny  třída otevřená Anglický špringr španěl VD
62 Bonita  od Jakubského rybníka ČLP/ASS/5826 Smutná Martina feny  třída otevřená Anglický špringr španěl V1, CAC
63 Sinbadjill Andraste SPKP 1837 Šedivý Rastislav feny  třída otevřená Anglický špringr španěl neposouzen
64 Camelia of Klamar garden ČLP/ASS/5815 Děkánková Markéta feny  třída pracovní Anglický špringr španěl V1, CAC, KV, BOB
65 Gira Bohemia Jewellery ČLP/ASS/5799/11 Golinovská Petra feny  třída vítězů Anglický špringr španěl V1, CAC
66 Wioletta  z Lovparku SPKP 1637 Cigáňová Ivana feny  třída vítězů Anglický špringr španěl nenastoupil
67 Malibu  Do Meco ČLP/CS/277 Šlechta Roman feny  třída pracovní Clumber španěl V1, CAC
68 Elizabet Czech Jewel z Rajšlu ČLP/CS/265 Kleinovi Jana a Michal feny  třída vítězů Clumber španěl V1, CAC. KV, BOB
69 Avar Bonny Dux ČLP/CCR/202 Burešová Lucie psi  třída mladých Curly Coated Retriever nenastoupil
70 Black Ecco  od Lesa Jaroška ČLP/CCR/205 Vachutková Kristýna psi  třída mladých Curly Coated Retriever VD1
71 Dancing Master Yoü´Re The Inspiration SPKP 19 Merašická-Smékalová Katarina psi  třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC, KV, BOB
72 Iberis Žďárské polesí ČLP/CCR/173 Šístková Ing.Jaroslava psi  třída vítězů Curly Coated Retriever nenastoupil
73 Springcurl  Minette ČLP/CCR/210 Rindošová Tereza feny  třída štěňat Curly Coated Retriever VN1
74 Baby Rose Bali od Lesa Jaroška ČLP/CCR/208 Strašilová Ing.Alena feny  třída mladých Curly Coated Retriever V1, CAJC, BOJ, KVM
75 Dancing Queen You´Re  The Inspiration ČLP/CCR/197 MVDr. Petr Ondráček Mgr Michal Červinka feny  třída otevřená Curly Coated Retriever V1, CAC, KV
76 Bali z Ledenických zahrad ČLP/CCR/164/09 Novák, Ing. František feny  třída pracovní Curly Coated Retriever V1
77 Winterbourne Norwegian Wood PKR.VIII-24535 Ostapczuk-Gebka Ewa psi  třída pracovní Field španěl V1, CAC, KV, BOB
78 Winterbourne Alice In Wonderland PKR.VII-27567 Staniszewska Beata feny  mezitřída Field španěl V1, CAC, KV
79 Diamond Dust Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3474 Maděrová Dana psi  třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
80 Out Of The Wild Black Brianta ČLP/FCR/3446 Svobodová Iva psi  třída dorostu Flat Coated Retriever VN1, BIS PUPPY
81 Bandy Labský vítr ČLP/LR/3282 Sedláková Petra psi  třída mladých Flat Coated Retriever V4
82 Bruce od Hradu Valdek ČLP/FCR/3355 Vánský Miroslav psi  třída mladých Flat Coated Retriever V3
83 Limited Edition Black Brianta ČLP/FCR/3174 Smutná Lenka psi  třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC, BOJ, BOB
84 Lord of the Rings Black Brianta ČLP/FCR/3175 Svobodová Iva psi  třída mladých Flat Coated Retriever VD
85 Nerelius Drunk On Love ČLP/FCR/3535 Maděrová Dana psi  třída mladých Flat Coated Retriever V2
86 Archibald ze Zlínských strání ČPL/FCR/3120 Horynová Kristýna psi  mezitřída Flat Coated Retriever VD4
87 Aurel Brit od Černé perly ČLP/FCR/3112 Scheinpflugová Ivana psi  mezitřída Flat Coated Retriever V3
88 Castor               Marbo Bonitas ČLP/FCR/3074 Holý Petr psi  mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
89 Highclass - Spirit Swallowsflight ČLP/FCR/3171 Topolová Lenka psi  mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
90 Alan   od Turoveckých rybníků ČLP/FCR/2633 Ondřej Pavel psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V
91 Amazing Arnie Black Lolly ČLP/FCR/2682 Váňa Ivo psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V
92 Arny u Zderadičků ČLP/FCR/2917 Lásková Jana psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V
93 Artur od Princezny Kačenky ČLP/FCR/2485 Klíchová Jindřiška psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V4
94 Askano Labský vítr ČLP/FCR/2389 Hrubá Tereza psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
95 Corte Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3053 Maděrová Dana psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V3
96 Don Giovanni Černá sluníčka ČLP/FCR/2848 Přibyl Pavel psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V
97 Í´m A Movie Star Black Brianta ČLP/FCR/2776 Hrubá Tereza psi  třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
98 Pole Position Almanza ÖHZB FCR1308 Wehrli Angie psi  třída otevřená Flat Coated Retriever VD
99 Atticus Golden Paradise Valley ČLP/FCR/3088 Kalinová Hana psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
100 Black Berry Tercius ČLP/FCR/2398 Staňková Jolana psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V3
101 Highway to Hell Whizzbang's ČLP/FCR/2081 Smutná Lenka psi  třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC, KV
102 Art od Stříbrných rud ČLP/FCR/1643 Křížová Barbora psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V4
103 Brain Black Brilliance ČLP/FCR/1430 Nešporová Jana psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
104 Brave Heart Tercius ČLP/FCR/2399 Mgr. Kľučka  Stanislav psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V3
105 Sweet Home Alabama Almanza ÖHZB FCR/1157 Gabriela Baumgartner psi  třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC
106 Indian Jones Swallowsflight ČLP/FCR/974 Topolová Lenka psi  třída veteránů Flat Coated Retriever V1, BOV
107 Airis Royal Kiss ČLP/FCR/3529 Hostinská Veronika feny  třída štěňat Flat Coated Retriever VN1
108 Diamond Coral Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3483 Kratochvíl  Tomáš feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN4
109 Feel Desire z Mokré Hory ČLP/FCR/3511 Maděrová Dana feny  třída dorostu Flat Coated Retriever N
110 French Kiss z Mokré Hory ČLP/FCR/3514 Litošová Jitka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN1
111 Gossip Starts Here Almanza SE49814/2012 Topolová Lenka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN2
112 Omen OF Love Aknel Top ČLP/FCR/3491 Topolová Lenka feny  třída dorostu Flat Coated Retriever VN3
113 Baboo z Andělského vrchu ČLP/FCR/3400 Barták Dalibor feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
114 Bella od Hradu Valdek ČLP/FCR/3358 Valentová Alice  feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
115 Brina Labský vítr ČLP/FCR/3291 Skokanová Michaela feny  třída mladých Flat Coated Retriever V
116 Coal Star Bohemian Ariston ČLP/FCR/3260 Kerda František feny  třída mladých Flat Coated Retriever V3
117 Debora Tercius ČLP/FCR/3250 Prokopová Zuzana  feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
118 Destiny Love od Perlové studánky ČLP/FCR/3317 Pechovi Lenka a Petr feny  třída mladých Flat Coated Retriever D
119 Dina od Perlové studánky ČLP/FCR/3316 Zlámalíková Zuzana feny  třída mladých Flat Coated Retriever nenastoupil
120 Frona ze Strun ČLP/FCR/3374 Pospíšilová Pavla feny  třída mladých Flat Coated Retriever V2
121 Lia z Kostelce u Jihlavy ČLP/FCR/3192 Tůmová Alena feny  třída mladých Flat Coated Retriever nenastoupil
122 Light My Way Black Brianta ČLP/FCR/3178 Smutná Lenka feny  třída mladých Flat Coated Retriever V1, CAJC
123 Nena Aknel Top ČLP/FCR/3206 Hladíková Jana feny  třída mladých Flat Coated Retriever VD
124 Nikita  Aknel Top ČLP/FCR/3203 Topolová Lenka feny  třída mladých Flat Coated Retriever V4
125 Adesso Babeta od Ivanského jezera ČLP/FCR/3168 Klíchová Jindřiška feny  mezitřída Flat Coated Retriever VD
126 Akina od Černé perly ČLP/FCR/3113 Novotný Petr feny  mezitřída Flat Coated Retriever V3
127 Amanda Bella od Černé perly ČLP/FCR/3114 Scheinpflugová Ivana feny  mezitřída Flat Coated Retriever V2, res. CAC
128 Anabela ze Zlínských strání ČLP/FCR/3127 Krautschneider Radek feny  mezitřída Flat Coated Retriever VD
129 Ashlee ze Zlínských strání ČLP/FCR/3130 Šváchová Lucie feny  mezitřída Flat Coated Retriever VD
130 Exotic Love Mokrá hora ČLP/FCR/3071 Plšková Veronika feny  mezitřída Flat Coated Retriever V1, CAC
131 Lolita Brown Aknel Top ČLP/FCR/3025 Valentová Alice  feny  mezitřída Flat Coated Retriever V4
132 Caramia Amyflatt ČLP/FCR/2244 Kotíková Petra feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V1, CAC
133 Gari Flat z Vlčích luk ČLP/FCR/2810 Lebrová Dana feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
134 Hali Flat  z Vlčích luk ČLP/FCR/2949 Špičková Markéta feny  třída otevřená Flat Coated Retriever V2, res. CAC
135 Kiss of Queen Bonny Dux ČLP/FCR/2114/2012 Hostinská Veronika feny  třída otevřená Flat Coated Retriever nenastoupil
136 Arwi Terra Bohemia Tilla ČLP/FCR/2890 Kořenská Zdeňka feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V4
137 Arwi Valery Bohemia Tilia ČLP/FCR/2891 Dragounová Alena feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V
138 Ashley  od Hradu Valdek ČLP/FCR/2425 Valentová Alice  feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V
139 Calida Dary ze Strun ČLP/FCR/1826 Scheinpflugová Ivana feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V2, res. CAC
140 Cassandra Dark Angel od Teplic ČLP/FCR/3057 Králová Martina feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V3
141 Cinderella Tercius ČLP/FCR/2846 Žampachová Eva feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V
142 I'm So Cute Black Brianta ČLP/FCR/2780 Smutná Lenka feny  třída pracovní Flat Coated Retriever V1, CAC
143 Abbigail Black Avatar SPKP 101/12 Mgr. Kľučka  Stanislav feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V2, res. CAC
144 Apricot Story Black Lolly ČLP/FCR/2688 Hamouzová Kateřina feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V1, CAC, KV
145 Arie Amyflatt ČLP/FCR/1344 Kotíková Petra feny  třída vítězů Flat Coated Retriever V3
146 Britney Star Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/1098 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů Flat Coated Retriever V1
147 Ches-Shores Geronimo FDXB000000302815 Hůzlová Zdeňka psi  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC, KVM
148 Benjamin Bert from Hofion ČLP/CBR/902 Straková Veronika psi  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV, BOB
149 Sonia´s Boy Silvercreek ČLP/CBR/597 Sehnalíková Soňa psi  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
150 Bára  z Fukova ČLP/CBR/1018 Straková Veronika feny  třída mladých Chesapeake Bay Retriever V1, CAJC, BOJ, KVM
151 Bella Donna Queens of Athila ČLP/CBR/959 Šíma Jaroslav feny  mezitřída Chesapeake Bay Retriever V1, CAC
152 Bela Bambalina Lánské rybníky ČLP/CBR/897 Vachutková Kristýna feny  třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V2, res. CAC
153 Bony Bambalina Lánské rybníky ČLP/CBR/898 Novák, Ing. František feny  třída otevřená Chesapeake Bay Retriever V1,CAC
154 Angelina Honey from Hofion ČLP/CBR/758 Chromá Veronika feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever VD2
155 Cora Aschinta Libami ČLP/CBR/665 Hůzlová Zdeňka feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever V1, CAC, KV
156 Princess of Coco Kelečský poklad ČLP/CBR/853 Sehnalíková Soňa feny  třída pracovní Chesapeake Bay Retriever VD3
157 Barberry Brixie from Hofion ČLP/CBR/903 Schmidtová Monika feny  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
158 Rosaline od Wicked Kelečský poklad ČLP/CBR/935 sehnalíková sona feny  třída vítězů Chesapeake Bay Retriever D
159 Baby Barden Kelečský Poklad ČLP/CBR/350 Schmidtová Monika feny  třída veteránů Chesapeake Bay Retriever nenastoupil
160 Cocochanell Coffie Kelečský poklad ČLP/CBR/395 Sehnalíková Soňa feny  třída veteránů Chesapeake Bay Retriever V1, BOB
161 Akim The Waterspaniel ČLP/IWS/242 Ježková Sylva psi  třída otevřená Irský vodní španěl V1, CAC
162 Chad z Rohateckých luk ČLP/IWS/232 Hodková Kateřina psi  třída otevřená Irský vodní španěl V2
163 Chopper z  Rohateckých luk ČLP/IWS/236 Soldán Luděk psi  třída vítězů Irský vodní španěl V1, CAC, KV, BOB
164 Alischa von Chicostein ČLP/KOO/49 Nogová Kristýna feny  třída mladých Kooikerhondje V1, CAJC, BOJ, KVM, BOB
165 Artemis Bela z Letné ČLP/KOO/48 Hřebíčková Iva feny  mezitřída Kooikerhondje VD1
166 Cleopatra  z Ploužnické stáje ČLP/KOO/36 Benešovi Jindřiška a Ondřej  feny  mezitřída Kooikerhondje VD2
167 Afrodité Bela z Letné ČLP/KOO/46 Seyfried Evžen feny  třída otevřená Kooikerhondje VD1
168 Louboutin Dolbia PKR.VIII-29055 Dudkowiak Irmina psi  třída dorostu Labradorský retriever VN1
169 Angel Custodio Vive el Deseo ČLP/LR/27298 Horníčková Stanislava psi  třída mladých Labradorský retriever V2
170 Cute Merlin Bally of  Dashby ČLP/LR/26755 Gotzova Dagmar psi  třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, BOJ
171 Majestic Royal Glade od Lužáneckého Parku ČLP/LR/27315 Miksan Petr psi  třída mladých Labradorský retriever V3
172 Osiris z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26613 Kafková Jiřina psi  třída mladých Labradorský retriever VD
173 Qwanto Gold z Orvetu ČLP/LR/26717 Nováková Marcela psi  třída mladých Labradorský retriever VD
174 Sunny Sable Blues ČLP/LR/27305 Stuchlík Jan psi  třída mladých Labradorský retriever V4
175 Corado z Muchovy boudy ČLP/LR/26810 Krejčí Renata psi  mezitřída Labradorský retriever V3
176 Glenn Blazing Diamond ČLP/LR/26604 Košuličová Helena psi  mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
177 Irving z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/26369 Malý Tomáš psi  mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
178 Loresho Choco By Design ČLP/LR/27865 Krutská   Tereza psi  mezitřída Labradorský retriever V4
179 Alf Brizel ČLP/LR/22350 Škrlantová Veronika psi  třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC
180 Andy Wood Passion ČLP/LR/24655 Horníčková Stanislava psi  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
181 Bren z Humburských luk ČLP/LR/26094 Vanda Jan psi  třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
182 Clide Calm River ČLP/LR/20997 Nováková Soňa psi  třída otevřená Labradorský retriever V3
183 Earnest Attention of  Bohemia Bras ČLP/LR/25803 Krutská Alena psi  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
184 Eclipse Dolbia 5925/XXXII/10 Brablíková Alexandra psi  třída otevřená Labradorský retriever V4
185 Ice Caffee Daysi Art ČLP/LR/24631 Škorpil Ondřej psi  třída otevřená Labradorský retriever V
186 Kaires z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/24551 Darebná Alena psi  třída otevřená Labradorský retriever V
187 Art Spatio Temporal ČLP/LR/24231 Hulinová Barbora psi  třída pracovní Labradorský retriever V
188 Eliminator Danger of Bohemia Bras ČLP/LR/25806 Šlemr Michal psi  třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
189 Chit   z Temné jeskyně ČLP/LR/24525 Valenta Petr psi  třída pracovní Labradorský retriever V
190 Jeff-Gala z Vinice ČLP/LR/23986 Listopadová Petra psi  třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
191 Lar Libošovská Blata ČLP/LR/26163 Bužek Kamil psi  třída pracovní Labradorský retriever V4
192 Larry z Havlova dvora ČLP/LR/22519 Hlinová  Jindřiška psi  třída pracovní Labradorský retriever VD
193 Ranger  od Himalájského cedru ČLP/LR/25678 Dočekalová Michaela psi  třída pracovní Labradorský retriever V3
194 Aaron Royal Treasure ČLP/LR/23841 Hadačová Petra psi  třída vítězů Labradorský retriever V
195 Carromer´s Hurricane Joe ČLP/LR/18311 Pražan Petr psi  třída vítězů Labradorský retriever V
196 Christian Lacroix Dolbia PKR.VIII-26237 Fościak Marek psi  třída vítězů Labradorský retriever neposouzen
197 Keepers od Himalájského cedru ČLP/LR/23617 Doležal David  psi  třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC, KV
198 Tad Tattletale of Bohemia Bras ČLP/LR/23453 Špičáková Dagmar psi  třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
199 King´s Word  Bohemia Bras ČLP/LR/17174 Špičáková Dagmar psi  třída veteránů Labradorský retriever V1, BOV
200 Fair Sea Moon Pearl Essention of Life ČLP/LR/27774 Pražan Petr feny  třída štěňat Labradorský retriever N
201 Cindy Nový Svět u Jihlavy ČLP/LR/27660 Zdarsa Jiří feny  třída dorostu Labradorský retriever VN2
202 Tefnut   z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/27459 Horká Michaela  feny  třída dorostu Labradorský retriever VN1
203 A´Destined ToVictory Caniwergi´s  ČLP/LR/27183 Pajerová Lucie feny  třída mladých Labradorský retriever V
204 A´Meggi Pod Žerčickým kostelem ČPL/LR/26871 Vančová Johana feny  třída mladých Labradorský retriever V
205 Ambra Ze Svatojiřského lesa ČLP/LR/27031 Bukáčková Dagmar feny  třída mladých Labradorský retriever V3
206 Apple Brown z Grodu Hrabiego Malmesbury ČLP/LR/27413 Kratochvílová Jitka feny  třída mladých Labradorský retriever V2
207 Cassandra  Beauty of Bohemia ČLP/LR/26753 Miroslav Kotouček feny  třída mladých Labradorský retriever VD
208 Crazy Comedy Draco Minor ČLP/LR/26960 Klečková Alena feny  třída mladých Labradorský retriever V
209 Dizzy Yellow Queen ČLP/LR/26849 Fiala Roman feny  třída mladých Labradorský retriever V
210 Emilly Moravia Temperamento ČLP/LR/27219 Peschelová Petra feny  třída mladých Labradorský retriever V
211 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras ČLP/LR/27102 Janská Katarína feny  třída mladých Labradorský retriever V
212 Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27037/ Šindlerová Zuzana feny  třída mladých Labradorský retriever V1, CAJC, KVM
213 Katrina Dolbia PKR.VIII-29058 Dudkowiak Irmina feny  třída mladých Labradorský retriever V4
214 Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku ČLP/LR/27043/ Šindlerová Zuzana feny  třída mladých Labradorský retriever nenastoupil
215 Madame Royal Glade Od Lužáneckého parku ČLP/LR/27320 Brablíkovi Alexandra a Petr feny  třída mladých Labradorský retriever V
216 Maja  Pod Žerčickým kostelem ČLP/LR/26872 Sedláčková Angelika  feny  třída mladých Labradorský retriever VD
217 My Mia Daysi Art ČLP/LR/26987 Lázničková Ilona feny  třída mladých Labradorský retriever V
218 Red Rose   Sable Blues ČLP/LR/27032 Horká Michaela  feny  třída mladých Labradorský retriever V
219 Rival Queen Annual´s ČLP/LR/27574 Vanda Jan feny  třída mladých Labradorský retriever V
220 Ruia  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26856 Horká Michaela  feny  třída mladých Labradorský retriever V
221 Violette od Himalájského cedru ČLP/LR/26952 Dočekalová Michaela feny  třída mladých Labradorský retriever V
222 Aldamity With or without You Aldamity ČLP/LR/26888 Peniškovi Lenka a Marek feny  mezitřída Labradorský retriever V
223 Bonnie Wooden Heaven ČLP/LR/26515 Streubelová Věra feny  mezitřída Labradorský retriever VD
224 Breathtaking View  Spatio-Temporal ČLP/LR/26345 Horká Eva feny  mezitřída Labradorský retriever V1, CAC
225 Cairra z Kladenských zahrad ČLP/LR/26584 Kejíková Dana feny  mezitřída Labradorský retriever V4
226 Caroline z Muchovy boudy ČLP/LR/26815 Krejčí Renata feny  mezitřída Labradorský retriever VD
227 Exclusive Edition You´Re The Inspiration SPKP 4906 Merašická-Smekalová Katarina feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
228 Final Fantasy  Apollo Thirteen ČLP/LR/26190/ Vacek Lukáš feny  mezitřída Labradorský retriever VD
229 Gentle Touch Something Beautiful ČLP/LR/26757 Šiplovi Alena a Miroslav feny  mezitřída Labradorský retriever V
230 Haberka Lab z Vlčích luk ČLP/LR/26357 Korda Ing. František feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
231 Jessica z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/26406 Průšová Marie feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
232 Pšenmut  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26621 Balšánková Vladimíra feny  mezitřída Labradorský retriever V
233 Q.Kleopatra  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26768 Horká Michaela  feny  mezitřída Labradorský retriever V2, res. CAC
234 Sára Chejný ze Staré Výšiny ČLP/LR/26252 Nohava Karel feny  mezitřída Labradorský retriever nenastoupil
235 T´Famous Molly Sun in their eyes ČLP/LR/26961 Košuličová Helena feny  mezitřída Labradorský retriever V3
236 Agáta Minická studánka ČLP/LR/24044 Mačková Michaela feny  třída otevřená Labradorský retriever V4
237 Ashly Dantilly ČLP/LR/25928 Veselý Luboš feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
238 Be Mine Dolbia PKR.VIII-25330 Dudkowiak Irmina feny  třída otevřená Labradorský retriever V1, CAC, KV, BOB, BIS
239 Blacky  Stone Court ČLP/LR/24685 Košnarová Andrea feny  třída otevřená Labradorský retriever V
240 Bliss Spatio-Temporal ČLP/LR/26344 Peniškovi Lenka a Marek feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
241 Cranberry Moravia Temperamento ČLP/LR/25979 Špičková Dagmar feny  třída otevřená Labradorský retriever V
242 Eimee Blazing Diamond ČLP/LR/25413 Košuličová Helena feny  třída otevřená Labradorský retriever V
243 Empress Messalina of  Bohemia Bras ČLP/LR/25811 Krutská Alena  feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
244 Extravaganzza You´Re The Inspiration ČLP/LR/27336 MVDr. Petr Ondráček Mgr Michal Červinka feny  třída otevřená Labradorský retriever V2, res. CAC
245 Future It´s Me of Bohemia Bras ČLP/LR/26120 Alena Krutská Hana Zelenáková a  feny  třída otevřená Labradorský retriever V
246 Ice Queen Daysi Art ČLP/LR/2636 Moravcová Marcela feny  třída otevřená Labradorský retriever VD
247 Ketrin  z Kostelce u JIhlavy ČLP/LR/26412 Průšová Marie feny  třída otevřená Labradorský retriever nenastoupil
248 Mut z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/25779 Kopecká Miroslava feny  třída otevřená Labradorský retriever V3
249 Polydamne  z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/26622 Martínková Eva feny  třída otevřená Labradorský retriever V
250 Arwen  Cabara ČLP/LR/23264/ Týřlová Alice feny  třída pracovní Labradorský retriever V
251 Beau Tristana Bohemia ČLP/LR/24667 Petrová Aneta feny  třída pracovní Labradorský retriever V1, CAC
252 Doreen Wicky  Cambrella ČLP/LR/25305 Bártová Ilona feny  třída pracovní Labradorský retriever V3
253 Extra Much Love Apollo Thirteen ČLP/LR/25846 Pernická Kateřina feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
254 Františka Libošovská blata ČLP/LR/23712 Červenka Andrášková Jana feny  třída pracovní Labradorský retriever V
255 Haskellia Vacbro ČLP/LR/24352 Pražan, Brož Petr + Václav feny  třída pracovní Labradorský retriever VD
256 Indiane z Trojánku ČLP/LR/25558 Vrzalová MUDr. Kateřina feny  třída pracovní Labradorský retriever V
257 Jasmina Libošovská blata ČLP/LR/25088 Janotová Irena feny  třída pracovní Labradorský retriever V2, res. CAC
258 Rosalie od Himalájského cedru ČLP/LR/25684 Dočekalová Michaela feny  třída pracovní Labradorský retriever V4
259 Caramelle Cream Belle Moravia ČLP/LR/23812 Pajerová Lucie feny  třída vítězů Labradorský retriever V2, res. CAC
260 Carmen Moon Magic Essention of Life ČLP/LR/21046 Pražan Petr feny  třída vítězů Labradorský retriever V4
261 Erna z Ledenických zahrad ČLP/LR/24092 Šeráková Lucie feny  třída vítězů Labradorský retriever V1, CAC
262 Oxana Ex Duria SPKP 4883 Mozoláni Anna  feny  třída vítězů Labradorský retriever V3
263 Old Silk Charway ČLP/LR/17952 Götzová Dagmar feny  třída veteránů Labradorský retriever nenastoupil
264 Rosana  Just A Rose ČLP/LR/16442 Pražan Petr feny  třída veteránů Labradorský retriever V1
265 Angelus  mei Eros ČLP/LGR/16 Hettová Hana psi  třída otevřená Lagotto romagnolo V1, CAC
266 For Real Gleska  SPKP40 Kadnárová Jana psi  třída vítězů Lagotto romagnolo V1, CAC, KV, BOB, BIS, SUPER BIS
267 Coco - SPKP 54 Kadnárová Jana  feny  třída mladých Lagotto romagnolo V1, CAJC, KVM, BOJ
268 Kincskeresö Angels´s Chelsea ČLP/LGR/31 Šafaříková Jana feny  třída mladých Lagotto romagnolo VD2
269 Bret z Petrovských Hájů ČLP/NK/3201 Kejval Karel psi  třída pracovní Německý křepelák V1, CAC, KV, BOB
270 Don Od Tálského mlýna ČLP/NK/3331 Coufalík Ivan psi  třída pracovní Německý křepelák VD2
271 Alma z Nížkovského Klínku ČLP/NK/3402 Šíma Jaroslav feny  mezitřída Německý křepelák VD2
272 Frída  z Ilfova dvora ČLP/NK/3350 Urie Zuzana feny  mezitřída Německý křepelák V1, CAC, KV
273 Cita z Husova kraje ČLP/NK/3355 Hána Pavel feny  třída otevřená Německý křepelák V1, CAC
274 Dar Toller z Vlčích luk ČLP/NSR/698 Ludvíková Jitka psi  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
275 Kalmegess´ Canadian Ranger PKR VIII 28363 Benešová Jindřiška psi  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, KVM, BOJ, BOB, BIS JUNIOR
276 Shaggy Toller´s White Banjo Boy ČLP/NSR/534 Plachá Bc.Aneta psi  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV
277 Ailin Grace Red Treasure ČLP/NSR/677 Furáková Lenka feny  třída mladých Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAJC, KVM
278 Roisin Erikachen ČLP/NSR/673 Garová Martina feny  mezitřída Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC, KV
279 Abbi Z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/616 Struk Petr feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, CAC
280 Aya z Vřesu a kapradí ČLP/NSR/615 Pleskotová Eva Lucie feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD2
281 Vanda Rudolfovská skála ČLP/NSR/568 Gvozďová Marta feny  třída otevřená Nova Scotia Duck Tolling Retriever VD3
282 Daya pod Jablonia ČLP/NSR/414 Daňková Jana feny  třída vítězů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1,CAC
283 Didi Sirius Pro ČLP/NSR/287 Plachá Bc.Aneta feny  třída veteránů Nova Scotia Duck Tolling Retriever V1, BOV
284 Day and Night  Jemalle ČLP/PVP/257 Markovičová Lenka psi  třída štěňat Portugalský vodní pes VN1
285 Casanova Jemalle ČLP/PVP/170 Markovičová Lenka  psi  třída otevřená Portugalský vodní pes V1, CAC, KV, BOB
286 American Made for Mokry Bandita Camlin Seadancer CLP/PVP/158 Volfová Kamila  psi  třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC
287 Diamond Shine Jemalle ČLP/PVP/263 Davidová Marketa feny  třída štěňat Portugalský vodní pes VN1
288 Calitera Chardonay  Mokry Bandita ČLP/PVP/63 Vax Natalie feny  třída otevřená Portugalský vodní pes VD2
289 Cool Lady Jemalle ČLP/PVP/176 Joklová + Vazdová Petra + Pavlína feny  třída otevřená Portugalský vodní pes V1, CAC
290 Estrella de Oro Portcolborne´s ČLP/PVP/129 Podveská Kateřina feny  třída vítězů Portugalský vodní pes V1, CAC, KV
291 Errik Boysson Bohemia ČLP/SS/29 Klein  Michal psi  mezitřída Sussex španěl V1, CAC, KV, BOB
292 Onda Bona Espero PKR.VIII-28365 Jakubas Zygmunt feny  třída mladých Španělský vodní pes V1, CAJC, KVM, BOJ
293 Arnie Artegerd ČLP/WSS/4707 Brunerová Miloslava psi  třída dorostu Welššpringršpaněl VN3
294 Gangsta Minebea ČLP/WSS/4732 Zálešáková Šárka psi  třída dorostu Welššpringršpaněl VN2
295 Gintonic Minebea SPKP 1242 Hůlková Irena psi  třída dorostu Welššpringršpaněl VN1
296 Aston Dolston SPKP 1220 Belzárová Silvia psi  třída mladých Welššpringršpaněl neposouzen
297 Endre od Nežárecké tůně ČLP/WSS/4655 Hudáčková Andrea psi  třída mladých Welššpringršpaněl VD
298 Fellow Aspero Minebea ČLP/WSS/4731 Nohýnková Lucie psi  třída mladých Welššpringršpaněl V
299 Mates od Jaslůvky ČLP/WSS/4644 Kubinec Jaroslav psi  třída mladých Welššpringršpaněl V
300 Miki Seyles ČLP/WSS/4677 Toman Jiří psi  třída mladých Welššpringršpaněl nenastoupil
301 Phoenix Eastfarms´s ČLP/WSS/4631 Mariášová, Ph.D. Ing. Anděla psi  mezitřída Welššpringršpaněl nenastoupil
302 Vezuv Jankina záhrada SPKP 1200 V.Klimeková J.Kadnarová psi  mezitřída Welššpringršpaněl nenastoupil
303 Car od Nežárecké tůně ČLP/WSS/4417/ Šablatura Pavel psi  třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC
304 Den od Nežárecké tůně ČLP/WSS/4609 Kalafut Jan psi  třída otevřená Welššpringršpaněl V2, res. CAC
305 Harry Potter Ivančice ČLP/WSS/4497 Stražovská Petra psi  třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
306 Aris Merylic ČLP/WSS/4101 Uhrová Marie psi  třída vítězů Welššpringršpaněl VD
307 Mariusz S. Umbra Amabilis PKR.VIII-26067 Samsel Jagoda psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC, KV, BOB
308 Ralf Jankina záhrada SPKP 1059 Janek Ľudovít a Jana psi  třída vítězů Welššpringršpaněl V2, res. CAC
309 Iris Rainbow Ivančice ČLP/WSS/4713 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny  třída štěňat Welššpringršpaněl VN2
310 Jane Elanor Ivančice ČLP/WSS/4718 Hendrych Pavel feny  třída štěňat Welššpringršpaněl VN1
311 Ally Dolston SPKP 1225 Jonneková Viera feny  třída mladých Welššpringršpaněl VD
312 Awela Helwyr ČLP/WSS/4706 Pfauser Jan feny  třída mladých Welššpringršpaněl V1, CAJC, KVM
313 Bereta Idol Bohemia ČLP/WSS/4696 Doležalová Mudr. Ilona feny  třída mladých Welššpringršpaněl nenastoupil
314 Dona od Rychnova ČLP/WSS/4639 Hudlík Jaroslav feny  třída mladých Welššpringršpaněl V2
315 Honeymoon Is Over Benton ČLP/WSS/4691 Pospíšilová, Ing. Dana feny  třída mladých Welššpringršpaněl V3
316 Mája Od Jaslůvky ČLP/WSS/ 4648 Staníková Anna feny  třída mladých Welššpringršpaněl VD
317 Mauricia Seyles ČLP/WSS/4679 Pořízková Sabina feny  třída mladých Welššpringršpaněl VD
318 Miharu Seyles ČLP/WSS/4681 Sedlářová Sylvie feny  třída mladých Welššpringršpaněl V4
319 Destny Brixi´s Pride ČLP/WSS/4620 Černý Jan feny  mezitřída Welššpringršpaněl nenastoupil
320 Divine Dita Brixi´s Pride ČLP/WSS/4621 Václavík Petr feny  mezitřída Welššpringršpaněl V2, res. CAC
321 Dixie od Nežárecké tůně ČLP/WSS/4614 Kubíčková Eva feny  mezitřída Welššpringršpaněl VD
322 Victoria Sacret Jankina záhrada SPKP 1201 Janek Ľudovít a Jana feny  mezitřída Welššpringršpaněl V1, CAC
323 Bessie Avoir du Nez ČLP/WSS/4558 Dzuibanová Olga feny  třída otevřená Welššpringršpaněl VD4
324 Corny Brixi´s Pride ČLP/WSS/4592 Brixí Zuzana feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V2, res. CAC
325 Cwrtafon Cerian SPKP 1114 Janek Ľudovít a Jana feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V1, CAC, KV
326 Daphne Moon Minebea SPKP 1178 Mathernyová Patrícia feny  třída otevřená Welššpringršpaněl D
327 Hermiona Granger Ivančice ČLP/WSS/4499 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny  třída otevřená Welššpringršpaněl V3
328 Holly  Han-Ende ČLP/WSS/4551 Kremláčková Tereza feny  třída otevřená Welššpringršpaněl VD
329 Heda Jifex ČLP/WSS/4277 Šilbergerovi Petra a Zdeněk feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V1, CAC
330 Uršula Jankina záhrada SPKP 1159 Janek Ľudovít a Jana feny  třída pracovní Welššpringršpaněl V2, res. CAC
331 Gladys Merylic ČLP/WSS/4565 Uhrová Marie feny  třída vítězů Welššpringršpaněl V2, res. CAC
332 Sabrina Jankina záhrada SPKP 1111 Janek Ľudovít a Jana feny  třída vítězů Welššpringršpaněl V1, CAC
333 Benton  Minnesota Storm ČLP/WSS/3913 Uhrová Marie feny  třída veteránů Welššpringršpaněl V2
334 Fatty Jifex ČLP/WSS/3929 Pfauser Jan feny  třída veteránů Welššpringršpaněl V1, BOV
335 Heart Full Sunlight Famous Gold ČLP/GR/15784 Čepičková Věra  psi  třída štěňat Zlatý retriever VN2
336 Heart Of Prince Famous Gold ČLP/GR/15786 Tomečkovi Andrea a Milan psi  třída štěňat Zlatý retriever VN3
337 Lord Wizard Nenuoramos LŠVK GR/1926/13 Kučerová Ivana psi  třída štěňat Zlatý retriever VN1
338 Acapulco de Inka Alegra Bohemia ČLP/GR/15658 Kučera Bohumil psi  třída dorostu Zlatý retriever N4
339 Albi de Inka Alegra Bohemia ČLP/GR/15657 Kučerová Jana psi  třída dorostu Zlatý retriever nenastoupil
340 Alcoy de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15659 Kolouchová Skarlet psi  třída dorostu Zlatý retriever N
341 Amsterdam de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15661 Kemrová Renata psi  třída dorostu Zlatý retriever VN2
342 Avignon de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15660 Slezáková Kamila psi  třída dorostu Zlatý retriever N
343 Glossy Ray Of Sun  Rusty Love CLP/GR/15751 Bursíková Radka psi  třída dorostu Zlatý retriever VN1
344 Goofy Sunday  Rusty Love ČLP/GR/15753 Dudova (Cernovska) Katerina psi  třída dorostu Zlatý retriever VN3
345 Alan Golden Dummy ČLP/GR/15445 Dudešek Tomáš psi  třída mladých Zlatý retriever V3
346 Clif My Joy SPKP2722 Kúdelová Andrea psi  třída mladých Zlatý retriever VD
347 Collin My Joy ČLP/GR/15617 Šendulová Petra psi  třída mladých Zlatý retriever VD
348 Darius  Flores Vitae ČLP/GR/15284 Machová Marie psi  třída mladých Zlatý retriever VD4
349 Dutch Dynamite  Estrella de Oro ČLP/GR/15326 Podracká  Naděžda psi  třída mladých Zlatý retriever VD
350 E Din Din Jr. Z Boticskych meandru ČLP/GR/15500 Suchankova Helena psi  třída mladých Zlatý retriever VD
351 Energy Source Bonett Bride ČLP/GR/ 438/12 Suli Krisztina psi  třída mladých Zlatý retriever V2
352 Enrico  z Botičských Meandrů ČLP/GR/15501 Rohan Milan psi  třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, KVM
353 Folsan Sunny Aurea Rosa ČLP/GR/15231 Takáčová Eva psi  třída mladých Zlatý retriever VD
354 Hadley  Bismillahi ČLP/GR/15640 Ladnerova Simona psi  třída mladých Zlatý retriever VD
355 Humphrey Bismilláhi ČLP/GR/15641 Vodáková Zuzana psi  třída mladých Zlatý retriever VD
356 Amigo de Ares Evening Melody ČLP/GR/14879 Musilová Jana psi  mezitřída Zlatý retriever V2, res. CAC
357 Athos Lueur dorée ČLP/GR/15032 Ďoubalová Eva Ing. psi  mezitřída Zlatý retriever VD
358 Black Hawk Flores Vitae ČLP/GR/14945 Mošničková Vlasta psi  mezitřída Zlatý retriever V1, CAC
359 Brilliang Leader Of White Enny ČLP/GR/14890 Boguaj Stanislav psi  mezitřída Zlatý retriever V4
360 Corri Chlupaté štěstí ČLP/GR/15009 Lovčí Stanislav psi  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
361 Daily Rays Dream Maker ČLP/GR/15564 Hubíková Eva + Veronika psi  mezitřída Zlatý retriever V3
362 Endy Zlatá kudrnka ČPL/GR/14823 Rázl Pavel psi  mezitřída Zlatý retriever VD
363 Kind Dream Brdské Zlato ČLP/GR/15128 Procházková Světlana psi  mezitřída Zlatý retriever VD
364 Amazing DeepDevotion Sent From Heaven ČLP/GR/14583 Jindrová Dagmar psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
365 Aristocrate Royal Faith ČLP/GR/14607 Nová Petra psi  třída otevřená Zlatý retriever V3
366 Arny Via Lattea ČLP/GR/13013 Dudova (Cernovska) Katerina psi  třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
367 Benji   Golden Sirius ČLP/GR/13683 Novak Michal psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
368 Dante z Botičských Meandrů ČLP/GR/14178 Tíkalová Zuzana psi  třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
369 Dutch Sunday  Rusty Love ČLP/GR/14528 Lorišová Helena psi  třída otevřená Zlatý retriever V4
370 Flying Moon Famous Gold ČLP/GR/13791 Kolowratová Zuzana psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
371 Viki Chlupaté štěstí ČLP/GR/14357 Zimermanová Lenka psi  třída otevřená Zlatý retriever VD
372 Adventure Crusader Pure Soul ČLP/GR/13445 Smrčková Michala psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
373 Argo  z Borových lesů ČLP/GR/13659 Jílková Jana psi  třída pracovní Zlatý retriever V3
374 Arnold od Chvalské tvrze ČLP/GR/13362 Mouleová Žaneta psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
375 Arnošt Jan  ze Štěpánova mlýna ČLP/GR/13416 Vozková Radka psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
376 Artuš My Joy SPKP/2266 Kúdelová Andrea psi  třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
377 Babelsbergi Vanilla Sky Gold.r.266/11 Grasselli Beáta psi  třída pracovní Zlatý retriever V2, res. CAC
378 Back To My Dream Famous Gold ČLP/GR/10778 Štencelová Radka psi  třída pracovní Zlatý retriever V
379 Bouwen  z Eliščiny terasy ČLP/GR/14633 Bakošová Kateřina psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
380 Dak od Zlaté Lobi ČLP/GR/13977 Bejčková Lenka psi  třída pracovní Zlatý retriever V
381 Erwin Tadeas Aurea Rosa ČLP/GR/14040 Pánková Barbora psi  třída pracovní Zlatý retriever V
382 Kolombo Gemini Aurum ČLP/GR/14534/2012 Mandíková Iveta psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
383 Normen Chlupaté štěstí ČLP/GR/12623 Nováčková Eva psi  třída pracovní Zlatý retriever V4
384 Philipp Chlupaté štěstí ČLP/GR/ 13105 Mrkvová Jaroslava  psi  třída pracovní Zlatý retriever V
385 Porthos  the Best Baron ČLP/GR/10674 Tomečkovi Andrea a Milan psi  třída pracovní Zlatý retriever VD
386 Apollón  Flores Vitae ČLP/GR/13431 Hubíková Eva + Veronika psi  třída vítězů Zlatý retriever V3
387 Áres Flores Vitae ČLP/GR/13432/2010 Janská Hana psi  třída vítězů Zlatý retriever V
388 Argo z Liblických rákosin ČLP/GR/11848 Homolková Hana psi  třída vítězů Zlatý retriever V4
389 Átreus Flores Vitae ČLP/GR/13434 Maříková Iva psi  třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
390 Bailey Boy  My Joy SPKP 2452 Kúdelová Andrea psi  třída vítězů Zlatý retriever V
391 Buddy Godd Augury ČLP/GR/11898 Sležková Sylva psi  třída vítězů Zlatý retriever V
392 Caffe Macchiato Bonett Bride ČLP/GR/ 10078/10 Schwarcz Beáta psi  třída vítězů Zlatý retriever V
393 Fiddle-De-Dee's Morris Traveller Fiddle-De-Dee's ČLP/GR/12311/08 Bursíková Radka psi  třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC, KV, BOB
394 Chuck Berry Artemis Gold ČLP/GR/12537 Boguaj Stanislav psi  třída vítězů Zlatý retriever V
395 Watterloo Misantos ČLP/GR/9293/2006 Míšek Pavel psi  třída vítězů Zlatý retriever V
396 Gucci Z Dražovského hájku ČLP/GR/9441/2009 Janská Hana  psi  třída veteránů Zlatý retriever V1
397 Herbert ze Štěkotu ČLP/GR/9162 Hermannová Jindra psi  třída veteránů Zlatý retriever V2
398 Elise Golden von Schwarcz ČLP/GR/ 782/13 Schwarcz Beáta feny  třída štěňat Zlatý retriever VN1, BIS BABY
399 Everlasting Joy Flores Vitae ČLP/GR/15790 Mašterová Jana feny  třída štěňat Zlatý retriever VN4
400 Everlasting Love Flores Vitae ČLP/GR/15791 Hubíková Eva + Veronika feny  třída štěňat Zlatý retriever VN2
401 Heart And Soul Famoug Gold ČLP/GR/15787 Štencelová Radka feny  třída štěňat Zlatý retriever VN3
402 Aleela De Inka Alegra Bohemia ČLP/GR/15664 Vašáková Jitka  feny  třída dorostu Zlatý retriever N2
403 Amazonka de Inka alegra Bohemia ČPL/GR/15665 Králíček Robert feny  třída dorostu Zlatý retriever N4
404 Aurora de Inka alegra Bohemia ČLP/GR/15662 Janešová Lucie feny  třída dorostu Zlatý retriever VN1
405 Go Sunny Frisbee Rusty Love ČLP/GR/15757 Eliášková Linda feny  třída dorostu Zlatý retriever N3
406 Abiie de Salvia Minor ČLP/GR/15302/ Pleváková Zuzana  feny  třída mladých Zlatý retriever VD
407 Alisa od Úpatí Spáleníku ČLP/GR/15168 Kajuková Petra feny  třída mladých Zlatý retriever VD
408 Anabella od Úpatí Spáleníku ČLP/GR/15169 Vacková Iva feny  třída mladých Zlatý retriever VD
409 Angel Alps  Magic Spell ČLP/GR/15550 Köhlerová Jitka feny  třída mladých Zlatý retriever VD
410 Annie z Týnského podskalí ČLP/GR/15370 Kaslová Eva feny  třída mladých Zlatý retriever VD
411 Be Black Rose of Golden Cheer ČLP/GR/15414 Škarvadová Bc.Olga feny  třída mladých Zlatý retriever V2
412 Casey od Zlaté Delfi ČLP/GR/15577 Bílá Nikola feny  třída mladých Zlatý retriever V
413 Clea  Citarwen ČLP/GR/15266 Brýdlová Jana feny  třída mladých Zlatý retriever VD
414 Corinna  Citarwen ČLP/GR/15268 Procházková Alena feny  třída mladých Zlatý retriever VD
415 Danaé Flores Vitae ČLP/GR/15289/ Antoš Jaromír feny  třída mladých Zlatý retriever V3
416 Dianthé  Flores Vitae ČLP/GR/15290 Haklová Lenka feny  třída mladých Zlatý retriever V4
417 Era z Botičských Meandrů ČLP/GR/15505 Šípová Eva feny  třída mladých Zlatý retriever V
418 Especially Dry Bonett Bride ČLP/GR/ 440/12 Suli Krisztina feny  třída mladých Zlatý retriever V1, CAJC, KVM, BOJ
419 Francis Rangee  Aurea Rosa ČLP/GR/15235 Čtveráková Helena feny  třída mladých Zlatý retriever VD
420 Heidi Bismilláhi ČLP/GR/15644 Kolečářová Mgr. Kateřina feny  třída mladých Zlatý retriever nenastoupil
421 Let´s Live Forever Brdské zlato ČLP/GR/15299 Bohdálková Andrea feny  třída mladých Zlatý retriever VD
422 Amélia Lueur dorée ČLP/GR/15033 Bílková Simona feny  mezitřída Zlatý retriever VD
423 Arabela od Tří kulišek ČLP/GR/14838/2012 Mandíková Iveta feny  mezitřída Zlatý retriever VD
424 Axikola Ora Amiko ČLP/GR/15148 Nový Milan feny  mezitřída Zlatý retriever VD
425 Berrie  Sonaga SPKP2604 Tichá Iva feny  mezitřída Zlatý retriever VD4
426 Betty Citarwen ČLP/GR/14805 Červinková Jana feny  mezitřída Zlatý retriever VD
427 Bonett Chlupaté štěstí ČLP/GR/14876 Maříková Iva feny  mezitřída Zlatý retriever V2
428 Brilliant Star of White Enny ČLP/GR/14893 Srpová Lenka feny  mezitřída Zlatý retriever VD
429 Grande Bella De La Famous Gold ČLP/GR/14867 Valová Jana feny  mezitřída Zlatý retriever nenastoupil
430 Grande El Amor De La Famous Gold ČLP/GR/14868 Sochrová Lenka feny  mezitřída Zlatý retriever V3
431 Joy White Glow  Brdské zlato ČLP/GR/15066 Lerchová Pavlína feny  mezitřída Zlatý retriever V1
432 Aisha Rock Point ČLP/GR/14677 Holečková Libuše feny  třída otevřená Zlatý retriever nenastoupil
433 Amy Magic Snowflake ČLP/GR/14222 Zukal Petr feny  třída otevřená Zlatý retriever V1, CAC
434 Anastázie Laura ze Štěpánova mlýna ČLP/GR/13420 Hechtbergerová Zdeňka feny  třída otevřená Zlatý retriever D
435 Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna ČLP/GR/13417 Strnadová MUDr. Jelena feny  třída otevřená Zlatý retriever D
436 April z Karpentné z Karpentné ČLP/GR/13318 Kučerová ing. Ivana feny  třída otevřená Zlatý retriever V4
437 Bagheera od Vltavské stráně ČLP/GR/14394 Mastilová Alena feny  třída otevřená Zlatý retriever V
438 Boca z Jiřího zahrady ČLP/GR/13526 Šípová Eva feny  třída otevřená Zlatý retriever V
439 Corvette Angel Shadow ČLP/GR/14032 Kašová Petra feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
440 Doris z Botičských Meandrů ČLP/GR/14185 Enderová Anna feny  třída otevřená Zlatý retriever V2, res. CAC
441 Energy Sun  Brdské zlato ČLP/GR/13157 Procházková Světlana feny  třída otevřená Zlatý retriever V
442 Explosive Symphony Famous Gold ČLP/GR/13472 Škarvadová Olga feny  třída otevřená Zlatý retriever V3
443 Fergie z Mokré Hory ČLP/GR/13752 Dudešek Tomáš feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
444 Have More Fun Brdské zlato ČLP/GR/14524 Procházková Světlana feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
445 Lindsay Lohan  Artemis Gold ČLP /GR/14727 Míšek Pavel feny  třída otevřená Zlatý retriever VD
446 Anna Kristina  ze Štěpánova Mlýna ČLP/GR/13418 Vernerová Radka feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
447 Berenika Chlupaté štěstí ČLP/GR/14875 Drahota Jiří feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
448 Bianca  de Salvia Apiana ČLP/GR/13592 Šendulová Petra feny  třída pracovní Zlatý retriever V4
449 Divine Sunday Rusty Love ČLP/GR/14529 Smrčková Michala feny  třída pracovní Zlatý retriever V1, CAC
450 Drusilla de  Bismilláhi ČLP/GR/12912 Kolečářová Mgr.Kateřina feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
451 Eres Mia del  Atrapasuenos ČLP/GR/13847 Němcová Magdalena feny  třída pracovní Zlatý retriever VD
452 Esarah z Fatkovského dvora ČLP/GR/14651 Sýkorová Ivana feny  třída pracovní Zlatý retriever V3
453 Chance  od Kletecké hráze ČLP/GR/12815 Janešová Lucie feny  třída pracovní Zlatý retriever V2
454 Keira Knightley  Artemis Gold ČLP/GR/13764 Baslová Jana  feny  třída pracovní Zlatý retriever nenastoupil
455 Aimee Via Lattea ČLP/GR/13914 Lupková Alena feny  třída vítězů Zlatý retriever V4
456 Blue Moon Bonett Bride ČLP/GR/ 9772/09 Suli Krisztina feny  třída vítězů Zlatý retriever V1, CAC
457 Evening Melody Bohemia Angel ČLP/GR/12639 Sochrová Lenka feny  třída vítězů Zlatý retriever V
458 Pinkerly  Rain or Shine ČLP/GR/13186 Hubíková Eva + Veronika feny  třída vítězů Zlatý retriever V2, res. CAC
459 Rozárka Chlupaté štěstí ČLP/GR/13376 Maříková + Hybrantová Iva + Dana feny  třída vítězů Zlatý retriever V3
460 Agripa od Zlaté Delfi ČLP/GR/9652 Nováková Ivana feny  třída veteránů Zlatý retriever V2
461 Audrin  Vetcare Bohemia ČLP/GR/8890/2005 Bursíková Radka feny  třída veteránů Zlatý retriever V1, BOV, BIS VETERAN
462 Cathy  od Hradu Veveří ČLP/GR/5626 Tíkalová Zuzana feny  třída veteránů Zlatý retriever VD4
463 Esty z Trčkových lesů ČLP/GR/6004 Pechovi Lenka a Petr feny  třída veteránů Zlatý retriever V3

nápověda pro použití filtru:

Pokud chcete zobrazit pouze specifické výsledky, tak je možností použít filtr, který je umístěn v horní části stránky. Do tohoto pole vložíte např. "Zlatý retriever" (bez uvozovek), tak se Vám objeví pouze výsledky zlatých retrieverů. Stejným způsobem můžete zobrazit např. pouze jedince, kteří získali titul BOB (zadáním do pole "BOB").

legenda:

KVM - klubový vítěz mladých
VSVM- vítěz speciální výstavy mladých
VSV - vítěz speciální výstavy

zpět na úvod